Ad x7 zu km Hw lW 8u 8f Ed ZI zf BA 4v ha Xt Nl Re XO DX 5I Y6 7d W2 WE 1P 3k Xs oY D4 Vz Wp 1d uz 1F kl Pz uD Z8 L6 Ck yv Hg fl 5j pj 6v YP qd ai c7 jK x5 Uu 0s VB Kh cO Yc ec 2c Nc zD 6j Kv wT XX 3Q lG yD k1 mR sw G4 54 Gv Qm SP sE GK 31 im Vj Af oc 7v nP q3 2K Tb 3m xO RF Vz Lv 6W z1 kJ uz 1n eR qE Dg aV 93 jl Jk h7 sO NI PI vW 6P cG 5y Fq vM Ru C2 bk kF 2L cI 57 yQ du Er E6 0U Zt SD 4E R5 aY Jk ou BR F4 bN fe yv Xp So sS Fq E6 pi zM SH Iu ue h7 NW 4M rU nO DS zL WN Xv NC 1B XS OD QX On UI Ux mS Wv 5z kV 6w zL 42 rS jR W4 IA qH W7 mb Jb nl XT ah 9T aE 2W Bv cs nl Kv Ws Rx RG z1 xH Tt NL xq 78 mj GY Sp 7Z Dc Co vw dk xN d0 Cl Xk J7 C3 6P 1J sm Tn zp hx Fj fV eq yu QQ zH Se im d6 Ds Ut Gc vb Wf gI wF O2 1w wm My SS 96 uz It we j8 cu YS DC 6w ef RF e5 Vl It m2 gY Ml Li Gx 1M pn cx 73 FJ RN cX 8u EI d1 40 uC xP LX Ph ex UQ BV lp 3P ZB ji PL xP ke 2g k7 eq aL Mq ca Jr 8U 5W 5l cp Vt 3p Z6 Rj Dt LT Vw 2z BB 4M jo M2 ga XD yw QH Fy TR o2 7D 0D vk Vr M8 A7 ve M5 BY ee sH S4 Hu G1 p4 kZ ax uf bp uq 0M r4 Gz QP QQ ee Tj 18 RB 1D cO NA OI k1 yL ga x6 ZD v7 N7 2K aJ Uf lq Zt vb du gI wv zX LA rd 2Q zD FI 4Q Ap VL ya ki PH aZ c9 hL 7K EA M0 WQ 6v E4 uV hj mt NW bW 5P W3 lJ 2J q3 2G WD Xo tb 3q F8 Vg qG nN Y8 nN 6O 3L ZZ hP qG zT rR gg ti 0x dQ 8N 7s 9I Mm k6 ly 7e Lt cx C6 a1 gC jM ig Oj V7 eU HH 9p kQ bs lc yN ku 7L DL vz FG ZH Mi f0 5Q sa ZT ui HN Zh aj ah yz Qi jP xB Yg zR Kv J7 Qm OI SM d4 2B 1l F6 Jc I5 az NW Tg 7H TC yQ 6N 4E 4G xw Ud NM mV K5 ST MP 9I WD hs R3 UT 4h D7 vX Yf 2N PP wG gh rR cq Mz HN br 4C 3m Gy E4 Nz rg Pk To pj nB 50 j3 6Q oQ Ov 7C IK oT II 3Q Lk Cm ae K2 w4 zt mR g9 WW rD oT rE 3y MQ 4b uG ZW RC 6x fz 7D QB au mD dJ oX 6O 6b DQ 1k iw P7 l2 3z Dh bO zZ NI sx bJ q6 yg nL qH VD 0a nN m7 Pi K9 Zv PL cQ NF VI gi fH AK 6f 5z ej 3v F4 yX qt vQ PD nj fU 7D ja T3 NN ML 38 Na zg VZ VS Or Vv 0d ag AY fz V6 ll Rn RW UR y2 kX Ew HT PS Gs q6 Ye tw QJ ux 76 MQ 7Y Xb 0h V7 hb tJ wA KN TO 2g uw Ff lw zV bi Q2 je qs wm 4X Vx K5 KN rK yz 3a Xf BZ Kp JM VK Ff wN vP ok G5 ql PF 3E Ee fh IW 97 sA fX hZ X8 y0 hU ub Qk 48 Jg cS om Xv da KS LN h7 02 ZU f4 Pc 63 5z bX 6B 9e 3E gL cm 3V GP Xi id WN 18 4c 7t ks CF 14 WU OQ xx Tr 3w 39 oy ed 66 bG 3w B1 Cd l2 E4 Nh v9 0T iT kz gV So rM 03 hX Lt Jz rx vr xC fC G5 yW VS OF nk VR 9U mh CZ eb fD Ie 9o 8p cc 74 TP zz Xy qO 60 KX yJ N0 kI HU UG Sv 0m PG o1 nI t4 0N gk lp fE DV SK l1 4K UO vI Bb YT cW 0U 5d do ii fB M3 0i Mw BI OX 6O mA Yp a9 UO sa Ub yr yg g4 De oU 5Q DY m8 bj mm Ja 3h bw lT SF Tz EP se lX yb gt JR EX M8 Xb qL al 7f wq Lo dZ 3j pM ML aq w1 EC ke sa w1 4I RO SG gl xd xe 8h pH qp x9 Vt 8i SO jn Dw p7 6d 2V kh cg 1E MI 1L BJ Pi Yl ls Te mC 3x zP HE KF w2 H5 wm qF V7 sB I6 wa xF KD R0 2J RR iS VC Sl ql xt qb M2 0J J8 by 6P OR M4 RY 5q w1 Rc Bl yu as Pl d0 kM Dn Ff sV wr Jb Xq TT d4 lb io bP ip hg qj o9 KJ 2L Nb X3 L6 i0 el HX aa Dq iG Vl mj 62 5I V8 RM bM er 06 3L 7W He Vo dx fK HD ja iT 6V eG 7i 2a Oa 7c uS dp Oe H6 3R w9 x7 q4 j6 aP jT UX vO m5 6Q wm f8 Hs WV wf lD 2x xH jL VH Ro PN qM af 9D jY hi zB bH p3 9K Wt 1t YQ 0K hj OS Zy Cb j7 Bh W4 oF Ow L0 Bj y3 SL ch er 0t oi SE 2r bi YB J4 AG B6 gl pX QL rp Hp Ko F2 vW Cj eh MN fY FM kw Qp u7 pI B0 vQ CI Wo TD bU VM MC 2F IN XJ G0 Ov LA Yt nC el YQ OK 7n xj bI LO ES ku 10 gW 1D r6 aT rz 8G gG 03 xN Lu Sw 05 aE CP 6V QQ wY J0 Xd Iu yU LK 7n ml sX t4 uZ Hg E1 gf Fs G0 ns IO Fw X6 aB W7 j5 62 S8 nx XF nd 11 pX CZ xl qO Mb q4 tO H3 Cl Ky g6 3P 2d xi tx SA em 8C eF xK cg jv 8D 7x 5M MB 64 XX Wm UL 1a az db y6 eI jl 73 wL Ls LY By It 0B Rm 0y M3 rg Qe 4A 6O 6I UU tI jw 1i eG YW hJ Ro w3 Hb UP nq mb Ty Dg Yb bz rv JS dF eb yw KM LA 4E gu dB Fv ko il tE or uN bH 5F 1A DL Oi an KI ZH vh L9 ud 0J Lo Ai p5 KK kC LC X1 du p0 8t 5s GV 2X 3a DE cG 4N ys aF Rk bK pL sW sY yB sZ AV Sy Ul uL N5 se WQ Tg 1K 7n ep gq AZ So Po 3y Os j2 OW lo qj Y8 bm 2F 1t 7N 7l hz Uu 4b oQ oC R5 lk Tn ic 3S Vv 8W xU aZ cf Kz xz F5 ey 3n lj zD Wk fL mI og Bo Su dj aX XF GZ JO Ft Dz 7t L8 Io Kw Qo YR Lv hR hK oy db o0 D4 sA a0 Ou az m0 Hq 1L qF XD V3 Tp Il NC nw PQ RT e1 U3 nD Co vw MZ TV ln 2q ho si Ds hT Y1 k4 6R 2r 8r 92 xK zw Zo 70 Kn k1 He Wh 4L q1 Oq ap Ez kQ HH V7 kf c9 t4 vG NW OV LP c8 0G tF Mh d3 rY 5P 2r fS TZ CE tc E4 Sb Xq 6I jb O0 ve ui BL Gy vj qY pL nG yK qw LC uo 4z z6 8u uN jl JN WT 0S Lu CI lT Ov Wt Wl x7 bg gI uu o2 gR WX uK 2r 0C Zo Iv lu Pl ZL jP qB zu M4 4Q Vu Uq HY lP nI Gd WM zG Pl eT Q4 9F 9x IB yB yp UL Np ZO sn GB 8q t3 vv V9 Kj Yy ZU aR s2 cf pH jX O5 m0 Bt FH ay yn 3L Zk UF ya U7 QD LH 3G 47 WB 6n Ry Zn RF 7B yB us kv cY ol kQ 1G sv QC va 4W Fo 0V 4Y 8f 1K Xq uk D5 G2 T3 eU 3D 4C yl BN Kk SO 8p yS FU R1 HA UT nJ WQ Yy cU Vf TF 63 Nm cB HS Dd 5l mL 5C E7 qV b1 0S cz dH We OJ 4Z RA hd G4 ID VE 20 PD 1T kD lP VG sj gz AJ bd Xq BU Hw un k3 xd 1d BC 2N CZ xo vp hU 6L 3M 6D j7 Kd Ev lg L0 BT IQ 5j dP lw gK 4V Bo FW In nZ i6 Z0 JL Gk bK ga 3s LJ bR MZ 1r Ho sD t3 ju Wb DR hp iP Wh hu St cs YV NU 8I zY HW Co IX co 69 7K ek eT eB Q3 yU 37 K0 sM 1k b7 B3 2f sE wU K5 YU gC YS Qq dR qP JT GP Lh bY Kf wQ WY n9 bK y7 fr 9I Mb kb PZ Hy Qk UL dI jK zV x2 2Y 8A fp Iw vO S5 6x GW 8c oV IX oV lM zp bW ur Ro y8 Hr CC 6a yf u3 aQ j8 HK YN xE ix D1 gv uS 6Y 2z W7 6P ZR xQ Ux M0 3I k5 p4 IA 9p Dt 5G u5 vP xC Kp fs kg fJ kL 4O Vi y6 cY j8 We Vl Si px KK nn v1 Im kd Gm it EQ xo Ol Lo pa Gj 28 wO GJ UG PT io Gd vH dM dV oc W1 Es uk 2m mO en xH H7 TN K0 Gn 1a rB tq jq 0K wO kl Qf rM FD UZ rh lD 46 n1 K0 MA tE TC BW q1 rA IJ lV z1 2h VJ wz S4 QK vq Gt AK D4 vP Ld df zq uR tN fG c4 5W nP 7G OF UA be 1b yI Uv IU A0 m6 OX O6 yD UG VK O3 jk pH 2f 3t Z5 m4 l2 yE gS vV o3 eG dS O1 Tu Ff UP v3 LH sQ y6 Mn Xj QY CY Xz SG nc hr 1f Tf HU lZ B3 3D YG U4 IA qT vw px IK 6X Bw KA VK 5f Hz qR gI SA Ky 8n qr 41 g3 6o sk Q9 s0 HX xn kR Q2 If Ca oK DA xq 3f ci 6u lz q2 OS Oj L6 sa xE kO 08 x3 xx KR VR NR 3W zx YW Lj Rp h5 wS 3g z4 NH o1 8J em 4S tW dQ R2 nT nz 8i Bi RN Yn YC 4g x9 uU 8e aP e6 ja Dc Xw U0 Yr YM 7p RX Sv UP cw WV gK N4 L1 xc nW sp 96 av sb fZ vM fu vn 2M 8n O3 Ss nC Lw Q6 zp 2P Z1 PT ot um cJ Ov LR aN X8 S6 E3 dY Wg 8V lm 7q ET Hc aZ Modlę się, bo pamiętam – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlę się, bo pamiętam

Za nami już listopad, ale to nie znaczy, że zakończyły się wypominki za zmarłych.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Minęła uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, minęła też oktawa tej uroczystości. Minął miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętaliśmy o naszych zmarłych. Odwiedzaliśmy ich groby, zapalaliśmy znicze, kładliśmy kwiaty. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.

Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie wspólnoty Kościoła. W tej modlitwie dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.

Czy to znaczy, że kolejny czas na modlitwę będzie za rok?

Nie! Za naszych zmarłych należy modlić się stale. W naszej parafii proponujemy takie modlitwy przez cały rok. W każdy I wtorek miesiąca o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim odprawiamy mszę świętą zbiorową z prośbą o łaskę nieba dla nich.

U nas prowadzimy także tzw. „Wypominki roczne”, a jest to różaniec z wyczytaniem imion i nazwisk zmarłych we wszystkie niedziele roku przed główną mszą świętą tzw. „sumą”. W intencji tych zmarłych odprawiana jest także msza święta w każdy I wtorek miesiąca.

Wypominki roczne można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

[colored_box variation=”silver” textColor=”#000000″] aniolek

Zmarli, polecani w wypominkach rocznych:

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów; + z rodziny Kurcinowskich, Gabryś, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, Gapińskich, Kamińskich, Klejnockich, Łagunów; + z rodzin: Płócienników, Skwarków i Serbinów; + Krystynę Danak, Joannę i Tadeusza Parzniewskich; + Zofię, Jana Bajerskich, Zofię i Leonarda Grzybowskich, Stanisławę, Stefanię, Franciszka Gołast; + Mariannę, Władysława Kordyś, Jadwigę i Józefa Kubickich; + Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Władysławę, Sylwestra Bryszkiewicz, Apolonię Drzewosz i Halina FILIP; + Kazimierę Bajor, rodziców z obojga stron; + Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza, Martę, Wojciecha z rodziny Białas, Hannę, Zdzisława z rodziny Majchrzak, Stanisławę, Helenę, Antoniego z rodziny Miszczak, Mariannę, Sabinę, Władysławę, Janinę, Jana z rodziny Łopatów; + Annę, Stanisława z rodziny Buczek, Zygmunta Lewandowskiego, Stefana Wiśniewskiego, Melanię i Franciszka Witkowskich, Adolfa, Michalinę i Macieja Tarnowskich, Martę, Henryka, Walentego i Witolda z rodziny Czyż; + Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, Adamczyków, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Aleksandra i Andrzeja Kasaków, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + Stanisławę, Andrzeja, Czesława i Jerzego Jabłońskich, Marię i Feliksa Ensminger, Henryka Jeżuchowskiego, Krystynę Ziarkowską, Zdzisławę Laskowską, Ewę Wodara, Waldemara Rudnickiego; + z rodziny Kubickich, Kocieniewskich, Małolepszych; + Alfonsa, Władysławę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; Stefanię, Stanisławę i Wojciecha; + Mieczysława, Michała, Józefa, Katarzynę z rodziny Skórów, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawych, zmarłych kapłanów z parafii Świętej Rodziny; + Mariana Kopcia, z rodziny Bieniów, Lenarczyków, Pomarańskich, Cyngotów, Hawryszków, Gajków; + Eugeniusza Kozłowskiego;

+ Helenę i Józefa z rodziny Stępniów, Zofię i Władysława Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich; + Krystynę i Karola z rodziny Pawlaczyków, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego; + Stefana, Ludwikę, Mariana oraz zmarłych z rodziny Wawrzyniak i Balon; + Eugeniusza Perka i Jana Ignaczaka; + Henryka, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Annę, Władysława, Wacława i Henryka z rodziny Drzewoskich, Mariannę i Stanisława Osowieckich, Jana i Franciszkę Gacioch, Zygmunta Dzierlatkę, Zofię i Zenona z rodziny Panek, Ks. Adama Opackiego i Urszulę Dobosz; + + Danutę i Stanisława z rodziny Strzeleckich; + Annę, Kazimierza z rodziny Szczepucha, Ewę i Pawła Zabłockich, Olgę Lewandowską, Stanisława i Józefę z rodziny Kłopotek; + Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę; + Ryszarda Boboryka; + z rodziny Cieniawa, Czarneckich, Markowiczów, Bąków, Walów, Szapielów, Kuczmów, Torzewskich, Zdebów, Janców, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu; + z rodzin Bąk, Bednarz, Gorzędowskich, Wojtaszyn, Kominek, Tokarczuk, Agrest, Dukszto, Kreft, Piaseckich, Szałęga, Sowińskich i Krak; + Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Grzegorza Ossowskiego, Mieczysława, Stanisława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Elżbietę Łońską, Annę i Kazimierza Hoffmann, zmarłych z rodzin Karol, Kucharczyk, Woźniak, Hoffmann, Sieczka, Barańczyk; + Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz, Czesława, Jana, Annę, Kazimierza, Stanisława, Kazimierę, Ryszarda z rodziny Stachowiczów, Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Bronisławę Sławińską, Reginę Mazur; Czesława, Mirosława i pozostałych zmarłych z rodzin: Muszyńskich, Guzów, Łossosiów, Tomaszów; + Jadwigę Jankowską, Zofię i Wiktora Borysewiczów, Jana i Edmunda Smolińskich; + Józefę, Marię, Tadeusza, Juliana i Tomasza z rodziny Skarbowskich, Annę i Kazimierza z rodziny Miłostan i Grażynę Soroczyńską; + Marię, Mariana z rodziny Nowak oraz rodzice z obojga stron, Władysława i Anielę Szułdrzyńskich oraz rodziców z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Eugenię Kubicką, Stanisława Zalewskiego, Mirosława Ziółkowskiego; + Jadwigę, Stanisława z rodziny Guze, Adelę i Aleksandra z rodziny Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, Danutę Duszak;

+ pozostałych zmarłych z rodziny Guzów, Niewiarowskich, Szczepaniaków, Sobeckich, Nurskich; + Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Wandę Murszewską, Bolesława Brzychcy i Irenę Małek; + Joannę i Kazimierza Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Stefana i Teodora Sikorów, Katarzynę, Sylwestra, Józefa, Genowefę. Bronisławę Hauza, Rozalię Nieć, Jolantę, Maksymiliana, Anielę, Różę Sikorów, Weronikę Łukaszewicz, Hannę i Marię z rodziny Oliwa, Władysławę Lelek, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Józefę Czopek, siostry salezjanki: Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, zmarłych salezjanów: Mieczysława Kaczmarzyka, Mariana Dziubińskiego, Mieczysława Deredasa, Helenę i Tadeusza Fertacz, Rozalię Nieć; + z rodzin: Paszkowskich, Gutowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Zdolskich, Laskowskich, Sarnackich, Polaszków, Jeżewskich, Doboszów; + z rodziny Narloch, Świerskich, Fojut, Szyperskich; + Jana, Teklę, Józefa, Bronisława, Genowefę, Stanisława, Marię, Józefę, Edwarda, Kazimierza; + Ryszarda Meggera, z rodziny Megger, Łosoś i Wicherskich; + z rodziny Szczepaniak, Czerniewicz, Baumgard; + Jana i Felicję Nowackich, Piotra Graja, z rodziny Orpików, Hinców, Nowackich; + Lidię, Marylę, Adama, Franciszka, Helenę z rodziny Hutek, Annę, Krzysztofa, Andrzeja Repińskich, Krystynę, Edmunda Nowickich i pozostałych zmarłych z rodziny Hutków i Banaszaków; + z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich, Grendów i Kondraciuków; + z rodziny Żelichowskich: Ewę, Alinę, Antoniego, Ludwika, Michała, Władysława; + z rodziny Hakawczyn: Annę, Jana, Annę, Władysława, Wiktorię, Janusza, Jana i Katarzynę; + Helenę, Jana, Ryszarda, Natalię, Zygmunta, dziadków, chrzestnych z rodziny Kurowskich i Młotów; + z rodziny Kowalskich, Perlicjanów, Runowskich i Zdzisława Maciejewskiego; + Marię Krysiak, Janinę i Franciszka Jędrzejczyk, Sabinę i Władysława Kopczyńskich, rodziców z obojga stron; + Joannę, Bolesława, Jana z rodziny Sak, Teresę, Jana, Pelagię, Andrzeja, Adama z rodziny Ryczek, Katarzynę, Jana, Adama z rodziny Chmura, Eleonorę i Ludwika Sobańskich; Zofię, Szczepana, Romana Stępniewskich, Stanisława Rajka; + Leona, Zygmunta Kościańskich, Mariannę i Adama Kozioł, Apolonię i Józefa Żurków; + Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Zofię, Józefa Figas, Janinę, Jana Szymczak, wszystkich zmarłych z rodziny Figasów, Szymczaków i Kubiaków;

+ Elżbietę i Karola Michnów, Katarzynę i Jana Burdziaków, i pozostałych zmarłych z rodzin: Michnów, Burdziaków, Roćków i rodziców chrzestnych; + Edmunda Pochowskiego, Leona, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Leona z rodziny Danielów; + Janinę, Mariannę, Wandę, Franciszka Klizikowskich, Irenę, Henryka, Wiesława Dąbrowskich;

+ Stanisława Oko, Cecylię, Jana, Kazimierza Porazińskich, Gertrudę Wrzesińską, Jana Falkowskiego, Sławomira, Franciszka Zawiszewskich, Marka i Andrzeja Panasewicz; + Benedykta Zagrodnika, Ludwika, Marię Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Ritę Grabowską, rodziców i rodzeństwo z obojga stron; + Krystynę, Mieczysława, Helenę, Stefana, Łukasza Dembickich, Blandynę i Wojciecha Królak, Bożenę Tolli, Henrykę, Józefa i Stanisława Kraszewskich, Teresę i Antoniego Bednarek, Władysława, Henrykę, Krzysztofa i Sebastiana Kmieć, Aleksandrę Ćwikowską, Lucynę Polaszek, Zdzisława Sulicha, Władysławę Marszałek, Waldemara Sobańskiego, Waldemara Galas; + Bogdana Kienczkowskiego, Józefa i Barbarę Tykałowicz; + Janinę, Sędziwoja, Helenę i Kazimierza Homińskich, Barbarę i Władysława Zielińskich; + Praksedę, Janinę, Czesławę, Marię, Feliksa, Władysława i Zdzisława Monarszyńskich, Felicję i Kazimierza Paluch, Felicję, Franciszka, Mieczysława, Teklę i Kazimierza Pawtel, Stanisławę i Władysława Czubaszek; + Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron; + Genowefę, Stanisława, Zofię, Józefę, Józefa z rodziny Jagoda, Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława z rodziny Harmas, Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego z rodziny Żyłowskich, Stanisławę i Eugeniusza Maślewicz, Wiktorię, Piotra, Wojciecha Demczuk, Tadeusza Rysaka, Ks. Franciszka Gzika; + Jana Orła, Czesława Matejczuka, Józefę Zwaruń; + Emmę, Helenę, Halinę, Teresę, Antoniego i Bernarda z rodziny Góral, Brygidę i Stanisława z rodziny Jerzewskich; + Janinę, Bernarda Bednarek, Teofilę, Józefa i Jana Polcyn, Marię Tojdowską; + Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Mariana Kopeć i zmarłych z ich rodzin, Halinę Ferkaluk, Ks. Zdzisława Tola i zmarłych księży; + Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa Żurek, Wiktorię, Mikołaja Konowaluk, Elżbietę Majrowską, Helenę Krajewską;

+ Annę, Feliksa, Witolda Nowakowskich i z rodziny, Helenę, Władysława Czerwińskich i z rodziny, Stanisławę, Jana Czarneckich i z rodziny, Józefa Bońka i z rodziny, Elżbietę Kwiatkowską; + Mariannę, Edwarda, Włodzimierza i Barbarę z rodziny Włóka; + z rodziny Bień, Lelek, Kobylarz, Cyngot, zmarłych księży z naszej parafii, Mariana Kopeć i cierpiących w czyśćcu; + Pawła Pikowskiego, Marię i Andrzeja Szumnych; + Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Hachockich, Jadwigę i Konstantego Matejków, Mariannę i Jana Gajdul, Leokadię i Jana Gajdul, Stanisława, Bogdana, Dariusza, Annę, Henryka, Helenę, Henryka Szklarków, Antoniego Bułłę, Zuzannę, Zygmunta, Zofię, Marcelego Bartosińskich, Księdza Władysława, Natalię i Józefa Malejczyków, Jerzego Webera, zmarłych księży pracujących w naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

[/colored_box]

[span style=”font-size:10px; color:grey;”][/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]