12.11.2017 r.

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 

 1. Dzisiaj apel maryjny o godz. 21.00. Zapraszamy!
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś w ramach IX Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym p/h: „Ocalmy chrześcijan na wschodzie”.
 3. Dziękujemy Diakoni Muzycznej, która dziś animuje liturgię i śpiew na mszach św. a po Eucharystii zbierała ofiary do puszek na remont naszych organów. Dziękujemy młodzieży za inicjatywę.
 4. Przez cały listopad o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przyjmujemy również wypominki roczne. Kartki na wypominki są wyłożone w gablotach.
 5. Zachęcamy do włączenia się w Dzieło Modlitwy za Cierpiących. Kolejne spotkanie odbędzie się jutro i rozpocznie się mszą św. o godz. 8.00.
 6. Spotkanie katechetów w poniedziałek o godz. 17.00.
 7. Zapraszamy na otwarte spotkanie z okazji Święta Niepodległości, które odbędzie się jutro o godz. 18.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej mieszczącej się na ul. Staromiejskiej. Pan Józef Urbanowicz ps. Pantera przedstawi temat: „Opór młodzieży przeciw sowietyzacji Polski”. Szczegóły na plakatach.
 8. W poniedziałek (13 dzień miesiąca) zapraszamy do modlitwy różańcowej w ramach Nabożeństwa Fatimskiego. Modlitwa odbędzie się przy figurze Jana Pawła II na pl. Zwycięstwa.
 9. We wtorek spotkanie Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników rozpocznie się różańcem za zmarłych o godz. 17.30. Po mszy św. spotkanie w Sali 25.
 10. We wtorek na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców. W tym dniu dzieci przynoszą pamiątki Chrztu Świętego.
 11. W środę o godz. 19.00 spotkanie PARAFIALNEGO ZESPOŁU SYNODALNEGO. Zapraszamy!
 12. W czwartek modlitwą za zmarłych o godz. 17.30 rozpoczniemy nabożeństwo uzdrowienia.
 13. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. o cierpieniu chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
 14. Biuro Radia Maryja organizuje 2 grudnia pielgrzymkę do Torunia. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w biurze Radia Maryja.
 15. Wspólnota „KOLEJORZ” organizuje zbiórkę żywności i artykułów chemicznych dla RODAKÓW NA KRESACH. Dary można składać przy Ołtarzu Seca Pana Jezusa. Akcja trwa do 16 listopada.

 

[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Gerard FECHNER, lat 79 z ul. Piekarskiej; Zdzisław DOMIŃCZAK, lat 58, z ul. Dzieci Polskich; Stefan CHIMIAK, lat 63 z Al. Niepodległości.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]