Twoja intencja pod Bramą Miłosierdzia w Watykanie

Pielgrzymi zdążający do Włoch będą się modlić w intencjach naszych parafian.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

W nocy z 23 na 24 maja spod naszej parafii wyruszy pielgrzymka do Włoch. Ponad 40 osób wyjedzie do Berlina, aby z tamtejszego lotniska polecieć do Neapolu.

» Czytaj także: Pielgrzymka samolotowa do Rzymu, Watykanu i na Sycylię!»

W programie mają zaplanowane zwiedzanie perełek na południu Włoch i Sycylii. Ostatnie trzy dni spędzą w stolicy Italii oraz w Watykanie. Z racji Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia będą pielgrzymowali do Świętych Drzwi w Bazylice św. Piotra.

— Przez cały wyjazd, podczas modlitw w autokarze i mszach w miejscach pielgrzymkowych, będziemy polecać intencje naszych parafian. Na końcu z waszymi intencjami w sercu przejdziemy przez Bramę Miłosierdzia w Bazylice św. Piotra w Watykanie. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań — mówi ks. Janusz Zdolski, który udaje się z grupą do Włoch.

Intencje można złożyć do 23 maja w kancelarii parafialnej albo przez internet. Wystarczy napisać swoją prośbę lub dziękczynienie do Boga w komentarzu poniżej lub też wysłać e-mailem na adres: [email_link email=”intencje@swietarodzina.pila.pl”]intencje@swietarodzina.pila.pl[/email_link]

Wszystkie prośby zostaną złożone ostatniego dnia pielgrzymki w Bazylice św. Piotra, przy grobie św. Jana Pawła II. Chociaż w intencjach będą modlili się wszyscy pielgrzymi to ich treść będzie znał tylko ks. Janusz.

[span style=”font-size:8px; color:grey;”]Foto: MAURIZIO BRAMBATTI/PAP/EPA[/span]

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]