Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Spowiedź przedświąteczna

1 IMG 2120 001

Spowiedź przedświąteczna

Sprawdź, gdzie wyspowiadasz się przed świętami w Pile.

Parafia Świętej Rodziny, ul. Św. Jana Bosko 1

Do piątku księża w naszym kościele będą spowiadali podczas mszy świętych, czyli rano o 6., 6.50, 8, oraz wieczorem od 18. Jeśli zdarzy się pogrzeb, również na nim będzie możliwość spowiedzi. O najbliższych pogrzebach informujemy na specjalnym kanale na Twitterze @Pogrzeby»

W piątek 23 grudnia będzie można się wyspowiadać u nas przez cały dzień: od 6. do ostatniego penitenta na wieczornej mszy o 18.

W samą Wigilię Bożego Narodzenia spowiedź od 6. do Mszy Betlejemskiej, czyli do 16. Nie będzie spowiedzi w Boże Narodzenie: 25 i 26 grudnia.

Parafia św. Antoniego, ul. Ludowa 20

U kapucynów spowiedź od poniedziałku do środy od godz. 17. W czwartek – już od godz. 15.

W piątek – podobnie jak u nas – spowiedź całodzienna – od godz. 6.30 do 19. (z przerwą od 12.30 do 14.). W Wigilię bracia kapucyni spowiadają tylko od godz. 6.30 do 12.

Parafia św. Jana Bosko, ul. Libelta 3

U salezjanów z parafii św. Jana Bosko możliwość spowiedzi podczas mszy świętych. W dzień Wigilii kapłani będą spowiadali od mszy świętej roratniej, czyli od godz. 6.15 do godz. 15.

Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Śniadeckich 90

W parafii na Jadwiżynie okazja do przedświątecznej spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą do piątku 23 grudnia włącznie.

Parafia NMP Królowej Polski, ul. Podchorążych 17

W dawnym kościele garnizonowym spowiedź przedświąteczna w czwartek i piątek od godz. 19. aż do 21. W Wigilię od 10. do 12.

©

&

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»