6 listopada 2016 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 15.00. O godz. 21.00 apel maryjny poprowadzi wspólnota SSW.

 2. Dziękujemy za ofiary dziś złożone do puszek przed kościołem na WSD w Koszalinie.

 3. We wtorek zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00.

 4. We wtorek i środę w naszym kościele będziemy instalowali nową elektryczną tablicę rozdzielczą. Z tej racji podczas nabożeństw kościół będzie oświetlony jedynie świecami. Za niedogodności związane z brakiem światła z góry przepraszamy.

 5. W piątek, 11 listopada obchodzimy 98. rocznicę ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Zapraszamy na mszę świętą w intencji Ojczyzny, która odbędzie się o godz. 18.00. W tym dniu, na mocy dyspensy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 6. Spotkanie chóru parafialnego św. Cecylii w środy o godz. 17.30 w sali nr 25. Zapraszamy!

 7. W czwartek i piątek różaniec z wypominkami połączony z krucjatą modlitewną za Ojczyznę o godz. 17.30.

 8. Przez cały listopad o godz. 17.30 będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przyjmujemy również wypominki roczne. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach.

 9. Zachęcamy do włączenia się w Dzieło Centrum Ochotników Cierpienia. Każdego, komu nie jest obce cierpienie i przeżywanie go w aspekcie wiary zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 12 listopada i rozpocznie się mszą św. o godz. 8.00. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie internetowej.

 10. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. Darek Malejonek opowiada o podróży do Aleppo i spotkaniu z Syryjką, która w czasie ŚDM opowiadała o męczeństwie syryjskich chrześcijan – „tylko modlitwa może zakończyć wojnę w Syrii”. Polecamy kalendarze na 2017 rok ze Św. Gianną Berettą Molla, patronką matek i rodzin.

 11. Biblioteka „Świętej Rodziny” jest otwarta w każdy poniedziałek od 17.00 do 19.00. W tym miesiącu polecamy książki o tematyce eschatologicznej.

 12. Biuro Radia Maryja organizuje 3 grudnia pielgrzymkę do Torunia na 25. rocznicę powstania Radia Maryja. Zapisy w biurze.

 13. W przyszłą niedzielę, 13 listopada zapraszamy do udziału w trzecim dniu nowenny fatimskiej. W objawionym Orędziu Matka Boga prosi o modlitwę różańcową w intencji świata, nawrócenia grzeszników, naszą osobistą przemianę i naszych bliskich. Proponujemy aby miejscem naszego kolejnego spotkania był plac pomiędzy budynkami na al. Jana Pawła II, ciągiem bloków osiedlowych przy ul. Budowlanych oraz ul. Wodnej. Różaniec

[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Czesław DĄBROWSKI, lat 84 z ul. Buczka;
+ Teresa DEMBSKA, lat 83 z ul. Niemcewicza;
+ Jan SCHOTT, lat 75 z pl. Konstytucji 3 Maja;
+ Jan BORYCZKA, lat 71 z ul. Ossolińskich.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]