18 listopada 2018 r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Zapraszamy na Apel maryjny o godz. 21.00, który animuje Żywy Różaniec.
 2. Dzisiaj po mszy o godz. 11.00 zapraszamy osoby starsze, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w Oratorium.
 3. We wtorek na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców. W tym dniu dzieci przynoszą pamiątki chrztu świętego.
 4. W tym tygodniu zapraszamy uczniów klas ósmych na spotkania przed bierzmowaniem. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców uczniów klas ósmych na spotkanie po mszy św. o godz. 9.30 do sali Św. Jana Bosko.
 5. We wtorek msza św. odpustowa o godz. 18.00 w parafii św. Rafała Kalinowskiego; w środę wspomnienie Ofiarowania NMP;  w czwartek wspomnienie św. Cecylii i o godz.18.00 msza św. w intencji członków chóru „Św. Cecylii” i zespołów muzycznych naszej parafii.
 6. W sobotę, 24 listopada wspominamy NMP Wspomożycielkę Wiernych. Po wieczornej mszy św. złożymy hołd naszej Niebieskiej Pani.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA. W tym dniu odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
 8. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
 9. Przez cały listopad o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii. Wypominki roczne będą odczytywane w ciągu roku w każdą niedzielę o g. 10.45.
 10. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. dodatek o 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W sklepiku i przed kościołem można nabyć NASZE PARAFIALNE JUBILEUSZOWE KALENDARZE na 2019 rok, jako cegiełki na remont organów.
 11. W poniedziałek, w kinie Helios o godz. 19.30 odbędzie się kolejna projekcja filmu: „Mam przyjaciół w niebie”. Zapraszamy!
 12. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Aparaty słuchowe dla dzieci z Afryki. Dziękujemy za wsparcie.
 13. W najbliższy piątek, o godz. 17.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński w Parafii św. Antoniego w Pile.
 14. W każdą niedzielę o godz. 19.00 odbywa się msza św. dla studentów w kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych. Szczegóły na plakatach.
 15. W dniu 28.11.br o godz. 19.00, w kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego. Szczegóły na plakatach.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Wiktoria GĘBAROWSKA-KRYSZKIEWICZ, l. 84, ul. Sikorskiego; + Mieczysław MISIURO, l. 85, l. ul. O. M. Kolbe; + Janusz ZAMOJSKI, l. 59, ul. Sikorskiego; + Urszula GENDERKA, l. 65, ul. Towarowa; + ks. Leonard ZYCH, lat 61 z Parafii MB Częstochowskiej w Motylewie.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]