Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Dziękczynna pielgrzymka do Włoch – zapraszamy!

DSC06455

Dziękczynna pielgrzymka do Włoch – zapraszamy!

Z okazji 400 lat naszej Parafii zapraszamy na Dziękczynną pielgrzymkę do Włoch śladami świętych. Odwiedzimy m.in. miejsca związane ze św. Franciszkiem, św. Ritą (pragniemy przywieźć do naszego kościoła jej relikwie), św. Ojcem Pio, św. Antonim. Odwiedzimy również polski cmentarz na Monte Cassino, Rzym, a Watykanie udamy się na audiencję generalną z Papieżem Franciszkiem (jeśli będzie w tym czasie na miejscu).

Szczegóły poniżej, zapisy w kancelarii parafialnej. Zapraszamy!

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»