Pielgrzymka do źródeł wiary

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Wyjazd organizuje ks. Dariusz Sztuk, salezjanin, wykładowca Pisma Świętego na UKSW. To z nim prawie zawsze wyjeżdżały wszystkie grupy pielgrzymkowe do Jerozolimy z naszej parafii.

Ośmiodniowa pielgrzymka odbędzie się od 26 czerwca do 3 lipca 2016 r.

Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć miejsca związane z życiem i nauczaniem Pana Jezusa, Maryi i apostołów. Zwiedzą m.in. Wieczernik, tzw. Grób Dawida, Bazylikę Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Pole Pasterzy i grotę narodzenia w Betlejem, Ain Karem, instytut Yad Vaszem, dom Marty i Marii oraz Łazarza w Betanii, jeden z klasztorów na skalistej Pustyni Judzkiej, miejsce chrztu Jezusa, Górę Kuszenia, Morze Martwe, Galileę, Kafarnaum, Tabgę, Górę Tabor, Górę Oliwną, kościoły Dominus Flevit, Pater Noster, bazyliki Getsemani i Wniebowzięcia NMP, Golgotę, Nazaret, Hajfę, Cezareę Nadmorską.

» Zobacz: Pełen program pielgrzymki w PDF»

Koszt wyjazdu to 680 dolarów i 2 tys. PLN. Opłata obejmuje wszystkie koszty (nie będzie żadnych dodatkowych zbiórek). W cenie: przelot samolotem z Warszawy do Tel Awiwu i z powrotem, noclegi i wyżywienie (3 posiłki dziennie), przejazdy klimatyzowanym autokarem, wstępy do obiektów przez nas zwiedzanych, opłata za taksówki na Górę Tabor, bilety na przepłynięcie statkiem przez Jezioro Galilejskie, ubezpieczenie, opłaty w portach lotniczych.

Zapisy przyjmuje ks. Janusz Zdolski SDB w kancelarii parafialnej.

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]