Szkoła Ducha Świętego w Pile

„OCZYSZCZENI, OŚWIECENI, ROZPALENI OGNIEM DUCHA ŚWIĘTEGO.” (św. Franciszek)

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

„Szkoła Ducha Świętego” to cykl spotkań, jakie odbywają się w ramach formacji wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w naszej diecezji. Tym razem takie spotkanie będzie miało miejsce w Pile.

Zadziwiająca rzecz, że tematy podejmowane w ramach Szkoły nie są czymś zupełnie nowym, a jednak każdy z uczestników wywozi ze spotkania nowe przemyślenia, duchowe doświadczenia i inspiracje – zauważa ks. Piotr Grzymała, opiekun Wspólnoty Nazaret.

Takie jednodniowe zjazdy, wypełnione modlitwą i konferencjami, bardzo ładnie nawiązują do atmosfery bieżącego roku duszpasterskiego „Napełnieni Duchem Świętym”. Choć pozostają w nurcie formacyjnej działalności Odnowy charyzmatycznej, są otwarte dla każdego, kto pragnie poznać głębiej Ducha Świętego i żyć w Nim. Konferencje poprowadzi o. Waldemar Korba OFM Cap, proboszcz parafii pw. św. Antoniego w Wałczu.

Wystartowaliśmy ze zgłoszeniami w poniedziałek, a po czterech dniach mamy już zajętą 1/3 sali. Jak widać Duch Święty szykuje nam piękne doświadczenia i Swoje dary. Uczestnikiem z numerem jeden jest oczywiście Miriam Bogurodzica, bo bez Matki Bożej ani rusz! Póki są wolne miejsca, nie ma co zwlekać – z uśmiechem dodaje ks. Piotr.

Podstawowe informacje i sposób zgłoszenia:

http://odnowa-nazaret.simplesite.com/421119176

albo

http://koszalin.odnowa.org/?p=10788