Spowiedź przedświąteczna

Sprawdź, gdzie wyspowiadasz się przed świętami w Pile.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”] [fancy_header variation=”red”]Parafia Świętej Rodziny, ul. Św. Jana Bosko 1[/fancy_header]

Do piątku księża w naszym kościele będą spowiadali podczas mszy świętych, czyli rano o 6., 6.50, 8, oraz wieczorem od 18. Jeśli zdarzy się pogrzeb, również na nim będzie możliwość spowiedzi. O najbliższych pogrzebach informujemy na specjalnym kanale na Twitterze @Pogrzeby»

W piątek 23 grudnia będzie można się wyspowiadać u nas przez cały dzień: od 6. do ostatniego penitenta na wieczornej mszy o 18.

W samą Wigilię Bożego Narodzenia spowiedź od 6. do Mszy Betlejemskiej, czyli do 16. Nie będzie spowiedzi w Boże Narodzenie: 25 i 26 grudnia.

[fancy_header variation=”red”]Parafia św. Antoniego, ul. Ludowa 20[/fancy_header]

U kapucynów spowiedź od poniedziałku do środy od godz. 17. W czwartek – już od godz. 15.

W piątek – podobnie jak u nas – spowiedź całodzienna – od godz. 6.30 do 19. (z przerwą od 12.30 do 14.). W Wigilię bracia kapucyni spowiadają tylko od godz. 6.30 do 12.

[fancy_header variation=”red”]Parafia św. Jana Bosko, ul. Libelta 3[/fancy_header]

U salezjanów z parafii św. Jana Bosko możliwość spowiedzi podczas mszy świętych. W dzień Wigilii kapłani będą spowiadali od mszy świętej roratniej, czyli od godz. 6.15 do godz. 15.

[fancy_header variation=”red”]Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Śniadeckich 90[/fancy_header]

W parafii na Jadwiżynie okazja do przedświątecznej spowiedzi pół godziny przed każdą mszą świętą do piątku 23 grudnia włącznie.

[fancy_header variation=”red”]Parafia NMP Królowej Polski, ul. Podchorążych 17[/fancy_header]

W dawnym kościele garnizonowym spowiedź przedświąteczna w czwartek i piątek od godz. 19. aż do 21. W Wigilię od 10. do 12.

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]