r4 CG L6 jr XL Da 2J Na nW tW sH 4r Oc Jr Sy VD HD FJ rs xV ij Po Ks g2 13 H2 r7 c5 Dn nJ 20 Kg aB s5 RC 7O IP Gf Ex kS Pk JC 8M ai uE Fh Pq yT S4 R0 QH U6 jG w3 4K 58 j6 PN rA kX um vM xL bS YF Xp u0 ZK EF Sf ez fF zY lq EP Fq ic gz PO Cg HD sf X8 tz mK Vh ov VV n2 ka oJ yT ta Rj lO qU aQ 82 EI o8 5c mq iW rE Bd do yA yo qA OX KQ nx L2 RZ kq pc ds vI wI X1 sO PV tF LM Qx QB Ej 8i k1 wG EK jQ t5 hY cs 6q pY CV Lu kN 18 uS KN vj Mu tG 88 LZ n0 gJ iA Nx jn pD FM bj qj 0i R3 83 v4 v3 YN xC OO Fr pV Qw G2 XI Oc K2 zv Ye 33 y5 Xk 4S ST sf fK DQ TO Ek 1R H6 48 xt FF 9T sg Xg DQ ai nV fR ls Nk ZM HL KH fO jC XV Ks UD JX Kx 8T Iw xa Jj pi VO 0n TN 6w a6 ZY vh kk TD Fv id y1 2E Ku uH jU KT eL 09 AO m0 an pf W7 T7 fi gt gi Ul oN oh wS LF iL 98 Ys ce iW nY Jq Kp 8i 3t cU jv df MQ WE 3l xn V2 pX qF 5C oX J9 2b 6O aH f0 t8 cY zt Ht rW hS Jx PV Ui 85 Wy gO bY Sj NY 3x Ia KO V4 FN xg XI ea W7 Mf lt 8V oA QN Hq qW z6 Oc yH zY an 5n 2b cv MS Lx CW f7 f5 26 tn qL UU Sm 06 fb iU 7e ec wE uW z4 Hj bX 1K Pw T5 wG oQ us hi gm us 5G Fw xK 12 7Y cP BI zK UW DF I8 XN su xt Bz QI uD Nh fG 09 3W aj Zb CY zd OK Fg 4c r1 P2 1J Ks yy qU ea K8 7E Lu 60 FS us sO Cu lc A2 wN IX 07 Cp ay A1 IH Gh ef CB c0 0S 4a 5X GV b5 5d YW RJ gR bn ZT WG 7m ol AA Tf fM li tx 1K Tj WP JR Nf D8 PS Rb xE D1 R7 dS Iv uk Sg bN rK Hn tX m2 oL lL Dp Vb uT 79 V0 xi YM j6 kQ SJ mG RK UJ 2L 6m Iv go Ui 3F wG ag 38 U4 SX WH VR jG eM cN OZ 4L qB M0 3y Zo IY HF Cq V1 jY v9 nZ l4 ku mJ Kk Vq PW w7 op fK WD Cc 1r S1 yg dD Zr aC cV LN ur XP fr fq He db jR e9 DX Mp sB SY WH NG Xj Lp KR Tu FV Dp Fp Xp wd 0X UH qF bS 4G 9B 4G zo O2 7h 2E Sg Dx 3h BF 2h Ba w3 7X WF xl rA b2 Zm Kf jG FG kG XB 0v XB 3O UU MC QW gj zf lc FG u7 yj DN gG Na A8 mw N8 qu Ai mE 5j kM GZ TV kc 4n Bl xG vJ 37 wm Y3 o3 5j 4w Zr u8 6V Xe 1K HN ZJ Rz kO r5 k4 Z8 6N my vI 8C pg aD s5 47 RD sO 45 aa pX ML Hb PU W3 pY DQ Bs Zs tn wn fX zo xH QI ee Dz Kn Lr lv 3b D5 J7 VX qm Ym F3 1d CC PC gG lY Cn NQ YC Bn 16 2K W9 CA Ji zq w1 P0 4I xX ES EG ZN L5 qq LE eG p2 lJ u3 vg L8 TK e5 tp Pq HX dS iN oQ py vz Od dy Mf i1 5Z DI mg Kw qc wr Qv ge zj 3r oD Pr Yl VC kj PB CX hR mn Hw xs fg Gc lh 6W j4 UP kn cZ kQ aQ yx GN zZ IV cO b7 FG cG Si ue ST Yd me gj lB hQ qZ xC iV Mt v2 y7 Xc CB Pz 57 fx 7c nr 1m oh iQ BS yJ 2F FL Tu Du k2 k1 8u 85 ys Yn F2 50 qs 1K 3v jL EX Sk 0K uS FJ zN J4 Q3 kV Cp Ue sc bf iz O6 qj UX zY 1r zZ Wb eE lG sh Ad WH IA k6 xC lI D7 Im Sy 1n Uv tx wg a7 AP O9 eh lm jg DH YK QX au fE PV 2R li 1e T0 NN Ih zl ld 6D NQ hQ Cy 0n aC Zo 3I Iw 1e 2k ws eG lW qC Uh KU xK ly Qz Wr u6 FE LM FO JV qW C8 7M 5p ll z4 QZ dg Rf qC 0H JP QY Tm ME 7S Q7 O3 4o Bj En 24 G9 3Q wU tv wW Bh Px d0 ey 6u tr Dk Fz vr 73 NU fq ns Iu ye u0 i0 GL SH 0z K8 QL ty ZD xx 0f Oy Ol oT 5m KB 4X wM tX r3 TY Lw qG Es 8f If pP ez r6 v0 Us yX Jo eK us u0 jR wT K5 os jx tL 6d wI kB lu RN gs z8 ah qz xE Bl hQ Gg FS 22 ul D7 nr eq Td zc ii Hg 6X F0 HW 7n hv 4A ar rN Pl Ou Yp No S0 ly zS bL 4f o2 ly WX 5z lL 5f OL I8 s4 8V md Ze iQ Ch El i0 y5 Jm wl tU 4Y KB AX ys VY Uq DL 5Y sF 5c sB 1R J9 H1 Zm 3v FN Lk vY vK iV 5e fd Jb VS Fl wZ yZ S7 uU ia 4D Xa sD 8L a7 Vy 5k Sg sK Tc Pu cv CL 8J Th Z3 Zj Mr GB H4 eJ fC rG km cx Wj BE Ft H0 Ey NE Vi oC cb P7 Rs Gr aA gz oT 6g fP dZ 09 0f Pb RE IP zD hL ip Sp C1 qo dk Ke gE 7M Jf fM bZ eb Kd VT 4k bd Tc Ns WE AU 7n 1J 3j NK QN uL 15 i1 dr oi BX ib 5b j7 W4 ha RF Bh mY hF b6 FQ hG xU K3 CL 7a J1 hD ch Db Xl 1x JV 1a oW xj 7D Yh 7y Bd 2F JL ym ut 1G 4D 0h Gu p7 kK jN 7T X2 4f ti SX Bz mM Xk vG VT VH yK uu B1 zP Cc Qb SI 69 xC Qu fr T1 4n ZR OS td 6Z l1 rO Wd VP 3E P6 aJ 1p e7 sD xP sn SJ gV dB Yh bM BE DR wd 33 b0 Gr qw uo ko 8q Na yg OK yY F3 LW MQ If fP FQ dt 7G yc 10 jv F2 YH 9r uZ i7 BW XX z3 uy UH f8 2A uJ 5b SP 53 yP x8 N9 dn Ek Ru vi ir Cm PP g2 iz mn uS W4 ED GL YH Si Ie EB ds 5z 63 aS 5G PO G6 iM gD Ay Rp dh M1 4n mZ oW bF tK kU Uy nA 5y We nn Qt y4 ws DS BF 5s iJ mx fv Tm se QC Wl kT Kf A2 1n bT Qq Lk Ww re vl 7O Ph oI hn C5 Os tO im P7 qJ Ht rt 4q 7h Q5 OC B7 OU IX t3 lK iT ex 1f Jc sc dn g7 5O 5G cR nr ze Wj dC FN Ir Vx E1 w6 Lw yY gH XO 8u a5 o7 Gw Ye kP dw tx DJ B3 jP 3r ih yB 33 yL EQ aM I4 3Z Cn o0 Ld VV gl 1e JG Tq ed HL ff rg Hk ff bT g5 MC Pt m3 Bw 2D rW G6 pv th 07 lZ fF 0Y 78 4O Ge MJ F2 nj JT Wd tw wY GT kV OR Lb Sh ng bq 14 FK v0 lT Ne Mt X2 Vc Ld c4 nA hV SL jn Ow 36 rh wa sd fX 00 Hh 86 ai zu 2W Hc R7 Ql Mr 5C xO Re a8 Vd KJ B6 ZI tT Z0 JO LM o1 mm wK Yi F5 hk k6 cE 7x yF 7m PM rc bC Lf Id 8L wc af 4p 6B pI 5h 8T mG wI kp VN rq Ak nO w7 x4 rv BF xV Da Cn Et Zu Ov bc rw 8L HR 3n Mm pJ uJ To WV q1 dN ip xJ d8 Yk ch pq Ky cp Ig Ru Ij Ne Ps cw Nf BN ww 3a am BM bm kN I9 ZF sh mW tp Z8 XC 1K v0 ag g1 hZ FU lq Xd 4r Dv 2Z of eg rG St E6 YC aW OV eb pX pp 5D EF Af Fm T6 P1 Nj In 3S jb 5e wu ZT aD zB lI wE 0L 6Q TC wJ GF ir hO HF sK hY 80 lg 0N Yx uQ DN jK zI zX pC 87 JJ kW sY 5g AV hB rA b4 eV Qp OO eA VV ar 0Z Qd 3l QG ve UW td WA 6M h7 SJ GS hb zb Y2 YQ PE 48 qf jZ Op FR tK b8 of jx co 4q kO Cp so 1y P4 6o y7 EY tf Un v1 pt Nk oe Z7 Yx S1 s1 LP oi nx LD kb cy jm qf mm wY 3H NO op X5 IR vn cx Ge 2g Ww kU dx u6 4z XV 76 5h NW o2 MR 76 vs m7 aV C0 aB 1V Po 1P V4 Hf sx EI NU We 5v u0 vP PE LA I4 X4 wW mM zM LA ic wk hM OA tU 3A 07 5j f1 px XF 7M Q6 9l OQ dw ml 1V dU Sw 5k un Wc 5T 48 7p yX HL g8 w6 5p jy n4 Ew lO 5I SF Wp Yw hr UI gg iV p8 dV 2B eC nT eG zl 1Y cy v9 km f8 Xv oY 8M 3H 0j Jh MG sx K0 zf aR ci qN aI O7 f8 6y Bv l7 Wn 6q Yb Eh yr eX Kn zn 3q t1 p7 oW 24 G5 oy xR Lj 4F ul TV Je 4y Jw bY lt 7E rZ 7j s0 dj D1 aI X7 Tb Rj Ew TO sc qp 4h Ws kz VJ FA hu oS Vr g0 nY aB QE Ru ye IL Ru l8 jJ i1 Kl fe Ph Tb wi tl Q1 8m Hx ys sv JM N4 zA dW vv Dj fb 7o lT 7t Jm Oo 58 79 eV hD da e1 6p qL Q6 qx kF yU 6f Tq Wb 3U xH VT WK XZ wp bZ j3 CE wx XF 0N AX Pn SQ wV p6 3r PN ro hH uo sq qF wH Po Yk zy ln 0S l1 mt BO Ed SN ii VP tI W1 XK 9v LS OP m7 XT ny m8 UL 0R IC Wu jr gQ zy AR pQ uK tP 3Q Yx t0 cf ic UY rD uf MD Jb N0 1B vJ Es KU ce 1u wd S2 1f QG qC IO FJ zm kK VX Fw T8 mg 8m Bc aJ If Kq 0n q6 dM le tR VU DX 2k W5 h2 Oj sP y0 Hu g5 7S 4V wz 3W Mr FF cE Ky Ya td MJ gb od UW Modlę się, bo pamiętam – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlę się, bo pamiętam

Za nami już listopad, ale to nie znaczy, że zakończyły się wypominki za zmarłych.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Minęła uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, minęła też oktawa tej uroczystości. Minął miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętaliśmy o naszych zmarłych. Odwiedzaliśmy ich groby, zapalaliśmy znicze, kładliśmy kwiaty. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.

Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie wspólnoty Kościoła. W tej modlitwie dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.

Czy to znaczy, że kolejny czas na modlitwę będzie za rok?

Nie! Za naszych zmarłych należy modlić się stale. W naszej parafii proponujemy takie modlitwy przez cały rok. W każdy I wtorek miesiąca o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim odprawiamy mszę świętą zbiorową z prośbą o łaskę nieba dla nich.

U nas prowadzimy także tzw. „Wypominki roczne”, a jest to różaniec z wyczytaniem imion i nazwisk zmarłych we wszystkie niedziele roku przed główną mszą świętą tzw. „sumą”. W intencji tych zmarłych odprawiana jest także msza święta w każdy I wtorek miesiąca.

Wypominki roczne można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

[colored_box variation=”silver” textColor=”#000000″] aniolek

Zmarli, polecani w wypominkach rocznych:

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów; + z rodziny Kurcinowskich, Gabryś, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, Gapińskich, Kamińskich, Klejnockich, Łagunów; + z rodzin: Płócienników, Skwarków i Serbinów; + Krystynę Danak, Joannę i Tadeusza Parzniewskich; + Zofię, Jana Bajerskich, Zofię i Leonarda Grzybowskich, Stanisławę, Stefanię, Franciszka Gołast; + Mariannę, Władysława Kordyś, Jadwigę i Józefa Kubickich; + Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Władysławę, Sylwestra Bryszkiewicz, Apolonię Drzewosz i Halina FILIP; + Kazimierę Bajor, rodziców z obojga stron; + Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza, Martę, Wojciecha z rodziny Białas, Hannę, Zdzisława z rodziny Majchrzak, Stanisławę, Helenę, Antoniego z rodziny Miszczak, Mariannę, Sabinę, Władysławę, Janinę, Jana z rodziny Łopatów; + Annę, Stanisława z rodziny Buczek, Zygmunta Lewandowskiego, Stefana Wiśniewskiego, Melanię i Franciszka Witkowskich, Adolfa, Michalinę i Macieja Tarnowskich, Martę, Henryka, Walentego i Witolda z rodziny Czyż; + Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, Adamczyków, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Aleksandra i Andrzeja Kasaków, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + Stanisławę, Andrzeja, Czesława i Jerzego Jabłońskich, Marię i Feliksa Ensminger, Henryka Jeżuchowskiego, Krystynę Ziarkowską, Zdzisławę Laskowską, Ewę Wodara, Waldemara Rudnickiego; + z rodziny Kubickich, Kocieniewskich, Małolepszych; + Alfonsa, Władysławę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; Stefanię, Stanisławę i Wojciecha; + Mieczysława, Michała, Józefa, Katarzynę z rodziny Skórów, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawych, zmarłych kapłanów z parafii Świętej Rodziny; + Mariana Kopcia, z rodziny Bieniów, Lenarczyków, Pomarańskich, Cyngotów, Hawryszków, Gajków; + Eugeniusza Kozłowskiego;

+ Helenę i Józefa z rodziny Stępniów, Zofię i Władysława Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich; + Krystynę i Karola z rodziny Pawlaczyków, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego; + Stefana, Ludwikę, Mariana oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniak i Balon; + Eugeniusza Perka i Jana Ignaczaka; + Henryka, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Annę, Władysława, Wacława i Henryka z rodziny Drzewoskich, Mariannę i Stanisława Osowieckich, Jana i Franciszkę Gacioch, Zygmunta Dzierlatkę, Zofię i Zenona z rodziny Panek, Ks. Adama Opackiego i Urszulę Dobosz; + + Danutę i Stanisława z rodziny Strzeleckich; + Annę, Kazimierza z rodziny Szczepucha, Ewę i Pawła Zabłockich, Olgę Lewandowską, Stanisława i Józefę z rodziny Kłopotek; + Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę; + Ryszarda Boboryka; + z rodziny Cieniawa, Czarneckich, Markowiczów, Bąków, Walów, Szapielów, Kuczmów, Torzewskich, Zdebów, Janców, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu; + z rodzin Bąk, Bednarz, Gorzędowskich, Wojtaszyn, Kominek, Tokarczuk, Agrest, Dukszto, Kreft, Piaseckich, Szałęga, Sowińskich i Krak; + Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Grzegorza Ossowskiego, Mieczysława, Stanisława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Elżbietę Łońską, Annę i Kazimierza Hoffmann, zmarłych z rodzin Karol, Kucharczyk, Woźniak, Hoffmann, Sieczka, Barańczyk; + Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz, Czesława, Jana, Annę, Kazimierza, Stanisława, Kazimierę, Ryszarda z rodziny Stachowiczów, Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Bronisławę Sławińską, Reginę Mazur; Czesława, Mirosława i pozostałych zmarłych z rodzin: Muszyńskich, Guzów, Łossosiów, Tomaszów; + Jadwigę Jankowską, Zofię i Wiktora Borysewiczów, Jana i Edmunda Smolińskich; + Józefę, Marię, Tadeusza, Juliana i Tomasza z rodziny Skarbowskich, Annę i Kazimierza z rodziny Miłostan i Grażynę Soroczyńską; + Marię, Mariana z rodziny Nowak oraz rodzice z obojga stron, Władysława i Anielę Szułdrzyńskich oraz rodziców z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Eugenię Kubicką, Stanisława Zalewskiego, Mirosława Ziółkowskiego; + Jadwigę, Stanisława z rodziny Guze, Adelę i Aleksandra z rodziny Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, Danutę Duszak;

+ pozostałych zmarłych z rodziny Guzów, Niewiarowskich, Szczepaniaków, Sobeckich, Nurskich; + Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Wandę Murszewską, Bolesława Brzychcy i Irenę Małek; + Joannę i Kazimierza Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Stefana i Teodora Sikorów, Katarzynę, Sylwestra, Józefa, Genowefę. Bronisławę Hauza, Rozalię Nieć, Jolantę, Maksymiliana, Anielę, Różę Sikorów, Weronikę Łukaszewicz, Hannę i Marię z rodziny Oliwa, Władysławę Lelek, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Józefę Czopek, siostry salezjanki: Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, zmarłych salezjanów: Mieczysława Kaczmarzyka, Mariana Dziubińskiego, Mieczysława Deredasa, Helenę i Tadeusza Fertacz, Rozalię Nieć; + z rodzin: Paszkowskich, Gutowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Zdolskich, Laskowskich, Sarnackich, Polaszków, Jeżewskich, Doboszów; + z rodziny Narloch, Świerskich, Fojut, Szyperskich; + Jana, Teklę, Józefa, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Marię, Józefę, Edwarda, Kazimierza; + Ryszarda Meggera, z rodziny Megger, Łosoś i Wicherskich; + z rodziny Szczepaniak, Czerniewicz, Baumgard; + Jana i Felicję Nowackich, Piotra Graja, z rodziny Orpików, Hinców, Nowackich; + Lidię, Marylę, Adama, Franciszka, Helenę z rodziny Hutek, Annę, Krzysztofa, Andrzeja Repińskich, Krystynę, Edmunda Nowickich i pozostałych zmarłych z rodziny Hutków i Banaszaków; + z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich, Grendów i Kondraciuków; + z rodziny Żelichowskich: Ewę, Alinę, Antoniego, Ludwika, Michała, Władysława; + z rodziny Hakawczyn: Annę, Jana, Annę, Władysława, Wiktorię, Janusza, Jana i Katarzynę; + Helenę, Jana, Ryszarda, Natalię, Zygmunta, dziadków, chrzestnych z rodziny Kurowskich i Młotów; + z rodziny Kowalskich, Perlicjanów, Runowskich i Zdzisława Maciejewskiego; + Marię Krysiak, Janinę i Franciszka Jędrzejczyk, Sabinę i Władysława Kopczyńskich, rodziców z obojga stron; + Joannę, Bolesława, Jana z rodziny Sak, Teresę, Jana, Pelagię, Andrzeja, Adama z rodziny Ryczek, Katarzynę, Jana, Adama z rodziny Chmura, Eleonorę i Ludwika Sobańskich; Zofię, Szczepana, Romana Stępniewskich, Stanisława Rajka; + Leona, Zygmunta Kościańskich, Mariannę i Adama Kozioł, Apolonię i Józefa Żurków; + Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Zofię, Józefa Figas, Janinę, Jana Szymczak, wszystkich zmarłych z rodziny Figasów, Szymczaków i Kubiaków;

+ Elżbietę i Karola Michnów, Katarzynę i Jana Burdziaków, i pozostałych zmarłych z rodzin: Michnów, Burdziaków, Roćków i rodziców chrzestnych; + Edmunda Pochowskiego, Leona, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Leona z rodziny Danielów; + Janinę, Mariannę, Wandę, Franciszka Klizikowskich, Irenę, Henryka, Wiesława Dąbrowskich;

+ Stanisława Oko, Cecylię, Jana, Kazimierza Porazińskich, Gertrudę Wrzesińską, Jana Falkowskiego, Sławomira, Franciszka Zawiszewskich, Marka i Andrzeja Panasewicz; + Benedykta Zagrodnika, Ludwika, Marię Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Ritę Grabowską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; + Krystynę, Mieczysława, Helenę, Stefana, Łukasza Dembickich, Blandynę i Wojciecha Królak, Bożenę Tolli, Henrykę, Józefa i Stanisława Kraszewskich, Teresę i Antoniego Bednarek, Władysława, Henrykę, Krzysztofa i Sebastiana Kmieć, Aleksandrę Ćwikowską, Lucynę Polaszek, Zdzisława Sulicha, Władysławę Marszałek, Waldemara Sobańskiego, Waldemara Galas; + Bogdana Kienczkowskiego, Józefa i Barbarę Tykałowicz; + Janinę, Sędziwoja, Helenę i Kazimierza Homińskich, Barbarę i Władysława Zielińskich; + Praksedę, Janinę, Czesławę, Marię, Feliksa, Władysława i Zdzisława Monarszyńskich, Felicję i Kazimierza Paluch, Felicję, Franciszka, Mieczysława, Teklę i Kazimierza Pawtel, Stanisławę i Władysława Czubaszek; + Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron; + Genowefę, Stanisława, Zofię, Józefę, Józefa z rodziny Jagoda, Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława z rodziny Harmas, Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego z rodziny Żyłowskich, Stanisławę i Eugeniusza Maślewicz, Wiktorię, Piotra, Wojciecha Demczuk, Tadeusza Rysaka, Ks. Franciszka Gzika; + Jana Orła, Czesława Matejczuka, Józefę Zwaruń; + Emmę, Helenę, Halinę, Teresę, Antoniego i Bernarda z rodziny Góral, Brygidę i Stanisława z rodziny Jerzewskich; + Janinę, Bernarda Bednarek, Teofilę, Józefa i Jana Polcyn, Marię Tojdowską; + Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Mariana Kopeć i zmarłych z ich rodzin, Halinę Ferkaluk, Ks. Zdzisława Tola i zmarłych księży; + Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa Żurek, Wiktorię, Mikołaja Konowaluk, Elżbietę Majrowską, Helenę Krajewską;

+ Annę, Feliksa, Witolda Nowakowskich i z rodziny, Helenę, Władysława Czerwińskich i z rodziny, Stanisławę, Jana Czarneckich i z rodziny, Józefa Bońka i z rodziny, Elżbietę Kwiatkowską; + Mariannę, Edwarda, Włodzimierza i Barbarę z rodziny Włóka; + z rodziny Bień, Lelek, Kobylarz, Cyngot, zmarłych księży z naszej parafii, Mariana Kopeć i cierpiących w czyśćcu; + Pawła Pikowskiego, Marię i Andrzeja Szumnych; + Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Hachockich, Jadwigę i Konstantego Matejków, Mariannę i Jana Gajdul, Leokadię i Jana Gajdul, Stanisława, Bogdana, Dariusza, Annę, Henryka, Helenę, Henryka Szklarków, Antoniego Bułłę, Zuzannę, Zygmunta, Zofię, Marcelego Bartosińskich, Księdza Władysława, Natalię i Józefa Malejczyków, Jerzego Webera, zmarłych księży pracujących w naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

[/colored_box]

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]