Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Nowy rok z naszym kościołem

IMG 8884

Nowy rok z naszym kościołem

Kalendarz idealny na prezent!

W kancelarii parafialnej oraz w kiosku można nabyć kalendarz ze zdjęciem naszego kościoła. Oprócz fotografii jest na nim także cytat z Pisma Świętego i przypomnienie, że rok 2017 to II rok przygotowań do 400-lecia parafii.

— Pierwszy raz nasz kalendarz wydaliśmy z okazji 100-lecia kościoła, w 2015 r. Był on niebieski. W zeszłym roku był czerwony, a teraz jest zielony — przypomina ks. Janusz Zdolski.

Koszt kalendarza to 4 zł. Osobom spoza parafii możemy wysłać pocztą.

W kiosku parafialnym czekają także kalendarze ze św. Joanną Berettą Mollą oraz ze św. Andrzejem Bobolą.

A jak informuje pilska inspektoria salezjanów, już niebawem będzie można zamówić kalendarz na 2017 rok przybliżający sylwetki błogosławionych wychowanków poznańskiego Oratorium z okazji 75. rocznicy ich męczeńskiej śmierci. Zamówienia przyjmuje ks. Maciej Sarbinowski na adres: maciej.sarbinowski@gmail.com. 

©

&

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»