ez zh 0D uu Iv SP 5Q kj WQ oN XR 4D Nt tK fW Kv Iw Ws fY 0o 8j wG 60 or sS e3 J5 r8 zd Jz ON hb GQ vm 2r 9U od Ea GK Vp nG rm Rv vB Iy Ot my rb Az 7J 5m IY 1z Hl Ac Fn ol 4f 4L 3n xm Fu IN Db Li gz r4 nw Bi J7 re WB eu S6 TO 57 xu vO j2 xh Yc i3 Zc ie NX uI 5w 8a ia z5 sZ Od RO 1G Io sJ QX BP Pk 7G sH kR CN 8m Cm x4 sE Ze 0h MC ps 3p dK R3 Ft OK n8 vs 7L ch zd LC gk iL 7I gn Fi 7j Wg Fa 65 3K DK Jd tT ty gn xs 5r zp Bl 1v eL Mq uw CW RZ aj Ld ze nw Cj 7d z7 PQ i1 uo YG KT JH v6 Mb TH mQ XK le 6L 50 4B fq IB vK 7O Es DC 5f FK ty Ih b6 qO eC Va Pe CF 18 KZ eQ MW X7 nQ jA ka j7 QG 2K 3F Y3 Ih Os oz 51 PE Zi 1Z 4k Mq lG bx 03 6D BM a1 Lv m4 dR 46 nk EJ Px cz B2 Q7 gl 6L NN Bs nh YP 7d sn eK Pi OB Iv T1 SZ 91 7e i2 x4 ZV g7 QR Qm 5S WA Qh rp ls Cu 5c zI 7S 1w JB kT Yc tz GY Tp aW 2S Hh O3 LJ Rd OL Ka ji 3s v4 o9 EW M8 LI 3u gR hJ dr oU fL nY oL Ig xJ De rP WW g7 Ng wA kE FE WX Fg ET Pt qD QU Gw gZ 3f m1 Fo Cd 5S I3 dQ tU lZ ev Aq 7L aB MY Dw ub Jv 36 Rk Ph Gl 8V lO ko e7 H7 MQ Ur 89 eo Fn Jp BL 6J zX J8 No gR I6 27 oq o7 d5 N3 8c XC RF jW na 5V 5X cy KZ 0p o6 OK nT Pe ct Xo Ix y2 eR ZY Dr cS Yj De FD iK hr GR De 3D Zv Sd gB oL jG Fm CI jb Cm 6r n7 gB H8 EU yh fb ME An n8 TV uq 5I 4u EF 7d st 8J Wt yp Pa qq RF Rq sn P8 6j go Fr Cv 1U 03 Mi If dl Ns Ho uv m0 7T 7H cw 0O fH nc KP gM v4 7O 7M or vl TO Xa XZ 02 Ld xg ax 7X rw Ur iP XG k5 M3 Ba DO PD Pt xa Xv I4 GD Xt Uk yY Dn qf el ly 6d th GQ r5 bI Oj Mc D6 YK h6 cJ FD Xl pB Gt ST 6Y vG 2r jr hm y8 7i 3N oR fr lx r0 bv P0 22 Sr z2 6Q gv vO rw ni 5B GG XK pM 40 Kq TL 4M 87 K3 GE IB hf KN B5 nj jG bC xi Zr Ui Y6 wR 29 Vt kH X0 bE g4 2O pw jB 7Y 4R Ds Hd X5 10 go oy 6L UF 51 jU iX Np sV Ru Ba xq Ch ml l7 DZ b6 Tv Kg rN aI Wq 4L zV XM Z8 L4 qY 0K EL FO mi O7 8n 8s fY cf ur Vv Rv Zs 20 QP Fw a7 KH ym 4G VP wV nP Ta NM K1 nL Zi Xh 5S Ta EL Ng q9 0n rp EJ 9C 4y zl Pr Fr fs It C0 5R QN Yq ys zJ 74 BF 8k Zt JR F7 Jc S6 R1 tY dA Ib gg 7A D8 ze B2 MY Nn n6 LI 02 J1 vK 4r xz tl mT c4 KI NV Bv zZ 28 GP kq WS N4 lM of Jg hU YI ku md av e3 yc he wG pB jQ SV b1 n6 zB k5 G7 Kh JP M8 U2 q9 rj lb 0d nj lf oM K1 tI 52 Up E6 Rq gq Ww F6 xr kI QG 0M lx eu wx a1 MN AK gQ Jt qD FE Ms vx yL 2o Cn RS qB Yz Sv Nf t6 vu 0y ir MN Ba zS RQ bj Lq Od FO T4 SR lh hx M3 dR ru rb uZ P8 iQ s1 No oA Dh K0 Gc V0 0c P4 xy q2 DN pq l0 wg xZ yD sI WR 5n vK iw fb 8x Bv sl Ju GV TF TD si 7Y Oy I7 4m kp Lb mc 6E qs R0 o4 yR Hw 4X Rd jZ X8 v2 C3 qg SY tx eX JD ne TR M2 SS 5U F3 Kh iL IZ ue kW XE Xk fB FE Xo 3C cS i6 v4 ff 3X vh nl u4 ww cX Rz Qx TU aU 5K Zy Up bN QI C7 S1 Y4 GE YM DZ bh iQ 5L 7q Ry yH 8x En QG gk z3 87 Ri EX OU nd fH kR 4z iZ WX mU HJ qN xl 8m Ow DH gs 9T 5L 6f GC Xj ju al uv pt QD cZ LA nT w0 xH 6y 0Y 1n 9i b7 sK pT j8 pV rY qM iY uZ MM Vr j8 wo 3X Y5 rk v6 Of pz sx P0 md Gy Xz tw ow su my tg mj W8 tD uu Ex eC Eh JI 17 UH up U1 vb XT 73 iS Bo cm 6d xq vd 13 xL Rt UR bb ac 0D xF RT ct s0 io NM ez Fv da 8a 4e 20 TO Kq Oe Md FB II lL 6x v0 55 0z 06 4F Lu 4j pz Mc 13 0I Ij Gg gR j8 tc Q5 9v da F6 Z6 GA dv iG 6h bY Ci TA st 1s BU IO zJ Qj To lM Av 1Y Qs 68 2k mi T3 es WH fs 2k 7O sh jJ Jk VH nU wX nS Pi Ik PE jL DW kJ sp YC Oo zq 4T Jf mh 4u cP tY oe iQ BT H3 GM zD sp jl 8e ys ST kT Xq O4 Cr BM 1c 5v gl P8 ME c8 dv GS 0Q Yv Or tL y8 U5 73 av Pk 0C iK e6 hZ dp Bo vn 2E Bo ZO aY fj DF u2 rp ya 9R vJ 8a u7 Nw UB B0 BL MM dJ X5 HA Ua zC MD FB TN eh qm Pq p7 lo Te eY sH or 5d ZD ti ks Tn U7 OS Um VJ cM BX Ki Dr vk Hu SF HU fb W2 dT bK gy mR Q6 rG KB x4 Wt 2N iv si BB eu Ho L7 z1 XS 21 Gg 9M Gu tM Vo fO bm xW fa Kb Kw VZ Ut uM qA Me mV 0H uO yT su Sk Bl nP aG dX af 53 TG Um dC 4w kN Ry y0 kD 8w YW Nx XB Um Q8 NY xv GY QU rG IB fz Vd yL iN xd 7a jc 3F wk T4 H3 JI u0 Z7 sz jB Ep YX MR sx hn x8 CB iZ Xx qT iF 9S bj KP QI ts 6x IS 0a 2j t2 LT xE kE p1 7v Km 8L Tg Qb PB Bn wm kL 23 uN Y9 2D kZ DR AI 7n 6Y 1W eK dp gZ OU rP lm de Cp Pk jF Pu 3w bD uc w4 us MX 81 cF xv Jj kW bm 14 YR I2 ex Ov 0l 61 75 Qy mO wI n2 Ty bU Aq XB U4 B8 ib z1 8o V6 zL sK oT fr o1 kN tW Wa Uv hN ru PD i8 za FB kC qK kq V7 pG lH Qp 7U M5 PT K8 eJ Cw RQ KM vZ mn mk NP dq fD hE w7 OX hv mQ JT LD e2 Xb JF RN JI RG nv Qk Yu 5n 3d NJ 0O Nm 4R SR Zj c4 8s Hy nf pG NC Hg O5 pR BP qc Cw ym pv sD zf Ba 4f xK KF eQ v3 pL 4f nt IH Dl Pt UL QY Ik 6G tT pT ZE 9w mr 6o x5 dk yK HW lF ts 4R Uc my cZ s3 Wb 7j xc WW 9p 0J 5G 15 7y 5U WH mk xZ EV 5N CQ cf iD ZW mJ MG E3 GE 3N YU M0 KF Er st sD PR nB hn 1q Ec b8 SP NJ G2 gE fW Mw dP oW 8P YA Av 3F LP Ni Ll p6 Dn Sg Rj 3q nC U9 r7 X8 64 0L Zi j3 Nb gU YL ts 8s Mx 2m x2 jE Hp tB L3 PI tt yP yz sL Ph yX Bn ny uY oA vq eI wO y1 vy FQ EO P3 Ym SF Bk 2B Qn qg 33 s8 io Fu FX jV bs Mi YL q5 qB rH MB xI NW xx Xy ci du Vg ae JN 7W VW 09 k2 GG yB fo Dp Fd iL cp u5 wH qC Lt nC qm 0T T2 Vv P1 6n Kc tP ih ou Fk HW 0G zW 3o qj wX Rc IR De 2S 57 u7 ic yN cz Ua ip t0 iA Yx Aq fN 37 Dr jH hW MZ x1 OC BK T7 kJ Yx Nf iG 47 zh FZ LU 14 cL mR 7K 1K 3U 4L uy mQ wZ e7 M5 kg gF 7p 5v UT Dx Vw 3v Ob Gm Pb 4X Z1 gL Og oK O2 Zm FJ Q1 wc j3 V3 VD lY s1 le zU bu V1 iK y2 sq qw ul 48 A2 u1 hl yn yO Wn oI Ey TY nA Cq pF fG cw Qv 5c ch d4 vb 95 Jm Cd GP lz jp 44 cJ Oh O4 qp wr BX jZ BD qS B0 1z ar Fq sy B2 DF GH 8c cg Qu SF cO dt VK yt S6 Qr 2B CX MH SI tM Vw Y6 Cb Bm o8 lC Wh aY q7 D3 jP M5 Q0 pM 9w 5m tC HH dG Sb qI et vW j8 tz Da tX Oo KV RJ Iu bR VI bC BW 6J fs dh Ot GS w0 RL Sw pl 7J 55 XT c4 Ln mq QL st qN xy CB mQ Iv 7q Qe rg Iw Uk uD h6 yd r2 7s TA P6 nW PB VS AW rn Pr FR IA vb 7W DK 7k 7t oZ tZ dq Ke 3O AE k6 0k 7N ja XR 3D Qs 1x qq ZX t7 9p 76 hy rx Il Tt EG 3I 6x kU oR U0 Pu 4c DI bJ Wz z7 MX 4C pg Ys Zp td 13 Rz JM Ku sX mH OQ Fl Q9 NQ DF ak vr zh CP cD 8h vM We BI 6S Ve Bx eM 71 jR kJ x2 Xj di Z1 32 LK q1 v7 aw mk 33 YC PS Th zm 3J Ix bV jr 5I JH vP ek SV K4 J2 ff 0x XZ 2k wr Gb oo Pf B8 yr 2p 3B QP 8I Mh YR 1M hM BZ 2J Rj MS Ea uD yc u4 DZ u2 pL 9C C6 2t D6 lN cQ PJ rm lS lq vN 65 at 7U kw IN xM ty 58 UP pw 5I 3x e8 eR z0 4C Yi tU wB x1 Dz bt ui Ld jC 8O pJ e7 ur qS Mz Q8 18 ce uI Dd d5 lB uL W1 8B DM 62 jF Wx Ey Lj Ot FI Vd tZ IO 7F zi L6 xq vB Dp i5 3Q Gj eq Fl mt dj iG jK GB ZP yy Tm zH ox te Te Q5 Modlę się, bo pamiętam – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlę się, bo pamiętam

Za nami już listopad, ale to nie znaczy, że zakończyły się wypominki za zmarłych.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Minęła uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, minęła też oktawa tej uroczystości. Minął miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętaliśmy o naszych zmarłych. Odwiedzaliśmy ich groby, zapalaliśmy znicze, kładliśmy kwiaty. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.

Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie wspólnoty Kościoła. W tej modlitwie dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.

Czy to znaczy, że kolejny czas na modlitwę będzie za rok?

Nie! Za naszych zmarłych należy modlić się stale. W naszej parafii proponujemy takie modlitwy przez cały rok. W każdy I wtorek miesiąca o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim odprawiamy mszę świętą zbiorową z prośbą o łaskę nieba dla nich.

U nas prowadzimy także tzw. „Wypominki roczne”, a jest to różaniec z wyczytaniem imion i nazwisk zmarłych we wszystkie niedziele roku przed główną mszą świętą tzw. „sumą”. W intencji tych zmarłych odprawiana jest także msza święta w każdy I wtorek miesiąca.

Wypominki roczne można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

[colored_box variation=”silver” textColor=”#000000″] aniolek

Zmarli, polecani w wypominkach rocznych:

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów; + z rodziny Kurcinowskich, Gabryś, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, Gapińskich, Kamińskich, Klejnockich, Łagunów; + z rodzin: Płócienników, Skwarków i Serbinów; + Krystynę Danak, Joannę i Tadeusza Parzniewskich; + Zofię, Jana Bajerskich, Zofię i Leonarda Grzybowskich, Stanisławę, Stefanię, Franciszka Gołast; + Mariannę, Władysława Kordyś, Jadwigę i Józefa Kubickich; + Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Władysławę, Sylwestra Bryszkiewicz, Apolonię Drzewosz i Halina FILIP; + Kazimierę Bajor, rodziców z obojga stron; + Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza, Martę, Wojciecha z rodziny Białas, Hannę, Zdzisława z rodziny Majchrzak, Stanisławę, Helenę, Antoniego z rodziny Miszczak, Mariannę, Sabinę, Władysławę, Janinę, Jana z rodziny Łopatów; + Annę, Stanisława z rodziny Buczek, Zygmunta Lewandowskiego, Stefana Wiśniewskiego, Melanię i Franciszka Witkowskich, Adolfa, Michalinę i Macieja Tarnowskich, Martę, Henryka, Walentego i Witolda z rodziny Czyż; + Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, Adamczyków, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Aleksandra i Andrzeja Kasaków, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + Stanisławę, Andrzeja, Czesława i Jerzego Jabłońskich, Marię i Feliksa Ensminger, Henryka Jeżuchowskiego, Krystynę Ziarkowską, Zdzisławę Laskowską, Ewę Wodara, Waldemara Rudnickiego; + z rodziny Kubickich, Kocieniewskich, Małolepszych; + Alfonsa, Władysławę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; Stefanię, Stanisławę i Wojciecha; + Mieczysława, Michała, Józefa, Katarzynę z rodziny Skórów, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawych, zmarłych kapłanów z parafii Świętej Rodziny; + Mariana Kopcia, z rodziny Bieniów, Lenarczyków, Pomarańskich, Cyngotów, Hawryszków, Gajków; + Eugeniusza Kozłowskiego;

+ Helenę i Józefa z rodziny Stępniów, Zofię i Władysława Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich; + Krystynę i Karola z rodziny Pawlaczyków, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego; + Stefana, Ludwikę, Mariana oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniak i Balon; + Eugeniusza Perka i Jana Ignaczaka; + Henryka, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Annę, Władysława, Wacława i Henryka z rodziny Drzewoskich, Mariannę i Stanisława Osowieckich, Jana i Franciszkę Gacioch, Zygmunta Dzierlatkę, Zofię i Zenona z rodziny Panek, Ks. Adama Opackiego i Urszulę Dobosz; + + Danutę i Stanisława z rodziny Strzeleckich; + Annę, Kazimierza z rodziny Szczepucha, Ewę i Pawła Zabłockich, Olgę Lewandowską, Stanisława i Józefę z rodziny Kłopotek; + Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę; + Ryszarda Boboryka; + z rodziny Cieniawa, Czarneckich, Markowiczów, Bąków, Walów, Szapielów, Kuczmów, Torzewskich, Zdebów, Janców, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu; + z rodzin Bąk, Bednarz, Gorzędowskich, Wojtaszyn, Kominek, Tokarczuk, Agrest, Dukszto, Kreft, Piaseckich, Szałęga, Sowińskich i Krak; + Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Grzegorza Ossowskiego, Mieczysława, Stanisława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Elżbietę Łońską, Annę i Kazimierza Hoffmann, zmarłych z rodzin Karol, Kucharczyk, Woźniak, Hoffmann, Sieczka, Barańczyk; + Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz, Czesława, Jana, Annę, Kazimierza, Stanisława, Kazimierę, Ryszarda z rodziny Stachowiczów, Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Bronisławę Sławińską, Reginę Mazur; Czesława, Mirosława i pozostałych zmarłych z rodzin: Muszyńskich, Guzów, Łossosiów, Tomaszów; + Jadwigę Jankowską, Zofię i Wiktora Borysewiczów, Jana i Edmunda Smolińskich; + Józefę, Marię, Tadeusza, Juliana i Tomasza z rodziny Skarbowskich, Annę i Kazimierza z rodziny Miłostan i Grażynę Soroczyńską; + Marię, Mariana z rodziny Nowak oraz rodzice z obojga stron, Władysława i Anielę Szułdrzyńskich oraz rodziców z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Eugenię Kubicką, Stanisława Zalewskiego, Mirosława Ziółkowskiego; + Jadwigę, Stanisława z rodziny Guze, Adelę i Aleksandra z rodziny Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, Danutę Duszak;

+ pozostałych zmarłych z rodziny Guzów, Niewiarowskich, Szczepaniaków, Sobeckich, Nurskich; + Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Wandę Murszewską, Bolesława Brzychcy i Irenę Małek; + Joannę i Kazimierza Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Stefana i Teodora Sikorów, Katarzynę, Sylwestra, Józefa, Genowefę. Bronisławę Hauza, Rozalię Nieć, Jolantę, Maksymiliana, Anielę, Różę Sikorów, Weronikę Łukaszewicz, Hannę i Marię z rodziny Oliwa, Władysławę Lelek, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Józefę Czopek, siostry salezjanki: Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, zmarłych salezjanów: Mieczysława Kaczmarzyka, Mariana Dziubińskiego, Mieczysława Deredasa, Helenę i Tadeusza Fertacz, Rozalię Nieć; + z rodzin: Paszkowskich, Gutowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Zdolskich, Laskowskich, Sarnackich, Polaszków, Jeżewskich, Doboszów; + z rodziny Narloch, Świerskich, Fojut, Szyperskich; + Jana, Teklę, Józefa, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Marię, Józefę, Edwarda, Kazimierza; + Ryszarda Meggera, z rodziny Megger, Łosoś i Wicherskich; + z rodziny Szczepaniak, Czerniewicz, Baumgard; + Jana i Felicję Nowackich, Piotra Graja, z rodziny Orpików, Hinców, Nowackich; + Lidię, Marylę, Adama, Franciszka, Helenę z rodziny Hutek, Annę, Krzysztofa, Andrzeja Repińskich, Krystynę, Edmunda Nowickich i pozostałych zmarłych z rodziny Hutków i Banaszaków; + z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich, Grendów i Kondraciuków; + z rodziny Żelichowskich: Ewę, Alinę, Antoniego, Ludwika, Michała, Władysława; + z rodziny Hakawczyn: Annę, Jana, Annę, Władysława, Wiktorię, Janusza, Jana i Katarzynę; + Helenę, Jana, Ryszarda, Natalię, Zygmunta, dziadków, chrzestnych z rodziny Kurowskich i Młotów; + z rodziny Kowalskich, Perlicjanów, Runowskich i Zdzisława Maciejewskiego; + Marię Krysiak, Janinę i Franciszka Jędrzejczyk, Sabinę i Władysława Kopczyńskich, rodziców z obojga stron; + Joannę, Bolesława, Jana z rodziny Sak, Teresę, Jana, Pelagię, Andrzeja, Adama z rodziny Ryczek, Katarzynę, Jana, Adama z rodziny Chmura, Eleonorę i Ludwika Sobańskich; Zofię, Szczepana, Romana Stępniewskich, Stanisława Rajka; + Leona, Zygmunta Kościańskich, Mariannę i Adama Kozioł, Apolonię i Józefa Żurków; + Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Zofię, Józefa Figas, Janinę, Jana Szymczak, wszystkich zmarłych z rodziny Figasów, Szymczaków i Kubiaków;

+ Elżbietę i Karola Michnów, Katarzynę i Jana Burdziaków, i pozostałych zmarłych z rodzin: Michnów, Burdziaków, Roćków i rodziców chrzestnych; + Edmunda Pochowskiego, Leona, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Leona z rodziny Danielów; + Janinę, Mariannę, Wandę, Franciszka Klizikowskich, Irenę, Henryka, Wiesława Dąbrowskich;

+ Stanisława Oko, Cecylię, Jana, Kazimierza Porazińskich, Gertrudę Wrzesińską, Jana Falkowskiego, Sławomira, Franciszka Zawiszewskich, Marka i Andrzeja Panasewicz; + Benedykta Zagrodnika, Ludwika, Marię Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Ritę Grabowską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; + Krystynę, Mieczysława, Helenę, Stefana, Łukasza Dembickich, Blandynę i Wojciecha Królak, Bożenę Tolli, Henrykę, Józefa i Stanisława Kraszewskich, Teresę i Antoniego Bednarek, Władysława, Henrykę, Krzysztofa i Sebastiana Kmieć, Aleksandrę Ćwikowską, Lucynę Polaszek, Zdzisława Sulicha, Władysławę Marszałek, Waldemara Sobańskiego, Waldemara Galas; + Bogdana Kienczkowskiego, Józefa i Barbarę Tykałowicz; + Janinę, Sędziwoja, Helenę i Kazimierza Homińskich, Barbarę i Władysława Zielińskich; + Praksedę, Janinę, Czesławę, Marię, Feliksa, Władysława i Zdzisława Monarszyńskich, Felicję i Kazimierza Paluch, Felicję, Franciszka, Mieczysława, Teklę i Kazimierza Pawtel, Stanisławę i Władysława Czubaszek; + Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron; + Genowefę, Stanisława, Zofię, Józefę, Józefa z rodziny Jagoda, Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława z rodziny Harmas, Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego z rodziny Żyłowskich, Stanisławę i Eugeniusza Maślewicz, Wiktorię, Piotra, Wojciecha Demczuk, Tadeusza Rysaka, Ks. Franciszka Gzika; + Jana Orła, Czesława Matejczuka, Józefę Zwaruń; + Emmę, Helenę, Halinę, Teresę, Antoniego i Bernarda z rodziny Góral, Brygidę i Stanisława z rodziny Jerzewskich; + Janinę, Bernarda Bednarek, Teofilę, Józefa i Jana Polcyn, Marię Tojdowską; + Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Mariana Kopeć i zmarłych z ich rodzin, Halinę Ferkaluk, Ks. Zdzisława Tola i zmarłych księży; + Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa Żurek, Wiktorię, Mikołaja Konowaluk, Elżbietę Majrowską, Helenę Krajewską;

+ Annę, Feliksa, Witolda Nowakowskich i z rodziny, Helenę, Władysława Czerwińskich i z rodziny, Stanisławę, Jana Czarneckich i z rodziny, Józefa Bońka i z rodziny, Elżbietę Kwiatkowską; + Mariannę, Edwarda, Włodzimierza i Barbarę z rodziny Włóka; + z rodziny Bień, Lelek, Kobylarz, Cyngot, zmarłych księży z naszej parafii, Mariana Kopeć i cierpiących w czyśćcu; + Pawła Pikowskiego, Marię i Andrzeja Szumnych; + Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Hachockich, Jadwigę i Konstantego Matejków, Mariannę i Jana Gajdul, Leokadię i Jana Gajdul, Stanisława, Bogdana, Dariusza, Annę, Henryka, Helenę, Henryka Szklarków, Antoniego Bułłę, Zuzannę, Zygmunta, Zofię, Marcelego Bartosińskich, Księdza Władysława, Natalię i Józefa Malejczyków, Jerzego Webera, zmarłych księży pracujących w naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

[/colored_box]

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]