Żyje tylko spożywając Słowo Boże. To nowy gość w naszej parafii.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”] Na zakończenie Tygodnia Biblijnego w naszej parafii zamieszkał nowy gość – miś SIGLUŚ. W ramach trwającego w naszej parafii Roku Rodziny rozpoczęliśmy nową inicjatywę promującą czytanie Pisma Świętego w rodzinach.

 

sigluś

W każdą niedzielę po mszy o godz. 12.30 spośród kartek (serduszek), które przyniosą dzieci z wypisanymi na nich dobrymi uczynkami, a także imieniem i nazwiskiem, losujemy jedno dziecko, które zabiera misia Siglusia do domu.

Jest to miś bardzo nietypowy, gdyż karmi się Słowem Bożym. Trzeba codziennie czytać przy nim Pismo Święte. Należy czytać dowolny fragment wybrany przez dzieci lub rodziców.

Zachęcamy dzieci i rodziców do włączenia się w tę inicjatywę. Mamy nadzieję, że Sigluś pozostanie z nami na dłużej. Jak dotąd Siglusia wylosowały następujące dzieci: Weronika Mróz, Ignacy Radke, Marianna Radke, Mateusz Kowalski.

Gratulujemy i zapraszamy w najbliższą niedzielę na mszę o godz. 12.30 z karteczkami z wypisanymi dobrymi uczynkami.