3 lipca 2016 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Trwają wakacje. Od dzisiejszej niedzieli będzie dodatkowa msza św. o 20.30, kończąca się apelem maryjnym. Od 1 lipca kancelaria parafialna czynna według rozkładu wakacyjnego, czyli tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. od. 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 17.30.

 2. Gościmy w naszej parafii stowarzyszenie „Arka Noego”. Dziękujemy za wygłoszone świadectwo na temat problemu alkoholizmu. Zapraszamy na spotkanie z członkami stowarzyszenia w sali św. Jana Bosko po mszy o godz. 15.00.

 3. Dzisiaj także zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy o godz. 15.00.

 4. We wtorek, 5 lipca o godz. 17.30 różaniec z wypominkami, a następnie msza święta zbiorowa za zmarłych.

 5. W czwartek, 7 lipca o godz. 18.00 msza święta dla członków Straży Honorowej NSPJ, a po niej zmiana biletów strażowych.

 6. Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym „Pamięci Kresowian”. Odbędzie się on w naszej parafii 17 lipca. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00. Zgłoszenia do 10 lipca na stronie: bit.ly/turniejszachy. Szczegóły tutaj».

 7. Od 14 do 17 sierpnia w naszej parafii odbędą się rekolekcje biblijne, które wygłosi ojciec Jose Maniparambil. W tym roku nauki będą oparte o Ewangelię wg św. Jana. Zapraszamy do zapisów na stronie: rekolekcje.pila.pl.

 8. Uczestnicy pielgrzymki rowerowej do Częstochowy zbierają się 4 lipca na pl. Zwycięstwa i o godz. 7.00 wyruszą na I etap do Skrzatusza. Bagaże można zdawać 3 lipca od 19.00 w parafii św. Jana Bosko.

 9. Towarzystwo Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej organizuje ośmiodniowy wyjazd na Białoruś i Litwę od 20 do 27 sierpnia. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.

 10. Od 20 do 29 października odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do Rzymu pod hasłem: „Gdzie chrzest, tam nadzieja”. Szczegóły również w kancelarii parafialnej.

 11. Biblioteka parafialna „Świętej Rodziny” przez cały lipiec będzie nieczynna. Zapraszamy w sierpniu.

[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Leszek NOWAK, lat 61 z ul. Drygasa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»

[fancy_amp]

[fancy_header3 variation=”red”]Zobacz ogłoszenia z poprzednich tygodni»[/fancy_header3]