27 stycznia 2019 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]
 • Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30 na Ekumeniczny Koncert Kolęd w wykonaniu bukowińskich zespołów z Ukrainy, Rumunii, Węgier i Polski. Bukowińskie zespoły będą również animować muzycznie mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
 • Dziś Apel maryjny o godz. 21.00.
 • W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie katechetów naszej parafii, a o godz. 19.00 spotkanie Rady Wspólnoty Wychowawczo-duszpasterskiej. Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych wspólnot, ruchów i stowarzyszeń.
 • W czwartek – 31 stycznia – przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA. Po każdej Mszy Św. ucałowanie relikwii św. Jana Bosko. O godz. 17.30 nabożeństwo do Św. Jana Bosko w intencji rodzin naszej parafii, dzieci, młodzieży i wspólnot prowadzone przez Stowarzyszenie Salezjanów Współpracowników. Uroczysta msza św. o godz. 18.00. Msza św. odpustowa w parafii Św. Jana Bosko odbędzie się w 3.02.nr o godz. 12.30.
 • W tym tygodniu przypadają DNI EUCHARYSTYCZNE:
  *
  PIERWSZY PIĄTEK: Odwiedziny chorych od godz. 8.00. (ks. Zbigniew i Adam odwiedzą swoich chorych w czwartek). W piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.15, a o godz. 16.30 msza św. Młodzież i osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na godz. 19.00.
  *
  PIERWSZA SOBOTA: nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy św. o godz. 8.00.
 • W sobotę, 2 lutegoŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO. Msze św. o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 10.00, 18.00. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
 • W przyszłą niedzielę Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 15.00.
 • Informujemy, że Weekendowy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 1 lutego, o godz. 17.30 w parafii Św. Antoniego.
 • W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. o Światowych Dniach Młodzieży oraz dodatek: płyta „Bóg nie umarł 2”.
 • Jan Paweł II rozpoczął swój pontyfikat słynnymi słowami „Nie lękajcie się! Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi”. Dziś te słowa są nadal aktualne i zapraszają każdego i każdą
  z was do odpowiedzi na to zaproszenie. Chciejmy na nowo odkryć miłość Boga i pozwólmy się Mu prowadzić. Na tym polega pełnienie woli Bożej. Mamy także nadzieję przygotować się w ten sposób na doświadczenia i trudy, które przynosi każdy dzień naszego życia. Pierwsze inauguracyjne spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2019 r. po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele. Następne: poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w domu katechetycznym parafii św. Rodziny.
 • Jeśli doświadczasz, że w twoim życiu czegoś ci brakuje, chcesz bardziej poznać Boga, otworzyć się na działanie Ducha Świętego, lub po prostu w miłej atmosferze zjeść kolację i porozmawiać – nie zwlekaj i przyjdź na Kurs Alpha organizowany w parafii św. Antoniego w Pile. Kurs rozpoczyna się 6 lutego o godz. 18.30 w kawiarence „Wieczernik”. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w zakrystii kościoła św. Antoniego. Więcej informacji o kursie znajduje się na stronie internetowej parafii.
 • W poniedziałek o godz. 18.00, w Hotelu Gromada, odbędzie się Spotkanie Autorskie z Jerzym Robertem Nowakiem: „Andrzej Duda Biografia Prawdziwa”.
 • Parafia Św. Stanisława Kostki organizuje bal na zakończenie karnawału w restauracji STAJNIA w dniu 23.02.2019 roku. W trakcie spotkania odbędzie się licytacja różnych przedmiotów ofiarowanych na rzecz Hospicjum w Pile. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Edmund ZAWISZEWSKI, lat 87, z Al. Piastów; + Zofia JARZĄBEK, lat 90 z ul. Świętojańskiej.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]