45 lat Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników w naszej parafii

W tym roku przypada 45-lecie działalności przy naszej parafii Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników.

We wtorek 8 grudnia w Święto NMP Niepokalanie Poczętej odbyła się uroczysta Dziękczynna Msza Święta w intencji członków Stowarzyszenia, kapłanów posługujących wspólnocie oraz o nowe powołania do wspólnoty. Eucharystii przewodniczył ks. Inspektor Tadeusz Itrych. W intencji Współpracowników Salezjańskich mszę odprawiał również Delegat SSW ks. Marcin Nowicki, który po mszy skierował słowo do członków wspólnoty. Słowo również wypowiedział Prowincjonalny Koordynator p. Grzegorz Gajos.

Eucharystię ubogacił swoim śpiewem zespół pod kierownictwem ks. Leszka Główczyńskiego, który na dziękczynienie wykonał część Akatystu na cześć Najświętszej Maryi Panny.