4 września 2016 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

  1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 12.30 dokonamy poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów. O godz. 15.00 zmiana tajemnic, a po wymianie tajemnic różańcowych odbędzie się spotkanie wszystkich zelatorów. Apel maryjny o 21.00 prowadzony przez wspólnotę Neokatechumenatu.
  2. Przypominamy, że kancelaria parafialna od 1 września jest czynna według całorocznego rozkładu, czyli: przed południem od 9.00 do 11.00 od poniedziałku do soboty, a po południu od 16.00 do 17.30 od poniedziałku do czwartku.
  3. We wtorek o godz. 17.30 różaniec z wypominkami, a po nim msza święta za zmarłych.
  4. W środę stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych o 17.30.
  5. W czwartek obchodzimy święto Narodzenia NMP.
  6. W sobotę, 10 września w kościele pw. Miłosierdzia Bożego odbędzie się spotkanie dla Wspólnoty Różańcowej Rodziców za Dzieci. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą o godz. 16.00. Powstaje 9. róża modlitwy rodziców za dzieci. Zapraszamy do udziału.
  7. Również w sobotę o godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy w ramach Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Po niej o godz. 18.00 z racji 36. rocznicy Porozumień Sierpniowych zostanie odprawiona msza w intencji członków NSZZ Solidarność i ich rodzin, emerytów i rencistów ZNTK w Pile oraz Lokomotywowni i Węzła PKP Piła.
  8. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. o polskich świętych – odkrywaniu śladów przodków oraz na czym polega Modlitwa Jezusa i dlaczego warto ją praktykować. Do sklepiku został sprowadzony „Dzienniczek” Św. Faustyny K. oraz różne formaty Biblii Tysiąclecia.
  9. Zapraszamy do naszej biblioteki. Tym razem polecamy dzieło Michaela D. O’Briena: „Pamięć przyszłości. Przewodnik na czasy ostateczne”.
  10. Pojawiła się inicjatywa wprowadzenia do całorocznego rozkładu mszy świętej niedzielnej o godz. 20.30. Na stronie internetowej naszej parafii można napisać swoje zdanie na ten temat oraz zagłosować, czy taka msza jest potrzebna. Czekamy na głos naszych parafian. Kliknij i zagłosuj»
[/fancy_numbers]

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]