6 października 2019 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Rozpoczął się miesiąc październik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  W tym tygodniu różaniec dla ogółu o 17.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 i dla młodzieży w piątek o godz. 19.00.
 2. Dzisiaj, w niedzielę – 6 października – o 15.00 Msza Święta dla członków Żywego Różańca, po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie zelatorów. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Oratorium i działalność dziecięco-młodzieżową w naszej parafii.
  Dzisiaj również Apelem Maryjnym o 21.00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe,
  całotygodniową, nieprzerwaną adorację Najśw. Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową. Będziemy modlić się m.in. w intencjach Kościoła, Ojczyzny, naszej parafii i naszych osobistych.  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym modlitewnym czuwaniu, oraz do składania intencji.
 3. W poniedziałek – 7 października – wspomnienie MB Różańcowej.
 4. We wtorek – 8 października – o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie dla Salezjanów Współpracowników. Tego dnia o 18.00 w sali św. Jana Bosko kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odrodzenia Wiary. Zapraszamy.
 5. W przyszłą niedzielę – 13 października – odbędzie się XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na stypendia dzieci
  i młodzież z rodzin najuboższych. O 11.00 Msza Święta w Roku Jubileuszowym w intencji mieszkańców ulic: Juliana Fałata, Wincentego Pola, ks. Jerzego Popiełuszki i Piekarskiej.
  O 14.00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu chrztu.
 6. Oratorium zaprasza dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku od 16.00 do 21.00.
 7. W kiosku parafialnym są już do nabycia Ewangelie na każdy dzień i kalendarze werbistów
  na nowy rok.
 8. Dzisiaj, po Mszach Świętych, Przedszkole Publiczne nr 3 zbiera podpisy pod projektem zagospodarowania przestrzeni przed przedszkolem, który został zgłoszony do Pilskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.
 9. Przez cały tydzień, na zakończenie Mszy Świętych, modlitwą za Ojczyznę ks. Piotra Skargi, będziemy modlić się w intencji dobrych wyborów i o pomyślność dla naszej Ojczyzny.
 10. Komunikat Starostwa Powiatowego: w najbliższą środę o godz. 16.30 na hali sportowej Zespołu Szkól Gastronomicznych odbędzie się otwarte spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Marian LIS, lat 66,
+ Irena SPERKA, lat 78, z ul. Wodnej
+ Wojciech MIEDZIEJEWSKI, lat 35, z ul. Spacerowej
+ Marian WASZYŃSKI, lat 89, z ul. Spacerowej
+ Jadwiga KULPA, lat 77, z ul. Budowlanych (pogrzeb we wtorek)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]