Festyn rodzinny

Coroczny festyn rodzinny w tym roku odbył się w lipcu w połączeniu z koloniami dzieci z Litwy i Białorusi.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

W sobotę 7 lipca w naszej Parafii odbył się festyn rodzinny, w której wzięły udział również dzieci z Litwy i Białorusi przebywające na kolonii w Pile. Jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych.

Wśród wielu atrakcji można wymienić m.in.: zamki dmuchane, trampolinę, ogromne bańki mydlane, malowanie twarzy, karaoke, przejażdżkę na koniach, można było też poćwiczyć wiele rodzajów tańców i zabaw tanecznych.

Poza tym było mnóstwo sportowych konkurencji do zaliczenia, m.in.: kręgle, strzelanie z łuku, dla starszych strzelanie z wiatrówki, wioślarz, jazda na rowerze stacjonarnym, piłka siatkowa i nożna, badminton, równoważnia.

Można było również obejrzeć wozy pancerne dzięki 100 batalionowi łączności z Wałcza, nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy, przymierzyć strój policyjny czy zrobić sobie makijaż na stanowisku Avon.
Nie zabrakło oczywiście pysznych ciast przygotowanych przez naszych parafian, bigosu i grochówki oraz lodów.
Przez cały festyn trwała również tradycyjna „Giełda nagród”, na koniec której było losowanie nagród głównych w tym 3 rowerów.

Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się, aby uświetnić nasz festyn. Tych, którzy pomagali w przeprowadzeniu, jak i tych , którzy wsparli materialnie. To dzięki Waszej pomocy, festyn był udany w stu procentach.

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]

[button size=”large” link=”https://photos.app.goo.gl/PZMwQfmKjEmiDGH8A” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]