SALEZJAŃSKA
PARAFIA PW. ŚWIĘTEJ RODZINY
w Pile
Ogłoszenia duszpasterskie
« poprzednie ogłoszenie
następne ogłoszenie »

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 24.7.2022

  1. Dzisiaj jeszcze na Mszy o 15.00 chrzty,  o 18.00 Msza Święta w intencji czcicieli Maryi Wspomożycielki i Hołd Maryjny, i o godz. 20.30 Msza Święta z Apelem Maryjnym.
  2. W poniedziałek – 25 kwietnia – święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Tego dnia imieniny obchodzi ks. Krzysztof Butowski, który odprawi Mszę Świętą o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.   
  3. We wtorek – 26 lipca – wspomnienie rodziców Maryi – św. Joachima i św. Anny. Tego dnia przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Na koniec każdej Mszy Świętej błogosławieństwo osób starszych.      
  4. W środę – 27 lipca – po Mszy o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej.
  5. W piątek – 29 lipca – wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza. Tego dnia czuwanie modlitewne w ramach kolejnej „Nocy walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski”. Początek o 21.00 Apelem Maryjnym. Zakończenie o 24.00 Msza Święta.
  6. W przyszłą niedzielę – 31 lipca – z racji ostatniego dnia miesiąca o 18.00 Msza Święta w intencji wszystkich dobrodziejów materialnych i duchowych naszej parafii. Tego dnia kazania wygłosi ks. Mariusz Wencławek SDB ze Szczecina. Po Mszach zbiórka ofiar do puszek na rzecz budowy Sanktuarium św. Jana Bosko w Szczecinie.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia, w tym ks. Krzysztofowi, s. Annie oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i św. Patronów, a wszystkim gościom, turystom i udającym się na wypoczynek udanych, bezpiecznych i Bożych wakacji.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:
+ Zbigniew GOLEC, lat 55, z Al. Niepodległości,
+ Barbara ŚWIERSKA, lat 61, z Al. Niepodległości,
+ Ryszard MACIEJEWSKI, lat 85, z ul. Żeleńskiego (pogrzeb 3 sierpnia).

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

WARTO ZAJRZEĆ

WIRTUALNY
SPACER
© Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile | wykonanie: Wojciech Łastowski