2 czerwca 2019 r.

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Dziś zmiana Tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00. Apel maryjny o 21.00.
 2. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 3. W poniedziałek zapraszamy na spotkania katechetów o godz. 17.00 i  Zespołu Synodalnego o godz. 19.00.
 4. We wtorek pamiętamy o naszych zmarłych. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z różańcem. O godz. 18.00 msza św. zbiorowa za zmarłych.
 5. W tym tygodniu przypadają DNI EUCHARYSTYCZNE:
  PIERWSZY CZWARTEK: 17.30 nabożeństwo i msza św. w intencji ministrantów i SHNSPJ.
  PIERWSZY PIĄTEK: Odwiedziny chorych od godz. 8.00. UWAGA: (w czwartek chorych odwiedza ks. Adam K i ks. Zbigniew). W piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.15 i msza św. o godz. 16.30. Młodzież zapraszamy na spotkanie o godz. 19.00.
 6. W dniu 8 czerwca odbędzie się wyjazd Apostolstwa Dobrej Śmierci do Górki Klasztornej.
 7. W sobotę, zapraszamy na wigilijne czuwanie przed uroczystością ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Rozpoczęcie o godz. 20.30. spotkanie zakończy się Eucharystią ok. 24.00. Nowennę do Zesłania Ducha Świętego odmawiamy podczas nabożeństwa o godz. 17.30.
 8. Dnia 23 czerwca 2019 r. odbędzie się uroczysta Eucharystia z racji Jubileuszu 400 lat istnienia naszej Parafii oraz uczczenia Patronów naszego miasta Świętych Janów. Po Eucharystii odbędzie się jubileuszowy festyn rodzinny i koncert organowy. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 12.30. Już dziś serdecznie zapraszamy całe rodziny. Prosimy o wsparcie rzeczowe w postaci fantów. Za każdy dar serca dziękujemy.
 9. W parafii Św. Antoniego odbędzie się Kurs Przedmałżeński w dniach: 14-16  czerwca 2019.
 10. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Jarosława.
 11. Zachęcamy do pielgrzymowania na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne grupy 7. – Piła, parafia Miłosierdzia Bożego, 13 czerwca godz. 19:00. W zakrystii można zapisać się do „Złotej Grupy” oraz zostawić intencje dla pielgrzymów.
 12. W dniu 16 czerwca zapraszamy wszystkich do radosnego Marszu dla życia i rodziny, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 11:30 w kościele pw. św. Antoniego, a następnie wyruszy ulicami Piły pokazując co jest ważne dla każdego z nas. Prosimy o przyniesienie pieluch dla dzieci z Domu samotnych matek. Proszę ubrać się na biało i zabrać ze sobą rodzinę i znajomych.
 13. Trwa nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej i Salezjańskiego Przedszkola. Bogata oferta edukacyjna, bezpieczeństwo, komunikacja z rodzicami, akcent położony na wychowanie oraz rodzinna atmosfera należą do największych atutów dzieła Księdza Bosko! Wszystkich zainteresowanych Salezjanie zapraszają na Andersa 34!
 14. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć ks. Andrzeja Pastwę duszpasterza naszej parafii i opiekuna ministrantów.  Po Eucharystii odbędzie się spotkanie z ministrantami w oratorium. Zapraszamy!
 15. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami informujemy, że z dniem 31 maja zakończyliśmy przyjmowanie kart na półkolonie. Dziękujemy rodzicom dzieci za współpracę.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Genowefa Żarska, lat 74 z Pl. Konstytucji 3 Maja, + Irena Góral-Skórzyńska, lat 78 z Al. Piastów.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]