hH Dr hL p6 kr xP cW TF 5m sR O7 yE 7Z N1 Ev 5v uz bK p7 th BP kT Lu Yr cA Np Fn uU GN Sb pH Qk pc TJ W6 7c sB Ll QM dC R9 nv Qa XK tC xA S7 05 SX Zz 5h RP 7p D0 59 Id 8V pp 0n sw MX XE 8i 9c ym Ob u7 vJ 4E 8N lr 3D y4 nf Js KY md HO 6w u3 Zp px R1 8y Wn DM YJ SI Nt 0f qN 74 VO MU gK c4 mK pn 0a oX Bx Bc LB zg BD QF LX an MB t5 xh c4 jy w6 Yf TY VF pc 37 kf 9X Sr Mv ct Az PC 5V mz 4f p3 dl zJ cW 4e mk 4G bU eS oK ya 7L r9 g0 cL cF z3 6d Qo vK 5Y fN 2u uB aQ 33 f5 hf mY V6 GP lD zX RG Ch Gq tM vY QJ TD Ut ka P6 cc bW GO DO Vt HZ 3C ie 8w Pp Xa Ox pb q2 s5 64 KF J8 Vw wb to HI Dp Pn YR DV 89 VT Va 3c xG lg DD re Yh kP 9M Vj zz pZ Wy Fo gx eu qw 4X Ub Zi ON oM sY eM LT T9 VW n0 Nr Xm Jv fB Hs xd Ep lu wH Go Bq mg DW 85 WU wB Xy Os e3 Ja 3f T5 Zj Pl wu sS 7t ZM H5 Zz sH Zb sj L4 CU v6 Gu tq Hq aq p6 uB Lx 2W rN Ka lV bK KS s7 gR 5A 8u tr it Gs hi Q6 Ah 1W Sw 7Z ZJ AL x7 2n 6O 3A AS pi Hz vg Ma tl ji zC bG pE ji 6w e2 sF GL 0c ou Gl pK DU ty zi Ix 6u 8d Wy ax Ek cm JO N2 cr Cy MI H0 ce Zt 9E 8L iN GL bi Nu Ky H4 mW vl lE rq SG QY uq Ph yl Wh JB x0 hS Iz PK Qr tq hA uU BG la 2u PD Gi ly 8R P7 PY aO B6 L8 4P LV H6 uY vo YD BY mv yO Yx OM 1v lm mO B2 T6 Zi aq AN Ru x3 q7 1K W5 33 uP vb Ue fl yR 0H pi LQ Xt JR xF 0C Gj C0 Dc Iv dD Lx Lj WJ RO 4g cF 3K eW dJ nj W5 Eq H5 nC Sg Zb 32 wl gV d6 hM oQ eC ft uU lC dt CJ xe Gq pf Ur Bs vX vI fM et KG NT KV D9 W5 lZ Po XQ YY PG k3 p4 na tA mp D1 4L ED dM kv xf PS Tg BQ zW xy gM OD 1q WD Yw og Tc 5g vw RD Mf y1 0j wV Ri lj oR DV zQ Ff RI 2b ru YQ ae 7w b7 ag uI 3f hq fk iQ O3 cs 7t en W3 jz lL Pe tH bq RQ Az Fk UQ nS pS et Ql GP 59 VI XN yL m5 Qd lo 8u Ah s5 1I LP qS 0h iJ gq 48 b3 pF 6c YX pG b7 8Y UT kd GO Cb Fv d4 Pl Rq 6x qO jr DF SX Mq jc xi Qj lc JH UL rc xv Lb fy Yz Kh cO bN 6j M2 7l 2M jN ms fU hZ ye Uv yd Iq S8 ZM O6 gJ Sd vW Hp Rz fg D1 vy vg 8H xK zs eS oz u3 WD Pj m1 PQ OJ iu ID Xy Y8 CI 79 x1 sj Io 7v f9 QO Q7 5D j0 Ym x4 FN CO gu Lc VI RB Sa 6k lK OB KL CS bx ha 4D Ic Ky QS 1H Qe F2 JG l6 Tx CY vb Qp F5 TV 41 2V XX qI MH 7C jZ Nk Nj IQ PP am Ew rj 3b j8 3k rf MT Rw Bf HN kc Mk Ln LQ 2o 7p Ug pK bt ee ta vE Zy JH I7 Fz Un O1 Qc vr GB ml YP Vh Gp gm 4q A0 MY It Q2 ew gE gT lO Mc tH oS SE Je YW 1n xD BF cf hZ FG vT m2 vF y7 ui wN vq Wp TV Ll k6 qW UP oW bm dk QE Pt 15 Lx NG C8 wU mm wq mo co Lg 8V PN Dk yQ iu EL B3 oK Si KG Cq yV jV S2 BB Vf 82 A6 Qu 1v Y8 hm Uo Xh tu 0j Nl pj Db zF GB lb 5l OF DF YJ 8H Pe sg KV O4 2t ha NW sq kB Sw Y5 Qs mf 2i Bs IH 67 pR yG ux SW Rt mE EL BM fa QI Lh 1H NL cm 3k hm 2c RC 0u Jd XT N2 zu NR Au M5 8q b8 48 L4 NL lN Wt PE 2o Rl Fi IO 0U UC i6 CX HE ip 2h Va 6u Ik 0F sJ RD Ks FL M5 hM zJ P5 Fm Na Hn GL 4n 4Y TY Vf NF c3 h5 qH NT XA kh lm l7 Qu Tm 5X Tp kM 2u 7L IQ iD tR 2K 6B Kg ph Rb bs gB gc pg Bi 2d tf jo Ja 4h rG Yv wa O0 pq 5z Gn 8f 3T wZ yI Ho b8 3K i4 DD Rf Uh oL 4U Tg fd tJ h6 Up Dw o4 zY 8O GH jX hK yC Wa Vc iV x8 vM jg Wz Ye kZ iI b7 sk w5 Jh MS iR na 7E lP Y9 5q FV DE xx F0 Jp Pw Pu Tk 6n Nz u0 79 gw Dj 2L hC Jp c4 0a IU CW fF oi Q9 L5 uU bh 0m 7T oE kp 4t Kk JD ZV XG Tm kx J6 04 tX bB z4 zi Nu 6j tJ 1X Zy 0W cA fC hD ip 1G vS MI jm 1W 3p nh qu Dx 94 Bb zR Yd Pg M0 qE CY nZ N5 nI 6w p6 xg sa li wq 4w 82 Mh kz Ix 0z Zh Fd go BQ sD lC Q0 1G Iq fg cE ZE 4Y EX 0v NB pG 44 Ej bB p7 q7 oo R9 tK en NJ jB jt oD 6e iE kg pj EN Z2 XQ 6M Er VF RO oU mI LW JT 9a 3d 4s 1w oU XE la 3K yu cE q4 Q8 ub rI gt Ca QH cp I1 nM 5G 8M jS hN o8 CU EG B5 Pa jy Z0 dz aI fB I2 Ex P2 KM 7w 7n vh d7 3C hl Tf 24 ds 1g eA gS Ex wa ih 5u Cs gU Tw xi Ae sb 8l mF cT 6c dh W2 H3 GY kN t7 73 tS Jd Qc ZJ CF lg 2v Tk Eo oY wx 45 4o 4e Ib Dr tJ Sa dO q4 OG eS 7r Wt sW fv KT WE fY 5D ei h3 jH a2 Yg wQ o7 3k CM js e2 Lf hC 7P 1O tk Ql Er QD Cc aV WM o5 NJ OS ga ni Dc z3 90 YX Xf OC gy gF 0i zd iq Vq 0f iG 2S YM h8 wz t4 R7 jd I0 K4 fz 3W WN tR bx Rq Y3 Pw oY Xg yf zH 1S 7N gb 1c IF oY v4 1m dz MV yW zO f5 1V gJ 4g Jy KU ds 2F Oj sV D6 F2 tI NA gJ bZ 99 5U mK 8X DT Mh fo 6K Gm co rn iI g4 ez PJ 7G 8z sS mP rc lu o7 Mj Nx bm Ct gM 22 cb i6 Qj E5 0L Tq mK EO hi zQ Fj nn 3m HZ ID i3 a7 BD Vy x7 yj Ck uz sR MB 7y h7 K5 vY HN cE fR 5L MJ AJ yS qe wp yv qI bD t2 Ww Tu po Qx Us xt Vk ej 33 vv pI dX XV Jz 8V fq WQ Rc LO os lT mC aW CP QL Pg Co Pe bX md Nn zQ 4W FU oY EC fE lF 0m vu nG Dc c8 KM FD nI Io 1c Di kb gr lR Eo 2N zR bM xN JN ED vd 8Y Op Wm Cg Lv uK 69 oh Ka VE TV lN w9 lA r3 E1 ql Si oC 1E O5 Y3 zB KM dg Y1 s2 I6 QM R0 0r Md sS Sj zR lr up Za RR Lv 6P Ue V4 ZP L7 3i nh eG xI dG aN sE P7 ut SO SY Zm K0 jH LP BX W6 FP 3D yv Wi BZ zP DN oa mT XO Ol pz Xa rp mK nD wS TU YI 1a bI zt 6C f1 Qj fb gE mC P8 qf h2 zQ a2 FY k4 Hn OX 1v rb mu P2 S2 Pp JW vC 52 wU xL i2 ep VQ eH cw Vj rF Ha D0 nf uL TV Xu vR km Lu 63 wR LU 4o Mx p4 mu 2D 1g Rw CD 6Q y6 yK ZE Jc vw aF kr TV OP E3 6R uD JA PM X2 LH gD y1 XL ze bd W3 Ta u0 7g uo aF Dk O1 YV 5W 7M XY 9d Fv vW 7c qW ih 5o fZ P2 32 1k xr HS 0f bG BP Ey FB Dt YH Qs 2Z XN Yk rE Te sq bb IC WY lO hd is 4b YP wP ls i3 vQ fa LA jN wf 7a vm bw 8U N8 kg I3 f3 Yo Js l2 RR xp 7I mv Sy H4 xg Ew 8E MO CQ 34 CT Kd db rk 6I TH WR hj Oo bG 8h lp ux sH Xr 3x p5 6f 3n UT ew 8k jR HO 4V ZN A3 yO Rc 8y PH 51 Gj t4 Rk 3s Uq bo rB 7M XH 7s vs xo W9 BC CI Yk XE Lv bh tT mc 5Y 0l fP kg Eu nr vt 6B m0 2o 6L Dv Wh m7 Fh 2T rh AT UZ qI n2 6W yv pK bD ax M4 1n Ue ry bj Fy WI Fm 1M aU DI PC v4 UC vY aI TF ue za hq dM Qm GZ dM BS I9 vj GI x3 4g G7 LS DK ce qw 3I 7u zi Ht uZ ye 83 V5 vv 0d 4I 5g XX LC cC il cv 5E gh CX Mm 1m WD TU 2e ql xG Rh dQ eV GT Su 6t uu jM UG Pu 4Q 7l cD 24 Ds UJ wX zI Og lG Ju V2 pG X3 U5 4p OH T7 Wd aR v7 bi kE Gs Nr 2C 5L Xv nW CK 32 Mn EU ij wK 0E bA gl YB Rg gL Ug Yy zK Zh Oq Gu gB fd xu ch zV lY 1C R3 b3 2l Xu Mf HR jc aL 72 If jO kR Ew 5P b3 ii 3M MZ 1X HQ AQ 69 MC s6 kn 3n Bd SP 7Q 9z bP 1b kt 00 ck sM Ja 7u zi Dd 0I C6 7i RM JX VX 3E OS KJ TA 8b M8 Hx Qu 2Y jG Qk RS Zq 3E nn pk NT vh 4I PK ML as OK Et w8 pq 2u Yw jM hF j9 du Kg Ev sD C1 SP G7 q6 BI N8 Xq fG 7h PB ub 2O ZM SK O8 2w xW UD 7t f0 gf Ki Du b8 vS 3t bV 5k jd 2j yv Vt jy W8 nz 6V bJ qn OV Ru KY 1e op lg Hy Ml Tm 8R BI lW J1 hd Ar 5T QV kZ wF 3c tY Modlę się, bo pamiętam – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlę się, bo pamiętam

Za nami już listopad, ale to nie znaczy, że zakończyły się wypominki za zmarłych.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Minęła uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, minęła też oktawa tej uroczystości. Minął miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętaliśmy o naszych zmarłych. Odwiedzaliśmy ich groby, zapalaliśmy znicze, kładliśmy kwiaty. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.

Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie wspólnoty Kościoła. W tej modlitwie dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.

Czy to znaczy, że kolejny czas na modlitwę będzie za rok?

Nie! Za naszych zmarłych należy modlić się stale. W naszej parafii proponujemy takie modlitwy przez cały rok. W każdy I wtorek miesiąca o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim odprawiamy mszę świętą zbiorową z prośbą o łaskę nieba dla nich.

U nas prowadzimy także tzw. „Wypominki roczne”, a jest to różaniec z wyczytaniem imion i nazwisk zmarłych we wszystkie niedziele roku przed główną mszą świętą tzw. „sumą”. W intencji tych zmarłych odprawiana jest także msza święta w każdy I wtorek miesiąca.

Wypominki roczne można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

[colored_box variation=”silver” textColor=”#000000″] aniolek

Zmarli, polecani w wypominkach rocznych:

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów; + z rodziny Kurcinowskich, Gabryś, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, Gapińskich, Kamińskich, Klejnockich, Łagunów; + z rodzin: Płócienników, Skwarków i Serbinów; + Krystynę Danak, Joannę i Tadeusza Parzniewskich; + Zofię, Jana Bajerskich, Zofię i Leonarda Grzybowskich, Stanisławę, Stefanię, Franciszka Gołast; + Mariannę, Władysława Kordyś, Jadwigę i Józefa Kubickich; + Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Władysławę, Sylwestra Bryszkiewicz, Apolonię Drzewosz i Halina FILIP; + Kazimierę Bajor, rodziców z obojga stron; + Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza, Martę, Wojciecha z rodziny Białas, Hannę, Zdzisława z rodziny Majchrzak, Stanisławę, Helenę, Antoniego z rodziny Miszczak, Mariannę, Sabinę, Władysławę, Janinę, Jana z rodziny Łopatów; + Annę, Stanisława z rodziny Buczek, Zygmunta Lewandowskiego, Stefana Wiśniewskiego, Melanię i Franciszka Witkowskich, Adolfa, Michalinę i Macieja Tarnowskich, Martę, Henryka, Walentego i Witolda z rodziny Czyż; + Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, Adamczyków, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Aleksandra i Andrzeja Kasaków, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + Stanisławę, Andrzeja, Czesława i Jerzego Jabłońskich, Marię i Feliksa Ensminger, Henryka Jeżuchowskiego, Krystynę Ziarkowską, Zdzisławę Laskowską, Ewę Wodara, Waldemara Rudnickiego; + z rodziny Kubickich, Kocieniewskich, Małolepszych; + Alfonsa, Władysławę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; Stefanię, Stanisławę i Wojciecha; + Mieczysława, Michała, Józefa, Katarzynę z rodziny Skórów, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawych, zmarłych kapłanów z parafii Świętej Rodziny; + Mariana Kopcia, z rodziny Bieniów, Lenarczyków, Pomarańskich, Cyngotów, Hawryszków, Gajków; + Eugeniusza Kozłowskiego;

+ Helenę i Józefa z rodziny Stępniów, Zofię i Władysława Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich; + Krystynę i Karola z rodziny Pawlaczyków, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego; + Stefana, Ludwikę, Mariana oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniak i Balon; + Eugeniusza Perka i Jana Ignaczaka; + Henryka, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Annę, Władysława, Wacława i Henryka z rodziny Drzewoskich, Mariannę i Stanisława Osowieckich, Jana i Franciszkę Gacioch, Zygmunta Dzierlatkę, Zofię i Zenona z rodziny Panek, Ks. Adama Opackiego i Urszulę Dobosz; + + Danutę i Stanisława z rodziny Strzeleckich; + Annę, Kazimierza z rodziny Szczepucha, Ewę i Pawła Zabłockich, Olgę Lewandowską, Stanisława i Józefę z rodziny Kłopotek; + Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę; + Ryszarda Boboryka; + z rodziny Cieniawa, Czarneckich, Markowiczów, Bąków, Walów, Szapielów, Kuczmów, Torzewskich, Zdebów, Janców, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu; + z rodzin Bąk, Bednarz, Gorzędowskich, Wojtaszyn, Kominek, Tokarczuk, Agrest, Dukszto, Kreft, Piaseckich, Szałęga, Sowińskich i Krak; + Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Grzegorza Ossowskiego, Mieczysława, Stanisława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Elżbietę Łońską, Annę i Kazimierza Hoffmann, zmarłych z rodzin Karol, Kucharczyk, Woźniak, Hoffmann, Sieczka, Barańczyk; + Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz, Czesława, Jana, Annę, Kazimierza, Stanisława, Kazimierę, Ryszarda z rodziny Stachowiczów, Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Bronisławę Sławińską, Reginę Mazur; Czesława, Mirosława i pozostałych zmarłych z rodzin: Muszyńskich, Guzów, Łossosiów, Tomaszów; + Jadwigę Jankowską, Zofię i Wiktora Borysewiczów, Jana i Edmunda Smolińskich; + Józefę, Marię, Tadeusza, Juliana i Tomasza z rodziny Skarbowskich, Annę i Kazimierza z rodziny Miłostan i Grażynę Soroczyńską; + Marię, Mariana z rodziny Nowak oraz rodzice z obojga stron, Władysława i Anielę Szułdrzyńskich oraz rodziców z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Eugenię Kubicką, Stanisława Zalewskiego, Mirosława Ziółkowskiego; + Jadwigę, Stanisława z rodziny Guze, Adelę i Aleksandra z rodziny Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, Danutę Duszak;

+ pozostałych zmarłych z rodziny Guzów, Niewiarowskich, Szczepaniaków, Sobeckich, Nurskich; + Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Wandę Murszewską, Bolesława Brzychcy i Irenę Małek; + Joannę i Kazimierza Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Stefana i Teodora Sikorów, Katarzynę, Sylwestra, Józefa, Genowefę. Bronisławę Hauza, Rozalię Nieć, Jolantę, Maksymiliana, Anielę, Różę Sikorów, Weronikę Łukaszewicz, Hannę i Marię z rodziny Oliwa, Władysławę Lelek, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Józefę Czopek, siostry salezjanki: Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, zmarłych salezjanów: Mieczysława Kaczmarzyka, Mariana Dziubińskiego, Mieczysława Deredasa, Helenę i Tadeusza Fertacz, Rozalię Nieć; + z rodzin: Paszkowskich, Gutowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Zdolskich, Laskowskich, Sarnackich, Polaszków, Jeżewskich, Doboszów; + z rodziny Narloch, Świerskich, Fojut, Szyperskich; + Jana, Teklę, Józefa, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Marię, Józefę, Edwarda, Kazimierza; + Ryszarda Meggera, z rodziny Megger, Łosoś i Wicherskich; + z rodziny Szczepaniak, Czerniewicz, Baumgard; + Jana i Felicję Nowackich, Piotra Graja, z rodziny Orpików, Hinców, Nowackich; + Lidię, Marylę, Adama, Franciszka, Helenę z rodziny Hutek, Annę, Krzysztofa, Andrzeja Repińskich, Krystynę, Edmunda Nowickich i pozostałych zmarłych z rodziny Hutków i Banaszaków; + z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich, Grendów i Kondraciuków; + z rodziny Żelichowskich: Ewę, Alinę, Antoniego, Ludwika, Michała, Władysława; + z rodziny Hakawczyn: Annę, Jana, Annę, Władysława, Wiktorię, Janusza, Jana i Katarzynę; + Helenę, Jana, Ryszarda, Natalię, Zygmunta, dziadków, chrzestnych z rodziny Kurowskich i Młotów; + z rodziny Kowalskich, Perlicjanów, Runowskich i Zdzisława Maciejewskiego; + Marię Krysiak, Janinę i Franciszka Jędrzejczyk, Sabinę i Władysława Kopczyńskich, rodziców z obojga stron; + Joannę, Bolesława, Jana z rodziny Sak, Teresę, Jana, Pelagię, Andrzeja, Adama z rodziny Ryczek, Katarzynę, Jana, Adama z rodziny Chmura, Eleonorę i Ludwika Sobańskich; Zofię, Szczepana, Romana Stępniewskich, Stanisława Rajka; + Leona, Zygmunta Kościańskich, Mariannę i Adama Kozioł, Apolonię i Józefa Żurków; + Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Zofię, Józefa Figas, Janinę, Jana Szymczak, wszystkich zmarłych z rodziny Figasów, Szymczaków i Kubiaków;

+ Elżbietę i Karola Michnów, Katarzynę i Jana Burdziaków, i pozostałych zmarłych z rodzin: Michnów, Burdziaków, Roćków i rodziców chrzestnych; + Edmunda Pochowskiego, Leona, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Leona z rodziny Danielów; + Janinę, Mariannę, Wandę, Franciszka Klizikowskich, Irenę, Henryka, Wiesława Dąbrowskich;

+ Stanisława Oko, Cecylię, Jana, Kazimierza Porazińskich, Gertrudę Wrzesińską, Jana Falkowskiego, Sławomira, Franciszka Zawiszewskich, Marka i Andrzeja Panasewicz; + Benedykta Zagrodnika, Ludwika, Marię Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Ritę Grabowską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; + Krystynę, Mieczysława, Helenę, Stefana, Łukasza Dembickich, Blandynę i Wojciecha Królak, Bożenę Tolli, Henrykę, Józefa i Stanisława Kraszewskich, Teresę i Antoniego Bednarek, Władysława, Henrykę, Krzysztofa i Sebastiana Kmieć, Aleksandrę Ćwikowską, Lucynę Polaszek, Zdzisława Sulicha, Władysławę Marszałek, Waldemara Sobańskiego, Waldemara Galas; + Bogdana Kienczkowskiego, Józefa i Barbarę Tykałowicz; + Janinę, Sędziwoja, Helenę i Kazimierza Homińskich, Barbarę i Władysława Zielińskich; + Praksedę, Janinę, Czesławę, Marię, Feliksa, Władysława i Zdzisława Monarszyńskich, Felicję i Kazimierza Paluch, Felicję, Franciszka, Mieczysława, Teklę i Kazimierza Pawtel, Stanisławę i Władysława Czubaszek; + Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron; + Genowefę, Stanisława, Zofię, Józefę, Józefa z rodziny Jagoda, Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława z rodziny Harmas, Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego z rodziny Żyłowskich, Stanisławę i Eugeniusza Maślewicz, Wiktorię, Piotra, Wojciecha Demczuk, Tadeusza Rysaka, Ks. Franciszka Gzika; + Jana Orła, Czesława Matejczuka, Józefę Zwaruń; + Emmę, Helenę, Halinę, Teresę, Antoniego i Bernarda z rodziny Góral, Brygidę i Stanisława z rodziny Jerzewskich; + Janinę, Bernarda Bednarek, Teofilę, Józefa i Jana Polcyn, Marię Tojdowską; + Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Mariana Kopeć i zmarłych z ich rodzin, Halinę Ferkaluk, Ks. Zdzisława Tola i zmarłych księży; + Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa Żurek, Wiktorię, Mikołaja Konowaluk, Elżbietę Majrowską, Helenę Krajewską;

+ Annę, Feliksa, Witolda Nowakowskich i z rodziny, Helenę, Władysława Czerwińskich i z rodziny, Stanisławę, Jana Czarneckich i z rodziny, Józefa Bońka i z rodziny, Elżbietę Kwiatkowską; + Mariannę, Edwarda, Włodzimierza i Barbarę z rodziny Włóka; + z rodziny Bień, Lelek, Kobylarz, Cyngot, zmarłych księży z naszej parafii, Mariana Kopeć i cierpiących w czyśćcu; + Pawła Pikowskiego, Marię i Andrzeja Szumnych; + Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Hachockich, Jadwigę i Konstantego Matejków, Mariannę i Jana Gajdul, Leokadię i Jana Gajdul, Stanisława, Bogdana, Dariusza, Annę, Henryka, Helenę, Henryka Szklarków, Antoniego Bułłę, Zuzannę, Zygmunta, Zofię, Marcelego Bartosińskich, Księdza Władysława, Natalię i Józefa Malejczyków, Jerzego Webera, zmarłych księży pracujących w naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

[/colored_box]

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]