SALEZJAŃSKA
PARAFIA PW. ŚWIĘTEJ RODZINY
w Pile
Ogłoszenia duszpasterskie
« poprzednie ogłoszenie

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą - 14.8.2022

  1. Dzisiaj jeszcze na Mszy o 15.00 chrzty, a o 20.00 przy krzyżu, na skrzyżowaniu ulic Wiatraczna – O. Kolbego, nabożeństwo związane ze wspomnieniem liturgicznym św. O. Maksymiliana Marii Kolbego.
    Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tace, które zostaną przeznaczona spłatę i na dalsze prace konserwatorskie przy ławkach kościelnych.
  2. Jutro – 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz 102 rocznica Cudu nad Wisłą. Msze według wakacyjnego rozkładu niedzielnego. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów. Pamiętajmy, że udział tego dnia we Mszy Św. jest obowiązkowy. 
  3. We wtorek – 16 sierpnia – o 18.00 Msza w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i Rodziny Radia Maryja.      
  4. W środę – 17 sierpnia – wspomnienie św. Jacka. Po Mszy o 18.00 nabożeństwo maryjne.
  5. W sobotę – 20 sierpnia – wspomnienie św. Bernarda.
  6. W najbliższą niedzielę w Pile rozpocznie się Piła Festival & Academy i potrwa tydzień. W ramach tego projektu muzycznego, obok innych koncertów, odbędzie się w naszym kościele, w czwartek,  25 sierpnia, o godz. 21.00 koncert nocny. Zostaną wykonane utwory Wolfganga Amadeusa Mozarta (w tym słynne Requiem) i Jana Sebastiana Bacha. Wstęp wolny, zapraszamy!  Więcej informacji  na plakatach.
  7. Na koniec wakacji, w sobotę 27 sierpnia, parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, przez Ląd nad Wartą. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia, oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i św. Patronów, a wszystkim gościom, turystom i udającym się na wypoczynek udanych, bezpiecznych i Bożych wakacji. 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

+ Anna OWCZARZAK, lat 91, z Al. Piastów;

+ Marta SOKOŁOWSKA, lat 95, z ul. Spacerowej (pogrzeb we wtorek)

+ Romuald GARDZIEWICZ, lat 93, z ul. Kilińskiego (pogrzeb w środę)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

WARTO ZAJRZEĆ

WIRTUALNY
SPACER
© Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile | wykonanie: Wojciech Łastowski