2 września 2018 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 12.30 dokonamy poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00. Apel maryjny o 21.00.
 2. Przypominamy, że kancelaria parafialna od 3 września jest czynna według całorocznego rozkładu, czyli: przed południem od 9.00 do 11.00 od poniedziałku do soboty, a po południu od 16.00 do 17.30 od poniedziałku do czwartku.
 3. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież na eucharystię o godz. 8.00.
 4. Jutro o godz. 17.00 spotkanie katechetów naszej parafii, a na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich przedstawicieli wspólnot, grup, ruchów religijnych na spotkanie Rady wspólnoty wychowawczo-duszpasterskiej.
 5. We wtorek o godz. 17.30 różaniec z wypominkami, a po nim msza święta za zmarłych.
 6. W środę stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych o 17.30.
 7. W tym tygodniu przypadają DNI EUCHARYSTYCZNE:
  – W I czwartek miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo i spowiedź dla ministrantów i ich rodzin oraz Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa, następnie wieczorna Eucharystia na rozpoczęcie nowego roku ministranckiego. Zapraszamy wszystkich.
  – w I piątek miesiąca odwiedziny chorych z sakramentami od godziny 8.00. (ks. Adam i ks. Zbigniew odwiedzają chorych w czwartki). Spowiedź dla dzieci w piątek od 16.15 i msza św. o godz. 16.30. Młodzież oraz osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania ich rodziny zapraszamy na nabożeństwo z okazją do spowiedzi na godz. 19.00. Po nabożeństwie spotkanie organizacyjne związane z przygotowaniem do bierzmowania.
 8. 8. W najbliższą sobotę, w święto Narodzenia NMP, wspólnota Różańca Rodziców za dzieci zaprasza na mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie organizacyjne.
 9. W kolejną niedzielę taca będzie zbierana na utrzymanie Sanktuarium w Skrzatuszu.
 10. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 11.02-18.02.2019 roku. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej. Zapraszamy!
 11. W przyszłą niedzielę POWIAT PILSKI BĘDZIE OBCHODZIŁ UROCZYSTOŚCI DOŻYNKOWE. Zapraszamy w tym dniu na mszę św. o godz. 12.30 w naszej parafii. Eucharystię będzie celebrował ks. bp. Krzysztof Zadarko. Szczegółowe informację za plakatach.
 12. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na utrzymanie seminarium w Koszalinie.
 13. Szkoła Nowej Ewangelizacji wraz z Akademią Rozwoju Talentów zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące Biblijnego Kursu Finansowego o godz. 17:00, a także stałej formacji Kobiet o 18:30. Spotkania odbędą się 4 września br. w Sali SNE w Koszalinie, przy ul. Staszica 38. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.rozwijajtalenty.pl
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Marian EKIERT, l. 83, ul. Nowowiejskiego

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]