3 czerwca 2018 r.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Trwamy w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy na procesje o godz. 17.30. W czwartek zakończenie oktawy. Po procesji nastąpi błogosławieństwo wianków. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 2. Dziś zmiana Tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00. Apel maryjny o 21.00.
 3. Dziękujemy  klerykom WSD z Koszalina za animacje dzisiejszej liturgii.  Pamiętajmy w modlitwie o nowych powołaniach do życia kapłańskiego i zakonnego.
 4. W poniedziałek odbędzie się spotkanie dla katechetów o godz. 17.00.
 5. We wtorek o g. 17.30 wypominki za zmarłych w ramach Oktawy Bożego Ciała i msza święta zbiorowa.
 6. W I Czwartek miesiąca o godz. 18.00 msza św. w intencji ministrantów i SHNSPJ.
 7. W piątek obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. O godz. 17.30 odmówimy litanię do NSPJ i przejdziemy procesyjnie z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
 8. Kurs przedmałżeński – w Parafii św. Antoniego  w dniach 8-10 .06.br. Rozpoczęcie 17.30.
 9. W dniach 8-10.06.br. organizujemy pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w kancelarii. Wyjazd pielgrzymów w piątek (8.06) o godz. 5.00.
 10. W niedzielę -10 czerwca- przejdzie ulicami naszego miasta „Marsz dla Życia i Rodziny„. Początek Marszu po mszy św. o godz. 11.30 z kościoła św. Antoniego. Zakończenie przy pomniku św. Jana Pawła II.
 11. W związku z wejściem USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH informujemy, że wszelkie dokumenty kancelaryjne będą wydawane jedynie osobom pełnoletnim, których dotyczą; gdy dotyczą małoletnich – ich rodzicom lub prawnym opiekunom; innym – wyłącznie na podstawie pisemnego pełnomocnictwa udzielonego przez w/w osoby.
 12. Zapraszamy do naszej parafialnej biblioteki. Zbliżają się wakacje, warto zaopatrzyć się w wartościową lekturę. Biblioteka otwarta w poniedziałki w godz. 17.00-19.00.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na remont naszych organów. W minionym miesiącu wpłynęło 600 zł. Bóg Zapłać!
 14. Parafia św. Jana Bosko zapraszamy wszystkich chętnych na 5 dniową autokarową pielgrzymkę „Śladami Bożego Miłosierdzia” do Wilna i okolic. Termin pielgrzymki 23-27 lipca /poniedziałek – piątek/. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub telefonicznie pod numerem 603-225-723.
 15. Parafia św. Józefa w Pile organizuje Pielgrzymkę Śladem katolickich Kresów do Przemyśla, Kalwarii Pacławskiej, Krasiczyna, Łańcuta i Markowej w dniach 24 – 27.09.2018 r. Koszt 500 zł. Chętni mogą zgłaszać się do Ks. Prob. R. Ryngwelskiego.
 16. Od 11 czerwca b.r. rozpoczynają się zapisy na studia teologiczne w Koszalinie. Szczegółowe informacje na plakatach.
 17. Na tablicy informacyjnej znajdują się plakaty z licznymi propozycjami akcji wakacyjnych.

UWAGA!!!

W związku z wejściem ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że wszelkie dokumenty kancelaryjne będą wydawane

jedynie osobom pełnoletnim,  których dotyczą;

gdy dotyczą małoletnich – ich rodzicom lub prawnym opiekunom;

innym – wyłącznie na podstawie pisemnego pełnomocnictwa udzielonego przez w/w osoby.

[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Bronisława KURZYŃSKA, lat 86 z ul. Mieszka I.;
+ Stanisław IGNATOWICZ, lat 88, z ul. Towarowej; + Bogumiła GORZEŃSKA, lat 82, z Pl. Konstytucji 3 Maja.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]