Ruszyły zapisy na Wakacyjną Szkołę Biblijną!

Już za niespełna miesiąc rusza kolejna Wakacyjna Szkoła Biblijna, którą poprowadzi o. Jose Maniparambil.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Ojciec Jose to biblista z Indii, niezwykły mówca i wielki przyjaciel Boga. W tegorocznej szkole biblijnej uczestnicy będą zgłębiać treści Listów św. Pawła.

Tegoroczna Szkoła odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2018 r. Konferencje zamknięte, dla zapisanych uczestników będą odbywały się w sali św. Jana Bosko w domu katechetycznym przy kościele Świętej Rodziny w Pile. Będą to 3 konferencje po półtorej godziny (od 9.30 do 17.00)

Część wieczorna tych niezwykłych spotkań będzie dostępna dla wszystkich chętnych, także niezapisanych i będą odbywały się w kościele pw. Świętej Rodziny w Pile od godz. 17.30 do ok. 21.00.

Aby wziąć udział w Wakacyjnej Szkole Biblijnej należy zarejestrować się za pomocą e-maila parafia@swietarodzina.pila.pl podając w tytule „rekolekcje Piła” oraz w treści – imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu, lub w kancelarii parafialnej, oraz złożyć ofiarę na podany numer konta.

W tym roku wysokość wpisowej kwoty na Wakacyjną Szkołę Biblijną jest dobrowolna. Ofiarę można złożyć na konto: Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile ul. Św. Jana Bosko 1 64-920 Piła Numer konta: 50 1020 5558 1111 1307 0460 0342 Tytułem: Ofiara za rekolekcje – Imię i nazwisko Po wpłynięciu na konto dobrowolnej ofiary na rzecz pokrycia kosztów organizacyjnych, nastąpi imienna rejestracja jako uczestnika Wakacyjnej Szkoły Biblijnej.