SALEZJAŃSKA
PARAFIA PW. ŚWIĘTEJ RODZINY
w Pile
Aktualności
9.12.2022

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia

Dzień 8 grudnia zawsze gromadzi sporo osób w kościele. Jest to Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Matka Boża obiecuje wiele łask dla duszy i ciała, szczególnie w godznie 12.00-13.00. 

"Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski.

Jeśli ktoś nie może w tym czasie nawiedzić kościoła, a będzie modlił się w południe w domu, ten także otrzyma za moim pośrednictwem wiele łask. Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę."

W naszym kościele co roku jest nabożeństwo o tej właśnie godzinie, które gromadzi wielu wiernych, aby przed Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie prosić Maryję o jej wstawiennictwo dla nas, naszych bliskich i całego świata.

 powrót

WARTO ZAJRZEĆ

WIRTUALNY
SPACER
© Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile | wykonanie: Wojciech Łastowski