21 sierpnia 2016 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

  1. Dziękujemy wspólnocie Cenacolo z Koszalina za świadectwo wiary i pamiętajmy w naszej codziennej modlitwie o wszystkich pragnących uwolnić się od wszelkich uzależnień.

  2. Dzisiaj Caritas Parafialna zbiera ofiary do puszek na przybory szkolne dla najuboższych dzieci. Za wsparcie serdecznie dziękujemy.

  3. We wtorek, 23 sierpnia zapraszamy na koncert brytyjskiego zespołu gospel owego „Vinesong”. Odbędzie się on o godz. 19.00 na pl. Konstytucji 3 Maja przy fontannie, a w razie niepogody w zborze Kościoła zielonoświątkowego przy ul. Okrzei. Czytaj więcej»

  4. W środę miesięczne wspomnienie NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH oraz święto św. Bartłomieja, apostoła. O 17.30 stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych. Następnie msza święta w intencji członków Stowarzyszenia Maryi Wspomożycielki Wiernych, a po niej HOŁD MARYJNY.

  5. W piątek, 26 sierpnia będziemy obchodzić UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ. Msze św. o godz. 6., 7., 8. i 18. Podczas każdej mszy św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu. Apel maryjny o godz. 21.00 z procesją wokół kościoła z obrazem Czarnej Madonny. Przynieśmy ze sobą świece.

  6. W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. o Mary Wagner, która za obronę życia dzieci przesiedziała łącznie 4 lata w więzieniu.

  7. W związku z dużym zainteresowaniem jednodniową pielgrzymką do Częstochowy, ks. Janusz organizuje jeszcze jeden taki wyjazd w dniu 1 października. Zapisy w kancelarii.

  8. Parafia św. Jana Bosko zaprasza na pielgrzymkę do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, do Lwowa i na Jasną Górę w dniach od 26 września do 1 października. Koszt 640 zł. Szczegóły w parafii przy ul. Libelta.

  9. W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona ostatnia msza św. wakacyjna o godz. 20.30.

[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Henryk JERSZYŃSKI, lat 86 z al. Niepodległości;
+ Stefania SIEK, lat 57 z ul. Wodnej;
+ Anna DANIELEWICZ, lat 90 z ul. Wodnej;
+ Monika ZAWIERUCHA, lat 86 z ul. Niemcewicza;
+ Stefania MILA, lat 90 z ul. Buczka, wieloletnia salezjanka współpracownica, członkini Żywego Różańca i Stowarzyszenia ADMA. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Czytaj więcej»

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]