Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia 24 kwietnia 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Miłosierdzia Bożego
24 kwietnia 2022 roku
1. W dniu dzisiejszym, na zakończenie Oktawy Wielkanocnej, obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia.
O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce Msza dla członków Żywego Różańca i Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych (ADMA). Po Mszy Hołd Maryjny i zmiana tajemnic Żywego Różańca. O 21.00 Apel Maryjny, który poprowadzi Neokatechumenat.
Ofiary wrzucane dzisiaj i w Tygodniu Miłosierdzia do skarbony z tyłu kościoła zostaną przeznaczone na działalność Caritas.
2. W poniedziałek – 25 kwietnia – święto św. Marka Ewangelisty. Tego dnia imieniny obchodzi ks. Marek Barejko. Solenizant odprawi Mszę Świętą o 18.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. We wtorek – 26 kwietnia – uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski i pilskiej Inspektorii Salezjańskiej, przeniesiona z 23 kwietnia z racji oktawy wielkanocnej. Tego dnia Msze Święte zostanie odprawiona przy relikwiach Św. Wojciecha.
4. W środę – 27 kwietnia – o 17.30 nabożeństwo maryjne.
5. W czwartek – 28 kwietnia – o 18.00 Msza Święta w intencji maturzystów z błogosławieństwem indywidualnym. Zapraszamy di udziału wszystkich, którzy przystąpią w tym roku do egzaminu dojrzałości.
6. W piątek – 29 kwietnia – święto św. Katarzyny ze Sieny i Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
O 5.00 wyjazd pielgrzymki autokarowej do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Różanegostoku, Sokółki, Wilna i Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
Tego dnia o 16.30 próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej ze SP nr 5.
7. W sobotę – 30 kwietnia – o 17.30 nabożeństwo do św. Jana Bosko i o 18.00 Msza w intencji dobrodziejów materialnych i duchowych naszej parafii.
8. W przyszłą niedzielę – 1 maja – rozpoczynamy miesiąc poświęcony Maryi i Tydzień Biblijny.
9. W punkcie Caritas, w środy o 9.00 do odbioru żywność unijna dla osób ze skierowaniem z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i dla uchodźców z Ukrainy.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia, w tym ks. Markowi Barejce,
oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii,
życzymy wielu łask przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i św. Patronów.