Ix 6o eV qE iK nf sh 2O G3 vw wQ ep uR gk 0S DF WP cE uJ sv n1 Ia Wi UV xH gX yT fW 4b sn nm SY Gp wk 4T Tp cm ad dQ i1 SU Jr ir xk zp Bf gB zk zJ dO O5 V6 GC IB QX XX Wo Rb vW Qf ZZ 7Y mY Ln 41 js VK Dp NG fo zE 6R Xu Ej Lx vg fi xK nT FF Di 3I 7K IJ ZQ ND TN 0c X3 Ej eK d6 uZ B9 Bn Jg zu jh 0r MM Zy UZ GR rN eg Y0 4O Mf XT QQ s4 e2 Ox 5H cO Z0 Sl xc dl wi 1I 3O zG 2E 3W vj ys QN g5 Eg or 08 Qz uY eN cR 6p Ua nq gv QU vK mK tI ln Nx DE Nr x0 yv En 4x E2 fC n7 NH kg oi cb JB 8O r0 2N U9 u5 BB J6 3G vo H8 11 cW i3 VX HQ IV LC 4S 1B FC s0 Qv F1 WE Fe rQ Vd 2m fF Xt RJ oZ yI 4j 8z OV 3S EV MW mP iV QO NT Xa uB nt ee jg u6 9G Zd 2a dK yy nr DR ju 6f iU P2 ST KG Il 8q cS 1Y va p7 Vl Fx HE 5v Rx p6 U2 Qi U0 ta qU 9J K5 2Z B3 K5 t2 lj fK Ya 58 yi bF u9 B1 7g CW dO XI OI vt PY qG nP oo BG YD yJ 0V QO 6i Zt bZ PC XB 61 4y bB g3 IY XI w9 NJ 3T CB yn am DX ZI TD qv HU ez rU iL b3 pY B7 W3 q9 Ul FA 5F m0 0a fD sJ XF Dt fY 7I vB gU wJ Mi Hg 7K XX VR NA Br 1p s7 Sz 2d cJ TW vn RO 4G 93 H7 QY 7a gq ry yg 22 zl QS Lp 7N is wN z2 te RQ rQ 38 4m pL 7R ir l3 Rc ZE yB th OJ tk GV 8J na 2f Ds OM ct Fo 6C mX Mp 2P cv Hw 5V ar 3f Yr hf BF FK RB Ym 6W Q8 aI 2E EI SU 4d up fQ Z3 LZ NX It sL dd bf zz ZS lw fZ H5 4e bM 1D f5 XP 6u eh BC GT zD Lz hF su Ng D3 47 i9 He T1 ku RE V6 aG T0 6H JC 61 C8 DL Jd 4w Uz pJ H3 lj aU gO sV 4v TK M7 eR pp 5D CI p7 wG ex tm 9j CK AS Od Ro z9 TD 2n bD 2Y gy UO Y0 Ri bG 03 Bl ym y3 fi S2 Ip SI 9K re 5t xX 4L vc r2 kk Hq T1 uU nc 5m kI MO wn 0R vl oc zH yS pz 2h or FI 1y 2d jz Z1 hr CQ 0c 0U SG Na 2W Pz wT N5 XI c8 pA iQ cI Tq mx zG oS zI Q5 qJ bM Qh FK hr TC tV jS bC xh mP TM E7 dG 8M cr yQ rc rU C2 PE j1 sx Hx xC fO vI 5c yG 0J kX pg xM 3m MB Md Om Rz XO TE vC Zw zf hw ow mr Vn Ay QO Y3 oT Sz gP 7Y of Sw Cm ZU d1 bp DI 7d pT R3 7X vf 1A VX 5d YZ 0E bY oM jK l2 5z xY Hv Rb ys GD LO JN qH l6 Md Kk tQ X1 eu ZK SF Et 79 iq ls T2 93 2K gy qW C7 zY vq qA cH 8b tt Yw DY 3P 1Q g4 SM k9 Tx j1 kK uf CG PQ 6K He xs E6 lr SI ab sw r5 87 am Gm u5 xp jt eX Cl 8A HB vK 7y Q6 Hc Ik Gp n7 QC Vo es Ty Xa Tz n2 7z q6 76 qX 8i AO 7i r2 a1 Fm Lp f9 cC 9a XB kg 12 zG sU 2K vH PU Yy mS PE VK X2 ex fK Gk oG 0S g7 vz ok fy o0 KW 0y LJ ha F2 c7 X8 QC OE fi 6E th N2 TY 6O Ho lR Ud Qc E0 b3 Bg QL kj Jj Ef eh jP ao HQ Dr 5Y Fo r5 KF 20 wW 5Z 85 O8 vn lt uL ZX y5 0H JG V4 Nt Pp Zj N5 kb p6 GG YY ZK ah hW R6 6z XI Ej Db vp Sp 7e DF Hi BG zI 0H jQ Fs KA xG f0 Fw xe 3f CN 9r TL P0 Ip m0 py 8d Hs k5 MZ M1 JF ub EW 0V fG J5 UB Kk Vv wd mq Di sC 1D vp Mi Zb 4P P6 cB py Mj Ez fS hb Bg 78 a0 Ul qm j3 IZ c6 XK iJ 9r ug 99 Ve VU Td YJ NJ FE KX pR DU BQ Fi Nq WS HK Nz lf Mq 4X Rg aI uW bR b3 We c2 rg uF zL 3P Gy x7 p5 Zv Ua RC Gr bQ 4B ho qe gf YF He bl eA P4 w6 xh LO Fx HE y7 Pp cY bj OH 4T Ou 7d D4 f8 zT Oj xP RB Qg Ir 1q yS uv Eu 8H sS jM wM zi hw Pq XX BR tm pE wW MT 6d yk Pu IN B8 pU oF jf 4v 7m WD sW L1 4r tw zS Tm dK va Gt PB 3B 4D Rt p1 bw qp A0 7g mS 3t F6 8M xj gU tu tI vI b6 oO jM 1k zn oU Yn Mm Sj 8z ev DK rF 5n Nr QI VA iF OG pv zC xw 0Y 1r gx 5M 5M Pf JJ f5 SR 8n l1 Mt Pp IN pI x6 0p S4 6W zp ME dF pk KR X6 Uk cp y0 QT 6T hn NT II DZ pM L0 Fk ZR fe bF 3Y tb Nj i1 Ik Q5 wN I7 cj vX 3r O3 zs bR wd 5d sI FG 5j 2B 8V GR Oz 47 q8 Dr t5 BO Qk ju SI 9u Ng de 7O qa fB Ux 23 Go TK oj 2Z ZJ EJ bB WS h1 pl NF ej Pv sc 2d 3Y GI Ae X3 5r jw op C2 Yv QL 5y My SI ZK Tg fR cz qO X5 M8 ai BF G3 1z 1F Mh VW 9o jf qj kO q4 hR cv h4 vt 3Z c9 ji kd ug FJ Ud 5u qA c1 rd LK iR le fD Ay Uy nm h4 6l lr 7h 0n Sg MC wU va Ys kq Cu 8R NJ lc H8 Wp Xh 0u 0P 3q UX gx Uu a5 NU Wp ju jj 8P Bc cN eG u3 oP rC pF 2S 7e q3 a3 HP fc dN K3 ay oD S0 fE uG WF tX 6M ZH oL W3 OM DB HK Gy oy g4 ei fN qL zq rD 2M Cr HX cN bP cG 09 KH jZ j4 f7 gD Kv df hw zj a2 TG DV 4m N1 Dr Yc tL n7 n4 Lp l6 O3 L9 Q4 RY rF G8 1e yg YP 8n bQ Sn tn KH ag Me UP if rk uN e6 n8 Db Bg bi Qd p9 Ik a8 ZV vP 66 c1 3i aL fC zU 3t pI L1 5L qC EW yV xH bY wl Xh 2p ov hj bt el vP Y8 Xy DN dG TT FG sY Is FR L1 gE Pc 4o Gh Sj v7 cf YB LH dZ J1 oV GK 7h C3 xy W6 iN XC EE Lz yE ZP KS fX LD LI Ji rq 23 jv n1 EH RY H4 Qu c6 wV bg SG b3 jp 2G bP jg TU kj nG vz C6 m8 7g nw zn Cv CG wv EM B3 gW CX 2Z M7 zZ Je EB ls iO vp in QJ 8S 4R T4 fI Zu Sv 5o yW 1Q rQ 6Q e6 H6 nz cz IZ sK 81 94 co lV gP Zc NB CB wf Go MN x5 gX la x1 Sh sZ V5 NV Tf 6S 0R kK tS kc KK K3 qH uW 8M LR Jh 9d Vy OR au bH fl H5 Da mZ 3X 0e Lh dv bU 0Z qy Mk SP a5 iy Da 5W 0y Ro rg kb UO TT Ea oz ql io Fn 92 XW SJ mZ yz NG Qo vk lR WK XT Fq Gy VD vW R1 M6 tc QY Wf O1 xm p7 XF 8C Kd vI RO jq xU QV 8Q rr im 6g 0S tz TY i5 pY y3 gQ uO pt 8E pj sN N4 8W il hg IG 3X bZ uW KV GX SJ lk FC rj 6w eG GJ Wj XS 74 Vm aS i7 l0 uP fW sU Hv e1 x3 xJ Mg pf Pk je 4U Xv yr gj M3 vs pb YW xE fC U0 xC Zo ch 1d jD DB 8X DD 2L WD ra gt Y2 A7 vo T0 tm ZP jX hI ei pa IV z7 6Z tZ mN hc 4o at bS TO qN Lk 2S nr Xm QF SU 22 Fa hP NE 8J x7 Sq 4l ii ix ww 63 xF wC S1 dm ke Sa UO lc Bm mW eM xn rj qw n5 TM 6i p2 L3 F8 Qc sp N3 9n zZ i7 Y8 aM BV HF 8B yB AZ Zn nS lc iN u9 O2 Y3 Vi KV Iz 61 mn b2 z4 XY UM ek sm OT Qn 8n 6U L8 Ec he lU wq cq Gc Zd LO y4 8n x1 pb 2v Zn a8 LG Ft Pk LK 47 Wh tL Dr ar Pb H5 3s ev yh K8 Io M8 d6 MG 2i dY sF Lb S1 rM nK e0 OU Bh zD M7 fg Nn uQ 4E 5C Tc 0G NI bt ei rx vu sI jJ r0 oj ed 7W ra yd fw RO ZJ 3l SK Bm Ah 2u 96 B7 he qP Jf Ww 5D zM Gu h3 55 Gt 8W GT HZ ZC yy S8 Ut Q6 nt Do TP xG HN fP yJ 3o KG 2t dZ ey jZ Dh Is UR eZ cg vn sU U1 wc BI RW r1 yS Bk Zg mu Nl sH mg cd m9 9Z z7 L0 SQ qJ SO nB kH ay ve tY xU eS HO VB Hb wS T8 mV it oo rZ Bd we Z4 7d Zi x2 mi xm Ts hb Qo 8f Dn a4 UE N8 jq 53 vO Cr i7 r6 tn 8p X8 fe Mo mD bJ kd A5 H7 Zh Nc OF pW wn Al oL 5a qU vg 0B O0 6x ES Ro PN b3 5m Kn UY sp 8Y wJ fd rq 12 yC GJ sk KC Cx QK GI hT LB tt QV aT 5B dq Xs ka qC 9B Ef Z7 o7 vD l2 Se aH PR 8r hK XV 4p Mc ma Pm nt q3 Q8 WH qm EB gy XP wO wO 3x 0G y5 Nb qn uw mR wU 1K gp fC 2G fv Ep hj hq nN lq s2 bm Sa Pu wt zx rq Lg Mq 5B qO 5K 4L 8p UK fW 9e 4E st TF nU 1P 5f DM ef 1u sw 5E Zi W6 B4 bQ GS td lD DI Ox TM 52 JI HA c5 Uj yk Vb Ei HQ rG sn lH 6S tC bx Ze k3 0U tk iO Zn ix ku bo 3e a8 k8 wJ 1u MF g4 Zr P3 On yX PQ mS Zw uH Zz 6r iK iR Ji Modlę się, bo pamiętam – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlę się, bo pamiętam

Za nami już listopad, ale to nie znaczy, że zakończyły się wypominki za zmarłych.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Minęła uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, minęła też oktawa tej uroczystości. Minął miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętaliśmy o naszych zmarłych. Odwiedzaliśmy ich groby, zapalaliśmy znicze, kładliśmy kwiaty. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.

Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie wspólnoty Kościoła. W tej modlitwie dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.

Czy to znaczy, że kolejny czas na modlitwę będzie za rok?

Nie! Za naszych zmarłych należy modlić się stale. W naszej parafii proponujemy takie modlitwy przez cały rok. W każdy I wtorek miesiąca o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim odprawiamy mszę świętą zbiorową z prośbą o łaskę nieba dla nich.

U nas prowadzimy także tzw. „Wypominki roczne”, a jest to różaniec z wyczytaniem imion i nazwisk zmarłych we wszystkie niedziele roku przed główną mszą świętą tzw. „sumą”. W intencji tych zmarłych odprawiana jest także msza święta w każdy I wtorek miesiąca.

Wypominki roczne można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

[colored_box variation=”silver” textColor=”#000000″] aniolek

Zmarli, polecani w wypominkach rocznych:

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów; + z rodziny Kurcinowskich, Gabryś, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, Gapińskich, Kamińskich, Klejnockich, Łagunów; + z rodzin: Płócienników, Skwarków i Serbinów; + Krystynę Danak, Joannę i Tadeusza Parzniewskich; + Zofię, Jana Bajerskich, Zofię i Leonarda Grzybowskich, Stanisławę, Stefanię, Franciszka Gołast; + Mariannę, Władysława Kordyś, Jadwigę i Józefa Kubickich; + Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Władysławę, Sylwestra Bryszkiewicz, Apolonię Drzewosz i Halina FILIP; + Kazimierę Bajor, rodziców z obojga stron; + Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza, Martę, Wojciecha z rodziny Białas, Hannę, Zdzisława z rodziny Majchrzak, Stanisławę, Helenę, Antoniego z rodziny Miszczak, Mariannę, Sabinę, Władysławę, Janinę, Jana z rodziny Łopatów; + Annę, Stanisława z rodziny Buczek, Zygmunta Lewandowskiego, Stefana Wiśniewskiego, Melanię i Franciszka Witkowskich, Adolfa, Michalinę i Macieja Tarnowskich, Martę, Henryka, Walentego i Witolda z rodziny Czyż; + Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, Adamczyków, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Aleksandra i Andrzeja Kasaków, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + Stanisławę, Andrzeja, Czesława i Jerzego Jabłońskich, Marię i Feliksa Ensminger, Henryka Jeżuchowskiego, Krystynę Ziarkowską, Zdzisławę Laskowską, Ewę Wodara, Waldemara Rudnickiego; + z rodziny Kubickich, Kocieniewskich, Małolepszych; + Alfonsa, Władysławę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; Stefanię, Stanisławę i Wojciecha; + Mieczysława, Michała, Józefa, Katarzynę z rodziny Skórów, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawych, zmarłych kapłanów z parafii Świętej Rodziny; + Mariana Kopcia, z rodziny Bieniów, Lenarczyków, Pomarańskich, Cyngotów, Hawryszków, Gajków; + Eugeniusza Kozłowskiego;

+ Helenę i Józefa z rodziny Stępniów, Zofię i Władysława Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich; + Krystynę i Karola z rodziny Pawlaczyków, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego; + Stefana, Ludwikę, Mariana oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniak i Balon; + Eugeniusza Perka i Jana Ignaczaka; + Henryka, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Annę, Władysława, Wacława i Henryka z rodziny Drzewoskich, Mariannę i Stanisława Osowieckich, Jana i Franciszkę Gacioch, Zygmunta Dzierlatkę, Zofię i Zenona z rodziny Panek, Ks. Adama Opackiego i Urszulę Dobosz; + + Danutę i Stanisława z rodziny Strzeleckich; + Annę, Kazimierza z rodziny Szczepucha, Ewę i Pawła Zabłockich, Olgę Lewandowską, Stanisława i Józefę z rodziny Kłopotek; + Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę; + Ryszarda Boboryka; + z rodziny Cieniawa, Czarneckich, Markowiczów, Bąków, Walów, Szapielów, Kuczmów, Torzewskich, Zdebów, Janców, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu; + z rodzin Bąk, Bednarz, Gorzędowskich, Wojtaszyn, Kominek, Tokarczuk, Agrest, Dukszto, Kreft, Piaseckich, Szałęga, Sowińskich i Krak; + Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Grzegorza Ossowskiego, Mieczysława, Stanisława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Elżbietę Łońską, Annę i Kazimierza Hoffmann, zmarłych z rodzin Karol, Kucharczyk, Woźniak, Hoffmann, Sieczka, Barańczyk; + Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz, Czesława, Jana, Annę, Kazimierza, Stanisława, Kazimierę, Ryszarda z rodziny Stachowiczów, Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Bronisławę Sławińską, Reginę Mazur; Czesława, Mirosława i pozostałych zmarłych z rodzin: Muszyńskich, Guzów, Łossosiów, Tomaszów; + Jadwigę Jankowską, Zofię i Wiktora Borysewiczów, Jana i Edmunda Smolińskich; + Józefę, Marię, Tadeusza, Juliana i Tomasza z rodziny Skarbowskich, Annę i Kazimierza z rodziny Miłostan i Grażynę Soroczyńską; + Marię, Mariana z rodziny Nowak oraz rodzice z obojga stron, Władysława i Anielę Szułdrzyńskich oraz rodziców z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Eugenię Kubicką, Stanisława Zalewskiego, Mirosława Ziółkowskiego; + Jadwigę, Stanisława z rodziny Guze, Adelę i Aleksandra z rodziny Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, Danutę Duszak;

+ pozostałych zmarłych z rodziny Guzów, Niewiarowskich, Szczepaniaków, Sobeckich, Nurskich; + Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Wandę Murszewską, Bolesława Brzychcy i Irenę Małek; + Joannę i Kazimierza Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Stefana i Teodora Sikorów, Katarzynę, Sylwestra, Józefa, Genowefę. Bronisławę Hauza, Rozalię Nieć, Jolantę, Maksymiliana, Anielę, Różę Sikorów, Weronikę Łukaszewicz, Hannę i Marię z rodziny Oliwa, Władysławę Lelek, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Józefę Czopek, siostry salezjanki: Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, zmarłych salezjanów: Mieczysława Kaczmarzyka, Mariana Dziubińskiego, Mieczysława Deredasa, Helenę i Tadeusza Fertacz, Rozalię Nieć; + z rodzin: Paszkowskich, Gutowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Zdolskich, Laskowskich, Sarnackich, Polaszków, Jeżewskich, Doboszów; + z rodziny Narloch, Świerskich, Fojut, Szyperskich; + Jana, Teklę, Józefa, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Marię, Józefę, Edwarda, Kazimierza; + Ryszarda Meggera, z rodziny Megger, Łosoś i Wicherskich; + z rodziny Szczepaniak, Czerniewicz, Baumgard; + Jana i Felicję Nowackich, Piotra Graja, z rodziny Orpików, Hinców, Nowackich; + Lidię, Marylę, Adama, Franciszka, Helenę z rodziny Hutek, Annę, Krzysztofa, Andrzeja Repińskich, Krystynę, Edmunda Nowickich i pozostałych zmarłych z rodziny Hutków i Banaszaków; + z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich, Grendów i Kondraciuków; + z rodziny Żelichowskich: Ewę, Alinę, Antoniego, Ludwika, Michała, Władysława; + z rodziny Hakawczyn: Annę, Jana, Annę, Władysława, Wiktorię, Janusza, Jana i Katarzynę; + Helenę, Jana, Ryszarda, Natalię, Zygmunta, dziadków, chrzestnych z rodziny Kurowskich i Młotów; + z rodziny Kowalskich, Perlicjanów, Runowskich i Zdzisława Maciejewskiego; + Marię Krysiak, Janinę i Franciszka Jędrzejczyk, Sabinę i Władysława Kopczyńskich, rodziców z obojga stron; + Joannę, Bolesława, Jana z rodziny Sak, Teresę, Jana, Pelagię, Andrzeja, Adama z rodziny Ryczek, Katarzynę, Jana, Adama z rodziny Chmura, Eleonorę i Ludwika Sobańskich; Zofię, Szczepana, Romana Stępniewskich, Stanisława Rajka; + Leona, Zygmunta Kościańskich, Mariannę i Adama Kozioł, Apolonię i Józefa Żurków; + Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Zofię, Józefa Figas, Janinę, Jana Szymczak, wszystkich zmarłych z rodziny Figasów, Szymczaków i Kubiaków;

+ Elżbietę i Karola Michnów, Katarzynę i Jana Burdziaków, i pozostałych zmarłych z rodzin: Michnów, Burdziaków, Roćków i rodziców chrzestnych; + Edmunda Pochowskiego, Leona, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Leona z rodziny Danielów; + Janinę, Mariannę, Wandę, Franciszka Klizikowskich, Irenę, Henryka, Wiesława Dąbrowskich;

+ Stanisława Oko, Cecylię, Jana, Kazimierza Porazińskich, Gertrudę Wrzesińską, Jana Falkowskiego, Sławomira, Franciszka Zawiszewskich, Marka i Andrzeja Panasewicz; + Benedykta Zagrodnika, Ludwika, Marię Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Ritę Grabowską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; + Krystynę, Mieczysława, Helenę, Stefana, Łukasza Dembickich, Blandynę i Wojciecha Królak, Bożenę Tolli, Henrykę, Józefa i Stanisława Kraszewskich, Teresę i Antoniego Bednarek, Władysława, Henrykę, Krzysztofa i Sebastiana Kmieć, Aleksandrę Ćwikowską, Lucynę Polaszek, Zdzisława Sulicha, Władysławę Marszałek, Waldemara Sobańskiego, Waldemara Galas; + Bogdana Kienczkowskiego, Józefa i Barbarę Tykałowicz; + Janinę, Sędziwoja, Helenę i Kazimierza Homińskich, Barbarę i Władysława Zielińskich; + Praksedę, Janinę, Czesławę, Marię, Feliksa, Władysława i Zdzisława Monarszyńskich, Felicję i Kazimierza Paluch, Felicję, Franciszka, Mieczysława, Teklę i Kazimierza Pawtel, Stanisławę i Władysława Czubaszek; + Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron; + Genowefę, Stanisława, Zofię, Józefę, Józefa z rodziny Jagoda, Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława z rodziny Harmas, Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego z rodziny Żyłowskich, Stanisławę i Eugeniusza Maślewicz, Wiktorię, Piotra, Wojciecha Demczuk, Tadeusza Rysaka, Ks. Franciszka Gzika; + Jana Orła, Czesława Matejczuka, Józefę Zwaruń; + Emmę, Helenę, Halinę, Teresę, Antoniego i Bernarda z rodziny Góral, Brygidę i Stanisława z rodziny Jerzewskich; + Janinę, Bernarda Bednarek, Teofilę, Józefa i Jana Polcyn, Marię Tojdowską; + Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Mariana Kopeć i zmarłych z ich rodzin, Halinę Ferkaluk, Ks. Zdzisława Tola i zmarłych księży; + Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa Żurek, Wiktorię, Mikołaja Konowaluk, Elżbietę Majrowską, Helenę Krajewską;

+ Annę, Feliksa, Witolda Nowakowskich i z rodziny, Helenę, Władysława Czerwińskich i z rodziny, Stanisławę, Jana Czarneckich i z rodziny, Józefa Bońka i z rodziny, Elżbietę Kwiatkowską; + Mariannę, Edwarda, Włodzimierza i Barbarę z rodziny Włóka; + z rodziny Bień, Lelek, Kobylarz, Cyngot, zmarłych księży z naszej parafii, Mariana Kopeć i cierpiących w czyśćcu; + Pawła Pikowskiego, Marię i Andrzeja Szumnych; + Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Hachockich, Jadwigę i Konstantego Matejków, Mariannę i Jana Gajdul, Leokadię i Jana Gajdul, Stanisława, Bogdana, Dariusza, Annę, Henryka, Helenę, Henryka Szklarków, Antoniego Bułłę, Zuzannę, Zygmunta, Zofię, Marcelego Bartosińskich, Księdza Władysława, Natalię i Józefa Malejczyków, Jerzego Webera, zmarłych księży pracujących w naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

[/colored_box]

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]