Rybotycka i Wójcicki zaśpiewają kolędy

Twórcy takiego hitu jak „Kolęda dla nieobecnych” zaśpiewają w naszym kościele.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Już w najbliższą sobotę, 16 stycznia o godz. 19. odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego.

Światowej sławy artyści, przez lata związani z legendarną krakowską Piwnicą pod Baranami, zaśpiewają polskie kolędy tradycyjne, pochodzące z XVII i XVIII w. oraz jako bonus – piosenkę świąteczną pt. „Ballada z pierzyną”.

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach.

Beata Rybotycka to wszechstronna artystka, znana doskonale publiczności telewizyjnej z występów w programach rozrywkowych, nagrała też bardzo ciekawą płytę z piosenkami Jana Kantego Pawluśkiewicza.

Koncert współorganizowany jest przez Regionalne Centrum Kultury w Pile. Cegiełki-bilety wstępu (5 zł) są do nabycia w kancelarii.

[span style=”font-size:13px;color:grey”]Posłuchaj „Kolędy dla nieobecnych w wykonaniu Beaty Rybotyckiej[/span]

[span style=”font-size:13px;color:red”]EDIT 12.01.2016:[/span]

To nie jedyny koncert kolęd w najbliższym czasie w Pile. W niedzielę 17 stycznia o godz. 18. w kościele ewangelicko-augsburskim św. Jana (ul. Pola 16) odbędzie się II Ekumeniczny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Na koncercie zaśpiewa m.in. nasz chór parafialny św. Cecylii. Podczas przeglądu kolęd odbędzie się zbiórka na hospicjum w Pile.

II-Ekumeniczny-Przegląd-Chórów-ok

[span style=”font-size:13px;color:grey”]©[/span]

[fancy_amp]