Ogłoszenia parafialne 12 lipca 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 roku
1. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 20.00, wspólną modlitwą i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, zakończymy 24-godzinne Jerycha Różańcowego w intencji Ojczyzny. O 20.30 dodatkowa Msza Święta i Apel Maryjny.
Dzisiaj, po Mszach Świętych, przed kościołem, prowadzona jest charytatywna zbiórka pieniędzy, oraz nakrętek i baterii, na leczenie 14-miesięcznej Hani Łączkowskiej. W imieniu Hani i jej najbliższych za każdy dar serca dziękujemy.
2. W poniedziałek – 13 lipca – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O 8.30 spotkanie wspólnoty Centrum Ochotników Cierpienia. Po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie na które przynieśmy świece.
3. W środę – 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury. O 17.30 nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.
Tego dnia, w godz. od 9.00 do 12.00, w punkcie Caritas, kończymy dystrybucję żywności unijnej w parafii. Pomocą żywnościową objęte jest prawie 100 osób. Za wielomiesięczną pracę na rzecz tego programu pomocowego, dziękujemy naszemu parafialnemu oddziałowi Caritas.
4. W czwartek – 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel, święto patronalne osób, które przyjęły i noszą szkaplerz karmelitański. O 8.00 Msza Święta dla Rodziny Radia Maryja.
5. W sobotę – 18 lipca – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
6. W czasie wakacji kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki.
7. Dzisiaj II tura wyborów prezydenckich w naszej Ojczyźnie. Wypełnijmy patriotyczny obowiązek wrzucając swój głos do urny wyborczej.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia,
oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii,
życzymy wielu łask przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Anna GAPIK, lat 88, zam. Pl. Konstytucji 3 Maja
+ Iwona GAJDZIK, lat 61,

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»