Sylwester na parafii jak w rodzinie

Tanecznym krokiem weszła Odnowa w Duchu Świętym w nowy 2016 rok.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Jak co roku sylwester przy parafii w sali św. Jana Bosko zorganizowała wspólnota „Nazaret” Odnowy w Duchu Świętym.

Sylwestrowy wieczór tradycyjnie rozpoczął się od modlitwy, a po niej uczestnicy zatańczyli poloneza. Jak wspominają, atmosfera była bardzo rodzinna i ciepła.

— Na przemian tańce i dobre jedzonko. Od razu poczuliśmy się jak w wielkiej rodzinie. Do tego pięknie ustrojona sala. Muzyka była tak różna, że każdy znalazł coś dla siebie do potańczenia. Moje wnuki stwierdziły, że nogi ich bolą jak po jakimś wielkim weselu — mówi Julita, która na sylwester przybyła z trzypokoleniową rodziną.

Nie zabrakło również śpiewania kolęd przy akompaniamencie opiekuna Odnowy, ks. Piotra Grzymały. Kapłan odprawił również o godz. 22.30 mszę noworoczną o pokój na świecie.

Gdy wybiła północ sylwestrowicze złożyli sobie życzenia przy lampce szampana, a ks. Piotr odpalił przed kościołem fajerwerki.

— Zachęcam, aby w następny wieczór sylwestrowy zrezygnować z samotnego siedzenia w domu i spędzić go z członkami Odnowy w Duchu Świętym. Naprawdę Warto! — kończy Julita.

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]

[button size=”large” link=”http://1drv.ms/1VLToAZ” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]