Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Zmarli polecani w wypominkach

Wypominiki Modlitwa Za Zmarłych Piła

Zmarli polecani w wypominkach

Oto lista zmarłych, za których modlimy się codziennie przez cały listopad na różańcu.

Każdy kto zamówił wypominki, składając kartkę z nazwiskami lub też wypełnił formularz przez internet» może na poniższej liście znaleźć swojego bliskiego zmarłego.

Aby szybko odnaleźć dane nazwisko należy wybrać na klawiaturze klawisze Ctrl i F (równocześnie) i zacząć wpisywać nazwisko lub imię w dopełniaczu (np. Jana Kowalskiego, a nie: Jan Kowalski). Przeglądarka internetowa podświetli wyszukiwaną frazę.

Wypominki listopadowe można składać do 28 listopada. A już od pierwszej niedzieli grudnia ruszą wypominki roczne. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed sumą, czyli o godz. 10.30.

aniolek

Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych:

+ Mariannę, Jana, Władysława z rodziny Kościańskich, Marię, Mikołaja, Józefa Koziarskich, Jolantę Bartkowiak; Elżbietę i Walentego Teleżyńskich, Marię i Stefana z rodziny Niezborała, Danutę i Jerzego Skowrońskich, Janinę Początek; Teresę Starogardzką, Krystynę Topczewską, Floriana Wesołowskiego, Gertrudę i Jana Grugel, Helenę Siwiak, Annę Ryczek;

+ Franciszkę, Annę, Jana, Leszka z rodziny Przybylskich;

+ Rozalię, Adelę, Stefana, Ewę, Stefana, Leszka z rodziny Ostapiuk;

+ Stanisława, Seweryna, Tadeusza, Ferdynanda, Zenobię, Witolda, Mariana, Kazimierę, Wacława, Krzysztofa, Zbigniewa i Stefana;

+ Jadwigę, Stefana, Jana, Apolonię, Waldemara, Jana, Katarzynę, Wojciecha, Janusza, Stefana, Władysława, Józefę, Łukasza, Annę, Franciszkę, Macieja, Kazimierza, Marię, Henryka, Antoniego, Adama, Waldemara, Józefa, zmarłych z rodziny, sąsiadów, znajomych, kapłanów i Teresę Jamróz;

+ Henrykę i Romana Zaranek, Czesława Górowskiego;

+ Lidię Macinkiewicz, Apolonię, Janinę, Wiktora, Henryka, Józefa, Michała, Antoniego z rodziny Tankiewiczów;

+ Felicję, Zygmunta, Henryka, Józefa, Zygmunta, Stanisławę i Helenę z rodziny Macinkiewiczów;

+ Bolesławę, Nikodema z rodziny Pawlikowskich, Helenę, Kazimierza, Ryszarda z rodziny Zuba, Janinę Muszyńską, Henryka Musiała, Helenę i Jana Krzyżkowiak, Helenę Ligman, Stanisławę i Nikodema z rodziny Jagodzińskich;

+ Tadeusza, Franciszkę, Jana, Kazimierza, Teresę, Zofię, Franciszka z rodziny Rysiów

+ Wiktorię, Edwarda, Szczepana, Seweryna, Katarzynę, Franciszka z rodziny Andrzejaszków, Władysławę, Kaspra, Marię, Leokadię, Wacława, Kazimierza z rodziny Rachwalików;

+ Marię Różańską, Teresę, Klemensa Galikowskich, wszystkich zmarłych księży z naszej parafii;

+ Julię, Helenę, Marię, Benedykta, Józefa z rodziny Myszków;

+ Rozalię, Leona, Helenę Michasiów, Janinę, Stanisława Kosarskich, z rodziny Toporów, Prymulów, Smarzyków, Babinów;

+ z rodziny: Łopatowskich, Ortylów, Frączaków, Jachimków, Szwedów;

+ Ludwikę Matuszyk, Józefa Lorenca, Helenę, Feliksa, Ryszarda Myszków;

+ z rodzin y Polasików i krewnych, z rodziny Majewskich, Teresę Peplińską, Wandę Słowikowską, zmarłych z rodziny Kujanków, Mariannę Czerniakiewicz;

+ Annę, Stanisława, Józefa, Jana, Henryka, Szczepana z rodziny Buczek, Katarzynę, Janinę, Józefę, Franciszka z rodziny Buczek, Michalinę, Macieja, Adolfa z rodziny Tarnowskich, Witolda Czyża, Martę, Walentego, Melanię, Franciszka Witkowskich, Zygmunta Lewandowskiego, Helenę, Andrzeja Buczek, Eudokię i Bazylego z rodziny Boczan;

+ z rodziny Peplińskich, krewnych z obojga stron, z rodziny Mordzaków, Bogusławę Marciniak;

 

+ znajomych, sąsiadów, z rodziny Puszów, krewnych z obojga stron, z rodziny Glazików i krewnych z obojga;

+ Helenę Jagiełło, Barbarę i Bogumiła Góreckich, Krystynę Zgodzińską, Władysława Kędzię, Krystynę Potrzebowską, Marię Giełczyk, Elżbietę Wilk, Kazimierza Trzynę, Zygmunta Lewandowskiego, zmarłych księży i siostry zakonne z naszej parafii, przyjaciół, sąsiadów, znajomych;

+ znajomych, sąsiadów, z rodziny Puszów i krewnytch z obojga stron, z rodziny Glazików i krewnych z obojga stron, z rodziny Pieścikowskich, Peplińskich, krewnych i z rodziny Łaseckich;

+ zamordowanych pod Smoleńskiem, poległych w obronie Ojczyzny, zmarłych z rodzin: Patryjasów, Hoffnerów, Marka Polaczka, Helenę Ziębę i zmarłych z rodziny Baryczków;

+ cierpiących w czyśćcu, zmarłych kapłanów z naszej parafii, Jana Franczaka i jego rodziców, Teresę, Henryka z rodziny Walerowskich, Helenę, Edwarda z rodziny Grodzików;

+ Linusa Tużylaka, Mariannę, Juliana, Rozalię, Michała z rodziny Czapla, Jana i Agatę Tużylak, Zofię i Edwarda Czółkowskich;

+ Edmunda Ziętowskiego, rodziców i brata Jana; Jadwigę, Jana, Gerarda, Norberta z rodziny Rajda, Różę Miazio, Hermenegildę z rodziny Monita, Elfrydę, Jana Żadów i siostry; Waltera Kil, Wandę Spirra, Reginę Kammer, Halinę, Jana Skorczyk, Annę, Stefana Mańkowskich, Wacława Piotrowskiego, Marię Jeżewską, Martę Pisarczyk i cierpiących w czyśćcu;

 

+ Mariannę, Mariana, Anastazję, Idziego Muszyńskich, Ernę, Ignacego, Brunona Wrembel, sąsiadów, krewnych bliższych i dalszych, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Anielę, Alfonsa Dymek, Wacława Wiśniewskiego, Krystynę i Franciszka Ratajczak, zmarłych z rodzin: Politowskich, Delmaczyńskich, zmarłych Salezjanów i Ojców Paulinów;

+ Władysławę, Piotra, Elżbietę, Genowefę, Michała, Józefa, Stanisława, Teodora, Marię, Halinę z rodziny Nowaków;

+ Stanisława, Natalię, Stanisława z rodziny Temborowskich, Stanisławę i Henryka z rodziny Burdów;

+ Janinę i Czesława Kochanowskich, Barbarę i Henryka Kwiatkowskich, Józefa, Franciszka, Benedykta, Adama, Genowefę z rodziny Jasiaków, wszystkich zmarłych kapłanów z naszej parafii;

+ Martę, Józefa, Brunona Renkowskich, Joannę, Andrzeja, Stanisława, Władysława, Franciszka, Marię, Agnieszkę, Michalinę z rodziny Gryciuków;

+ Ryszarda, Jana, Alberta, Zdzisława Leniec;

+ Witolda, Melanię, Wandę Siemaszko;

+ Jadwigę, Czesława Speyer i pozostałych zmarłych z rodziny Speyer i Łepko;

+ Tadeusza Klimowicza, Marię i Rocha Sadowskich, Józefa, Stanisława, Jana, Tadeusza, Henryka z rodziny Szałowskich;

+ Czesława Kaszubę, z rodziny Kaczmarków: Getrudę, Jana, Katarzynę, Szczepana, Władysława;

+ Wacława i Reginę Kucharskich, i pozostałych zmarłych z rodziny Kaczmarków i Kaszubów;

+ Ignacego, Michalinę, Wawrzyńca, Janinę, Kazimierza, Jana z rodziny Bator; Jana, Stanisławę z rodziny Gapińskich, Bronisława, Rozalię Szkoda, Kazimierza i Natalię Czerwińskich; + Władysława, Zofię, Mieczysława, Bronisławę, Wandę, Zofię, Jana, Emila, Annę, Leszka, Tadeusza, Marię z rodziny Sikora; + Jana, Zygmunta, Bernarda, Zofię, Grażynę, Stefanię, Antoniego, Bogdana, Barbarę, Konrada, Kazimierza, Kunegundę, Romana, Benedykta, Konrada, Łucję z rodziny Łoboda; + Edwarda i Reginę Krawczyk, oraz pozostałych zmarłych z rodzin: Łobodów, Krawczyków, Sztanderów, Tucholskich, Palilejków, Jagoda, Demczuków, Pawłowskich, Kościółowskich, Środa, Wawrzyniaków, Sztanderów, Szymańskich, Winickich, Stawiarskich, Piskułów, Dzikowskich; + Urszulę i Henrykę Malak, Helenę Wacławczyk, Grażynę i Krzysztofa Góreckich, Zofię i Władysława Wysockich, Eugeniusza i Czesławę z rodziny Pouch, Zygmunta Lewandowskiego, Ryszarda Ptaszyńskiego, Wiesława Szkopińskiego; + Romana, Piotra, Władysławę Hildebrandt, Franciszka, Apolonię, Cecylię, Agnieszkę, Helenę, Józefa z rodziny Rudnickich, pozostałych zmarłych z rodzin: Hildebrandtów, Rudnickich; + Romana, Mynę, Henryka z rodziny Kucharskich, Michała, Władysława, Martę z rodziny Buława, Feliksa, Stanisławę Kąkol, Bronisława Pytlaka, Jana Biedunia, Irenę Buszyńską, Edwarda Buszyńskiego;

+ Henryka i Janinę Durskich, Henryka Żabskiego, Zofię Krzysztofiak, Jolantę Furman, Ryszarda Stalingera, Henryka i Annę Podbielskich, Wiesławę Michniewicz, Jadwigę i Stanisława Boguckich, Joannę Różańską;

+ księży: Antoniego Jezierskiego, Henryka Jacenciuka, Stanisława Warszewskiego, Eugeniusza Szmyta, Benedykta Andrzejuka, Franciszka Kaźmierczaka, Edmunda Zamiatałę, Józefa Michurskiego, Antoniego Łukasiewicza, Michała Winiarza, Jana Cybulskiego, Mariana Jutkiewicza, Stanisława Olędzkiego, Stanisława Salamonowicza, Piotra Dziekana, Henryka Paszka, Stanisława Kucharewicza, Adama Duraka, Kazimierza Lewandowskiego, Wiesława Kaczmarczyka, Witolda Citko, Witolda Koniecznego;

+ Zbigniewa, Monikę, Józefa i Barbarę z rodziny Kolankowskich, Reginę Surmańską, Leokadię, Stanisława, Józefa, Rościsława, Benona z rodziny Janiszewskich, Jadwigę i Stefana z rodziny Czaja; + Magdalenę, Mikołaja, Stefanię, Łucję, Franciszka, Zygmunta, Helenę, Jerzego, Bożenę, Andrzeja z rodziny Sobeckich, Felicję Kuropatwę, Lecha Grabarczyka, Jana i Zofię Janiszewskich, Teresę i Michała Wintoniów, Juliannę Janiszewską, i wszystkich zmarłych z róży 20 Żywego Różańca; + Adelę, Aleksandra, Leszka, Stefana, Franciszka, Konstantego, Helenę z rodziny Niewiarowskich, Danutę Duszak, Józefa, Józefę Jamiołkowską, Marię i Zbigniewa Kmitę, zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii, zmarłych sąsiadów, przyjaciół, krewnych; + Jadwigę, Stanisława, Franciszka, Agnieszkę, Mariannę, Jana, Annę, Franciszkę, Halinę, Celinę, Tadeusza, Krystynę, Jana, Iwonę, Sławomira, Leszka, Adriana z rodziny Gusów, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, zmarłych z rodzin Nurskich, Szczepaniaków, Guzów, Lewandowskich, Trzcińskich, Spychałów, Zaiske;

+ Marię Kopko, Norberta i Zenona Wendt;

+ Jadwigę Jankowską;

+ Rozalię i Mariana Klaczyńskich, Gertrudę, Franciszka, Eligiusza, Eugeniusza, Małgorzatę, Urszulę, Klemensa, Alicję, Alfonsa, dziadków i cierpiących w czyśćcu;

+ Franciszka, Łucję, Annę, Leokadię Michałek, Jana, Irenę, Władysława, Teresę, Łucję, Leona, Annę, Józefa, Mieczysława, Bogusławę, Kazimierza, dziadków i cierpiących w czyśćcu;

+ Henryka, Rozalię, Joannę, Genowefę, Zygmunta, Janinę;

+ Stanisława, Ludwikę, Michała, Antoniego, Annę, Henryka Ocieczków, Magdalenę, Jana, Janinę, Alfonsa, Gertrudę Wroteckich, Jadwigę; + Mieczysława Obarskiego; + Czesława Markiewicza; + Franciszka Piocha, Barbarę Turlewicz, Teresę Kurowską, Wojciecha Małkę, Roberta Ostaszewskiego, Helenę i Leona Majorek, Jadwigę Majorke, Tadeusza Majorek, Jana Palickiego, Adama Palickiego i Adama Przydatka; + Jana Smolińskiego, Edmunda Smolińskiego, Halinę i Benedykta Smolińskich, Jadwigę Jankowską, Antoninę i Jakuba Jankowskich, Zofię i Wiktora Borysewicz, Stanisławę, Michała, Tadeusza, i Mariana z rodziny Sztyma, Helenę i Franciszka Smolińskich, Longinę i Antoniego Ćwirko, Aurelię i Longina Borysewicz, Żanetę Grendę, Bartosza Hermana, Janinę Rubik, Janinę Balcewicz, Teresę Plurę, Adama Adamskiego, Michała Kuźniackiego, Zbigniewa Orczyka, Barbarę Lemkę, Bolesława Szulca, Annę Maret, Annę Bagińską, Wandę Słowikowską, Jadwigę Dąbrową, Tadeusza Wikieł, Annę i Tadeusza Saneckich, Barbarę Słomę, Anastazję Maternowską, Bronisławę Stachowicz, Annę Jabłońską, Lucjanę Piechowską,

+ Stanisława, Zofię, Jana z rodziny Bąk, Franciszkę Bednarz, Bolesławę Gorzędowską, Eugenię Wojtaszyn, Antoninę, Marcelinę, Adama z rodziny Bąk, Jakuba Tokarczuka;

+ Martę, Mieczysława z rodziny Rokosa, Jana, Elżbietę, Gerarda z rodziny Rajek, Ewę, Jana, Czesława z rodziny Smorąg, Antoniego Pytla,

+ Cecylię, Elżbietę, Michała, Jana, Wiktorię z rodziny Stefańskich, Walentego, Józefę, Feliksa, Mariannę, Michała, Gertrudę, Wiesława z rodziny Mroniec;

+ z rodziny Hoga: Bronisława, Melanię, Jana, Franciszkę, Jana, Irenę, z rodziny Jasiuwian: Wacława, Annę, Helenę, Natalię, z rodziny Jerzewskich: Apolonię, Jana, z rodziny Polaszek: Eugeniusza, Elżbietę, Mariannę, Piotra Wentowskiego, z rodziny Paszkowskich: Bogusława, Wacława, Annę, z rodziny Gutowskich: Bolesława, Stanisławę, Karola, Jerzego, Jadwigę, Jerzego, Antoniego, Balbinę, z rodziny Ramotoskich: Józefa, Józefę, Szczepana, Barbarę Laskowską, Jana, Igora, Benedykta, z rodziny Zdolskich: Jana i Annę, z rodziny Sarnackich;

+ Annę, Marcina, Monikę, Antoniego, Helenę,Jana, Henryka, Tadeusza, Krzysztofa, Marię, Piotra z rodziny Bień, Stanisławę, Antoniego, Bronisławę, Adama z rodziny Cyngot, Stanisławę, Emila, Marcina z rodziny Lelek, Mariana Kopcia, Stanisława Pomarańskiego, Bożenę Mazur, Krystynę Ozdobińską, Eugeniusza Sujkę z rodziny Kobylarz, zmarłych sąsiadów, zmarłych księży z naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

 

 

+ Józefę, Grzegorza, Antoniego, Walerię, Rozalię, Jana, Anielę, Wincentego, Klemensa, Janinę, Halinę, Weronikę, Stanisława, Waleriana z rodziny Korościków;

+ Bronisławę Dobrowolską, Marię Różańską, Stanisławę, Adama Zimnickich, Celinę, Józefa Kokoszyńskich, Reginę Mazur, Alicję Witkowską, Leokadię, Antoniego, Tadeusza Kolado;

+ Olgę, Stanisława Skotnickich, Felicję, Mikołaja, Jadwigę, Franciszka, Józefa, Annę, Władysława z rodziny Mazurów, ks. Benedykta Andrzejuka, Marię, Wacława, Krystynę, Mieczysława, Ireneusza z rodziny Rudzików;

+ Zofię, Edwarda, Katarzynę, Franciszka, Jana z rodziny Pacewiczów, Henrykę, Michała, Zygmunta, Teresę, Anielę, Jakuba z rodziny Barcińskich, Aleksandrę, Janinę, Stanisława, Jacka z rodziny Rodziów, Zofię i Franciszka z rodziny Chrzan;

+ Józefę, Stanisława, Antoniego z rodziny Dyl, Stanisława, Zofię z rodziny Gawrońskich, Antoniego Kozubowskiego, zmarłych z rodziny;

+ z rodziny Zięcików: Małgorzatę, Józefa, Katarzynę, Władysława, Jana, Genowefę, i Zofię Wawrzyniak, i zmarłych z rodziny Wiktora Bajkowskiego;

+ Alfreda, Stefanię, Franciszka, Bogdana z rodziny Sidorowiczów, Stanisławę, Władysława z rodziny Marciniaków, Wandę, Bernarda, Apolonię, Waldemara z rodziny Kaczmarczyków, Halinę, Danutę, Jerzego z rodziny Drożdżyńskich, Helenę, Stanisława Więckowskich, Antoniego, Jana, Rozalię Żentkowskich, ks. Stanisława Olędzkiego i pozostałych zmarłych księży z naszej parafii;

 

+ Genowefę, Jana z rodeziny Gryguś, Romanę, Jana Grabowskich, Ludwikę i Stanisława Królik, Marię i Franciszka Gryguś, Tadeusza Habeta, Jerzego Grabowskiego, wszystkich, którzy potrzebują naszej modlitewnej pomocy;

+ Ryszarda Góreckiego, Władysławę, Władysława z rodziny Gdulskich, Marię Rozmus, Urszulę Dereniowską, Aurelię Kratz, Andrzeja, Edmunda, Helenę z rodziny Gdulskich, Henryka Riszela;

+ Henrykę, Piotra, Krzysztofa, Grażynę, Marię, Jana, Mikołaja, Annę, Bazylego, Władysławę, Eugeniusza i Eugenię z rodziny Góreckich;

+ Annę, Kazimierza, Annę, Józefa, Krystynę, Jerzego, Monikę, Stanisława, Halinę, Piotra, Stanisława, Alicję, Henryka, Józefa, Franciszka, Floriana, Sławomira, Sabinę, Zofię;

+ Andrzeja, Florentynę, Aleksandra, Anielę, Stanisława z rodziny Maśnica, Jana, Gertrudę, Henryka z rodziny Tutaj, Zofię Borkowską, Czesława Borkowskiego, Ludwikkę i Mariana Noculak;

+ Kazimierza, Katarzynę, Rozalię i Dymitra Baczyńskich,

Andrzeja Stach, Edwarda Berczyńskiego, Rozalię Białek,

Stefana i Felicję Szwagiel, Irenę i Jana Storożyńskich, Stanisława Suwada, Marię, Józefa i Mariana Wściubiak, Czesławę i Leona Szymańskich, Władysławę, Antoniego, Józefa, Bernardynę i Alojzego Skutnik, Annę, Michała, Rozalię, Brygidę, Piotra, Jana i Ryszarda z rodziny Cybak;

+ Ks. Witolda Koniecznego, Annę Gliniecką, Wandę Zalewską, Ks. Antoniego Jezierskiego, zmarłych ze Wspólnoty”NAZARET”;

+ Eugenię, Henryka Niewiadomskich, Walerię Mokrzan, Marię, Adama Niewiadomskich, Halinę, Grzegorza Niewiadomskich, Aleksandrę, Bronisława Gietek; + Halinę, Benedykta Kloskowskich; + Nikodema i Stefana Gapa; + Leonarda i Wandę Wesołowskich, Jana i Stanisławę Wesołowskich, Wiktorię, Pelagię, Antoniego, Krzysztofa, Promis, Andrzeja, Eugeniusza, Czesławę Wesołowskich, Czesława Kempińskiego, Grażynę, Helenę, Mieczysława Kaczorowskich, Piotra, Alicję, Stanisława z rodziny Dzido, Żanetę Grendę, Marikę, Daniela Trawińskich, Mirosławę, Agnieszkę, Rafała, Ryszarda z rodziny Stencel, Felicję, Horsta, Adama oraz pozostałych zmarłych z rodziny Wesołowskich i Promisów; + Laurę, Władysława, Andrzeja i Piotra z rodziny Babik, Annę, Stanisławę, Wojciecha, Mariannę i Kazimierza z rodziny Ciechomskich;

+ Mariana Góreckiego, Helenę, Stanisława i Romualda Lewandowskich, Wojciecha Czyża, Franciszkę, Serafinę, Bolesława z rodziny Góreckich, Marię, Leona z rodziny Szykownych, + Sławomira Ćwiklika, Mariannę i Stanisława Busse, Jana Metzgera, Ernę i Stanisława Siekierskich; + Zofię, Leonarda, Tadeusza, Marię, Irenę, Karola z rodziny Grzybowskich; Zofię, Jana, Ewę, Ryszarda, Janinę, Stanisława, Stanisławę z rodziny Bajerskich; + Franciszka, Antoniego, Stanisławę, Stefanię z rodziny Gołast, Krystynę, Bronisława Ferkaluk, Wandę, Zdzisława Marszal, Bronisławę, Bronisława, Wiesława z rodziny Witos, Reginę i Henryka Jóźwiak;

+ Anielę i Franciszka Lepków, rodziców i rodzeństwo; Józefę, Konrada, Jadwigę z rodziny Pawłowskich, rodziców i rodzeństwo, Urszulę, Lucjana Okoniów

+ Krystynę Żółtowską i rodziców, Halinę i Michała Karaniewicz; + Zbigniewa i Waldemara z rodziny Marciniak, Anielę i Franciszka z rodziny Darowskich i Marię Cymbaluk; + z rodziny Chudy, Ogon, Kropornickich, Józefczaków; + Zytę, Czesława, Henrykę, Romana, Honoratę, Floriana, Zofię, Franciszkę, Wacława, Irenę, Teodozję, Władysława, Mariannę, Franciszka, zmarłych z rodzin: Zaranków, Janachowskich, Zaniewiczów, Trochimiak, Jóźwik i wszystkich zabitych w katastrofie smoleńskiej; + Tadeusza, Anielę, Alojzego Zielińskich i wszystkich zmarłych z rodziny; Łucję, Czesława, Ewelinę, Janusza, Bogusława Kowalczyka oraz wszystkich zmarłych z rodziny zięcia Janusza; Annę, Michała, Martę, Władysława oraz pozostałych zmarłych z rodziny Dobskich, Annę i Jana Zdolskich, zmarłych księży z naszej parafii, sąsiadów, cierpiących w czyśćcu;

+ Mariana i Jana Palus, Tadeusza Nowaka, Alojzego Wołowicza, Zygmunta Majchrzaka, Irenę, Romana, Andrzeja Kolbus, Katarzynę i Jana Króla, Zygmunta Dudka, Jerzego Juszczyka, Antoniego Kozieła, Mariannę i Jana z rodziny Koziełów;

+ Helenę i Józefa Stępniów, Antoninę i Józefa Staszczyk, Mariannę, Bartłomieja z rodziny Stępień, wszystkich zmarłych z rodzin: Stępniów, Staszczyków, Zofię i Władysława, Stanisławę i Antoniego Piechowskich, wszystkich zmarłych z rodzin: Dziamarów, Piechowskich, Marię i Józefa Śmigielskich, Władysławę i Franciszka Jaszczyk, Franciszka Rufkiewicza, Konrada Łącka, Tadeusza Skórnickiego;

 

+ Genowefę i Józefa Rusielewicz, Mariannę i Mariana Lewandowskich, Helenę Wojszwiło, Jadwigę, Władysława i Bogusława Rybskich, Mariannę, Karola, Edmunda, Franciszka, Rozalię z rodziny Kołyszko, Ludwika Kępczyńskiego, Alinę, Jana Wiercioch, Halinę, Stanisława Kolasa, Teklę, Mieczysława, Stanisława Tomaszewicz, Albertynę, Bronisława, Józefę, Józefa, Paulinę z rodziny Wilbik, Babcię Walerię, Zygmunta Beltera;

+ Irenę, Zygmunta Bylebył, Henrykę, Łucjana Michałek, Anielę i Floriana Bylebył, Idę, Kazimierza z rodziny Gospodarek, Tadeusza, Mariana Bylebył, Szczepana Morkowskiego, Katarzynę Kowalską, Fabiana Banacha, Wandę Komasińską, Czesławę;

+ Piotra Ciszka, Helenę, Stanisława Lewanowicz, Józefa Hermanowicza, Stanisława Ciszka, Franciszka Lewanowicza, Zofię, Jana, Jakuba, Annę z rodziny Ciszek, Tadeusza Walczaka, ks, Jerzego Kubalę, Urszulę Jóźwik, Adelę Masłowską;

+ z rodziny Laskowskich, Cichodzkich, Szułczyńskich, Zdolskich, Szortyków, Pałka, Pawlaków, Wojczkowskich, Fornali; + Zbigniewa Kasprzyka, księży i siostry zakonne;

+ z rodziny: Przybylskich, Genderków, Fawre, poległych w Katyniu i żołnierzy wyklętych;

+ Wandę, Witolda, Marię, Teofila z rodziny Porankiewicz, Marię, Klemensa, Barbarę z rodziny Stachowiak, Halinę Arning, Izabelę i Mariana Ciszewskich, Eugeniusza z rodziny Lenart;

+ Jadwigę Semrau, Annę i Franciszka Semrau, Marię i Klemensa Kabattek, Zygfryda Semrau, Zofię Kulin, Marię i Jana Hernes, Kazimierza Łososia;

+ Henryka, Anielę, Kazimierza, Zenona, Ignacego z rodziny Łastowskich, Janinę, Wacława Łukaszewicz, Natalię, Henryka i ich dzieci z rodziny Pakos, Kazimierę Twardowicz;

+ Eugeniusza, Stanisławę, Stefana, Kazimierza, Romana, Czesława, Irenę, Sabinę, Zofię, Bronisława z rodziny Perek, Mariannę, Adelajdę, Rozalię, Józefę, Janinę, Stefanię, Jana, Adama, Józefa, Stanisława, Krzysztofa, Daniela z rodziny Koniecznych;

+ Leokadię, Władysława z rodziny Schodnik, Jana, Franciszka, Władysława, Leona, Feliksa, Janinę, Krystynę z rodziny Ignaczak, Józefę, Annę, Monikę, Marcina, Edmunda, Floriana z rodziny Knopf, Urszulę, Wiesława Mogilnickich;

+ Leokadię, Stanisława, Zenona, Benedykta z rodziny Rozmarynowskich, Stanisława, Alfredę z rodziny Kornackich, Eugeniusza i Agatę Ignaczak;

+ Teresę, Jana z rodziny Adamskich, Teofilę, Władysława, Mariana, Henryka; + z rodziny Centała: Aurelię, Piotra, Eugeniusza, Kazimierza, Władysława Pyszkę, Włodzimierza Skwierczyńskiego, Tadeusza Jadzińskiego, ks. Stanisława Olędzkiego;

+ Adolfa, Andrzeja, Romana Budziszewskich, Jana, Janinę Stanios, zmarłych z rodzin: Budziszewskich, Machoń, Rękawik, Stanios, zmarłych księży i siostry zakonne, znajomych, sąsiadów, poległych pod Smoleńskiem;

+ Elżbietę, Kazimierza, Marię, Wiktora, Józefa, Ewę, Czesława, Katarzynę z rodziny Lenkiewicz, Marcjannę, Pawła z rodziny Pieczka oreaz ich dzieci i rodzeństwo, Franciszkę, Katarzynę, Marcina z rodziny Jaskuła;

 

+ Rozalię, Walentego, Mirosława, Teresę, Bronisława Przekurat oraz zmarłych z rodziny Lewickich, Grzegorza, Ryszarda i Franciszka;

+ Małgorzatę Miśkiewicz, Zofię, Edmunda, Mariannę, Bronisława, Bolesława z rodziny Nojman, Eugenię, Bożenę, Kazimierza, Eugeniusza Jędrzejek, Martę, Pelagię, Leona Bogusławskich, Katarzynę, Jana Ciara, Monikę i Konrada Lutowskich, Martę, Józefa, Mirosława, Ryszarda Majrowskich, Halinę, Hieronima Babińskich, ks. Józefa Bogusławskiego, Renatę Spica;

+ Florentynę, Antoniego, Stanisława z rodziny Miśkiewiczów, Leokadię, Władysława, Mariana Tarnowskich, Krzysztofa Szczawińskiego, Mariannę i Wiktora Góreckich, Leokadię, Eugeniusza Miśkiewicz, Grażynę, Albina, Izydora, Floriana z rodziny Gumińskich, Agatę Lewandowską;

+ Franciszka, Zofię, Jerzego, Kazimierza Żerkowskich, Marię, Franciszka, Annę, Piotra, Edmunda, Janusza, Kazimierza, Mariana z rodziny Hajduk, Joannę, Janusza Barylskich, Bronisławę Silską, Janusza, Jana Kujawskich, Annę, Stanisława, Zbigniewa, Kazimierza z rodziny Jułga, Andrzeja Grabskiego, Martę Jasiak, Janinę Augustyn, Zofię Wilińską, Juliana, Stanisława Męczyńskich, Ludwika Grabskiego, Lucynę Jankowską, Tadeusza Guze, Zofię Markowską, ks. Stanisława Olędzkiego, Zbigniewa Okońskiego, Joannę, Floriana Szmania, Jadwigę Szczechowską, Zbigniewa Soberę;

+ Martę, Juliana, Zofię, Stanisława z rodziny Przewoźniaków, Gertrudę, Franciszka Góra, Felicję, Floriana Kroenke, Tadeusza Łusiewicza, Barbarę Zenc;

+ Florentynę, Czesława Rotnickich, pozostałych zmarłych Wików i Przewoźniaków;

+ Leokadię, Władysława Ankowskich, Henryka Trojańskiego, Danutę, Mariana Psionków, zmarłych z rodziny Ankowskich i Krezymonów, ks. Wacława Mruka;

+ Stefana, Ludwikę, Mariana Wawrzyniak i zmarłych z rodziny Balon;

+ z rodziny Gardockich: Tomasza, Joannę, Mateusza, Irenę, Kazimierza, Władysława, Wandę, Apolinarego, Mariannę, Danutę, Dorotę Cholewa, z rodziny Rodkiewiczów: Stanisława, Zofię, Norberta, Jadwigę, Urszulę, Władysława, Wacława, Piotra, Zygmunta Mamert, Aleksandrę Łamanos, z rodziny Świderskich: Rozalię, Kazimierza, Franciszkę, Juliana, Kazimierza, Marię, Kazimierza, Helenę Piotrowską, Józefa, Antoniego, Annę, Jana Makrzyśko, z rodziny Borzych: Stanisława, Anastazję, Ks. Edwarda Kornausa;

+ z rodziny Chrząszcz: Karolinę, Józefa, Zofię, Józefa, z rodziny Płóciennik: Marię i Walentego; + Marię i Józefa Hordejuk, Teresę Górną, Halinę i Wacława, Alinę i Eugeniusza, Katarzynę i Władysława z rodziny Mickiewiczów, Stefanię i Aleksandra Hordejuk; + Marię i Józefa Hordejuk, Teresę Górną, Halinę i Wacława, Alinę i Eugeniusza Katarzynę i Władysława z rodziny Mickiewicz; + Matyldę, Bolesława Gorzeńskich, Edytę i Helmuta Nows, Reginę i Tadeusza Soja, Czesława Bąkowskiego, Franciszka Futyma, ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Kazimierza Lewandowskiego; + Zofię i Konrada Joppek, Marię i Henryka, Stanisława, Wacława, Irenę z rodziny Joppek, Zofię i Marka Kamińskich, Reginę, Kazimierza

+ Jerzego z rodziny Struszewskich, Kornelię, Konrada, Huberta z rodziny Tarlach, ks. Stanisława Olędzkiego;

+ Gertrudę, Marię, Maksymiliana, Henryka z rodziny Torzewskich, Eleonorę, Leonarda, Czesława, Henryka, Stanisławę z rodziny Kuczma, Gabrielę Mejer, Bronisławę Chmielewską, i wszystkich zmarłych przyjaciół; + Ryszarda Meggera i pozostałych zmarłych z rodziny Megger i Belka, Jadwigę, Romana Łoś i pozostałych zmarłych z rodziny Łosoś i Lewandowskich, Władysława Sadowskiego, Annę, Stanisława Wicherskich, Józefę Kołodziejską, Marię, Henryka Wasilewskich, Michała Duraka, Zbigniewa Nowotnego, Marię i Ryszarda Lidzkich; + Władysławę, Kazimierza Szczepaniak i zmarłych z rodzin: Szczepaniaków, Mikołajczyków, Edwarda Czerniewicza i zmarłych z rodzin, Hildę, Adolfa Baumgardów i zmarłych z rodzin; + Ryszarda, Józefa, Wandę, Józefa Stawickich, Joannę, Kazimierza, Andrzeja z rodziny Gniot, Władysława, Stefana, Gertrudę, Ignacego i pozostałych zmarłych z rodziny Drzazga, Ewę, Juliana, Józefa, Barbarę, Henryka z rodziny Nikiel; Mariannę, Andrzeja i pozostałych zmarłych z rodziny Szulc, Michalskich i Piątków; Mariannę Gorlewicz, Leokadię, Edmunda Kamińskich, Stanisława, Klemensa, Stanisławę Przewoźniak, Władysławę Pastuła, Józefę Kołodziejską, Jerzego Kasperskiego, Adama Kicińskiego, Janinę Początek, Zbigniewa Cyrulika, Bogusława Janickiego oraz zmarłych sąsiadów, a także zmarłych księży: Czesława Gólczewskiego, Kazimierza Frąckowskiego, Czesława i Józefa Ramusiewiczów, Stanisława Olędzkiego, Witolda Citko, Witolda Koniecznego, Henryka Jacenciuka;

+ Antoniego Jezierskiego, Kazimierza Lewandowskiego oraz wszystkich cierpiących w czyśćcu; + Jana, Elżbietę Kanabaj i zmarłych z obojga stron, Jacka z rodziny Wrzeszcz; + Antoniego Zborowskiego, Jerzego i Katarzynę Zborowskich, Marzenę Zborowską, Kazimierza Jakóbczyka, Tadeusza Iwanickiego, Julię i Antoniego Dybaś, Michała Migielicza, Michała Stefanika, Roberta i Konrada z rodziny Walentyn, Stanisława Kwapisz, Jana Kwapisza, Władysława i Stanisławę Kwapisz, Janinę, Lecha, Romana Czobit, Leokadię i Antoniego Tybor, Edwarda i Natalię Jakubczyk; + Tomasza Kapłona;

+ Agnieszkę, Jana, Henryka z rodziny Narloch, Joannę, Leona Świerskich, dziadków z obojga stron, krewnych z rodziny, sąsiadów, zmarłych księży z naszej parafii, poległych w obronie Ojczyzny i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Annę, Wacława Ziemskich, Barbarę Kryszak, Reginę Kamer, Władysława, Jadwigę Ubniewicz, Ewę, Zbigniewa Żupańskich, poległych na wojnie, zmarłych biskupów, kapłanów, kleryków, diakonów, zmarłe siostry zakonne i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Mariannę, Sabinę, Władysława, Janinę, Jana z rodziny Łopata, Hannę, Zdzisława Majchrzak, Pelagię, Jana, Józefa, Jakuba z rodziny Ocalewskich, Henrykę, Piotra Góreckich, Stanisławę, Helenę, Antoniego, Alfonsa, Pawła Miszczaków, Alicję, Zenona Kaźmierskich, Stefanię Borsukiewicz, Bronisławę Dobrowolską, Genowefę, Marię Piszczółkowskich, Halinę i Henryka Schlabs; + Zofię Pilecką, Teresę, Piotra Jędros, Krystynę, Stanisława, Bernarda, Zbigniewa Malczewskich, Jana Masela;

+ Stanisława Banacha, Helenę Łakomą, Ryszarda Łakomego, Irenę, Mariana z rodziny Kowal, zmarłych sąsiadów, znajomych, zabitych pod Smoleńskiem, cierpiących w czyśćcu, dzieci zabite w łonach matek; + Annę, Mariannę, Stefanię, Jana, Kazimierza, Franciszka, Jana, Wojciecha, Henryka z rodziny Białas, Alfonsa Wernera, Jana, Józefa z rodziny Skórcz, Cecylię, Onufrego Kistowskich, Pelagię, Floriana Piotrowskich, Martę, Stanisława, Antoniego, Jerzego, Leona, Kazimierza z rodziny Gordon, Władysławę, Czesława, Henryka Edmunda, Aleksandra z rodziny Nowak, Martę, Mariannę, Martę, Pawła, Mariana, Zygmunta, Pawła, Bronisława, Leona z rodziny Senskich;

+ Franciszka, Michalinę Jasińskich, Jana, Anielę, Mikołaja, Praksedę, Władysława, Wiesławę, Teresę, Henryka z rodziny Federkiewicz, Mieczysława, Piotra, Czesławę, Stanisława, Izabelę, Alicję, Halinę, Józefa, Pelagię, Władysława, Stanisławę z rodziny Dratwa, Zofię, Franciszka z rodziny Krzykowskich;

+ Sabinę, Andrzeja z rodziny Biel, Jadwigę Burak, Wandę, Wiktora z rodziny Plata, Teresę Jamróz, Kazimierę i Romana Ptaszyńskich; + Marię, Bazylego, Justynę, Stanisława, Franciszka, Reginę, Jana, Pawła z rodziny Burdziaków, Michała i Józefę z rodziny Sapuckich, Wiktorię Dorociak, Jana Podolskiego;

+ Janinę i Władysława Szklarz, Mirosławę i Ryszarda Szklarz, Henryka Łukackiego, Kazimierza Kowalewskiego, cierpiących w czyśćcu;

+Michała, Zofię, Wojciecha, Katarzynę, Julię, Stefanię, Krzysztofa, Irenę, Józefa, Wojciecha z rodziny Białków;

+ Mikołaja, Agatę, Piotra, Marię, Annę, Wacława, Jana, Stefana, Józefa, Marię z rodziny Lisnyj;

+ Zofię, Bronisławę, Stanisławę, Stefanię, Władysława, Jana, Janinę, Stganisława, Józefa, Mieczysława z rodziny Klocków, Zofię, Józefa z rodziny Badyńskich, Stanisława Barana, Stefana Trawę, Józefa Mądrzyka, Józefa Palmowskiego;

+ Annę, Piotra, Antoniego, Bolesława, Martę, Teresę z rodziny Sakwińskich;

+ Barbarę, Antoniego, Walerię, Bronisława, Konrada, Helenę, Bernarda, Wandę, Hieronima, Stefanię, Stanisławę, Joannę, Monikę z rodziny Błażejewskich, Stanisława Koperskiego, Jana Kotlęgę, Henryka Kulpę;

+ Annę i Bernarda i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ Annę, Rozalię, Stefana i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ Konstancję, Józefa, Emilię, Józefa, Franciszka, Tadeusza z rodziny Przybył, Janinę, Annę, Józefa, Andrzeja, Franciszka, Henryka, Wojciecha z rodziny Kieruj, Franciszka, Marcina z rodziny Leda, Teresę, Zenona z rodziny Manthej, Józefa, Marka Boberskich, Eugeniusza Przybyłek;

+ Andrzeja Przybyłka, Zofię Lemańską, Kazimierę, Edmunda Kaja, Kazimierę, Pawła Michalskich, Marię, Konrada, Jana z rodziny Bones, Helenę, Leona, Wiktorię, Szczepana Radzickich, Konrada Jasnowskiego, Stanisława Andruszkiewicza;

+ Stefana, Leokadię, Franciszka, Helenę, Edwarda, Janinę, Eugeniusza, Władysławę;

+ Bronisławę, Mariannę, Piotra, Józefa, Franciszka, Mariana, Edmunda, Leona z rodziny Milka, Klarę, Joannę;

+ Annę, Jana, Agnieszkę, Piotra, Mariana, Czesława z rodziny Mazur, Mariannę, Szymona Biniak, Jolantę, Pelagię, Józefa, Władysława, Stefana, Grzegorza Ewertowskich, Bernarda Wojewodę, Stanisławę, Leona Hudzińskich;

+ Helenę i Władysława Szczepańskich;

+ Jana, Mariannę, Stanisława, Zofię, Mieczysława, Marię, Tadeusza, Bogdana, Józefa z rodziny Bolek, Annę, Józefa, Ignacego, Jana z rodziny Kalbarczyk, Stanisławę Misiukajtys, Irenę Car, Tadeusza Skowrona, ks. Janusza Kubalę, Wiktora Skórę, Sebastiana Rosińskiego, Waldemara, Edytę, Romana z rodziny Brozdowskich;

+ Stanisława, Bronisława, Konstantego, Wacława, Jana, Mariana, Józefa, Teofila, Martę, Janinę, Edmunda, Stefanię z rodziny Ossowskich, Henryka Domańskiego, Czesława, Łucję, Irenę Ryduchowskich;

+ Stanisława, Magdalenę, Franciszka, Edmunda, Jana, Jadwigę Reszczyńskich, Józefa, Bernarda, Antoniego, Mariannę, Franciszka, Marię Borzyszkowskich, Leona i Helenę Jażdżewskich;

+ Jadwigę Śledzik, Wandę, Martę, Annę Reszczyńskich, Kornelię, Seweryna Ekowskich, Marię Teresę Lewandowską, Zdzisława Domiszewskiego;

+ Stanisława Osowskiego, Leokadię, Pawła, Jana, Józefa, Bronisława, Czesława z rodziny Łangowskich, Bożenę Tym, Roberta i Waleskę Adamczyków, Alfonsa i Marię Janikowskich, Martę, Franciszka, Jana Szynwelskich;

+ Danutę Strzelecką, Cecylię i Bolesława Wilkowskich, Marię i Stanisława Strzeleckich, Teresę Jamróz;

 

+ Stefana Strzeleckiego, ks. Kazimierza Lewandowskiego, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Józefa, Wojciecha, Julię, Michała z rodziny Skop, Joannę, Bolesława z rodziny Piątkowskich, Martę, Stefana z rodziny Stepczyńskich, Bolesława Mlickiego;

+ Józefa i Katarzynę Gęburę, Bronisława i Janinę Przybylskich, Mariana i Janinę Jukowskich, Karola i Cecylię Jóźwikiewicz i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ Helenę, Piotra, Pelagię, Stanisława, Anielę, Franciszka, Reginę, Jana, Marię, Mariana, Klarę, Antoniego;

+ Zofię, Waltera, Adama Schott, Julię, Zdzisława, Katarzynę, Jana z rodziny Kobus;

+ Franciszkę, Władysława, Kazimierza, Halinę, Ewę, Julię, Antoniego, Janinę, Jana, Edwarda, Aleksandrę, Annę, Teodozję, Filipa, Natalię;

+ Janinę, Krystynę, Chryzostoma z rodziny Linków, Zofię, Pawła, ks. Stanisława Łuków, babcie, dziadków z rodziny Linków i Machowiczów;

+ Gertrudę, Martę, Mariana, Gertrudę, Alojzego, Mariannę, Reginę, Bronisława, Halinę, Franciszka, Zygmunta, Monikę, Nikodema, Wandę, Pelagię, Weronikę, Antoniego, Józefa, Bertę, Jana, Anielę z rodziny Kot, Kazimierza, Mariannę, Rafała, Piotra, Jakuba z rodziny Leszcz, Józefa, Marka, Marię, Władysława, Agnieszkę z rodziny Kowalskich, Henryka, Krystynę, Ireneusza, Waldemara z rodziny Czyż, Bolesławę, Brunona, Agnieszkę z rodziny Kuta, ks. Stanisława Olędzkiego, zmarłych ze wspólnot neokatechumenalnych, Krystynę Ozdobińską, Zofię Łukaszewicz, Romana, Waldemara, Brygidę z rodziny Brzezińskich;

+ Weronikę, Franciszka, Jana, Józefa, Franciszka, Czesława z rodziny Warczaków, Ferdynanda, Bogusławę, Franciszkę, Antoniego z rodziny Wiewióra, zmarłych z rodziny Połomów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Jana, Mariannę, Stanisława, Zofię, Bogdana z rodziny Bolek, Józefa, Annę, Jana z rodziny Kalbarczyk, Józefę Błachowiak, Irenę Car, Stanisławę Misiukajtis, Ignacego Gaja, Mariannę, Martę, Piotra z rodziny Ciepłuch, Janinę, Edwarda Szostak, Gertrudę Chuchla, Barbarę Klap, Małgorzatę Kurek, Tadeusza Skowrona, Sebastiana Rosińskiego, Zygmunta Majewskiego;

+ Bronisława, Jadwigę, Adama, Jadwigę, Krystynę, Benedykta, Stanisława, Jadwigę;

+ Annę, Władysława Drzewoskich, Henrykę i Wacławę Drzewoskich, Franciszka i Jana Gaciocha, Zofię i Zenona Panek, zmarłych z rodziny Osowieckiuch, Chorążych, Ignacego Samorajczyka, Zygmunta Dzierlatkę;

+ Henryka Dobuszewskiego, Pelagię i Józefa Dobuszewskich, Łucję i Jana Dobuszewskich, ks. Asdama Opackiego, Arszulę Dobosz, zmarłych z rodziny Oględzkich i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Wacława Nowaczyka, Antoniego i Gertrudę Kardas, Hilarię Rogalską;

+ Tadeusza Kałużnego;

+ Leokadię, Czesława Stolarczyk, Józefa i Mariannę Kozieł, Jana i Mariannę Kozieł, Feliksa, Eugeniusza z rodziny Kozieł, Antoninę, Kazimierza Sabat, Leona Olejniczaka, Marię, Zofię, Kazimierza Stolarczyka, Mieczysława Kozłowskiego, Annę, Augusta;

 

+ Bernarda Reinboldt, Edmunda Hermana, Władysławę Wieliczko, Władysława Ganlika;

+ Alojzego, Stefanię, Leszka z rodziny Kowalskich, Władysława, Jarosława, Anielę z rodziny Gaweł, Stefanię Borsukiewicz;

+ Floriana, Henryka, Władysława, Jana, Marię z rodziny Drygałów;

+ Arkadiusza, Józefa Kulińskich, Klaudię, Władysławę Kulińskich, Stanisława, Elżbietę, Mariana, Janinę, Stanisława, Ewę z rodziny Pawlaczyków, Małgorzatę, Beatę Pawlaczyk, Helenę, Bolesława Majorczyk, Jadwigę Mikołajczyk, Anielę Pieprzycką, Władysława Kuderczaka, Antoniego, Jana, Józefa z rodziny Mróz, zmarłych z rodzin: Pawlaczyków, Kulińskich, Mrozów, Nawrockich;

+ Bolesława, Zenonę, Annę, Józefa, Jadwigę, Agnieszkę, Andrzeja, Leona, Jana, Aleksandrę;

+ Mariana Kopcia, Helenę, Jana, Tadeusza, Henryka, Krzysztofa, Monikę, Antoniego Bień, Stanisławę, Antoniego, Bronisławę, Adama Cyngot, Mariannę, Józefa, Łukasza Hawryszków, Ludwikę, Mirosława Gajek;

+ Różę, Zbigniewa Gazola, Stanisława Pomarańskiego i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Michała, Zofię, Karola, Zofię, Stefana, Bronisława z rodziny Białowąs, Stefanię Waczko, Włodzimierza, Mariana, Mariana, ks. Adolfa Łabno;

+ z rodziny Wojtasik: Józefa, Anielę, Jakuba, ks. Jana, Stanisławę i wszystkich poległych na wojnie;

+ Józefa, Bronisława, Jana, Pelagię z rodziny Żołeckich, Rozalię, Martę, Helenę, Bronisława z rodziny Nowak;

 

+ Anielę Krukowską, Ryszarda Krukowskiego, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Bronisława, Helenę, Leona, Leona z rodziny Konke, Agatę Maslankę, Stanisława i Tadeusza Kubickich, Agatę Maślankę, Weronikę Nowak, Gertrudę Kukowską, Tomasz Borzyczkowski, Mieczysław Kozłowski;

+ Zofię, Stanisława, Leon, Edmunda, Leokadię, Jerzego, Jan, Franciszkę z rodziny Nowaków, Łucję Walentynę, Franciszka z rodziny Żołeckich, Emilię Powaga;

+ Martę i Bronisława Jakubiak, Franciszkę i Józefa Krukowskich, ks. Henryka Sycha;

+ Irenę, Stefana, Wandę, Barbarę, Aleksandrę Riess (Ris), Edwarda, Rudolfa, Marcina, Władysława, Helenę z rodziny Chełmeckich, Weronikę, Józefa Olchawskich, Antoninę, Józefa Góralczyków, Ks. Leszeka, Wiktorię, Mariana, Duńka, Barbarę z rodziny Kościelnych, Jacka, Mieczysława, Stanisławę, Wojciecha Pikulskich, Ks. Stanisława Sikorę, Ks. Gogulskiego, Ks. Tadeusza, Anielę, Andrzeja z rodziny Radosz, Jana Gaca, Stefana Siatkę, Stanisława
Bogackiego;

+ Annę i Jana Zdolskich; Tacjanę i Pawła Zdolskich; Jerzego, Marię, Jana, Mikołaja, Piotra i Jana Węglowskich;

+ Pawła, Marię, Janusza, Waldemara, Józefa, Romana, Brygidę z rodziny Brzezińskich;

+ Rafała, Piotra, Mariannę, Kazimierza z rodziny Leszcz, Leokadię, Jana Wydor, Florentynę, Pawła, Mariannę Hordyk;

+ Zofię, Tadeusza, Stefanię, Janinę, Krystynę, Marię, Stanisławę, Cezarego z neo;

 

+ Gertrudę, Martę, Mariana, Halinę, Franciszka, Alojzego, Mariannę, Reginę, Bronisława, Jana, Anielę z rodziny Kot;

+ Józefa, Marka, Grzegorza, marzenę z rodziny Kowalskich;

+ Jerzego Haziaka, Franciszka i Jadwigę z rodziny Myszków;

+ Henryka, Krystynę, Ireneusza, Waldemara z rodziny Czyżów;

+ Bolesławę, Brunona, Agnieszkę, Wincentego z rodziny Kuta;

+ Mariana, Emila, Marię z rodziny Rochowskich;

+ Lucynę, Stanisława, Jadwigę, Aleksandra, Ferdynanda, Stanisława z rodziny Czerwińskich;

+ Stanisławę, Józefa, Alicję, Adama z rodziny Misterkiewicz, Aleksandra, Bogdana Budzyńskich, Mariannę, Wojciecha, Zofię z rodziny Cecot, Ryszarda, Janusza z rodziny Grzesik, zmarłych przyjaciół;

+ Bolesława, Franciszkę z rodziny Biela, Kazimierza, Antoninę Krogulec, Dionizego, Ambrożego, Józefę z rodziny Biela, Edwarda, Mariana, Władysława, Kazimierza, Antoniego, Stefanię, Genowefę z rodziny Materek, Karola i Józefę Sobocha, Janinę Łutczyk, Jana Jandułę, Jana Dulębę, zmarłych z rodzin: Bielów, Materków, Sobochów, Krogulców, pomordowanych i spalonych w Michniowie;

+ Halinę, Stefana Cholewów, Kazimierę i Edmunda Lempertów, dziadków z obojga stron;

+ Bronisławę, Franciszka, Jerzego Garlickich, Annę, Jana, Kazimierza z rodziny Majda, Marię, Edwarda Leś, Paulinę, Emilię Ejsmont, Janinę, Stanisława Czajkowskich, Juliana Brzezińskiego;

+ Ryszarda Boboryka, Mirosławę, Jana Boboryków, Tadeusza i Krystynę Frąc, Wiktorię, Antoniego Kowalczyków, Czesława Kowalczyka, Eugeniusza Kowalczyka i Antoniego Zajko;

+ Jana, Anielę, Nikodema, Monikę, Wandę, Pelagię, Gertrudę, Martę, Mariana, Alojzego, Mariannę, Reginę, Bronisława, Franciszka, Halinę, Zygmunta z rodziny Kot, Weronikę, Antoniego, Bertę, Józefa z rodziny Kot, Tadeusza, Helenę Jasińskich, Jerzego Kujawę, ks. Stanisława Olędzkiego, Ks. Witolda Citko;

+ Marię i Jakuba Pietrzaków z rodzinami, Marię i Józefa Kocurek z rodzinami, Ryszarda Stefanowicza z rodzicami, Edmunda Samołowicza z rodzicami, Ewę i Bolesława Stefanowicz, Aleksandrę i Wacława Marciniak, Bronisławę i Stanisława Samołowicz, Bogusława Korniluka z rodzicami, uczennice i uczniów z Liceum, koleżanki i kolegów z Liceum, przyjaciół, znajomych z rodziny i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Annę, Marcina, Tadeusza, Martę, Praksedę, Jana, Mariannę, Władysława, Adama, Grażynę, Helenę, Józefa, Ryszarda, Mirosława, Modesta, Marię, Edwarda, Romana, Teresę, Barbarę, Henryka, ks. Antoniego Czernuszewicza, ks. Ryszarda Mebla, ks. Stanisława Szczepana, ks. Marcina Łochockiego, zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Kazimierę i Szczepana z rodziny Siwek, Bolesława, Reginę, Krystynę, Andrzeja z rodziny Giżyckich, Antoniego i Piotra z rodziny Bolczyk, Michała Konocika, Martę, Leonarda, Mariana z rodziny Ratajczak, Franciszka i Jana z rodziny Sikorów;

+ Wojciecha, Zofię z rodziny Labackich, Piotra i Czesławę Michalskich, Annę i Gracjana z rodziny Awidrów, Edwina Pukownika;

+ Ludwikę i Sylwię z rodziny Twardawy, Janusza Scharwark, Janusza Stepnia, Praksedę Malicką, Helenę i Władysława;

+ Ks. Zdzisława Serwę, Hipolita, Jadwigę, Łukasza, Andrzeja, Konstantego z rodziny Hryncewicz, Kamilę i Hieronima Szmidt, Michalinę, Józefa, Józefa, Antoniego, Jana, Kazimierza, Ryszarda z rodziny Pawłowicz, Paulinę i Antoniego Suchadolskich, Wacława Kotłowskiego, Bronisławę Bałasz, Annę Materewicz, Kazimierza Wręczyckiego, Marię i Tadeusza Krupcałę;

+ Mieczysława, Helenę, Jana Ginter, Gertrudę, Pawła, Piotra, Annę, Leona, Mariannę, Elżbietę, Marię, Franciszka z rodziny Mela, Alfonsa Klessę, Agnieszkę, Marię, Józefa, Magdalenę z rodziny Spors, Annę, Henryka Grefkes;

+ Bożenę, Floriana Nowak, Władysławę, Bolesława Kulwas, Monikę, Bronisława Zielińskich, Jana Stanucha, Piotra, Stanisławę, Mariana Skwarek, Zygmunta Pawłowskiego, Edwina Wiśniewskiego, Katarzynę, Marcina Czerkowskich, cierpiących w czyśćcu;

+ Cecylię, Edmunda, Stanisława, Andrzeja, Pelagię Kulwas, Genowefę, Edwarda Kłębokowskich, Władysława, Irenę Kuna, Józefę, Andrzeja, Stanisława Florczaków, Tomasza Rybarczyka, Jana Jastrzębia, ks. Witolda Citko, Irenę, Józefa Kowalskich, Wandę, Stefana Szypów, cierpiących w czyśćcu;

+ Pelagię, Józefa Piosik, Krystynę Badowską, Konstantego Czyża, Stanisławę, Piotra Skwarek;

+ Marię Klocek, Pelagię, Józefa, Janusza Siwiak, ks. Witolda Koniecznego, Gabrielę Ryczek, Anastazję, Romana Kowalskich, Annę, Andrzeja Kulwas, Bogdana Machowskiego, cierpiących w czyśćcu;

+ Jerzego Hryckiewicza, Mariannę, Józefa Derylak, Weronikę, Jana, Zbigniewa, Katarzynę, Stanisławę, Janinę, Józefa, Teklę, Edwarda, Janinę, Henryka, Dorotę i Elżbietę;

+ Franciszkę, Edwarda, Malwinę, Bronisława z rodziny Lipnickich, Wiesława, Longina, Aleksandrę, Jadwigę, Jadwigę z rodziny Ciepiela;

+ Stanisławę, Stanisława Majek, Bogdana Majek, Jerzego Głodkowskiego, Barbarę Pikoluk, Jolantę Walentynowicz, Józefa Szczepańskiego, Stanisławę Rybińską, Barbarę Szczepańską, Jadwigę Szewczyk, Ryszarda Hoppe, Teodora Pionke;

+ Helenę, Aleksandra, Stanisławę Szczepańskich, Tomasza Leję, Bronisławę Dolak, Henryka i Aleksandra Zabawskich, Anielę i Jana, Waldemara Kłosińskich, Krzysztofa Kłosińskiego, Agnieszkę i Konrada Przewoźniak, Franciszka i Apolonię Sepczyńskich;

+ Teresę, Pawła, Marię, Pawła, Romana, Brygidę, Józefa, Janusza Brzezińskich, Kazimierza, Mariannę, Rafała, Piotra z rodziny Leszcz, Franciszka, Jadwigę Myszka, Jerzego Haziaka, Bolesława, Brunona, Agnieszkę i chrzestnych z rodziny Kuta, Emilię, Mariana, Marię Rochowskich, Józefa, Marka, Marzenę Kowalskich;

+ Henryka Karczewskiego, Wiktora, Weronikę, Andrzeja, Konstancję i pozostałych zmarłych z rodziny Karczewskich, Rajmunda, Magdalenę i pozostałych zmarłych z rodziny Nowickich;

+ Stanisława, Stanisławę, Karola, Kazimierę i pozostałych zmarłych z rodziny Wojnickich, Michała, Genowefę i pozostałych zmarłych z rodziny Wojsznis;

+ Leonarda, Wandę Wesołowskich, Jana, Stanisławę, Jana, Mariannę i pozostałych zmarłych z rodziny Wesołowskich, Jana, Joannę i pozostałych zmarłych z rodziny Wrzesińskich, Lach, Grzegorek, Antoniego, Wiktorię, Andrzeja, Stanisławę, Franciszka, Józefę, Zofię, Krzysztofa i pozostałych zmarłych z rodziny Promis, Kapelińskich, Ignacego, Mariannę i pozostałych zmarłych z rodziny Mila, zmarłych krewnych i przyjaciół;

+ Wojciecha;

+ Helenę i Bronisława Gagajek, Leokadię i Franciszeka Gagajek, Antoninę i Józefa Gordon, Czesława Gordona, Annę i Mieczysława Kut, Antoniego Kut, Helenę i Alfonsa Rajek, Bogdana Stańko, Rafała i Romana Trzcińskich, Kazimierza i Mieczysława Gibas, Michała Pyszkę, Krzysztofa Unuczka, Izabelę i Piotra Hańce, Jana Wróbla, Grażynę Siwek, Pawła i Edwarda Kanke i zmarłych z rodziny Tramowskich;

+ Bolesława, Władysława, Helenę, Jana, Franciszkę, Wincentego, Zbigniewa, Stanisława, Mariannę, Stefana, Feliksa, Krzysztofa, Stanisławę, Czesława, Stefanię, zmarłych kapłanów z naszej parafii, pozostałych zmarłych z rodzin: Sadurków, Motyków, Pobłockich, Kalińskich, Majów, Piekardów, Winczewskich, Adamczyków i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Jadwigę, Józefę Grygianiec, Paulinę, Witolda Ciuksza, męża Witolda, dziadków z obojga stron i cierpiących w czyśćcu;

+ Zofię, Stefana z rodziny Frelka, Irenę Jakubowską, Mirosława Janickiego, Czesława i Marię Peruckich;

+ Franciszka Pawlaka, Antoniego, Wiktorię i Annę Czapik, Franciszka, Kazimierę, Antoninę Leśniewskich, Mariana, Franciszka i Elżbietę Raźniak, Antoniego i Jadwigę Trawka, Jana, Gabrielę, Krzysztofa i Leonarda Roubo;

+ Zdzisława Pawlaka, Czesława Rachut, Edwarda Dowgirda, Artura Lenartowskiego, Helenę Bartoszewską, Henryka, Jerzego Janc, Jana Starczewskiego, Mariana Helackiego;

+ ofiary katastrofy pod Smoleńskiem, + Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę Marię, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i pozostałe ofiary katastrofy, ofiary kataklizmów, wojen, zimy, powodzi, wypadków drogowych;

+ kapłanów z naszej parafii, ks. Kazimierza Helona, ks. Piotra Sulimę, cierpiących w czyśćcu;

+ Ks. Antoniego Jezierskiego, Mariannę Szczap, Macieja, Reginę Ochowicz, Józefa, Weronikę Hass,

+ Kornelię, Stanisława Sosnowskich, Jakuba, Annę Lechowicz, ks. Piotra Dziekana, ks. Stanisława Olędzkiego;

+ Stefanię, Wiktora z rodziny Bęben, Waldemara, Andrzeja, Janusza z rodziny Chalimoniuk, Roberta Gramsa;

+ Małgorzatę, Bertolda, Hansa, Monikę, Hedwigę, Rajnolda Giese, Kazimierza Buzalskiego;

+ Piotra, Grzegorza, Konstantego, Andrzeja, Kazimierza, Tadeusza, Leokadię z rodziny Szczap;

+ Beatę Trzcińską, Szymona Szczap, Grzegorza Borowskiego, Rafała Kapczyńskiego, Małgorzatę Berent, Jadwigę i Kazimierza Spek;

+ Henryka Sokołowskiego, Janinę i Józefa Macioszek, Krzysztofa Kraska, Monikę Woźniak, Agatę Kutz, Wiesława Świstaka;

+ Elżbietę Chalimoniuk, Franciszkę i Zygmunta Sosnowskich, Hannę i Józefa Kaźmierczaków, Stanisława Kaźmierczaka, Ewelinę Kowalczyk;

+ Henryka, Helenę, Jana z rodziny Mazur, Annę, Franciszka, Jerzego, Mariana, Władysławę, Wojciecha z rodziny Ziemba, zmarłych z rodziny Przybylskich, Władysława Więcka, Czesławę i Adama Ostrowieckich, Czesława i Halinę Ziemba

+ Wiesława, Helenę i Józefa z rodziny Butrym, Stanisława, Helenę i leszka z rodziny Peikow;

+ Feliksę, Antoniego z rodziny Sznabel, Janinę i Włodzimierza Strzałkowskich i zmarłych z rodziny z obojga stron;

+ Jana Limanówkę, Janinę Czech, Walerię Dudę;

+ Konstantego Limanówkę, Wiesława, Hildegardę, Albina, Edwarda z rodziny Zaremba, Mieczysława, Annę, Józefa, Andrzeja z rodziny Odziomek, Adelę Stadnik, Genowefę Góral, Eleonorę Limanówkę;

+ Jana, Grzegorza, Józefę, Zofię, Stanisława, Florentynę, Stanisława, Władysława, Edwarda z rodziny Szumnych, Mariannę, Franciszka, Wiktorię, Martę, Jana, Wojciecha Nowackich, Marię, Józefa Strzyżewskich, Wacława, Jerzego, Kazimierza, Jolantę, Salomeę, Helenę Domagalskich, Kazimierę, Bronisława z rodziny Dzioba, Władysława, Bolesława, Julię, Stanisława, Władysława z rodziny Buła;

 

+ Jana Wystup, Cecylię, Stefana, Jana Wereszczyńskich, Barbarę Krępską, Władysławę Niemczyńską, Karola Igiela, ks. Wincentego Zalewskiego, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Jana Cybulskiego, ks. Piotra Dziekana, ks. Józefa Michurskiego, tragicznie zmarłych i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Tomasza, Karola Nowak, Leokadię, Jana Gongorka, Jadwigę, Sylwestra, Andrzeja Zwierzykowskich, Stanisławę, Kazimierza, Jerzego Skarżyńskich, Irenę Kubit, Monikę, Leona Pleśnierskich, Walentynę, Bernarda Lutrzykowskich, Stanisławę, Jana, Władysława Szczęsnych, Franciszkę, Zofię, Józefa Przychodzeń, Czesławę, Aleksandra Kernic, Barbarę Szwarc, Zofię, Franciszka, Lidię Drzastwa, Irenę Szomszor, Antoniego Kut, Dorotę Kogut, Marię Dominiak, Zenona, Bronisławę Walasek, Krzysztofa Unuczka, Zenonę Pietrasik, Henryka Nowakowskiego, Marię Głuchowską, Bolesława Błażniaka, Henryka Piątka, Alicję Ignasiak, Wincentego Rudziewicza;

+ z rodzin: Dukszto, Kołodziejek, Kreft, Bąk, Gorzędowskich, Zdolskich, Borysewiczów;

+ z rodzin Puszów, Peplińskich, Polasików, Kujanków i zmarłych krewnych z obojga stron, Teresę Peplińską, Wandę Słowikowską, cierpiących w czyśćcu, zmarłych kapłanów z naszej parafii, Jana Franczaka i jego rodziców, Mariannę Czerniakiewicz;

+ z rodziny Walerowskich, Gradzików, Hartów, Anielę, Teresę, Stanisława, Zdzisława z rodziny Łaseckich, Izabelę Matuszewską, z rodziny Wojtynowskich;

 

+ zabitych pod Smoleńskiem, tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny, zmarłych z rodziny Patryjasów, Hofferów, Marka Polaczka, Helenę Ziębę, z rodziny Boryczków, znajomych, sąsiadów, zmarłych z rodziny Mordzaków, Pieścikowskich, Glazików, krewnych;

+ Szczepana, Mirosława, Barbarę, Jerzego Herman;

+ Jadwigę, Feliksa, Antoniego Kośmider, Leokadię, Józefa Weltrowskich, Romana Weltrowskiego, Łucję, Jerzego Szulc, Wiktorię, Jana Cysewskich, Franciszka Weltrowskiego, Sabinę Trejmak, Helenę, Stefana Kośmider, Karola Wesołka, Zbigniewa Grams, Zofię Zboińską;

+ Urszulę Sieradzką, Aleksandra Sieradzkiego, Henryka Drzycimskiego, Annę i Władysława Sieradzkich, Gerarda Misiaka, Andrzeja Nowińskiego, Mieczysława Nowińskiego, Helenę i Wiktora Nowińskich;

+ Zuzannę Janasz, Wiesława Multana;

+ Henryka Piechowiaka, Bronisławę, Edwarda, Annę, Zofię z rodziny Piechowiaków, Helenę Bronowicką, Janinę, Wiktora Kowalskich, Marię, Mariana Kaczmarskich, Teresę, Władysława Ratka, Pawła, Matyldę, Franciszka, Stefana, Józefa, Czesława, Andrzeja, Edmunda z rodziny Ratków, Wandę Piekarską, Teresę Zalachowską, Martę, Marka z rodziny Kledzik;

+ Stanisławę, Aleksandra, Eugenię, Marię z rodziny Żebrowskich, Jadwigę, Mieczysława, Jana, Antoniego z rodziny Grzymajło, Helenę, Wacława, Władysławę z rodziny Pietraszewskich, Marię, Władysława, Martę, Józefa z rodziny Piwnickich; Helenę, Wacława z rodziny Pleszewa, Wandę, Franciszka Jańskich, Edwarda Olczaka;

+ Stanisława Wolskiego, Edwarda Ostrowskiego, Helenę i Antoninę Krysteckich, Jadwigę Bujwid, Helenę i Czesława Żukowskich, Ryszarda Wardziaka, Ewę Wojtecką;

+ Michalinę, Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Stanisława, Mieczysława z rodziny Woźniak, Joannę Łuczak, Jerzego Pierdziocha, Konstantego, Anastazję z rodziny KAROL i pozostałych zmarłych z rodzin: Kucharczyków, Woźniaków, Sieczka, Hoffmann, Barańczyk, Karol, Łońskich, Werenz, Janczukowicz, Połojko i Giers;

+ Krystynę, Anielę, Józefa z rodziny Danak, Joannę, Tadeusza z rodziny Parzniewskich;

+ Mariannę, Tadeusza, Józefa i Kazimierza Kogut, Mariana Pawłowskiego, Dominikę i Klemensa Szaciłło, Adelę i Józefa Grabek;

+ Janinę, Józefa, Artura Ośko, Jana, Franciszkę Świstak i zmarłych z rodziny Szczygłów;

+ Eleonorę i Józefa Kłos, Genowefę i Antoniego Renkowskich, Annę i Leona Filipiak, Józefa Kłos, Wacława, Stanisławę, Mariana Majkę, Edwina Woźniaka, Benedyktę i Henryka Kempczyńskich, Martę i Józefa Mazurkiewiczów, Janinę i Edwarda Szostaków, Mariana Adamczyka, Albinę i Karola Kamińskich, Wincentego i Stanisławę Misiuro, Tomasza Borycza, Jolantę Bąk, Emilię Hoppe, Jerzego Gawędę, Jana Klaga, Antoniego Wróblewskiego, Marię i Mariana Kaczmarskich, Lecha Sikorskiego, Helenę i Piotra Jaśkiewiczów, Grzegorza Bukowskiego, Karola Kawałko, Wiesława Wojciechowskiego, Bogdana Kochańskiego, Andrzeja Czapiewskiego, Krzysztofa Hancewicza, Marię Jagiełkę, Jerzego Berenta;

+ Janinę Lis; + Marię Galikowską; + Teresę i Klemensa Galikowskich;

+ Jana, Mariannę, Janusza Jabłońskich, Edwarda, Janinę, Melanię Zielińskich, Anetę Słomczyńską, Jacka Karpińskiego, Jadwigę, Józefa, Marka z rodziny Siekiera, Stanisława, Martę, Zygmunta z rodziny Rek;

+ Krystynę, Mieczysława, Łukasza, Helenę, Stefana i Władysława Dembickich; Blandynę i Wojciecha Królak; Bożenę Tolli;

+ Janinę Połeć, Jana Mindę, zmarłych z rodziny Połeć, Jaworskich, Stanisławę Skalską, zmarłych z rodziny Skalskich, Rożnowskich, Parzychowskich, Helenę, Apolinarego Kiełbasińskich, zmarłych z rodziny Mindów i Tarków;

+ Wawrzyńca, Julię, Antoniego, Cecylię, Grzegorza, Piotra Warchulskich, Annę, Krzysztofa Badura, Teresę i Michała z rodziny Dudek, Anielę i Alojzego z rodziny Sobek, Franciszka, Marię, Józefa, Władysława, Krzysztofa z rodziny Tomiczek i Mariana Warchulskiego;

+ Zofię Ługowoj;

+ Dyonizego Jagła, Stanisława Rożdżyńskiego, Irenę, Henryka i Piotra Rożdżyńskich, Gertrudę Sawińską, Barbarę, Mariana, Aleksandra, Jana, Sławomira, Teresę i Jadwigę Wójcik, Mariannę i Jana Jagła, Edwarda Malagę, Andrzeja Strońskiego, Zenona Sobasia, Lecha Gazińskiego, Antoniego Łuckiego, Henryka Bułaja, Ireneusza Rudzika, Romana Grzankowskiego, Jerzego Pieczula, Andrzeja Gładycha, Edwarda i Zbigniewa Kowalczyków, Bolesława Baranowskiego, Zofię Misiek, Stefanię Piotrowską;

+ Jana i Alfredę Boczkowskich, Romana Mizerkę;

+ Janinę i Emila Kotowskich, Stanisławę, Juliana z rodziny Kot, Janinę Kowalską, Karola z rodziny Szywała, Zofię Więcek, Józefa Kryzę;

+ Stanisława Więcek, Zofię Imielińską;

+ Julię, Franciszka, Zdzisławę, Jana, Salomeę, Piotra z rodziny Zwolenkiewicz, Stefana Górnego, Marię Borkowską;

+ Ewelinę, Piotra z rodziny Borysewicz, Marię Sikorską, Jakuba Chłystuna;

+ Natalię, Jana z rodziny Pitura, Wojciecha, Helenę, Piotra, Teklę, Janinę, Krystynę, Leszka Disterheft, Irenę i Alfonsa;

+ Wiesława, Czesława, Barbarę, Teresę, Aleksandrę, Pelagię, Aleksandra z rodziny Marciniuk, Jadwigę, Bolesława, Józefę, Wojciecha, Stanisława z rodziny Dynia, Antoninę, Stanisława, Mariana, Jana, Józefa, Władysławę z rodziny Okrój, Weronikę, Edwarda, Jana, Henryka, Janinę, Mariana, Bolesława, Antoniego, Mariannę z rodziny Bartnik, Mariannę, Wincentego Cieloch, Wacława Kozerę, Włodzimierza Lotko;

+ Eugeniusza Wojtynowskiego, Paulinę, Stefana Adamczewskich, Genowefę, Jana, Michała, Mieczysława z rodziny Okseniuk, Katarzynę Dawidowicz, Wojciecha Gorzko, Józefę, Jana, Mariana, Rafała z rodziny Kisilewicz, Zofię, Wacława, Grzegorza, Jerzego z rodziny Kałuzińskich, ks. Henryka Zieniewicza, z rodziny Borowieckich, Chabowskich, Mikołaja i Pelagię Celjan;

+ Michalinę, Mieczysława, Franciszka, Maksymiliana, Mariannę, Irenę, Wiesława, Andrzeja, Jadwigę, Władysława, Marylę, Stefana, ks. Szczepana, ks. Antoniego i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Lidię Niewiadomską, Henryka Tyc, zmarłych z rodziny Niewiadomskich, Tyców, Marię, Jana z rodziny Lisiak, Gabrielę Rozmus, z rodziny Rozmusów, Owczarków, Zofię Pilarską, z rodziny Kujawów, Stefanię Kurek, Jerzego Dylejko, Piotra Filipiaka;

+ Wawrzyńca, Zofię Grześkowiaków, Stanisława, Helenę z rodziny Witaszaków, Wacława, Janinę Jakubowskich, Wisławę i Ignacego Kunz, Wacława Łobza, Martę Pietrzyk, Franciszka Przybylskiego, Marię Kocyba;

+ Lucynę, Zygmunta, Wojciecha, Cecylię, Józefa z rodziny Małachowicz, Antoniego i Michalinę Leśniewskich, Stefanię, Aleksandrę i Felicję Kasznia;

+ Martę, Alojzego, Edmunda, Alojzego, Witolda, Marka, Tadeusza Herman, Mariannę, Jana, Edmunda, Józefę Figurskich, Martę, Maksymiliana Pstrong, Irenę, Franciszka, Helenę, Bernarda z rodziny Herman, Martę Klaman, Leona Hermana;

+ Katarzynę, Stanisława Dziawa, Annę i Jana Gałus, Eugenię i Władysława Gałus, Mariannę i Józefa Bereza, Natalię i Jana Podkościelnych;

+ Helenę, Julię, Marię, Józefa, Benedykta Myszków, Rozalię, Helenę, Leona Michaś i zmarłych z całych rodzin: Prymulów, Smażyków, Babinów, Toporów, Ortylów, Łopatowskich, Frączaków, Alojzego i Wandę Kruczkowskich, Danielę i Tadeusza, Agnieszkę, Andrzeja z rodziny Jachimek, Józefa Lorenca;

+ Annę, Bronisława, Leona, Konrada Kujawów, Stanisławę, Józefa, Franciszka, Leona, Kazimierza, Henryka, Urszulę Pochylskich, Annę, Edwarda Jończyków, Jana i Jadwigę Musiał, Antoniego Bomba, Romana i Andrzeja Pochylskich, Antoninę, Jakuba, Helenę, Franciszka, Marię, Łucję, Floriana, Konrada z rodziny Klaj, wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Zofię, Wojciecha, Jana, Bolesława, Genowefę z rodziny Woźniak, Julię i Antoniego Chwiędę, Stefana, Jakuba Brończyk, Marię Piotrowską, Adama Kraska, Wronisławę i Władysława Gawron;

+ Franciszkę, Stanisława, Konrada, Bernarda, Arkadiusza z rodziny Rewolińskich, Józefę, Marię, Jana, Łucję z rodziny Gorlewicz, Romana Makowskiego, Stanisława Kuryłek;

+ Kazimieę, Mieczysława, Franciszkę, Antoniego z rodziny Przybylskich, Edmunda Szrajbera, Stanisławę, Józefa Pabich, Zofię Przybylską, Tadeusza Preibisz, Janinę Rokitę, Jarosława Wojnara;

+ Ryszarda, Helenę z rodziny Łakomych, Jana Kiczkowiaka, ks. Zygmunta Skorupskiego, Marię Lehman, Danutę Malec, Marię, Henryka z rodziny Bałdyga, zmarłych z rodziny Kąkolewskich, Kiczkowiaków, Łakomych, zmarłych sąsiadów z Puław i Piły, Danielę i Czesława z rodziny Synowiec;

+ z rodzin: Danelów, Rojczyków, Dębskich, Druszczów;

+ Zofię, Michała, Wandę, Pawła z rodziny Wojtów, Zofię, Józefa, Marię, Jana, Annę z rodziny Kubiś, Leszka Bałkowskiego, Anielę Maciejewską, Feliksa, Ludwika z rodziny Kubala, Jana, Grzegorza z rodziny Wójtów, Martę i Filipa z rodziny Kucharz, Annę, Maksymiliana Wójt, Annę, Anastazego Szydełko, Krystynę Paszkiet, Leona z rodziny Kuriata, Romana, Bolesława z rodziny Kapczyńskich;

+ Janinę, Wojciecha, Stanisława z rodziny Pażucha, Teresę, Eugeniusza Gawron, Hannę Janur, Janinę, Tadeusza Michalik, Annę, Szczepana Pażucha, Marię i Michała Legutko;

+ Bożysławę, Sylwestra, Stefana Szymkowiaków, Marię, Teofila, Mariana, Krystynę Bandurskich, Jana, Krzysztofa, Józefa, Marię, Tadeusza z rodziny Hofman, Leokadię, Kazimierę, Izabelę, Hofman, Edmunda, Józefa Szymkowiaków, Henryka Maciejewskiego, Stefanię Ratajczak, Barbarę, Ryszarda Wilczewskich;

+ Stefanię, Konrada Kokular, Halinę, Emanuela Krysińskich, Adama, Marię, Władysława, Janinę, Helenę Szymkowiaków, Leokadię, Wacława Garczyńskich;

+ Henryka Białka, Jadwigę i Eugeniusza z rodziny Duda, Teresę i Wiktora z rodziny Rzeźnik;

+ Julię, Stanisława Szrubkowskich, Irenę i Mieczysława Nowaków, Marcelę Kinowską, Kazimierę Przybył, cierpiących w czyśćcu;

+ Joannę, Jana, Agnieszkę, Zofię z rodziny Szeląg, Józefa, Martę, Jadwigę, Władysława, Łucję, Antoniego, Franciszka, Kazimierę, Martę, Władysławę, Mariana, Wicencję z rodziny Nowak, Reginę, Leona Lassek, Pawła, Marię, Franciszka z rodziny Tecław, Barbarę, Edwarda z rodziny Włodarkiewicz, Zofię, Franciszka, Jana, Salomeę, Antoniego, Mariana, Jadwigę, Kazimierę Kubiś, Martę, Helenę, Tomasza, Kazimierza Dziabas, Cecylię, Wacława, Bernarda z rodziny Izban, Jana Łojka;

+ Mariannę, Jana z rodziny Szykuła, Anielę, Bronisława, Henryka z rodziny Reps, Bogumiłę Elicką;

+ Genowefę Ostrowską, Stanisławę, Stanislawa, Władyslawa i Marię z rodziny Sabik, Genowefę Michalik, Zofię Wyka, Krzysztofa Piłatowskiego;

+Zofię, Helenę, Feliksa Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Stanisławę i Oswalda Lehmann, Stefanię i Franciszka Buksików, Marię i Ludwika Cholewińskich, Wandę Murszewską, Bolesława Brzywcy, Irenę Małek, Teresę Leman, ks. Stanisława Olędzkiego i wszystkich cierpiącuych w czyśćcu;

+ Wacława i Martę, Krystynę i Eugeniusza, Marię z rodziny Szczepaniak, Jadwigę i Stanisława Guse, Łukasza Kamińskiego, Krystynę i Jana Guse;

+ Mariannę, Władysława, Leona z rodziny Kordyś, Leonardę, Józefa Żabieli, Jadwigę, Józefa, Sylwestra z rodziny Kubickich;

+ Pelagię, Henryka, Bogusława Budzińskich, Bolesława, Marię Kowalczyk, Marię Korczyc, Krystynę Logloza, Annę Olszewską, Praksedę, Stanisława Szablewskie, Mariana, Bronisława Szablewskich, Kazimierę, Ludwikę, Edmunda, Albina Grams, Stefanię Perzyńską, Andrzeja, Benedykta Kowalewskich, Mariannę Mikołajczyk;

+ Stefanię, Franciszka, Andrzeja, Stanisława, Mirosława, Andrzeja, Łukasza, Zuzannę, Józefa, Antoniego, mariannę, Franciszka, Jana, Joannę, Leona, Stefanię, Rozalię, Anastazję, Franciszka, Jana, Elżbietę, Irenę, Leokadię;

+ Kazimierza, Eugenię, Martę, Franciszka, Bożenę, Eugeniusza Jędrzejek, Leona, Martę Bogusławskich, Zofię, Edmunda Nojman, ks. Józefa Bogusławskiego, Teresę Glinkowską, Maksymiliana, Wiktorię z rodziny Koniecznych, Pelagię Bogusławską, Wiktorię i Józefa Janaczek, Małgorzatę Miskiewicz;

+ Lucjana, Władysława, Józefę Galus, Jana, Katarzynę Nowak, Jana i Józefę Panek, Jana i Stefanię Kozioł, Jana i Józefę Mołas, Jana i Władysławę Mierzwa, Jana i Marię Rudkowską, Jadwigę Jankowską, Aldonę i Jana Leśniaków, zmarłych kapłanów z naszej parafii, zmarłych sąsiadów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Józefę, Franciszka, Władysława, Stefanię z rodziny Nowickich, Marię, Jana, Stanisława, Bernarda z rodziny Banachów, krewnych, znajomych, księży, siostry zakonne z naszej parafii;

+ Bronisławę, Czesława, Eugeniusza z rodziny Warmuzów, Teresę Nowacką, Annę, Leona Białczyków, Żanetę Grendę;

+ Jarosława i Agnieszkę Marciniak, Zenona Wróblewskiego, Zdzisława Melnarowicza, Mariannę Królczyk i Romana, Tadeusza Siurka, Beatę Wołyńską, Janinę i Jana Węgrzynów, Tadeusza Grzeszczaka; + Annę, Michała, Mieczysława, Wiktorię, Tadeusza i pozostałych zmarłych z rodziny Grzelaków, Józefę, Stanisława, Annę, Jana i pozostałych zmarłych z rodziny Nowaków, Jadwigę i Antoniego Kozerów, Kazimierę i Franciszka Kutta, Genowefę, Ewę, Macieja, Grzegorza Suleckich, Władysława Stańko, Leona Pikowskiego, Edwarda Jędrzejka, Marię, Franciszka, Lucynę i Alfreda Otto, zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ ciocie, wujków, przyjaciół, nieprzyjaciół, cierepiących w czyśćcu;

+ z rodziny Michalaków, Siewarków, Serbinów, Płucienników, Lutrzykowskich, krewnych, znajomych, sąsiadów, zmarłych księży z naszej parafii, poległych na wojnie;

+ Bronisławę i Władysława Skwarek, Czesławę i Andrzeja Płóciennik, Stanisławę i Marcina Serbin, rodzeństwo: Janinę, Teresę, Józefa, Franciszka, Zenona, Marię, Zdzisławę, Tadeusza, krewnych, Tadeusza;

+ Jadwigę i Edwarda Bukowskich, Stefanię, Antoniego Terleckich, Helenę, Tadeusza Smerża, Władysława Kąkolewskiego;

+ Anastazję, Józefa, Paweł, Joachima, Bernarda Grochowskich, Gertrudę, Annę, Władysława, Józefa, Gertrudę Kowalskich, Weronikę, Feliksa, Martę, Leona, Piotra, Zuzannę, Pawła, Tomasza, Jerzego, Stanisławę, Antoniego z rodziny Strych;

+ Genowefę i Jana Jackowiak, Irenę i Wacława Przewoźniak;

+ Jana, Józefę, Helenę, Edmunda z rodziny Wnuków, Zofię i Czesława Gbur, Anastazję, Władysława Palencik, Antoniego, Zofię, Jana Staszczyk, pozostałych zmarłych z rodziny Wnuków i Staszczyków;

+ Annę, Emiliana Kowalskich, Czesławę i Jana Piłatów, Anielę i Feliksa Wysockich, pozostałych zmarłych z rodziny Kowalskich, Szostaków, ks. Stanisława Olędzkiego i ofiary konfliktów zbrojnych na świecie;

+ Stefanię, Kazimierza, Marcina, Apolonię, Stanisława Zabłockich;

+ Anielę, Mariana, Katarzynę, Mercelego Bączkiewiczów, Joannę, Jana Domagalskich, Teodorę i Mariana Nowickich;

+ Jana, Janinę Słupskich, Mariana, Józefa, Józefa Pytlarz, Mirosława Badukowskiego, Józefa Ciesielskiego, Jerzego Modrow;

+ Michała, Zuzannę Jeremin, Czesława, Władysławę Nowak, Aleksandra, Henryka, Edmunda z rodziny Nowaków, pozostałych zmarłych z rodziny Jereminów i Nowaków;

+ z rodziny Hamerów: Antoninę, Franciszka, Norberta, Wacława, z rodziny Wowczyniuk: Jana, Eudokię, Aleksandra, Włodzimierza, Józefa, Helenę, Teresę, Jadwigę, Marię, Benignę, Marię;

+ Kazimierę, Józefa, Andzeja Głyżewskich. Jana Jaworskiego;

+ Jana i Walentego Kasperowiczów, Jadwigę i Adama Chomskich, Helenę, Jozefa i Jana Korolewiczów;

+ Antoniego, Annę, Ewę i Mieczysława Kanas;

+ z rodziny Pierzyna: Czesława, Stanisława, Stefanię, Irenę, Lucjana i Honoratę; + z rodziny Rudzkich: Alojzego, Waldemara, Bronisława, Marcelego, Bronisławę, Michalinę, Jadwigę, Jolantę, Józefa, Franciszkę i Jana;

+ z rodziny Jewsiewickich: Józefa, Petronelę, Annę, Stanisława, Wacława, Wincentego, Magdalenę, Romualdę, Bolesława, Juliana, Czesława i Mieczysławę;

+ Annę i Jana Zdolskich, Mariana Stroińskiego, Bogdana Wnuka, Anielę Olejnik, Ryszarda Stawickiego, Jadwigę Wiśniewską, Irenę Grzonkowską, Zofię Łada, Ewę Makowską, Tadeusza Lubczyńskiego, Sabinę Pączek, Helenę Załachowską;

+ Konrada Latanowicza, Władysława Czubę, Adelę Drozda, Władysława, Marię, Leona, Anielę z rodziny Markiewiczów, Halinę Dzieża, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Wiesława Kaczmarczyka, ks. Antoniego Jezierskiego, Kazimierę i Lecha Durka, Jadwigę i Kazimierza Kaszkowiaków, Władysławę, Franciszka, Tadeusza Górnych; + Stanisławę Kruszona, Czesława Rosadę, Franciszka, Kaspra, Piotra Czubów, Helenę Załachowską, Katarzynę Mazur, Zenona Czubę;

+ Magdalenę, Karola, Andrzeja Drzyzgiewiczów, Anielę, Stanisława, Jerzego, Krystynę z rodziny Pawłowskich, Zofię Kosiorek;

+ Jana, Felicję, Jadwigę, Andrzeja, Franciszka, Stefana, Edwarda, Józefę z rodziny Nowackich, Konstantego, Zofię, Annę, Zygmunta, Józefa, Franciszkę, Emilię, Stanisława z rodziny Orpików, Helenę, Brunona, Andrzeja z rodziny Hinca, Jolantę Bartkowiak, Bożenę Olszewską;

+ z rodziny: Sionda, Kalina, Maślanka, Hass, Bohn, Franzen, Fay, Giese, a szczególnie Helenę, Józefa, Małgorzatę i Bertolda, Sebastiana Postek, Eugenię Kondratowicz oraz wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Bronisławę Czyż, Bronisławę i Agnieszkę Wtorkowskich; + Bronisławę i Halinę Wierzewskich, Alfonsa Dembińskiego;

+ Zbigniewa, Janinę, Ludwika, Bronisława, Tomasza z rodziny Cyrulików, Teofilę, Adama, Henrykę, Tadeusza z rodziny Czuba, Adelę i Jana Jastrzębskich, dziadków z obojga stron;

+ Kazimierę Klesińską, Halinę i Bronisławę Wierzewskich;

+ Wacława, Annę, Klemensa, Pawła, Emilię, Pawła, Mariannę, Emilię, Apolonię, Adelę, Teresę, Stanisława, Janinę, Ignacego, Teresę, Józefa;

+ Agnieszkę i Kazimierza Dziekan, Klemensa, Gertrudę, Waleriana, Halinę z rodziny Dureckich, Edmunda i Anną Łapacz, Walentynę i Antoniego z rodziny Pietruszka, Kazimierza i Ryszarda Mendlikowskich, Stanisława i Annę Dureckich, Pawła Leszczyńskiego, Władysława Pompałę, ks. Piotra Dziekana;

+ Janinę, Ludwika, Jadwigę, Tadeusza, Mirosławę, Michała, Jana, Helenę, Ryszarda, Kazimierza, Stanisława, Irenę;

+ Krystynę, Karola Pawlaczyk, Antoninę Olsztyńską, Tadeusza Krasnodębskiego, Marię i Eugeniusza Grzelak;

+ Rozalię, Konrada z rodziny Kaczka, Leona, Jadwigę i Wiesławę Kaźmierskich, Piotra, Weronikę, Andrzeja z rodziny Mańczak, Bożenę Pazdej, Konrada i Helenę Bekierskich, Zofię Kurowską, Jadwigę Molak, Władysława Pszczółkowskiego i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Czesława, Józefa, Annę Borkowskich, Mariana, Annę, Romana i Władysławę z rodziny Frelichów, Agnieszkę, Bernarda Burzyńskich, Ewalda, Władysławę Bischof, Józefa, Edwarda, Jerzego, Jadwigę z rodziny Jaraczów, Annę Dołecką, Wacława i Martę Malaszewskich;

+ Franciszkę, Stefana, Władysława, Ryszarda, Janinę Gągorek, Antoniego, Bronisławę Mokrzyckich, Benedykta Siedłowskiego, Stefanię, Michała Moskaluk;

+ Jadwigę, Wacława Skobel, oraz pozostałych zmarłych z rodziny Skobel, Wójtowicz, Franciszka Grygiel oraz pozostałych zmarłych z rodziny Grygiel, Cuper, Wandę Bicz, Jana Mydłowskiego;

+ rodzicow z obojga stron, Władysława, Ewę, Zbigniewa, Annę, Jana, Bronisława, Józefa, Jana, Klarę, Zofię, Władysławę, Czesława, Mariana, Martę, Cecylię, Onufrego, Zygmunta, Mariannę, Alfonsa, Mariannę, Andrzeja, Kazimierza, Edmunda, Stanisława, Kazimierza, Pawła i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Helenę, Franciszka z rodziny Załachowskich, zmarłych z rodziny Żakowskich i Załachowskich;

+ Annę, Marcelego, Zofię, Józefa z rodziny Potomskich, Małgorzatę Pierdzioch;

+ Jana Szmaglińskiego i pozostałych zmarłych z rodziny Szmaglińskich, Katarzynę i Bronisława, Martę i Aleksandra, Wandę i Alfonsa, Martę i Alojzego i pozostałych zmarłych z rodziny Lipskich, Julię i Bernarda, Agatę i Maksymiliana, Wandę i Leona, Helenę i Józefę;

+ z rodziny Peplińskich: Bronisławę, Waleriana, Klemensa, Franciszkę, Alfonsa, Józefę, Józefa, Irenę i Franciszka, Marię i Cyryla, cierpiących w czyśćcu, zmarłych księży z naszej parafii i pochodzących z naszej parafii;

+ z rodziny Niemczyńskich: Władysławę, Gertrudę, Rozalię, Stanisława, Nikodema, Franciszka, z rodziny Pawełków: Alicję, Marię, Roberta, Feliksa;

+ Reginę Kaniewską;

+ Helenę, Leona, Salomeę, Czesława, Zdzisława, Honoratę, Ryszarda, Zygmunta, Zdzisławę, Józefę, Józefa, Zofię, Antoniego, Bogdana, Józefa, Wacława, Stanisława;

 

+ Jana Kuczyńskiego, Helenę, Piotra, Katarzynę, Franciszka Aleksandrzaków, Stanisława Polanowskiego;

+ Annę, Józefa, Bernarda Dywel, Sabinę i Franciszka Tyll, Helenę i Mariana Małdoch, pozostałych zmarłych z rodziny Dywel, Tyll, Grochowalskich;

+ z rodziny Skarbowskich: Tadeusza, Juliana, Tomasza, Marię i rodziców z obojga stron, z rodziny Miłostan: Annę, Kazimierza i rodziców, Grażynę Soroczyńską;

+ Dorotę, Franciszka, Annę, Tomasza, Ewę, Renatę, Stefana, Helenę z rodziny Pałubickich, Pawła Joddę, Bolesława, Irenę, Jana z rodziny Grochowskich;

+ Kazimierza, Rozalię, Annę, Kazimierza, Helenę, Jana, Łucję, Mariana, Gertrudę, Tadeusza z rodziny Boińskich, Franciszka i Jadwigę Grochowskich;

+ Władysława Stasiewicza i zmarłych z rodziny Stasiewicz, Jerzego, Władysławę, Bolesława, Zygmunta Stasiewicz;

+ Michalinę Wolak, Jana Harasimowicza, Leonardę, Jolantę, Helenę, Józefa, Florentynę i pozostałych zmarłych z rodzin: Wolak, Harasimowicz, Stasiewicz, Dukat, Olesińskich;

+ Martę, Anastazego, Stanisława, Józefa, Julię z rodziny Redzimskich, Zofię Dudzińską, Janinę, Wacława, Ryszarda z rodziny Augustynów, Bolesławę, Franciszka z rodziny Banach, Annę i Mieczysława Warczak, Ryszarda Świtalskiego, ks. Stanisława Olędzkiego, Wandę Baron;

+ rodziców Świderskich, Konstantego, Mariannę, Piotra Nyleckiego, męża Perskiego, syna Tadeusza Perskiego;

+ Genowefę, Pelagię, Ludwika, Janinę, Henryka, Piotra z rodziny Fechner, Sylwestra, Mariannę, Bernarda, Edmunda z rodziny Kuhn, Franciszkę Ratajczyk, Jana, Helenę i Jana Wiśniewskich,, Agnieszkę i Augustyna z rodziny Rożek;

+ Jacka Misiaka, Annę i Kazimierza Lisowskich;

+ Karolinę, Macieja, Tadeusza Piątek, Władysławę i Bolesława Nowak;

+ Helenę i Stanisława Musiał, Annę i Leona Golik, Nataszę i Bolesława Kuświk, Kazimierę i Franciszka Jaśniak, Waleriana i Jerzego Skrzypczak, Zbigniewa Podgórskiego, Andrzeja Błesnowskiego, Władysława Siwek, Artura Suleja, Mariana Gawluka, Helenę i Cecylię, Mariana Golik;

+ z rodzin: Huszczanowskich, Śnieżko, Sokal, Bułajów, Jasińskich, Kaźmierowskich i Annę Gajewską;

+ Henryka Majewskiego, Zachariasza, Juliannę Kujawskich, Wiktorię Dobosz i pozostałych zmarłych z rodziny Majewskich, Kujawskich i Dobosz;

+ Jana z rodziny Orzoł, Józefę Zwaruń;

+ z rodziny Fidler: Stefanię, Leona, Teresę, Tadeusza, Andrzeja Sagalarę, z rodziny Zyśk: Stanisława, Piotra i Mariannę, z rodziny Najdzion: Piotra, Walerię, Józefę, Aleksandra, Jadwigę, Elżbietę, Urszulę, Piotra i Franciszka;

+ z rodziny Kuźniackich: Stanisławę, Franciszka, Michała, Antoninę, Antoniego, Zofię, Jakuba, Marię, Witolda, Czesławę, Leona, z rodziny Smyk: Annę, Jana, Michalinę, Zachariasza, Michała, Marię;

+ Elżbietę, Władysława Nowik, z rodziny Marczak: Janinę i Wacława, Zofię, Walentego Antczaków, z rodziny Kurosz: Wiktorię, Michała, Tadeusza, Józefa, Marka Kręckiego;

+ Leokadię, Apolonię, Teresę, Franciszka, Cypriana, Alojzego, Zdzisława, Polikarpa, Janinę, Stanisława z rodziny Kledzik, Zdzisława Matuszewskiego;

+ Marię i Franciszka Otto, Aleksandrę i Eugeniusza Piechowiaków, Aleksego i Józefa Zmudzińskich, Genowefę Matuszewską;

 

+ Helenę, Martę, Stanisławę, Józefę, Jakuba, Władyslawa, Mariana, Leona, Jana z rodziny Pływaczyk;

+ Martę, Wiktorię, Władysława, Franciszka z rodziny Pilarskich, Jana Szymańskiego;

+ Antoniego, Mariannę, Stanisława, Kazimierza z rodziny Banasik, Konstantego, Magdalenę Hamułko, Stanisława, Waleriana, Marię, Mariannę z rodziny Kańczkowskich i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Katarzynę, Jana, Teresę, Marka, Janusza z rodziny Kryckich, Jana, Henryka, Wandę, Władysława, Adama z rodziny Żukowskich, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Antoniego Jezierskiego;

+ Helenę, Michała Greń, Stefanię, Hipolita Rajewskich, z rodziny z obojga stron;

+ Rozalię i Konrada z rodziny Kaczka, Leona, Jadwigę, Wiesławę Kaźmierskich, Piotra, Weronikę i Andrzeja Mańczaka, Bożenę Pazdej, Konrada i Helenę Bekierskich, Zofię Kurowską, Jadwigę Molak, Władysława Pszczółkowskiego i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Barbarę Wnuk, Łucję, Marcelego, Mirosławę, Różę, Bronisławę, Jana, Franciszka, Helenę, Marię, Józefa, Agnieszkę, Zygmunta Załachowskich, Helenę, Wacława, Eugeniusza, Annę, Feliksa Nowakowskich, Ludwikę, Piotra, Mikołaja, Annę, Wacława Maślanków, Stanisławę, Jana Czarneckich, Felicję, Stanisława Szmaniów, Pelagię, Zygmunta Kowalskich, Elżbietę Kwiatkowską;

+ Stefana, Melanię, Jerzego Nowak, Helenę, Barbarę, Bolesława, Irenę, Feliksa Misiak, Czesławę, Piotra Wanat, Mariannę Czerniakiewicz, Dariusza Wegnera;

+ Henryka, Marię Woźniak, Danutę, Edwarda, Jerzego Hasse;

+ Eugenię, Ignacego z rodziny Łaskawiec, Bolesławę, Jana, Wiesława, Marię Kawalerczyk, Beatę Kawalerczyk – Trzcińską, Józefę, Franciszka, Zenona, Ludwika, Irenę, Stefanię z rodziny Jendryka;

+ Annę, Hieronima, Józefa i pozostałych zmarłych z rodziny Bośko, Stanisława, Anielę, Antoniego Fręsko, z rodziny Szandrochów, zmarłych księży z naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Jana, Stanisławę, Zdzisława, Irenę, Emilię, Stanisława z rodziny Podsiadło, Kazimierza, Jana, Jadwigę z rodziny Przykłockich, Kazimierza Olszewskiego, Mariana Ptasińskiego, Marlenę Lubińską;

+ Marię, Annę, Jana, Alojzego, Wandę z rodziny Piszczek, Małgorzatę, Nepomucena z rodziny Smolarz, Annę, Adolfa z rodziny Trojnara, Teresę i Józefa Matela, Mariusza Gornowicza;

+ Beatę Kawalerczyk-Trzcińską, Stefana, Annę, Wojciecha z rodziny Sarwa, Cecylię, Jakuba Dorochowicz, Eugenię, Ignacego Łaskawiec, Bolesławę i Jana Kawalerczyk, Wiesława Kawalerczyka, Zenona Jendrykę, Marię Kawalerczyk, Leokadię, Wojciecha Kasendra, Janinę, Bernarda Imaszewskich, Emilię Ościłowską, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Franciszkę, Jana Karnowskich, Annę Staniszewską, Halinę, Zdzisława Niedźwiedzkich, wszystkich zmarłych krewnych, sąsiadów, dobroczyńców i znajomych;

+ Janinę, Kazimierza, Stefanię, Witolda Okulewicz, Rozalię, Cyriaka Dąbrowskich, Marię i Jana Głyżewskich, Melanię, Antoniego, Krzysztofa i Jana Święszkowskich;

 

+ Annę, Stanislawa Gach, Olgierda Magierę, Alfreda Klingmana, Alę Piłat;

+ Zofię, Wojciecha, Edmunda z rodziny Kobiołka, Czesława, Marcina, Agnieszkę Lieske, Agnieszkę, Annę, Pawła, Ewę, Henryka z rodziny Kittel, Marię, Edmunda, Czesława z rodziny Dąbrowskich, Franciszkę, Michała Rucińskich, ofiary wojen, zamachów i prześladowań;

+ Eugeniusza, Władysława, Rozalię Dróżdż, Mariana Kuśnierka, Aleksandra Truszkowskiego, pozostałych zmarłych z rodzin: Dróżdż, Kuśnierek i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Helenę, Feliksa, Czesława Dończyk, Bolesława Maćkowskiego, Władysława z rodziny Drygała, pozostałych zmarłych z rodziny Wegner, Preus, Figler;

+ Irenę, Jana, Mariannę, Władysława z rodziny Najdoch, Kazimierza Awgul, Salomeę, Antoniego z rodziny Tadych, Leokadię Borzuta, dzieci nienarodzone i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ z rodziny Zibrowskich: Stefanię, Ryszarda, Franciszka, Michała, Hannę, Annę, Antoniego, Waldemara z rodziny Bruckich, Krystynę Szwarc, Jadwigę Solibiedę, Krystynę Świstak, Wirchinię Rosa;

+ z rodziny Dulewicz. Barbarę, Józefę, Stanisławę, Piotra, Tadeusza, Józefa, Antoniego, Kazimierę, Stanisława, Marię i Jana Świątek;

+ Janinę, Tadeusza, Stanisławę, Wincentego z rodziny Galemba, Irenę, Zygmunta Stefanowicz, Martę, Czesława, Franciszka, Teodozję, Marię, Zbigniewa, Martę z rodziny Kowalskich, Zofię, Helenę Michalskich;

 

 

+ Anastazję, Stanisława, Katarzynę Wołot, Jadwigę, Mirosława, Jerzego Olinowicz, Jadwigę, Brunona Prywer, Reginę Chełstowską, Józefa, Bogdana Kremieniewskich;

+ Zbigniewa, Elżbietę, Ewę Pazderskich, Cyrylę, Leszka Weber, Franciszka, Apolonię Berendt, Grażynę, Ryszarda Samosiuk, Czesława Próchniewicza, Jakuba Szpejera;

+ Feliksa, Piotra, Maksymiliana, Janinę, Józefę, Ignacego, Marię, Jana, Antoniego, Lucynę, Macieja, Teresę, Grzegorza, Marię, Helenę, Urszulę, Katarzynę, Zofię, Annę, Kazimierza, Walentego, Stanisława, Michała, Filipa, Teodorę, Jana, Jadwigę, Mieczysława, Mikołaja, Praksedę, Agnieszkę, Zenobię, Aleksandra, Marię, Józefa, Helenę Jannę, pozostałych zmarłych z rodziny Pachników, Jakimczyków, Sawczuków, Boczyło;

+ Elżbietę, Kazimierza, Franciszkę, Józefa, Wacława, Władysława, Zofię i Marcina;

+ Stefana, Wiktorię, Marię, Bernarda, Jerzego, Zygmunta, Kazimierę z rodziny Budnych;

+ Jana, Henryka z rodziny Żukowskich, Zbigniewa Brodę, Katarzynę Krycką, Bronisława Kaczmarka, Małgorzatę Celińską, Jana Kryckiego, Teresę Krycką, ks. Stanisława Olędzkiego, Danutę Strzelecką, Agatę Kutz, Bogusława Nowaczyka;

+ Janinę i Tadeusza Rubik;

+ Cezarego Grelowskiego, Jana Surdyka, Stefanię, Władysława, Adriana, Stanisława z rodziny Rubik;

+ Janinę, Tadeusza, z rodziny Rubik, Mariannę, Mariana z rodziny Woźniak;

+ Andrzeja, Marię, Jadwigę, Elżbietę, Romana, Stanisławę z rodziny Cieniawa, Wal, Czarneckich, Markowiczów, dziadków, chrzestnych;

+ z rodziny Zdebów, Janców, Henryka, Eleonorę, Michała i z rodziny Kuczma, Torzewskich, Szapielów, zmarłych kapłanów i cierpiących w czyśćcu;

+ Jerzego, Marię, Wojciecha Kabat, Wandę, Kazimierza, Jana, Franciszka Jasińskich, Annę, Alfonsa, Franciszka Wendland, Zofię, Janusza, Wandę, Martę, Genowefę, Danutę, Annę, Józefa, Irenę, Bronisława, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Antoniego Jezierskiego;

+ Tadeusza Wikieł, Stanisławę, Stanisława z rodziny Pietrysiak, Anzelmę, Piotra Wikieł, Bolesławę, Czesława Myczko, Franciszka Pietryszka, Franciszka Onisk;

+ Franciszkę, Zygmunta, Kornelię, Stanisława z rodziny Sosnowskich, Henrykę Kaźmierczak, Józefa Kaźmierczaka, Stanisława Długaszewicza, Elżbietę Chalimoniuk, Kazimierza Buzalskiego, Bertholda i Małgorzatę Giese, Monikę i Hansa Hass;

+ Weronikę Nowak, Gertrudę Kukowską, Ojca Leszka i ojca Przemysława, zmarłych chórzystów chóru świętej Cecylii i chóru Halka, Marię i Jana Jankiewiczów, Marię Podkówkę, Michała i Franciszka Różniak, zmarłych sąsiadów z bloku nr 12 w roku 2015;

+ Rejnolda, Gertrudę Giese, ks. Edmunda Zamiatałę, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Janusza Popławskiego, ks. Mariana Jutkiewicza, ks. Antoniego Jezierskiego, Annę, Jakuba z rodziny Lechowicz, Reginę i Macieja Ochowicz, Ryszarda Łojewskiego;

+ Bronisławę, Leona, Józefa Kramerek, Annę, Feliksa, Huberta, Marię z rodziny Karge, Mariannę, Martę, Paulinę Chmielewskich, Annę, Józefa, Wacława z rodziny Lewoc, Gabrielę Kramerek, Stanisława Lobę, Barbarę Januszewską;

 

+ Barbarę Wisniewską, ks. Antoniego Jezierskiego, cierpiących w czyśćcu;

+ Adama, Mariana Malińskich, Bolesławę, Józefa Malińskich, Leokadię, Walentego, Mariana, Eugenię Przybyszów, Urszulę Grendę, Kunegundę Kryk, Irenę i Franciszka Kozak;

+ Anielę, Antoniego, Stanisława i pozostałych zmarłych z rodziny Fręśków, Klamerków, Karola Bączkowskiego, Władysława Klamerka;

+ Karolinę, Aleksandra, Ludwika, Jerzego i pozostałych zmarłych z rodziny Chajczuków, Pawluczuków, Galusik i Ruth Durer;

+ Pelagię, Michała, Zenona, Franciszkę z rodziny Frąckowiak, Jerzego, Józefa Kozłowskich, Aleksandrę, Stanisława, Jacka z rodziny Rodź, Janinę Kroszel, Zofię Blaszke;

+ Mariannę, Czesława Ignaciuk, Stanisławę, Władysława Ignaciuk, Jadwigę Cieślik, Bronisławę Rychlewską, Grzegorza, Teresę Kobza, Krystynę, Alicję, Annę, Genowefę, Zofię, Stanisławę, Stanisława, Henryka, Józefa, Zdzisława, Wacława Zabielskiego, Annę, Jana, Jana Andrzejczak, Józefę;

+ Katarzynę, Jana, Mieczysława z rodziny Burdziaków, Martę, Alfonsa, Karola z rodziny Tochów, Wandę Piekarską, Teresę, Teklę, Józefa z rodziny Horbacz, sąsiadów, koleżanki;

+ Gertrudę i Bernarda Kalina i pozostałych zmarłych z tej rodziny, Martę, Jana Radziej, Weronikę i Antoniego Manthey i pozostałych zmarłych z tej rodziny, Marię Koniuszy z pozostałych zmarłych z rodziny Koniuszy;

+ Władysławę, Alfonsa, Franciszkę, Bronisława, Marię, Franciszka, Mariannę, Władysława, Helenę, Hilarego, Andrzeja, Katarzynę, Franciszka, Piotra, Alicję, Martę, Łucjana, Antoninę, Władysława, Urszulę, Dominikę;

+ Franciszkę, Piotra, Alfonsa, Mariannę, Agnieszkę, Pawła, Franciszkę, Łucję, Jerzego, Kazimierza, Urszulę i cierpiących w czyśćcu;

+ Kazimierę, Józefa, Andzeja Głyżewskich i Jana Jaworskiego;

+ Jerzego, Danutę, Irenę, Jerzego, Irenę, Zenona, Jadwigę, Barbarę, Mariana, Gabrielę, Józefa, Stanisławę, Stefanię, Jadwigę, Wojciecha, Halinę, Łucję, Bolesława, Czesława, Bolesławę, Annę, koleżanki, sąsiadów, znajomych, zmarłych księży z naszej parafii, Romana, Marię i cierpiących w czyśćcu;

+ Rodziców, braci, krewnych i wszystkich bliższych i dalszych z rodzin Nesteruków, Drozdowiczów;

+ Jana, Mariannę, Stefana, Józefa, Teresę, Katarzynę z rodziny Kiżewskich, Helenę, Kazimierza, Witolda, Mieczysława z rodziny Parzczenków, Helenę, Antoniego, Rudolfa, Albina, z rodziny Hartmanów, Irenę, Jadwigę;

+ Józefa, Zofię, Bronisławę, Andrzeja, Mariannę, Kazimierza, Bernardę z rodziny Mitelsztet, Wernera, Anielę, Teodora, Marię, Zofię, Zygfryda z rodziny Blochów, Franciszkę, Wojciecha, Leona z rodziny Ignaczaków, zmarłych dalszych krewnych z rodzin i zmarłych kapłanów z naszej parafii;

+ Bolesławę, Józefa, Antoniego, Henryka, Jerzego, Franciszka z rodziny Jaśków, Weronikę, Wojciecha Pajor, Bernarda Tomczyka, Władysława Lewandowskiego i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Helenę Bajerską, Halinę, Ryszarda, Mirosława z rodziny Bruzda, Zofię, Tadeusza z rodziny Janiaków, Barbarę Gofron, Marię Szeszułę, Janusza Musiałowicza, Danutę i Zbigniewa z rodziny Strokowskich, Aleksandrę Kawę;

 

+ Ludgierda Cimaszewskiego, Annę Ziętek, Jadwigę Dąbrowa, Rozalię Pach, Przemysława Różańskiego, Renatę Różkowską, Juliana Czechlewskiego, Jana Jóźwiaka, Tadeusza Gapińskiego;

+ Roberta Szaszkowskiego, Tadeusza, Eleonorę, Stanisława, Zofię, Krystynę, Kazimierza, Wiesławę z rodziny Iwanowicz, Jadwigę, Czesława, Zbigniewa, Hannę z rodziny Dudkiewiczów;

+ Hipolita, Marię, Mariana, Małgorzatę, Henryka i Kazimierę, Mirosława z rodziny Leszczewicz, Stanisławę, Mariana Jędros, Wacławę i Władysława Woźnych, Edwarda Horydę, Zofię i Jana z rodziny Matejek;

+ Bożenę, Jadwigę, Bronisława, Zofię, Kazimierza, Klarę, Anielę, Klarę, Jana, Feliksa, Irenę, Zofię, Witolda i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Marię i Cyryla Turzyńskich, Henryka, Franciszkę i Józefa Turzyńskich, Wandę, Wiesława Łowińskich, Katarzynę i Jana Mirr, Jana, Warmbier, Małgorzatę, Mariannę, Bronisława Bruskich, Zygmunta Grochowskiego, Annę, Konrada, Wiesława, Stefana, Grażynę Frenzlów, Monikę, Stefana, Edwarda Kulwickich, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Katarzynę, Jana, Feliksa, Mariannę Mirr, Marię, Cyryla, Henryka Turzyńskich, Alojzego, Wandę, Zygmunta Grochowskiego, Monikę, Stefana, Edwarda Kulwickich, Annę, Konrada, Wiesława, Stefanię Frenzlów, Grażynę Ławicką, dziadków, babcie z obojga stron, krewnych, znajomych z obojga stron, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

 

 

+ Jana, Annę, Julię, Zofię Kamińskich, Jana, Tomasza, Halinę Zadrożnych, Józefa Korczaka, Lucynę Wesołowską, Antoniego, Stanisławę, Trelę, dziadków;

+ Wiktorię, Janinę, Antoniego, Józefa, Jana, Tadeusza, Henryka, Waldemara, Irenę z rodziny Pawłuszków, Mariannę, Agnieszkę, Michała, Władysława z rodziny Olejarz, Eugenię, Bronisława z rodziny z obojga stron, a także wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Monikę, Jana, Bogdana, Mariana z rodziny Dróbków, Stanisława Springera, Joannę, Alojzego, Cecylię, Wiktora, Bronisławę, Teresę;

+ Eliasza, Katarzynę, Michała, Teresę, Piotra, Marię, Wacława, Dorotę, Eligiusza, Wacława, Stefanię, Mikołaja, Antoninę, Irenę, Zofię, Annę, Jana, Krystynę, Wacława, Mikołaja, Szymona, Antoninę, Barbarę, ks. Piotra Dziekana;

+ ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Stanisława Olędzkiego, Ks. Adama Opackiego, Wojciecha Opackiego, Annę Opacką, Stefanię Polilejko, Marię Łukaszewską, Jana Skibickiego, Eddę Bearzatto, Tadeusza Magdzińskiego, Irenę Kuźlik, Franciszkę Magdzińską;

+ Jana, Jadwigę z rodziny Magdzińskich, Józefa, Elżbietę, Annę z rodziny Mańczak, Józefa, Paulę, Tadeusza z rodziny Grzeszczak, Gabriela Wilińskiego, Józefa, Martę, Wacława Felskich;

+ z rodziny Pyszka: Władysława, Cecylię, Franciszka, Benedykta, Zygmunta, Henryka, z rodziny Kubiak: Pelagię, Stanisława, Jana, Franciszka, Henryka, z rodziny Jankowskich: Helenę, Franciszka, Eugeniusza, Jerzego, Krzysztofa Barańczuka, Mirosława Pelichowskiego, Gertrudę, Jana Sałkiewicz, Teresę, Jana Adamskich, Agnieszkę, Konrada Przewoźniak, ks. Witolda Koniecznego;

+ ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Henryka Jacenciuka, kl. Dariusza Kabułę;

+ Mariannę, Leona, Władysława Kościańskich, Marię, Mikołaja, Józefa Koziarskich, Gertrudę, Jana Grugel, Danutę, Jerzego Skowrońskich, Floriana Wesołowskiego, Jolantę Bartkowiak;

+ Teresę Starogarską, Krystynę Topczewską, Elżbietę i Walentego Teleżyńskich, Marię i Stefana Niezborała, Zenonę Krępińską, Teresę Ziołańską, Helenę Siwiak, Annę Ryczek, Anielę Nowak, Janinę Początek;

+ Zofię, Mariana Jagodzińskich, Stanisławę, Stanisława Knap, Józefę, Jana, Janinę, Rajmunda, Krzysztofa Boncel, Henryka Sypka, Bogdana Ptaka, Adama Komendarczyka;

+ Jolantę, Teresę, Judytę, Macieja, Szymona, Sławomira, Agnieszkę, Szczepana, Zbigniewa, Jacka, Józefa, Bolesława, Helenę, Pawła, Renatę, Wacława, Jana, Marię, Tomasza, Monikę, Franciszka, Władysławę, Stanisławę, Karolinę, Florentrynę, Władysława, Józefa, Jana, Agnieszkę, Irenę, Zygmunta, Helenę, Henryka, Władysława, Mieczysława, Bogumiłę;

+ Jana Wożniaka;

+ Katarzynę, Józefa z rodziny Łazanowskich, Annę, Mirosława, Eugeniusza Łukasiewicz;

+ Łucję, Stefana Kutela;

+ Jana, Michała z rodziny Kawaciuk, Marię Mucha i Jana Kozłowskiego;

+ z rodziny Piszczek: Jana, Annę, Marię, Małgorzatę, Annę, Alojzego, Teresę, z rodziny Malczewskich: Franciszka, Wandę, Jerzego, Konstancję;

+ Józefa, Józefę, Michała, Józefę, Piotra z rodziny Sobczyk, Ryszarda i Andrzeja z rodziny Rybak;

+ Marcina, Józefę z rodziny Wątroba, Mariana, Walerię, Franciszka z rodziny Rybak;

+ Wandę Słowikowską, Renatę Krammer, Marię Czernikowską, ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Kazimierza Lewandowskiego, Barbarę Lemańczyk, Rafała Dobosza, Zbigniewa i Gertrudę Ciesielskich, Romana, Martę z rodziny Nalka, Halina, Aleksander, Kazimierz Turkowscy, Jana Butorowskiego;

+ Lucynę Krutek, Janinę Kieruj, Aleksandrę Kozera, Anielę Sajnę, zmarłych sąsiadów w tym roku;

+ Walerię, Zbigniewa, Jerzego z rodziny Kierzkowskich;

+ Teodorę, Feliksa, Marka, Mariusza z rodziny Milczarków, Martę, Stanisława Kołodziejskich, Krystynę i Zbigniewa Kowalskich;

+ Marię Fidosiej, Bronisławę Tomasik, Rozalię i Leszka Chudek, Adama Cicharskiego;

+ Janusza, Barbarę, Jadwigę, Pawła, Aleksandra, Annę, Henryka, Jana, Bronisławę, Aleksandra, Marię, Pawła, Eugeniusza, Zbigniewa, Władysława, Celinę, Barbarę, Henryka, Annę, Aleksandra, Pawła, Bronisławę, Kazimierza, Marię, Michała, Michała, Reginę, Stanisława, Tadeusz, Janusza Chechłacza, Barbarę Ciechomską, Pawła Antonowicza, Jadwigę Antonowicz, Pawła, Marię z rodziny Krassowskich i ich rodziców;

+ Zbigniewa, Tadeusza z rodziny Grabowskich, Salomeę, Edwarda, Zofię, Grażynę, Wacława Strzeleckiego, Piotra, Mariannę Tryka, Zuzannę Jażdżewską, Jerzego, Jana, Tadeusza, Stanisława, Gertrudę Rzepeckich, Krzysztofa Korzeniowskiego;

+ Gertrudę, Władysława, Edmunda, Władysława, Marię, Jadwigę, Stanisława Nieruszewskich,

+ Urszulę, Józefa, Marię Górznych, Stanisława, Wiesława, Józefa, Jadwigę, Franciszka z rodziny Szymańskich, Zygmunta Pikowskiego, Bernarda, Marię Węgrzyn, Agnieszkę, Genowefę, Ludwika Lecckich, zmarłych księży z naszej parafii, znajomych, sąsiadów, krewnych i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Słowińskich i Cylke;

+ Anastazję, Grzegorza, Teklę z rodziny Zawada, Janinę, Annę, Sławomira, Stefana, Zbigniewa z rodziny Zawali, Wojciecha Szczechowskiego, Jana, Mariana Stępień;

+ Lucynę i Romana Malinowskich, Stanisława Fernera, Mariannę i Stefana Ferner, Marię i Jana Talagów, Stanisława Talaga, Bronisławę i Maksymiliana Faleńczyk, Annę i Antoniego Rutkowskich, Helenę Mosór, Stanisławę i Stanisława Kozińskich, Judytę Kostrzewską, Zofię Malinowską, Jerzego Malinowskiego, Janinę Brzozowską, Leokadię Gajewską, Mirosławę Piątkowską, zmarłych z rodziny Piątkowskich oraz Satejów, Jolantę Bąk, Zofię Adamczewską, Agatę Lamczak, ks.Stanisława Olędzkiego i zmarłych księży z parafii Św. Rodziny w Pile;

+ Jana Roubo, Krzysztofa Roubo, Gabrielę Augustynowicz;

+ Krystynę i Tadeusza Szpunar, Marię, Józefa, Janinę Eugeniusza i Antoniego Barutowicz oraz Józefa Butrymowskiego;

+ Mariannę, Leona, Feliksa, Józefa, Bolesława, Łucję, Teodorę, Jakuba Kowal; Gertrudę, Michała, Kazimierza Witoś; Magdalenę, Władysława Hyłek; Annę, Stefana Kowal; Stanisławę, Jolantę, Damiana Polskich; Władysławę Skorupa;

Czesława Szumiejko, Henryka Durskiego; Anielę, Henryka Łopińskich, ks. Jana Sitka; wszystkich zmarłych pacjentów, którymi się opiekowałam;

+ Michała, Franciszkę z rodziny Walerów, Kazimierza i Józefę z rodziny Kołodziejczyków, Bronisława, Rozalię i Józefa, Marię i Wiktora, Józefę, Janinę, Franciszkę i Antoninę, Stanisławę i Władysława, Walerię, Zofię, Antoninę, Stanisławę, Władysława, Walerię, Zofię, Antoniego, Michalinę, Stanisława, Apolonię, Aleksandra, Alinę, Ryszarda, Irenę, Bogdana, Czesława, Karola, Henryka, Ryszarda, Tadeusza, Edwarda, Romana, Sławomira, Waldemara, Lesława, Kazimierza, Marka, Jadwigę, Stanisława, Henryka, Mariana, Jadwigę, Jana, Marka, Mieczysława, Teresę, Wandę, Władysława, Ryszarda, Feliksę, Kazimierza, Annę, Stefana, Edwarda, Lesława, zmarłych księży, znajomych, cierpiących w czyśćcu, tych, którzy zginęli na wojnach, w obozach, katastrofach, kataklizmach, zamachach terrorystycznych, w Katyniu w wypadkach samolotowych, pod Smoleńskiem;

+ Stanisława Tomczyka, Janinę i Stefana Tomczyk, Waldemara Patalona oraz jego rodziców Helenę i Stanisława Patalon, Dariusza Tomaszewskiego, Angelikę, Krystiana Grzeszewskich, Agnieszkę i Władysława Świętochowskich, Klarę i Władysława Świętochowskich i ich córkę Ewę, Janusza, Stanisława, Mariana, Eugenię Kamińską, Reginę, Halinę, Jerzego, Eugeniusza z rodziny Nasucińskich, Klarę Okoniewską, Hildę Sharf, Marię Kisielewską i jej męża;

+ Reginę, Mieczysława, Annę, Stanisława, Kazimierza i Henryka Godzisz, Bolesławę, Jana, Mariannę, Wiesława, Jarosława z rodziny Siczek, Danutę Ratajek, Szymona, Piotra Szczap, Bożenę Tham, Stefanię, Wiktora Bęben, dzieci nienarodzone;

+ Marię, Aleksandra Kreft, Annę Kudlińską, Józefa Koseckiego, Martę, Józefa Suwalskich;

+ Janinę, Stanisława Kłos, Ewę, Romana z rodziny Jarka, Bożenę, Wojciecha Kałużnych, Halinę, Floriana Oborskich, Kazimierza Grabarczuka, Bolesława Ropka, Henryka Pieczorę, Stanisława Szczepanika, Jerzego Teykowskiego;

+ Zofię, Jana, Bogumiła, Antoniego, Urszulę, Franciszka, Martę, Józefa z rodziny Podjackich, Irenę, Bolesława, Franciszka, Jana, Jadwigę Grochowskich, Halinę, Czesława Bartoś, Jadwigę, Kazimierza Spek, Władysławę, Jana, Zygmunta z rodziny Matuszewskich, Pawła Joddę, Dorotę, Franciszka, Kazimierza, Annę, Tomasza, Annę Pałubickich, Janinę, Henryka Mielczarek, Halinę, Zygmunta Graban, Leokadię, Józefa, Franciszka z rodziny Zamorskich;

+ Ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Kazimierza Lewandowskiego, zmarłych księży z naszej parafii, Krystynę Burzewską, Adama Kowalika, Teresę Biedę, Annę Kunat, Józefa Skibińskiego, Zofię i Kazimierza Kowalskich, Zofię Bąk i zmarłych z rodzin: Sochów, Lewandowskich, Mikulin, Osińskich, Wegnerskich, Wymysło, cierpiących w czyśćcu, Irenę, Stanisława Krauze, Edwarda Dąbrowę;

+ Jana i Mariannę Gościk, Czesława, Anastazję Maternowskich, Benedykta Nisiewicza, Alberta Superczyńskiego, Helenę Fraser, Anielę Mazik, Wojciecha Superczyńskiego, ks. Citko, ks. Koniecznego, sąsiadów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Wacławę, Mariannę, Danutę, Dorotę Jankowskich, Kunegundę, Edwarda, Ryszarda, Mirosławę Mechockich, Mirosławę, Andrzeja Witkowskich, Jana Racko, Jana Sudocha, Teofilę i Wincentego Arciszewskich, Jerzego Wosia, Dawida Orczykowskiego, Edmunda, Konrada Jankowskich;

 

+ Eugenię, Franciszka, Andrzeja, Stanisławę Stablewskich, Marię, Walentego Ścigałów, Wacława, Jerzego Domagalskich;

+ Jerzego Wójcika, Zbigniewa Jarmołkowicza, zmarłych z rodzin Wójcików, Jarmołkowiczów i Pozorskich;

+ z rodziny Nisiewicz: Benedykta, Józefa, Rozalię, Marię, Stefana, Bronisława, Konrada, Janinę, z rodziny Folerzyńskich: Leokadię, Dawida, Edmunda, Marię, Henryka, Augustynę, Mariana, Eugeniusza i cierpiących w czyśćcu;

+ Władysława, Leokadię, Jerzego, Arkadiusza z rodziny Bucholc, Sylwestra, Katarzynę, Henryka, Bolesława, Bogumiłę, Wiktorię z rodziny Mizernych, Jana Zadrożnego;

+ Ludwika, Marię z rodziny Krestian, Antoniego, Helenę z rodziny Sójka, Janinę i Piotra z rodziny Cierpioł, Anielę, Józefa, Henryka, Teodora, Irenę, Mariana z rodziny Jaworskich, Reginę, Jana, Piotra z rodziny Opiela, Julię Fiałkowską, Henryka, Janinę Karcz, Mariana, Irenę Senger, Jana Byczyńskiego, Mieczysława Rudzika, z rodziny Nowickich, Janusza Lesikowskiego;

+ Szczepana, Wiktorię, Stanisława, Jerzego, Bartłomieja, Elżbietę z rodziny Szczepańskich, Marię i Jana Jenerowicz, Izydora, Stanisławę, Bolesława, Franciszka z rodziny Gielnik;

+ ks. Kazimierza Lewandowskiego, ks. Ryszarda Łaszcza, ks. Henryka Jacenciuka, ks. Antoniego Jezierskiego, wszystkich zmarłych księży z naszej parafii, Piotra, Wacława, Pawła, Wojciecha, Grażynę, Alinę, Barbarę, Krystynę, Zenona, Teresę, Stefanię, Janinę, Mieczysława, Eugeniusza, Dariusza, Stefana, Ludwika, Leona, Romana, Henryka, Eugeniusza, Józefa, Teodorę, Mariana, Czesława, Ryszarda, Wandę, Teresę;

 

+ Zygmunta Majchrzaka, Wiktorię, Piotra Markowicz, Stefanię, Józefa, Mieczysława, Majchrzaków, Marię Starzyńską, Pawła, Martę Markowicz, Jana, Eufemię, Julię, Tadeusza, Pawła, Wacława, Jana, Aftana, Szymona, Juliana, Weronikę z rodziny Kuczyńskich, Zygmunta, Janinę, Annę, Józefa, Krystynę, Henryka, Floriana, Stanisława, Leokadię, Jana z rodziny Chanas, Daniela, Katarzynę, Dymitra, Marię, Helenę, Tadeusza z rodziny Wróbel, Kazimierę Wróbel, Stanisławę Dziwisz, Stefanię, Wojciecha, Barbarę, Marię, Juliana, Zofię, Danutę, Jerzego, Danutę, Romana, Henryka, Annę, Henryka;

+ z rodziny Demczuk: Wiktorię, Piotra, Wojciecha, z rodziny Jagoda: Zofię, Józefę, Józefa, Genowefę, Stanisława, z rodziny Harmas: Franciszkę, Józefa, Władysławę, Wacława, z rodziny Żyłowskich: Marię, Halinę, Ludwika, Jerzego, Tadeusza Rysaka, pozostałych zmarłych z rodzin: Demczuk, Jagoda, Maślewicz, Sazon, Muszyńskich, Pietraszaków, Łoboda, Krawczyk, Pawowskich;

+ Józefa, Helenę, Jana Kępczyńskich, Helenę i Władysława Wojteckich, Czesławę, Bogdana z rodziny Skwarek, Marię, Władysławę Muszyńskich, Annę, Wacława Tadych, Piotra Wojteckiego;

+ Lechosława i Zofię Ortmann, Stefana i Helenę Szymańskich, Rozalię, Jana, Stanisławę, Kajetana, Michalinę, Andrzeja, Mariana, Franciszkę, Czesława, Barbarę, Marię, Wandę;

+ z rodziny Budyńskich, Bochenków, Podhańskich;

+ Annę, Romana, Justynę, Grzegorza Harasik, Marię, Sylwestra Czarneckich, Rozalię Szaigin, Paulinę Tomaszewską, Andrzeja Czarneckiego, ks. Citko, ks. Kazimierza Lewandowskiego;

+ Paulinę, Mikołaja Skromak i wszystkich zmarłych z ich rodzin, Lidię, Antoniego Wróblewskich, Łucję Wesołowską, sąsiadów, Urszulę Stoliczenko, Olgę, Zygmunta Teiw;

+ Alicję Połczyńską, Czesława Domaradzkiego, Joannę, Pawła Wilczewskich, Stanisława Rogińskiego;

+ Stanisława, Marię, Zuzannę, z rodziny Kornaga, Genowefę Nowak, Jadwigę Margraf;

+ Stefanię Kabat, Kunegundę Dudkowską, Halinę i Mariana Adamskich, Salomeę, Henryka Wojtynowskich, Salomeę, Irenę, Teresę Bednarek, Eugeniusza Wojtynowskiego, Krystynę Prądzyńską, Gerarda Misiaka, Martę i Edmunda Bury, Jadwigę i Henryka Kieryj, Bożenę Miciukiewicz, Halinę i Henryka Grajoszek;

+ Gizelę, Kazimierza, Agnieszkę, Jana, Włodzimierza z rodziny Bednarek, Stefana Jarońskiego, Stefanię, Marię, Władysława z rodziny Filejeckich, Marię i Mieczysława Wilczyńskich, Michała, Mariana z rodziny Tausz, Weronikę Reinke, Waleriana Bębek, Annę Bagińską;

+ Bolesławę, Czesława Szmytkowskich, Jadwigę, Franciszka Mazur, Marię, Stanisława, Edmunda, Anielę z rodziny Batura, Alicję Witkowską, Klarę Chyła, Barbarę Górecką, Floriana Jopka;

+ Lidię Błocką, Andrzeja Barańskiego, Zbigniewa Buławskiego, Edwarda Ropellę, Zofię, Stanisława Kręciejewskich;

+ Helenę, Bolesława, Wacława, Janinę, Stanisławę Saternus, Anastazję, Kazimierza, Wacława, Henryka Zwolińskich, Zofię, Teresę, Janinę Lameckich, Leokadię Gorgoń, Lidię Politowską,, Barbarę Michalską, Urszulę, Lecha Rewolińskich, Teresę Jamróz, ks. Olędzkiego, Kleryka Dariusza Kabułę, ks. Piotra Dziekana, ks. Citko;

+ Michała, Franciszkę, Józefa, Stanisława, Jadwigę Mróz, Józefa Śliwę, Marię Różańską, Sabinę Wasilewską, ks. Halagierę, ks. Adama Duraka, Grzegorza Dreger, Lidię Macinkiewicz;

+ Jana, Rajmunda, Alojzego, Andrzeja, Anastazję Jankowskich, Marcina, Antoninę, Kazimierza, Tadeusza, Stanisławę, Józefa, Wiktora, Zenona, Bogdana, Grażynę, Jerzego z rodziny Biniek, Janinę, Jana, Mieczysława Gibałów, Edmunda Berczaka, Gabrielę, Leona Bociek, Irenę Bartkowską;

+ Gertrudę i Józefa Flis, Zofię i Karola Garczarek;

+ Leokadię, Wacława z rodziny Słomian, Stanisława Michniaka, Alfonsa Kościelskiego;

+ Jakuba, Zofię, Aleksandra z rodziny Ambrożuk, Kazimierę Wyka, Józefa Wykę, Tadeusza Kwaśniewskiego;

+ Adama, Bronisławę Cyngot, Ludwika, Stefana, Anielę, Józefa z rodziny Szłapak, Kazimierę i Józefa Dwórnik, Mariannę, Szymona Bień, Szczepana, Ignacego, Józefę, Barbarę z rodziny Cyngot;

+ Helenę, Wojciecha, Annę, Katarzynę, Karola, Józefa, Walentego, Eustachego z rodziny Piecuch, Bronisławę, Bronisława, Stanisława, Stefanię, Stanisławę, Jana, Katarzynę, Jana z rodziny Gaca, Helenę, Mieczysława, Jerzego, Ryszarda, Franciszkę, Marię z rodziny Gregier, ks. Izydora Przybysza;

+ Helenę, Wincentego, Barbarę, Tadeusza z rodziny Wolnowskich, Wojciecha, Stanisławę, Czesława z rodziny Sikorskich, Jana i Jadwigę Teller, Zbigniewa Teller, Jana Wiśniewskiego, Marię, Władysława Wiśniewskich;

+ Józefa, Emilię, Józefa Jakobsche, Edmunda i Janinę Wojtkiewicz;

+ Alojzego, Anielę, Arletę, Władysława, Jana, Zofię, Rozalię, Andrzeja, Leokadię, Wandę, Eugenię, Jana, Marię, Henryka, Alana, Marię, Antoniego, Helenę, Feliksa;

+ Antoniego Adamczaka, Janusz Konsteckiego, Walentynę Lichwa, Ryszarda Dąbrowskiego, Teresę Szmit, Władysława Buśkiewicza, Gertrudę Borucką;

+ Klarę Budnowską, Kazimierza Dutkowskiego, Józefa Skop, Edwarda Holkę, Edwarda Kemnitza, Kunegundę Baszyńską, Irenę, Kazimierza, Piotra Igłę;

+ Kazimierza Cichladze, Reginę Czerkawską, Helenę Rosiak, Czesławę Nochowicz, Pawła Joddę, Marię, Józefa Śmigielskich, Janinę Wieczorek;

+ Jana, Kazimierę Jabłońskich, Stanisławę i Edmunda Ferek, Walentynę i Zenona Czarniak, Stefanię i Jana Zielińskich, Dionizego Strzałkowskiego, Stefanię Maslankę, Jerzego Kowalskiego;

+ Teresę Ostrowską, Leokadię Boguszyńską, Julitę Politowską, Pelagię Maciołek, Bogdana Grabe, Krystiana Pszczołę, Norberta Merker;

+ Genowefę Fechner, Józefa i Henryka Krawiec, Lucję, Melanię Łochowicz, Krystynę Łochowicz, Jadwigę Pszczoła, Jerzego Teykowskiego, Helenę i Zdzisława Redzimskich;

+ Marię, Bolesława Gil, Zofię i Ludwika Baior, Zbigniewa Krzysztofiaka, Wiktorię Ryżek, Marię Śliwińską, Bolesława Ropek, Irenę Nosińską;

+ Mieczysława, Michała, Katarzynę, Józefa z rodziny Skóra, Stanisława, Mariannę, Mariana z rodziny Budzyńskich, Jana, Irenę, Jerzego z rodziny Horkawy, zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii, Józefa, Aleksandra z rodziny Czernof;

 

+ Klarę, Marię, Franciszkę, Lucynę, Józefa, Ryszarda, Floriana, Józefa z rodziny Dobosz, Joannę, Helenę, Kunegundę, Czesławę, Mariannę, Józefa, Jana, Mariana, Mieczysława, Kazimierza, Floriana, Konrada, Witolda, Krystiana, Franciszka Tomczyka;

+ Annę, Czesława, Zdzisława Kolas, Mariannę, Jana, Bronisława z rodziny Kupich, Sabinę Lach, Annę, Reginę, Mariana Wolskich, sąsiadów;

+ Helenę, Romualda Olechnowicz, Filomenę, Polikarpa Nosewicz, Reginę, Kazimierza, Małgorzatę, Tomasza z rodziny Krasińskich;

+ Mariana, Rozalię, Jana, Ludwika, Dranciszkę, Henryka Dukiewicz, Jana, Agnieszkę, Mariana, Bernadetę Rajek, Bolesława, Martę, Franciszka Pawłowskich;

+ Władysława, Marię Nowotnik, Floriana, Halinę Obarskich, Walentego, Rozalię Obarskich, Urszulę Podjacką, Teresę Pituch, Józefa Witkowskiego, Ryszarda Łobodę, Franciszkę Tomala, Helenę Pacocha, Jan Ryczek, Danutę Pacocha, Jadwigę Kuźnicką, Czesławę Koziarska;

+ Rozalię, Gabriela, Józefa, Mieczysława, Helenę, Adama, Helenę, Antoniego z rodziny Wódka, Stanisławę, Stanisława Sygut, Jana Mandziuka, Wiesława Galstera, Janinę, Tadeusza Rubik, Barbarę Czapiewską, Andrzeja Baszę, Cezarego Grelowskiego;

+ Bogusława, Pelagię, Ludwika z rodziny Borkowskich;

+ Jana, Rajmunda Jankowskich, Andrzeja Prusaka, Edmunda Berczaka, Teresę Jędros, Marię, Bolesława Gil, Stefanię, Grażynę, Marka, Artura Smolińskich, Halinę, Wandę, Celinę, Teresę, Janinę, Jadwigę;

+ Antoninę, Marcina, Bogdana, Grażynę, Wiktora, Tadeusza, Kazimierza, Józefa, Zenona, Stanisława, Jerzego z rodziny Biniek, ks. Antoniego Jezierskiego, Sławomira z rodziny Biniek;

+ Mieczysława Gibałę, Janinę, Jana, Teofila, Kordulę, Piotra, Wawrzyńca, Leokadię, Ludwikę, Marię, Annę, ks. Stanisława, ks. Citko, ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Henryka Zycha, Jerzego Gibałę;

+ Jadwigę, Stanisława, Józefa, Pelagię, Władysława, Zofię, Andrzeja, Antoninę;

+ Marię, Helenę, Łucję, Stanisławę, Izabelę, Alicję, Helenę, Edwarda, Antoniego, Tadeusza, Eugeniusza, Mieczysława, Antoniego, Zenona, Józefa, Zbigniewa, ks. Stanisława, ks. Kitę, ks. Zalewskiego, ks. Duraka, ks. Piotra, ks. Kazimierza;

+ ks. Jezierskiego, ks. Citko, Stefanię Borsukiewicz, Halinę Szlapę, Wandę Zalewską, Krystynę Pszczółkowską, Stanisławę, Janinę Rubik, Cezarego Grelowskiego, wszystkich, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem;

+ Edmunda, Józefę, Mariannę Figurskich, Martę, Bernarda, Helenę, Irenę, Franciszka Herman, Eugeniusza, Renatę Manthey, Alinę, Przemysława Kochanowskich, Gertrudę, Jana, Jarosława z rodziny Lewandowskich;

+ z rodzin: Rybak, Gawron, Tomczak, Bińczyckich, Budnowskich, Kwaśniewskich, Fak, Spyra, Kawka, Mitera, Wierzewscy, Soczik;

+ siostry salezjanki Alicję Wilczko, Eugenię Chwałek, Danutę Świerczyńską, ks. Wallino, ks. Mieczysława Kaczmarzyka, ks. Mariana Dziubińskiego, ks. Wincentego Zalewskiego, Michała Afka, ks. Kazimierza Lewandowskiego, ks. Antoniego Jezierskiego, ks. Adama Duraka, ks. Witolda Citko;

+ Joannę, Kazimierza, Stefana z rodziny Sikorów, Helenę, Sylwestra, Jolantę Maternowskich, Alfreda Łabodę, Katarzynę, Sylwestra, Genowefę, Józefa z rodziny Hauza, Bogusławę, Mariana;

+ Rozalię Nieć, Mieczysława Deredasa, Weronikę Łukaszewicz, Agatę Chudzikiewicz, Teresę Kazimierską, Hannę Oliwa, Władysławę Lelek, Marię Wygodę, Józefę Czopek, Rozalię Fertacz, z rodziny Klawikowskich, Chmielewskich;

+ Romana Hauza i pozostałych zmarłych z rodzin: Sikorów, Hauza, Borowczyków, Niziołkiewicz, Bielazik, Śmigielskich, Lisieckich, Kożuszkiewiczów, Grubichów, Sulimierskich, Klofików, Pozorskich;

+ Bolesława, Janinę Wróblewskich, ich rodziców, braci, siostry, pozostałych krewnych, Marię Szymowską, Edwarda, Kazimierę Ciupińskich, rodziców, braci, siostry, pozostałych krewnych;

+ Marię Krysiak, Franciszka, Janinę, Franciszkę, Jana Jędrzejczyk, Franciszkę, Józefa Sikorów, Jadwigę, Stefana Kopczyńskich;

+ Józefę, Cypriana z rodziny Kozłowskich, Olgę, Bolesława, Ryszarda z rodziny Klimowicz;

+ z rodziny Chmurów, Ryczków, Saków, Koników, Eleonorę i Ludwika Sobańskich, Halinę, Romana z rodziny Chudzia, Stanisława i Józefę Giejsztor, Piotra Tarapackiego, Mirosława Dacko i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Cecylię, Konstantego Gatczenia, Martę, Józefa, Jerzego, Zbigniewa, Halinę Smykowskich, Urszulę Olejnik, Helenę, Władysława Wieczorek, Władysławę, Stefana Mietlickich, Stanisławę, Józefa Łuczak, Teresę, Kazimierza Rubiec, Krystynę, Eugeniusza Łuczak;

+ Andrzeja Krojca, Bronisława Ajszted, Jerzego, Irenę Bożek, Leszka Trojanowskiego, Irenę Szudrowicz, Adama Sperę, Jacka Marciniaka, Przemysława Nieżychowskiego;

+ Henryka, Franciszka, Łucję, Witta z rodziny Jackowiak, Marię, Władysława Wika, Jerzego, Zbigniewa, Walerię Kieczkowskich, Marię, Jerzego Klimczak, Jana Wytrążka;

+ Bronisławę, Teodora, Józefa, Edwarda, Stefana, Tadeusza, Wandę, Barbarę, Jerzego Kępińskich, Stanisława Micińskiego;

+ Łucję, Jana Kugacz, Jerzego Kadeckiego, Elżbietę, Walentego Teleżyńskich, Krystynę z Łodzi, Janinę z Łodzi, Irenę z warszawy, zmarłych sąsiadów z al. Piastów 2, z rodziny Ruteckich, Józefa Pławeckiego, Stefanię Bielicką, Józefa i Marię Ziuzia, doktora Soberę;

+ Marię, Stefana z rodziny Górczanych, babcię i dziadka Górczanych, Zofię Jemiołę, Władysława, Marię Ostaleckich, Wilchelma Sałatę, Józefę, Franciszka Sułkowskich, Wiktorię Ziębę, Józefa Ostaleckiego, doktora Samosiuka;

+ Stanisława, Stanisławę, Leona, Wojciecha z rodziny Koźmów, Pelagię, Piotra, Janusza, Bronisławę z rodziny Nawrotów;

+ Czesława, Emilię, Stanisława z rodziny Cieślak, Danutę Strzelecką, Jana, Bogdana, Marię, Przemysława z rodziny Stanek, Wiesława Woźniaka, Izabellę Galicką;

+ Marię, Antoniego z rodziny Wylegałów, Józefa, Mariannę, Józefa z rodziny Pytlarz, Franciszkę, Józefę, Michała, Wojciecha z rodziny Ginter i Busse, ks. Bolesława Mielcarskiego, ks. Edmunda Klemczaka, Rafała Bednarka, Stanisława Koźmę, Henrykę i Franciszka z rodziny Koźma, Jacka Piątka;

 

+ Józefę, Stefana Kopczyńskich, Kazimierę, Franciszka z rodziny Narloch, Reginę i Jeremiego z rodziny Psyk, Stefanię, Czesława Drozdowskich, Danutę i Jerzego Gawrońskich, Agatę Kin, Mariannę Teykowską;

+ Agnieszkę, Andrzeja Kufel, Bronisława, Bogdana, Stefana z rodziny Lasek, Martę, Wiktora Jeszke, Franciszka, Edwarda z rodziny Kufel, Eugeniusza i Jadwigę Kalisz;

+ z rodzin Pilców i Huszków;

+ Henryka, Jana, Władysławę z rodziny Kiliszewskich, Edmunda, Martę Trzyńskich, Jerzego, Irenę z rodziny Piątek, Eugeniusza Pietrzaka, Ignacego, Leokadię, Irenę, Romana z rodziny Nurskich, Mariana, Krystynę z rodziny Mientkiewicz, Bożenę Kamińską, Zygfryda, Stanisławę Konowalskich, Józefa, Stanisławę Lewandowskich, Stanisława, Jadwigę Guse, Henryka Kiliszewskiego, Marię, Kazimierza, pozostałych zmarłych z rodziny;

+ Mariannę, Michała, Jadwigę, Stanisława z rodziny Kmieciów, Leokadię, Leona, Alfonsa Magdzińskich, Ernę, Franciszka Tukalskich, Elżbietę Kieruj, Grzegorza Dejnaka, wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Mariannę, Wacława, Zdzisława Ludwiczaków, Marię Wierzbicką, Stanisławę, Adama, Władysława Kasprowiczów, cierpiących w czyśćcu;

+ Jerzego, Helenę, Stanisława z rodziny Senger, Leon, Józefa, Berta, Robert z rodziny Drzewieckich, Aleksandra, Łucję z rodziny Bazylich, Stanisławę Bednarską, Gertrudę Strauber, Henryka Pielich;

+ Jana, Julię Repelewicz, Bernarda i Marię Kłóta, Elżbietę Kraft, Jerzego Zegler i z rodziny Drzyzgiewiczów;

+ Iwonę Borkowską, Józefę, Wincentego, Helenę, Piotra, Marię z rodziny Górskich, Ruckich, Borkowskich, Kapusta;

+ z rodziny Kamińskich, Matysków, Kubickich, Weronikę, ks. Stanisława Olędzkiego;

+ Annę, Bronisława, Leona, Konrada z rodziny Kujawa;

+ Józefa, Stanisławę, Franciszka, Leona, Kazimierza, Henryka, Urszulę, Romana, Andrzeja Pochylskich, Jadwigę, Jana Muział, Annę, Edwarda Jończyk, Antoniego Bombę, Marię Zybert, wszystkich, którzy zginęli w katastrofach, cierpiących w czyśćcu i zmarłych sąsiadów;

+ Edwarda Kledzik, Genowefę, Jana z rodziny Jackowiaków, Kazimierę i Franciszka Kledzik;

+ Henryka z rodziny Dibbel, Wincentego Borowiak, Kurta Wandera, Henryka Dibbel, Annę, Augusta, Johana, Alfonsa, Annę z rodziny Wendtland, Annę, Edwarda Brygman, Kunegundę Sikora, Anielę Samotrycką, Gertrudę i Pawła Wendland, Artura Nikolajskiego;

+ Zofię i Gerarda Znanieckich, Mariannę, Franciszka Weilandt, Sabinę, Zbigniewa Paradowskich, Marię i Franciszka Więckowskich, Zenona Więckowskiego, Jana Weilandta, Tadeusza Lewandowskiego;

+ Janinę, Szczepana, Mariana Sobieckich, Zdzisława, Zofię, Antoniego, Małgorzatę Połojko;

+ Bronisława, Jana, Wandę, Annę, Leona, Piotra, Franciszka Obiedzińskich;

+ Filipa, Karola, Karolinę, Bronisława, Andrzeja z rodziny Tubilewicz, Krzysztofa Kłubo;

+ Bolesława, Martę, Józefa, Leona, Mariannę, Stanisławę, Helenę, Józefa, Franciszka, Leona, Czesława, Stefanię, Franciszka, Zofię, Leokadię, Pawła, Halinę, Jana, Igora, Zygfryda, Teresę, Annę, Władysława, Katarzynę, Bronisława, Jana, Józefa, Witolda, Bolesława;

 

+ Eugeniusza, Alicję, Wiktora, Bronisława, rodziców, teściów, zmarłych księży i siostry zakonne, i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ rodziców z obojga stron, dziadków, babcie, wujków, ciocie, krewnych, sąsiadów, księży z naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ rodziców z obojga stron, Antoniego Świderskiego, Tadeusza, Bogdana, Eugeniusza, Alicję, Wiktora, Bronisława, księży i siostry zakonne z naszej parafii i wszyscy cierpiący w czyśćcu;

+ Z rodziny Maziarz: Bogumiłę, Józefa, Jacka, Zbigniewa, z rodziny Kuszczak: Marię, Jana, Mirosława, Andrzeja, Ewę, Michała, Stefana, Marię, Stefana, z rodziny Skryl: Katarzynę i jej córkę także Katarzynę, Marię Cylkowską, Elżbietę Purol, Romualdę Byra, Leona Kozłowskiego;

+ Wacława, Katarzynę, Antoninę, Łukasza, Józefa, Mieczysława, Jana, Wandę z rodziny Łojko, Annę, Wacława z rodziny Brzezińskich, Józefę, Józefa z rodziny Wachowskich;

+ Helenę, Józefa, Karolinę z rodziny Pankowskich, Józefa, Michała, Józefa z rodziny Gruszczyńskich, Czesławę, Mieczysława z rodziny Paterskich;

+ Jadwigę, Wojciecha, Ludwikę, Elżbietę, Katarzynę, Anielę, Franciszka z rodziny Mliczek, Agnieszkę, Łukasza, Lidię, Bazylego z rodziny Olejarz, Andrzeja Jabłońskiego;

+ Marię, Tomasza, Anielę, Zygmunta, Leokadię, Zygmunta, Włodzimierza z rodziny Lewandowskich, Melanię, Franciszka, Joannę, Antoniego, Martę, Edmunda z rodziny Witkowskich, Pelagię, Antoniego, Jerzego, Barbarę, Krystynę, Halinę z rodziny Wiśniewskich;

 

+ Zofię i Jana Keller, Martynę Gaweł, Jana Suleja, Annę Pawlowską, Helenę i Juliana Madej;

+ Janinę Kowalską, Helenę Jagiełło, Mariana Kusnierka, Mariana Pawlika, Barbarę i Mariana Pawlaków, Stanisławę Dziwisz, Witolda Czyża, Jadwigę Mackiewicz;

+ Wiesławę Hanak, Barbarę i Bogumiła Góreckich, Karolinę i Konrada Jagodzińskich, Jerzego Kossowskiego, Edmunda Barwickiego, Czesława i Romualda Wysockich, Jadwigę Kwas, Tadeusza Badowskiego, Gertrudę Toboła, Józefaę Pawłowską i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Jeżdżewskich: Jana, Józefę, Franciszka, Felicjana, ks. Józefa, z rodziny Miszewskich: Wincentego, Martę, Bronisława, Józefa, Weronikę;

+ z rodziny Piotrowskich: Mieczysława, Zofię, z rodziny Aninowskich: Janinę, Jakuba, Ryszarda, Stanisława, Czesławę;

+ z rodziny Klóskowskich: Edmunda, Franciszka, Elżbietę, Bronisławę, z rodziny Osowskich: Jana, Bronisława, Józefa;

+ Helenę, Franciszka z rodziny Gacek i Joppów, Kazimierę, Ignacego z rodziny Kręckich, Warsinskich, cierpiących w czyśćcu, krewnych, znajomych, przyjciół;

+Jana, Zofię Świerkula, Władysławę, Jana, Wacława, Marka z rodziny Barczykowskich, Edwarda Gerebka, Stefana, Eugenię Małeckich, Małgorzatę, Stanisława, Władysława z rodziny Pryciaków, Feliksa, Mariannę Mańkowskich, Feliksa, Tomasza Kochańskich, Andrzeja, Irenę Jankowskich;

+ Zofię Prokop, Stefana Gurgula, Czesława Miziewicza, Mariannę, Mateusza z rodziny Poziomek, Annę, Kazimierza z rodziny Miziewicz, Jana, Adama, Kazimierza z rodziny Prokop, Hieronima Gurgul, Krzysztofa Zielińskiego;

 

+ Emilię, Marię, Józefa, Edwarda, Jana Leszczyńskich, Kazimierę, Ludwika Reczek;

+ Jadwigę Jaskułę, Jerzego Krupę, cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Kościelskich: Dariusza, Przemysława, Bolesława, Stanisławę, Kazimierza, Krystynę, Jerzego, Marię; z rodziny Zimnych: Agnieszkę, Jana, Barbarę, Annę, Jana;

+ z rodziny Świerskich: Leona, Joannę, Józefa, Franciszkę, z rodziny Narloch: Jana, Henryka, Agnieszkę Szyperskich: Leona, Franciszka, Antoninę, Helenę, z rodziny Hass: Zofię, Antoniego, Edmunda Nowaka, Władysława i Czesławę Marciniak, zmarłych księży z naszej parafii, sąsiadów, znajomych i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Stanisława, Mariannę, Zofię, Józefa z rodziny Lizińczyków, Antoniego, Józefę, Mariannę, Józefa z rodziny Chudych;

+ Annę, Józefa z rodziny Odziomek, Genowefę, Józefa, Jana, Agnieszkę, Wojciecha z rodziny Góral, Józefa, Juliana z rodziny Iwickich, Olgę, Mieczysława z rodziny Smulskich, kuzynów, Marcina, Mieczysława Odziomka, Adelę, Edwarda Stadników, Edwarda Spaier;

+ Stanisława Pajączkowskiego, z rodziny Szaraczyńskich i Kozłowskich, Józefa Szaraczyńskiego, z rodziny Gutów, Bodo, Wasilewskich, żołnierzy, którzy polegli w czasie I i II wojny światowej;

+ Stanisława, Wiesława, Zofię z rodziny Ormińskich, Helenę Musiał, z rodziny Grubichów, Szturów, Michałowskich, Zenona Walkowiaka, Mariana Jasiaka i pozostałych zmarłych z rodziny Jasiaków;

+ Ryszarda, Augustyna, Mariana z rodziny Stroińskich, Romana, Arkadiusza z rodziny Chyła, Wandę Sobieszczyk, Kazimierę Jaruszkiewicz, Reginę Jaruszkiewicz, z rodziny Jaruszkiewicz i Chyłów;

+ Czesława Wysockiego, Tadeusza i Celinę Konopków, z rodziny Konopków i Bilków, Lipińskich, Gałązków, Frymerów, Odzimkowskich, Kiejdów, Piglów, Matyszczaków, Hermanów, Augustynów;

+ Genowefę Sumarę, z rodziny Kwiatkowskich, Sumarów, Wandę Wójcik, z rodziny Wójcików, Olejarczyków, Grażynę, Romana, Jerzego z rodziny Klisz, z rodziny Nizińskich;

+ Zofię, Ryszarda Kwiatkowskich, Janinę, Ludwika, Tomasza z rodziny Kozłowskich, Leona Kozakiewicza, z rodziny Wojciechowskich, Kozakiewiczów, Antoniego Pogorzelskiego, z rodziny Pogorzelskich;

+ zabitych w powstaniach narodowych, zabitych w Katyniu, Starobielsku, Ostaszkowie, na Syberii, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę Marię, zabitych pod Smoleńskiem;

+ Jana Kubackiego, Walerię, Pawła z rodziny Łuka, Marię i Feliksa, Franciszkę i Jana z rodziny Roszczyków, Zofię Jurczyńską, Jadwigę i Stefana z rodziny Zamiara, Arletę Kurowską;

+ Jana Nowaka, Kazimierza Deynę, Kazimierza Badeni, Karolinę Lanckorońską, Zdzisława Nowickiego, Marię i Lecha Kaczyńskich, Romana Michalaka, Romana Cieślaka, Jana Gajewskiego, Marcina i Marię z rodziny Ambrożuków, Stanisławę Cieślak;

+ z rodziny Pierzynów: Czesława, Stefanię, Stanisława, Irenę, Lucjana, Marię, Honoratę;

+ z rodziny Rudzkich: Marcelego, Bronisławę, Helenę, Alojzego, Waldemara, Bronisława, Juliana, Michalinę, Jadwigę, Jolantę, Józefa;

+ z rodzin: Sadowskich, Machowskich, Karasiów, Frąckowiaków, Wołkiewiczów, Woźniców, Mańkowskich;

+ z rodziny Pieczorów: Jana, Balbinę, Franciszka, Katarzynę, Józefa, Annę, Jozafata, Marię, Zygmunta, Feliksa, Jana, Henryka, Elżbietę, Stanisława, Zygmunta i Jerzego Kowalskiego, z rodziny Kallów: Antoniego, Franciszkę, Jana, Ambrożego, Norberta, Bronisławę, Alfonsa, Annę, Feliksa, Klemensa, Jerzego, Annę, Fryderyka i Annę Bucholz, z rodziny Stępczyńskich: Jana, Juliannę, Walentego, Franciszkę, Mariana, Teresę, Stefana, Martę, ks. Romana, ks. Stanisława, ks. Władysława, ks. Kazimierza, Annę, Alfonsa, Tadeusza, Stanisława, Irenę, Romana, Bożenę, Mariana, Grażynę Nowaczyk, Zbigniewa Stepczyńskiego, Walentynę Pytel, Mariana i Teresę, z rodziny Wendlandów: Emila, Otylię, Mariannę, Franciszka, Elżbietę, Mariana, Annę, Leona, Franciszka, Gertrudę i Michała Wasielów;

+ Wszystkich poległych w wojnach i pomordowanych w obozach koncentracyjnych, na nieludzkiej ziemi Syberii i za cierpiących w czyśćcu;

+ Marię, Czesława, Eugenię, Mieczysława Rozemberg, Zbigniewa Kolankowskiego, Wiktorię, Bronisławawa, Piotra Machowskich, Józefa Żydowicza, Teresę, Józefa Majewskich;

+ Genowefę, Eugeniusza, Bogusława, Lucynę, Józefa, Anielę, Stanisława, Franciszka, Marcjannę z rodziny Migut, Wiktorię, Władysława, Stanisławaz rodziny Guzek, Leopolda Widaka, Marię i Janusza Chmiel, ks. Bieleckiego, Piesowicza oraz cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Piątkowskich: Joannę, Bolesława, Zofię i Józefa Siatkowskich, Marię i Alexa Czerwińskich, Melanię Kubiak, Barbarę i Wojciecha Kędziora, Krystynę i Kazimierza Wróblewskich, Helenę i Jana Garsteckich, Kazimierza Sadek, Irenę Gapińską; z rodziny Pacholczyków: Stanisława i Jadwigę, Władysława, Leona i Zofię Kuźma;

+ z rodziny Misiaków: Antoniego i Teresę, z rodziny Wegnerów: Wiktora i Annę;

+ Jolantę, Teresę, Judytę, Macieja, Szymona, Sławomira, Agnieszkę, Szczepana, Zbigniewa, Jacka, Józefa, Bolesława, Helenę, Pawła, Renatę, Wacława, Jana, Marię, Tomasza, Monikę, Franciszka, Władysławę, Stanisława, Karolinę, Florentynę, Wacława, Józefa, Jana, Agnieszkę, Irenę, Zygmunta, Helenę, Henryka, Władysława, Mieczysława, Bogumiłę;

+ Stanisławę, Maksymiliana i pozostałych zmarłych z rodziny Łabenda, Stanisława, Stefana Cywińscy, Pelagię, Wolfganga i pozostałych zmarłych z rodziny Cymaj, Bronisławę Dobrowolską, Marię i Jana Jankiewicz, Marię Różańską, Felicję Tyc i zmarłych z rodziny, ks. Tadeusza Cholewińskiego;

+ Sarę Przygodę, Zbigniewa Wziętka, Zofię Sukiennik, Franciszka Sukiennika, Mieczysława Kanię;

+ Ewelinę, Łucję, Czesława, Janusza, Ryszarda z rodziny Kowalczyk, Kazimierza, Mirosława, Longina, Bonifacego, Sabinę z rodziny Nowickich, Bogumiłę Małecką, Cecylię Słuja;

+ Michała, Franciszkę, Franciszka, Henryka, Halinę, Zofię z rodziny Góra, Marcina, Marię, Czesława, Stefana, Leokadię, Franciszka, Zygmunta, Kazimierza, Tadeusza, Halinę, Zygmunta, Henryka z rodziny Skrzypczak, Michała, Aleksandrę Kaleńczuk, Józefa, Floriana Rudziewicz, ks. Stanisława Olędzkiego;

+ Elżbietę, Walentego Teleżyńskich, Józefę Pawlaczyk, Urszulę i Bolesława Wierbińskich, Leokadię i Konrada Bukowskich, Joannę, Feliksa, Marylę, Floriana z rodziny Piddów, Ludwikę Pawlaczyk;

+ Zofię, Józefa, Arletę, Antoninę, Józefa z rodziny Wachowiak, Bronisławę, Józefa, Marka, Edmunda, Helenę, Józefa i Helenę Strzemplewicz, Janinę, Edwina Konarzewskich, Helenę, Bernarda, Halinę z rodziny Baran, Rafała Jóźwiaka, Mariannę z rodziny Jarka, Mariannę Jóźwiak, Genowefę, Stanisława z rodziny Wojtkowiak, Michalinę, Henryka, Jana Sienickich;

+ Helenę, Bronisława, Adama, Franciszka z rodziny Goncarczyk, Annę, Franciszka Tomsia, Helenę, Brunona, Andrzeja z rodziny Hinca, Felicję, Jana Nowackich, Piotra Graja, Stanisławę, Mariana, Lidię, Krzysztofa Sieczyszyn, Barbarę Klimek, i zmarłych z rodziny, Jolantę Bartkowiak, Krzysztofa Ciak, Annę Cichoń, zmarłych z rodziny Mirek, zmarłych z rodzin: Fortuna, Krzysztofik, Orpik, Dera i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Skowronków i Napierałów;

+ Annę i Rocha Wilczek, Barbarę, Bronisława, Franciszka, Stanisławę i Marcina, Józefę, Zygmunta, Aleksandra, Mieczysława, Mariannę, Ignacego, Stanisława, Marcina i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Czesława Górowskiego, Stanisławę, Józefa, Annę, Wiktorię, Celinę, Józefę, Antoniego, Władysława, Tadeusza, Genowefę, Kazimierza, Edwarda, Henrykę, Romana, zmarłych kapłanów i znajomych;

+ Józefę, Bronisława Kowalkowskich, Antoninę i Jana Woźniaków;

+ Jana, Anielę, Józefa, Stanisława Knap, Władysława, Marię, Jerzego, Alojzego, Łucję Pawlaczyk, Helenę, Stanisława Rogóż, zmarłych księży z naszej parafii i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

 

+ Józefę, Michała, Józefa, Ludwika, Henryka, Konstancję, Jana, Annę z rodziny Kalka, Augusta, Wandę z rodziny Petrych, Teofila, Ryuszarda, Praksedę, Edmunda z rodziny Walczak, ks. Stanisława Olędzkiego, ks. Witolda Citko, ks. Antoniego Jezierskiego;

+ Franciszkę, Wiktora Szefer, Helenę Węcławiak, Ludwikę, Gustawa, Mieczysława, Czesławę, Michalinę, Kazimierza z rodziny Matias;

+ Teresę, Józefa Sielickich, Władysława, Władysławę Ginczewskich, Stefanię i Antoniego Sielickich, Krzysztofa;

+ Gabryelę, Jana, Zofię, Józefa z rodziny Roubo, Marię i Jana Sielickich, Ludwika Ginczewskiego, Zdzisławę Haremzę, Leonarda Roubo, pozostałych zmarłych z rodziny Sielickich i Ginczewskich, Pawłowskich;

+ Marię Lunitz, Annę, Antoniego, Mieczysława Piszczek, Magdalenę, Jana, Radosława, Zbigniewa, Mariannę, Łucję, Klemensa Dułak, Władysławę Jorka, Gertrudę, Franciszka Dorsz, Jerzego Piszczka i pozostałych zmarłych z rodziny Dułaków i Gruszka;

+ Martę, Mariana, Gertrudę, Alojzego, Marię, Reginę, Bronisława, Halinę, Franciszka, Zygmunta, Monikę, Nikodema, Wandę, Pelagię, Jana, Anielę, Kazimierza, Mariannę, Rafała, Piotra, Jakuba z rodziny Leszcz, Józefa, Marka, Marię, Bolesława, Brunona, Agnieszkę z rodziny Kuta, Henryka, Krystynę, Ireneusza, Waldemara Czyż, Krystynę Ozdobińską, ks. Stanisława Olędzkiego, Zofię Łukaszewicz;

+ Irenę Szmytkowską, Jerzego Wiewiórkę, Tadeusza Bumbulisa, Stanisławę Bolek, Józefa Jaworskiego, Leona Kurzajczyka, Annę Sobczyk, Stanisława Koźmę;

 

+ Bogusława Korniluka, Joannę, Rogalińską, Marię Krzoska, Genowefę Marciniak, Grzegorza Gąsiorka, Romana Horodeckiego, Irenę Waszak, Henryka Stosika, Stanisława Januszewskiego, Stanisława Dratwę, Halinę Musiał, Zofię Krzysztofiak, Henryka Rozpłocha, Teresę Jamróz, Antoniego Wierzchowskiego, Mieczysława Ancutę, Reginę Grabowicz, Tadeusza Wikieł, Jadwigę Spek, Dariusza Kościelskiego, Gabrielę Pawlik, Stanisława Olechnowicza, Kazimierę Lewicką, Elżbietę Jamróz, Cecylię Rogozińską, Halinę Wira, Barbarę Czacharowską, Józefa Zięcika, Jadwigę Kilichowską, Marię Kondratowicz, Stanisławę Hudzińską, Barbarę Lemkę, Przemysława Zielińskiego, Jadwigę Kamińską, Teresę Tomczak, Marię Mucha, Renatę Fechner, Józefę Kozłowską, Teresę Urbańską, Agatę Kutz, Gertrudę Bogusławską, Sabinę Szmajewską, Bronisława Cieślewicza, Jadwigę Doligałę, Marię Karolewicz, Jana Budnioka, Krzysztofa Wysockiego, Andrzeja Ruszkowskiego, Teresę Skibicką, Antoninę Wippich, Marię Tucholską, Małgorzatę Milińską, Rozalię Pęcherzewską, Jadwigę Fryca, Edwarda Kowalskiego, Irenę Iwańską, Helenę Morawską, Feliksa Pierzaka, Wojciecha Zarębę, Zofię Lica, Romana Chojkę, Stefana Tylickiego, Tadeusza Żyłę, Helenę Narloch, Mieczysława Hinca, Wiesława Zarembę, Irenę Tylicką, Jana Siwiaka, Dariusza Kiepas, Tadeusza Saneckiego, Jana Klawę, Henryka Dobuszewskiego, Monikę Szroeder, Bolesława Jarockiego, Urszulę Sieradzką, Czesława Markiewicza, Barbarę Pawłowską, Jerzego Wójcika, Franciszka Stablewskiego, Bożenę Thom, Waldemara Galasa, Mirosławę Bartoszek, Genowefę Dąbrowską, Irenę Kocińską, Roberta Grams, Janinę Kieruj, Annę Kaczkę, Krzysztofa Gryzło, Beatę Bednarczyk, Franciszka Mikołajczyka, Bogumiłę Maziarz;

+ Zofię Margiel, Jana Okroja, Jadwigę Kowalicką, Edmunda Kaczmarka, Helenę Dunajską, Irenę Zielińską, Jerzego Butryma, Wiktora Rewolińskiego, Krzysztofa Piłatowskiego, Szczepana Tuszylaka, Janinę Rubik, Danutę Ewertowską – Siniecką, Piotra Sikorę, Teresę Bojańską, Pelagię Banaszewską, Jolantę Pecelt – Ciepłuch, Łucję Marcinkowską, Danutę Olczak, Mariana Szarka, Józefa Śliwińskiego, Reginę Friszke, Mariannę Czerniakiewicz, Irenę Witkowską, Gertrudę Suszycką, Jadwigę Jankowską, Norberta Szudrowicza, Stanisława Presnala, Monikę Szczęsną, Krystynę Cieślewicz, Jana Kwiatkowskiego, Witolda Misztelę, Włodzimierza Pulkowskiego, Kazimierę Rocką, Ryszrda Szudrowicza, Irenę Misiak, Adama Krzysztofiaka, Kazimierę Drozdowicz, Józefę Samul, Józefa Wachowiaka, Edmunda Wilkowskiego, Helenę Jaśkiewicz, Zofię Skowrońską, Irenę Fijołek, Wioletę Janczewską, Urszulę Sieradzką, Zenona Zabrockiego, Zofię Rościszewską, Marię Szarejko, Zdzisławę Tycner, Józefa Jakobsche, Alicję Bornikowską, Alfreda Franczaka, Cecylię Romanowską, Jerzego Kapturskiego, Stanisława Szczepanika, Andrzeja Łosia, Alfreda Sinieckiego, Andrzeja Witkowskiego, Julię Tabała – Sadło, Helenę Dyło, Henryka Pszczołę, Mariusza Dejewskiego, Mariannę Gruszkę, Jana Lupę, Jana Elickiego, Zofię Myszak, Cecylię Zagórską, Jerzego Machnika, Elżbietę Myk, Piotra Dzido, Bożenę Kubicką, Bronisławę Chmielewską, Janinę Jodłowską, Wacławę Śnieżko, Stanisława Kobus, Ireneusza Michalaka, Henryka Celebańskiego, Mariana Witt, Krystynę Matuszak, Anielę Jachocką, Łucję Dzwoniarek, Wiesławę Jakmińską, Marcina Piekarskiego;

 

+ z rodziny Zyśk: rodziców, dziadków, przodków, chrzestnych, szwagrów, ciocie, wujków, Stanisława, Marka;

+ Jana, młodzież, kumów, Zofię, zmarłych z obojga stron, zmarłych z miasta, z wypadków, wojen, powstań, pomordowanych, z obozów, znajomych, kapłanów, misjonarzy, ks. Zbigniewa Kłuska, siostry zakonne, Irenę, sąsiadów, nauczycieli, przodków, z rodziny Kuźniackich, Biedulskich, Michalskich, Lendzionów;

+ Annę, Henryka Rozpłoch, Małgorzatę Marchel, Urszulę Wegner, Wojciecha Bąkowiaka;

+ Teodozję, Mariana, Bolesława, Mariannę, Józefa, Mieczysława, Stefana z rodziny Zaboklickich, Łucję, Józefa, Antoniego, Jadwigę, Wacława i Edmunda Jastrzębskich, Stanisławę, Adolfa, Monikę, Stanisławę, Stefana Przeździeckich, Jadwigę, Bronisława, Tadeusza Oknińskich, Martę i Teofila Kaczorowskich, Anielę i Romana Czarnockich, Halinę Polaszek, Józefa Ciężkiego, Stanisława i Stanisławę Kowalskich, Stefana, Michała z rodziny Peregrym, Marka Purgala, pozostałych zmarłych z tych rodzin oraz z rodzin: Borkowskich, Osińskich, zmarłych sąsiadów, znajomych i cierpiących w czyśćcu;

+ Wandę, Aleksandra Muzolf, Zbigniewa, Bronisławę, Bronisława Grzelak, z rodziny Muzolfów, Grzelaków i Błażejewskich;

+ wszystkich zmarłych z rodzin: Ciężaków, Dośków, Szopińskich, Pyszniaków, Lewendów, cierpiących w czyśćcu;

+ Rudiego, Krysta Todter, Wandę Fornal, Michała Palickiego, Elżbietę Ligman, Zenobię Więckowską, Mirosława Kobusa, Katarzynę Stadnik, Przemysława Stanka, Jerzego Ciostek, Małgorzatę Milińską, z rodziny Dulewiczów i cierpiących w czyśćcu;

+ Jana, Janusza, Ewelinę z rodziny Kitowicz, Czesława, Andrzeja, Mariannę z rodziny Cerazy, Katarzynę, Floriana z rodziny Kornaś, Katarzynę Borczuk, Józefę, Stanisława z rodziny Pochwała;

+ Zofię, Szczepana, Romana, z rodziny Stępniewskich, Stanisława, Bolesława, Jana, Mariannę, Franciszka, Jana, Urszulę, Eugeniusza z rodziny Rajek, Mariannę, Jana, Magdalenę, Stanisława, Jana, Jadwigę, Mariannę, Adama, Janinę, Jadwigę, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Jerzego, Elżbietę, Jana Lewandowskich, Zofię, Bronisława, Jadwigę, Franciszka, Jana, Wojciecha, Kazimierza, Józefa, Katarzynę, Stanisławę, Stanisława, Kazimierę, Mirosławę, Cecylię z rodziny Kaczmarowskich, siostrę Klarę, Mariannę, Andrzeja, Jana z rodziny Grendów, Stanisławę, Andrzeja, Stanisława, Janinę, Grzegorza, Benedykta, Jolantę z rodziny Walczak, Jadwigę, Stefana, Małgorzatę z rodziny Kujawów;

+ Pelagię, Józefa Madeckich, siostrę Stanisławę, Jana, Marię, Franciszka, Stanisława Grabowskich, Stanisławę, Leona Jerzakowskich, Adama Dobusza, Eugeniusza Kondraciuka, Halinę Góral, Bogumiła Szułczyńskiego, Małgorzatę Waligórską, Celinę Karczewską, Mariana Choima, zmarłych kapłanów z naszej parafii;

+ z rodziny Kaźmierek, Chmara, Misiołek, Perskich, Sottek, Mariana Sottka, rodziców chrzestnych: Alfreda, Helenę, z rodziny Szwerbel, Lemar, Hosner, Janusza, Mirosława, Lekarzy, Halinę Wychowaniec, z rodziny Krystek, Julię, Feliksa, Henryka, z rodziny Zińczuk, Barbarę, Stefana, Annę, cierpiących w czyśćcu, pracowników „POWogaz” – Piła, nauczycieli, koleżanki, kolegów, przyjaciół, z rodziny Ratajczak, Kubiś, tragicznie zmarłych w wypadkach samochodowych, samolotowych, pieszych, kolejowych;

+ sąsiadów: Tadeusza Wikieł, Beatę Trzcińską – Kawalerczyk, Henryka Żyłę, Adama, Piotra Kosak, Krzysztofa i Grażynę Góreckich, sąsiadów: majora Kubit, Czesława Karwackiego;

+ z rodziny Kamińskich: Kazimierza, Grzegorza, Beatę, Władysława, z rodziny Barczyńskich: Wandę, Jana, Irenę, Edwarda, Franciszka, sąsiadów z rodziny Ławrynowiczów;

+ z rodziny Kozłowskich, Adamczyków: Annę, Józefa, Helenę, Gertrudę, Franciszka, Jana, Józefa, Gertrudę, Pawła, Halszkę, Waleskę, Irenę, Małgorzatę, z rodziny Podbiesklich, Kaczorów: Marię, Bogdana, Annę, Wincentego, Henryka Szklarka;

+ Janusza Weyer, Edmunda, Ludwikę, Andrzeja Weyera, Anielę, Władysława z rodziny Gancarz, Bronisława, Wandę z rodziny Bednarek, Leszka Liberskiego, Edwarda Kaźmierkowskiego, Michała Kuźniackiego, Janinę Rubik, Zdzisława Koper;

+ Kazimierza Wojtula, Ignacego, Klemensa, Józefa, Władysława, Michalinę, Franciszka, Aleksandrę, Edwarda z rodziny Kamińskich, Leniar: Martę, Antoniego, Pawła, Ewę, z rodziny Niechajczuk, Mikołaja z rodziny Wróblewskich, Barbarę Baczkowską;

+ z rodziny Możejko, Jęśko: Czesławę, Antoniego, zmarłych księży z naszej parafii, katechetów, kleryków, siostry zakonne salezjanki, Zenona, Cecylię, Henryka Żyłę, Czesława, Agnieszkę Palińskich, Edwarda Kaźmierkowskiego, Irenę i Antoniego Guźniczak;

+ pradziadków: Rachelę i Ambrożego Wakieć, Konstancję i Antoniego Kachockich, dziadków: Jadwigę, Konstantego i Bogdana z rodziny Matejków, Mariannę, Jana Gajdul, stryja i rodziców: Stanisława, Leokadię, Jana Gajdul, siostry;

+ szwagra i siostrzeńca: Annę, Henryka, Dariusza Szklarków, Antoniego Bułłę, ks. Władysława Malejczyka, jego rodziców: Natalię, Stanisława, zmarłych księży z naszej parafii i marszałka Józefa Piłsudskiego;

+ Olgę, Antoniego, Olgę, Antoniego, Bożenę, Annę, Józefa;

+ Marię, Jana, Józefa, Stefana, Jana, Józefa, Stanisławę;

+ Apolonię, Józefa, Helenę, Mieczysława, Helenę, Józefa, Celestyna;

+ Zofię, Józefa Figas, Janinę i Jana Szymczak, pozostałych zmarłych z rodziny Figasów i Szymczaków;

+ Jana, Jerzego Lewandowskich, Jacka Waraczewskiego, Mariana Grygiela, Dominika, Weronikę Kiełtyków, Stanisława Mankowskiego, Jana Klawę, Jarosława Nowakowskiego, Grzymisława, Leokadię Kwedlo, Bronisława, Wiktora Sieradzkich;

+ Stanisławę, Elżbietę, Karola Chytrowskich, Stanisława Stefanowicza, Stanisławę Strzelecką, Helenę Rudasz, Gertrudę Perzyńską, Jadwigę, Jana, Grzegorza, Barbarę Kurgun, Czesławę, Tadeusza Trznadel, Wiktora Kurgun, Stanisława, Jana Kwedlo, Teresę Kwedlo, Helenę Janik, Władysławę, Kazimierza Michalak;

+ Helenę, Jana, Ryszarda, Franciszkę, Leona, Zygmunta, Franciszkę, Pawła, Natalię z rodziny Kurowskich i Młotów, Marię, Eugeniusza Grzelaków, Kazimierę, Leonida Iwanow, Alicję Czyżewską;

+ Rozalię, Konrada Kaczka, Leona, Jadwigę, Wiesławę Kaźmierskich, Piotra, Weronikę, Andrzeja Mańczak, Bożenę Pazdej, Konrada i Helenę Bekierskich, Zofię Kurowską, Jadwigę Molak, Władysława Pszczółkowskiego i cierpiących w czyśćcu;

 

+ Genowefę, Stanisława, Mariannę Malinowskich, rodziców z obojga stron, Stefanię i Władysława Kamińskich;

+ Anastazję, Antoniego, Tadeusza Góreckich, Władysława Milczyńskiego, Krystynę i Jana Pęciak;

+ Mieczysława, Mariana, Helenę, Marię i Zofie z rodziny Zalita, Józefa, Annę, Wiktorię, Tadeusza, Mirosława, Mariannę z rodziny Chyb, Mariannę, Jana, Tadeusza Trzpiot, Helenę, Kazimierza, Czesława Puchalskich, Marię i Piotra Mysłajek, Marię Jędrzejewską, Annę Czochraj, Franciszkę Urban, Zdzisławę Kosecką, Elżbietę Fijałkowską;

+ Marię Rzanna Wróbel, Zygmunta, Annę, Wojciecha, Kazimierza, Stefana z rodziny Dardas, Annę, Stanisława, Hilarego, Alfonsa, Stanisława z rodziny Ciesielskich, Marię Jagodzińską;

+ Sławomira, Edmunda, Mariannę, Ryszarda z rodziny Gil, Franciszka, Stanisława, Joannę, Martę z rodziny Kaczmarek, Franciszkę Nowak, Jadwigę i Antoniego Tucholskich, Leona Kurzajczyka;

+ Antoniego, Anastazję, Andrzeja z rodziny Rutkowskich, Marię Zarzycką, Barbarę i Magdalenę z rodziny Ciechowskich, Wiktora Rutkowskiego, Marię i Jana Parchimowicz, Janinę Zwolińską, Weronikę, Wacława Topolskich, Annę Sondaj, Franciszka, Bronisławę Sondaj;

+ Michała, Stefanię, Antoniego z rodziny Łuckich, Sławomira Ciechanowskiego, Wiesława Topolskiego, Agnieszkę Wysz, Sławomira Wolanina, Jana Okroja, Edwarda Suwary;

+ Władysława, Sławomira, rodziców z obojga stron;

+ Annę, Pawla z rodziny Zamojcin, Mikołaja, Stanisławę Hawran, Jana Rachańskiego;

 

 

+ Mariannę Gorlewicz i pozostałych zmarłych z rodziny Gorlewicz, Pipowskich, Stanisława Kuryłka, Łucję Gorlewicz, Romana Makowskiego;

+ Ryszarda Stawickiego, Joannę Gniot, Józefa, Wandę, Józefa Stawickich, Kazimierza Gniota, Stefana, Władysława Drzazga, pozostałych zmarłych z rodzin: Stawickich, Gniotów, Drzazga, Beatę Kawalerczyk – Trzcińską, Małgorzatę Miśkiewicz, Mariusza Tymrakiewicza;

+ ks. Stanisława Olędzkiego, Izę, Ewę, Dorotę, Ewę, Roberta, Dariusza, Piotra, Tomasza, Sławomira, zmarłych nauczycieli z Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Podstawowej nr 1 i Zespołu Szkół nr. 1;

+ Włodzimierza Tymoszewskiego, Gertrudę, Walentego, Józefę, Franciszka z rodziny Różnowskich, Klarę, Edmunda Bielawskich;

+ Władysława, Zofię, Czesława, Grzegorza, Zenona, Czesławę, Henryka z rodziny Tymoszewskich;

+ Leona, Bronisława, Leona, Janinę, Bernarda, Władysławę, Stefana z rodziny Weinerowskich;

+ Jana i Zofię Astukiewicz, Marię i Weronikę Gerke, Tadeusza Sumińskiego, Wiesławę Weinerowską, Katarzynę Dolewską;

+ Weronikę, Jana, Jerzego Baranowskich, Barbarę, Jerzego Hanusewicz, Antoninę i Stanisława Brzezińskich;

+ Pelagię, Bernarda z rodziny Daniel, Genowefę, Henryka, Jacka z rodziny Dolacińskich, Wacława Kalinowskiego, Mariannę Czaczyk;

+ Annę, Mariana Szewczyk, Rafała Szadkowskiego, Franciszkę, Benedykta, Franciszka, Stanisława Jasińskich, Jadwigę i Zygmunta Pilarczyk;

 

+ Jarosława i Dagmarę Szadkowskich, Katarzynę i Rocha Bednarek, zmarłych księży z parafii Świętej Rodziny;

+ Janinę, Wandę Sobieraj, Mieczysławę, Leokadię, Izabelę, Jana, Leokadię;

+ Stefanię, Jana, Mariannę, Adama, Antoninę, Józefa z rodziny Dąbrowskich, Mariannę, Tomasza, Ludwika, Stefana, Antoniego z rodziny Mgłowskich, Genowefę, Józefa, Stefana z rodziny Szumnych;

+ Helenę, Zdzisławę, Władysława, Katarzynę, Piotra z rodziny Koseckich, Franciszkę, Władysława, Feliksa z rodziny Kłyszów;

+ Helenę, Elżbietę, Tomasza, Celinę, Zygmunta z rodziny Kowalczyków, Pawła, Nadzieję z rodziny Buczkowskich,

+ Reginę, Janinę, Annę, Irenę, Józefa, Czesława, Wiesława, Edwarda, Mariana, Zbigniewa, Leokadię;

+ Bronisławę, Władysława, Czesława, Zdzisława, Ryszarda, Klemensa, Genowefę, Zofię, Tadeusza, Karolinę, Stefana i Ilonę;

+ Annę, Michała, Andrzeja, Jana, Pawła, Amalię, Paulinę, Reginę, Gustawa, Adolfa, Józefa, Zygmunta, Eugeniusza, Elżbiety, Barbary, Marka, Marii, Gustawa Nowickich, Edmunda i Ryszarda Pakulskich;

+ Jadwigę, Leona, Mariana z rodziny Witt, Janinę, Narcyza, Teodozję, Lucjana, Sławomira z rodziny Kozłowskich, Józefa, Adelę Kulińskich, Henryka Zielińskiego, Ryszarda Dudka;

+ Mieczysława Tymoszewskiego, Jadwigę, Zdzisława z rodziny Wantusiak, Władysława, Lucynę Jankowskich, Zofię, Edwarda Malczak;

+ Kazimierza, Antoniego, Gertrudę, Albina, Henryka, Pawła, Ryszarda Kowalskich;

+ Józefę, Maksymiliana Ciesielskich, Marię i Sylwestra Dopieralskich, Zofię Tylicką, Mariannę Różańską, Zygmunta Chudź;

+ Teresę Krupińską, Rozalię i Leona Szwargot, Teresę, Ryszarda, Kubiś, Grażynę i Zbigniewa Jenke;

+ Zbigniewa Baranowskiego, Zygmunta Samotyjka, Annę Wernerowską, Karolinę Mankiewicz, Leszka Weinerowskiego, Ryszarda Płóciennik, Edwarda Blicharskiego;

+ Genowefę i Franciszka Nowak, Weronikę i Wacława Półtorak, Rozalię i Władysława Nowak, Marię i Józefa Nowakowskich, Mieczysława Winkel, Zofię Rościszewską;

+ Stefanię, Tomasza, Weronikę, Michała z rodziny Sudół, Rozalię, Franciszka, Zenona, Pawła, Jana z rodziny Budniok;

+ Stanisława, Juliannę Szrubkowskich, Antoniego, Jadwigę, Lecha, Teresę, Jerzego z rodziny Pyrek, Jana Frąckowiaka, Helmuta Besler, zmarłych z rodziny Łyszkiewicz;

+ Franciszka, Zofię Stachowskich, Władysława, Rozalię Drożdż, Józefa, Stanisławę Cieślik, Halinę Mocną, Bolesława Siwy, Eugeniusza, Janinę Drożdż, Aleksandra Truszkowskiego;

+ Zofię, Eugeniusza, Joannę, Wincentego z rodziny Radziej, Jadwigę i Józefa Rybarczyk, Benedyktę, Stefana, Teresę i Witolda Piotrowskich, Konstancję Ogrodowczyk, Jerzego Sengera, Józefa Klimowicza, Ewę Siwek, Wiesława Kłosowskiego, Iwonę, Leszka Gusse, Zofię i Mieczysława Piotrowskich, Kazimierę Rajek;

+ Ryszarda Sadkowskiego, Małgorzatę, Agnieszkę, Marię Kozioł, Józefa, Tadeusza, Stanisława;

+ Stanisława, Czesławę, Emilię, Ryszarda, Roberta, Stanisława, Marię, Eleonorę z rodziny Sadkowskich;

+ Mariannę i Jana Moździarskich, Henryka i Józefa Stachowiak, Wiktorię i Leona Grembowskich, Wiesława Tabiejko, Leona Jaskułę, Bogusza Mańczyńskiego, Jerzego Łaskiego;

+ Jadwigę, Jana Peplińskich, Irenę Mazak, Władysławę, Józefa, Halinę Wegner, Teresę Tyda, Annę Kozłowską;

+ Władysławę, Józefa, Halinę Wegner, Jadwigę, Jana Peplińskich, Irenę Mazak, Annę Kozłowską, Teresę Tyda;

+ Stefanię, Józefa, Michała Marć, Katarzynę, Bernarda, Tadeusza, Ryszarda Wierdak, Mariolę Banaszak, zmarłych kapłanów, siostry zakonne, sąsiadów, znajomych, zmarłych z dala od rodziny i zmarłych bezdomnych;

+ Kazimierę, Jana, kazimierza z rodziny Przybył, Jadwigę, Irenę, Leona, Barbarę Jakubowskich, Jadwigę Ryfa, Henryka Steltera;

+ Roberta Grams, Jana Piotrowskiego, Katarzynę, Franciszka Szkudlarek, Stanisława Kriże;

+ Mariannę, Antoniego, Zygmunta, Genowefę, Konrada z rodziny Kordyla, Stanisławę, Józefa, Bronisława, Wandę, Marię, Irenę z rodziny Waszyńskich;

+ Weronikę Jana, Bogdana, Zofię z rodziny Rzanny, Edwarda, Władysława, Leokadię z rodziny Wojciechowskich, Mieczysława, Leokadię z rodziny Nagrabeckich, Krzysztofa, Adama z rodziny Malinowskich, Mariana, Adama Malinowskich, Małgorzatę Miśkiewicz, Edmunda Nojmana;

+ Stanisławę, Franciszka, Czesława, Jana, Barbarę z rodziny Paterskich, Olimpię, Bronisława, Wacława z rodziny Korozej, Anastazję Rocko, Kazimierza, Mirosława Melków;

+ Zofię Przeradzką, Marię, Władysława Pawłowskich, zmarłych księży i sąsiadów;

 

+ Józefa, Michalinę, Stefanię, Piotra, Jadwigę, Edwarda, Wacława z rodziny Auksztulewiczów, Genowefę, Władysława z rodziny Wojciechowiczów, Bronisława i Krystynę Ciesielskich, Jana i Juliannę z rodziny Marciniaków;

+ Adama, Wojciecha z rodziny Frączek, Janinę i Piotra Dylikowskich, Jana, Halinę Belinów, Józefa i Apolonię Suchockich;

+ Leokadię, Antoniego, Tadeusza, Grzegorza z rodziny Słowińskich, Mariannę, Alfonsa, Floriana, Marię Knosowskich, Marię Hyłę, Klarę, Leona z rodziny Tecłaf;

+ Antoniego, Antoninę, Franciszka, Natalię, Elżbietę, Jana, Annę, Aleksandra z rodziny Szmidków;

+ Roberta i Jana z rodziny Derdów;

+ Jana, Józefę, Helenę, Pawła, Antoniego, Bronisława, Stefana, Natalię z rodziny Szaniawskich;

+ Tadeusza, Władysława, Marię, Władysława z rodziny Kulbat, Antoninę, Czesława Kmieciak, Kazimierza, Karola, Franciszka, Franciszkę, Mieczysława, Anielę, Jadwigę z rodziny Ćwirko;

+ Marię Tafelską, Kazimierza Stachowiaka, Edwarda, Krzysztofa, Piotra Widawskich i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ Stanisława, Adelę i pozostałych zmarłych z rodziny Jaroszów, Józefa i Władysławę i pozostałych zmarłych z rodziny Sokołów, Leonarda, Walentynę i pozostałych zmarłych z rodziny Pietrow, Żodziewskich, ks. Edwarda Napierałę, ks. Pałysiewicza, Władyslawa Kowalskiego, Stefana Krzemińskiego, Stefana Biskupa;

+ Stanisława, Karolinę, Edwarda, Jana, Władysława, Józefa, Boleslawa Dudzik i pozostałych zmarłych z tej rodziny;

+ Jana Piturę, Franciszka, Franciszkę, Tadeusza, Apolonię, Jana, Natalię i pozostałych zmarłych z rodziny Piturów, Łukasza Kaczmarka, Mariolę, Hannę, Leonarda Kaczmarków, zmarłych z rodziny Kołodziejów, Surdyków, Watrasów i wszystkich zmarłych księży z naszej parafii;

+ Jana, Józefę, Longina, Eugenię, Jadwigę, Marcina, Karola, Anielę, Marcina z rodziny Malinowskich;

+ Wiktora, Annę, Albina, Irenę, Amelię, Idę, Stanisława, Henryka, Irenę, Stanisława z rodziny Stasiłowicz;

+ Irenę, Bolesławę, Czesława z rodziny Szmytkowskich, Marię, Stanislawa z rodziny Batura i Juliannę Schmidt;

+ Helenę, Piotra, Annę, Czesława, Piotra, Antoniego, Henryka, Andrzeja, Stefana, Stanisława z rodziny Kaczor, Stanisława, Henryka, Tadeusza, Jerzego, Zbigniewa, Krzysztofa z rodziny Wójcików, Elżbietę i Edwarda Czerwińskich, Mariannę Gabrysiak, Józefa, Stanisława, Marię z rodziny Karpowiczów, Marię i Bogusława Podbielskich;

+ Janinę i Karola Lach, Stanisławę i Franciszka Mikołajczyk, Władysławę, Zenona Walczak, Jana Rakowskiego, Halinę, Jana Berendt, Edwarda Malagę, Waclawa Lalkę, Jadwigę Spek, Marię Głuchowską, Teresę Kubas, Ewę, Romana z rodziny Jarka, Kazimierę i Stanislawa Machnik, Edmunda Mikołajczyka, Zofię i Franciszka z rodziny Konopka, Ks. Stanisława Olędzkiego, wszystkich cierpiących w czyśćcu, wszystkich, którzy zginęli w atakach + terrorystycznych na całym świecie, a szczególnie we Francji;

+ Olgę, Jana, Weronikę, Tomasza z rodziny Czemko, Irenę, Teodora, Bartka, Zofię z rodziny Jagiełków, Katarzynę Pelczar,

+ Marię, Marka, Stanisława Hołubowskich, Anastazję, Sofrona, Eugenię, Michała Antoszko;

+ Janinę i Michała Kuśmierz, Anielę, Pawła i Adama Rudiak, Emilię, Józefa, Bogumiła Mądrzejewskich, Stefanię i Jakuba Hachaj, Helenę i Tadeusza Tyżaj, Grzegorza Ostrowskiego;

+ Bernarda z rodziny Borzych, Henryka Piekarskiego, Krystynę Kachlicką, 11. tygodniowe nienarodzone dziecko

+ nienarodzone dziecko bratowej;

+ Annę, Eugeniusza, Mirosława Łukasiewicz, Łucję i Stefana Kutela,
+ Helenę, Józefa, Bolesławę, Stanisława, Henryka, Mieczysława, Mariana z rodziny Jęśko, Mariana z rodziny Mierzyńskich, Barbarę, Balbinę, Józefa z rodziny Jur, Annę, Mariana Fręśko, Teresę Ratajczak, Zuzannę, Franciszka Radke, Dominikę, Franciszka Chmielewskich, Teresę, Henryka Bartkowiak, cierpiących w czyśćcu;
+ Jana, Reginę, Sylwestra, Mariannę, z rodziny Jęśko, z rodziny Gałów, Baranów, Adamczaków, Sztochajów, Władysława Krupicę, budowniczych naszego kościoła, zmarłych kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii;
+ Krystynę, Stanisława Ewiak, Lidię Wirkus, Ludwikę Damnitz, Marię Kamieniczną, Wandę Lotko, Stefanię Ciechomską, Wandę Słowikowską, krewnych, sąsiadów, przyjaciół i znajomych, zmarłych księży, którzy u nas pracowali i wszystkich cierpiących w czyśćcu;
+ Edwarda, Agnieszkę, Władysława z rodziny Matysiak, Władysława, Marię, Aleksandrę z rodziny Budych, Stanisławę Ćwiklik;
+ Zygmunta, Pelagię z rodziny Tarnawskich, Rozalię i Pawła z rodziny Gehrke, Halinę i Kazimierza Niedzielskich;
+ Franciszka, Janinę Jodłowskich, Helenę i Józefa z rodziny Uram;
 
+ Andrzeja, Barbarę, Ignacego i pozostałych zmarłych z rodziny Liberowiczów, Stefanię, Bronisława, Jana, Walburgę i zmarłych z rodziny Marków, Zofię Szurek, wszystkich zmarłych z rodziny Marków i Szurków;
+ z rodziny Lewandowskich, Chabowskich;
+ Wacława, Wojciecha, Jadwigę, Wiesławę z rodziny Jakubowskich, Zofię Giera;
+ Romana, Franciszkę, Czesława, Teofila, Czesława, Józefa, Balbinę z rodziny Kostrzewa;
+ Stanisława, Janinę, Wojciecha, Mariannę z rodziny Kułaga, Józefa, Józefę, Longina, Władysławę z rodziny Król, Leszka Królikowskiego, Michała, Ludwikę z rodziny Król, Andrzeja Lisiaka, Jana, Janinę, Tadeusza z rodziny Koźbiał, z rodziny Baćkowskich;
+ Jana, Jadwigę Giers, Tadeusza, Eugeniusza, Józefa, Danutę, Teresę z rodziny Sikorów, Dawickich, Fąferków, z rodziny Stróżyków, Tadeusza, Małgorzatę Kaja, Monikę Szymczyk, zmarłych księży z naszej parafii i zmarłych sąsiadów;
+ Irenę, Bolesława, Jana, Jadwigę, Franciszka Grochowskich, Franciszka, Dorotę Pałubickich, zmarłych z rodziny Boińskich: Eugenię, Mikołaja, Jolantę, Aldonę, zmarłych rodziców z obojga stron;
+ Czesławę, Andrzeja, Bronisławę, Władyslawa, Marcina, Stanisławę, Tadeusza, Józefa, Franciszka, Marię, Zdzisławę, Teresę, Janinę, Zenona, Tadeusza, pozostałych zmarłych z rodziny, krewnych, znajomych, ciocie, wujków, sąsiadów, zmarłych księży z naszej parafii;
+ Władysława, Katarzynę, Stanisławę, Henryka, Józefa, Bronisławę, pozostałych zmarłych z rodzin: Kmieciaków, Gładysiaków, Durajów, Nowakowskich, ks. Józefa Michurskiego, żołnierzy poległych na wojnach;
 
+ Julię, Jana Repelewicz, Marię i Bernarda Kłóta, Jerzego Ziglera, Elżbietę Kraft, zmarłych z rodziny Drzyzgiewiczów;
+ Kazimierza, Piotra, Marię, Michalinę Malinowskich, Janinę, Dominika, Seweryna, zmarłych z rodzin Skinder, Marię Ochman, Marię, Alicję, Bolesława, Irenmę, Roberta z rodziny Sala, Leokadię, Józefa Jesion, Zuzannę, Józefa;
+ Benignę, Leona, Floriana, Henryka, Leokadię, Piotra, Martę, Franciszka i wszystkich zmarłych z rodziny Smełszów, Czarnotów, Ludwikkę, Michała, Antoniego, Mieczysława, Stanisława, Henryka, Krystynę i wszystkich zmarłych z rodziny Ocieczków;
+ Bronisława, Edwarda, Ludwika, Władysławę, Leszka, Michała, Marzenę;
+ Krystynę i Adama Ocickich;
+ Stanisława Brzezińskiego, Antoninę Brzezińską, Walentego i Gertrudę Różnowskich, Mieczysława Tymoszewskiego, Włodka, Weronikę i Jana Baranowskich, Kazimierza Kowalskiego, Walentego Lisowskiego, Genowefę Marciniak, Jerzego Kabata, Annę i Tadeusza Gawłów, Bronisława Rejman, Annę Obarską, oraz Ks. Wiesława Kaczmarczyka, Ks. Stanisława Olędzkiego, ks.Antoniego Jezierskiego;
+ Barbarę Czacharowską;
+ Elżbietę, Mariannę, Bernarda, Andrzeja, Ludwika, Agnieszkę, Lidię i pozostałych zmarłych z rodziny Kłóta, z rodziny Szólc, Brząkowskich, Mariannę, Jana Szkudlarek, Jerzego, Natalię, Fryderyka, Władysławę, Romana Ziegler, wszystkich zmarłych kapłanów, posługujących w naszej parafii;
+ Danutę i Tadeusza Mrozik, Jerzego Szustera, Władysława Nowackiego, dziadków, babcie z obojga stron;

 
+ Zofię Margiel, Jana Okroja, Jadwigę Kowalicką, Edmunda Kaczmarka, Helenę Dunajską, Irenę Zielińską, Jerzego Butryma, Wiktora Rewolińskiego, Krzysztofa Piłatowskiego, Szczepana Tuszylaka, Janinę Rubik, Danutę Ewertowską – Siniecką, Piotra Sikorę, Teresę Bojańską, Pelagię Banaszewską, Jolantę Pecelt – Ciepłuch, Łucję Marcinkowską, Danutę Olczak, Mariana Szarka, Józefa Śliwińskiego, Reginę Friszke, Mariannę Czerniakiewicz, Irenę Witkowską, Gertrudę Suszycką, Jadwigę Jankowską, Norberta Szudrowicza, Stanisława Presnala, Monikę Szczęsną, Krystynę Cieślewicz, Jana Kwiatkowskiego, Witolda Misztelę, Włodzimierza Pulkowskiego, Kazimierę Rocką, Ryszrda Szudrowicza, Irenę Misiak, Adama Krzysztofiaka, Kazimierę Drozdowicz, Józefę Samul, Józefa Wachowiaka, Edmunda Wilkowskiego, Helenę Jaśkiewicz, Zofię Skowrońską, Irenę Fijołek, Wioletę Janczewską, Urszulę Sieradzką, Zenona Zabrockiego, Zofię Rościszewską, Marię Szarejko, Zdzisławę Tycner, Józefa Jakobsche, Alicję Bornikowską, Alfreda Franczaka, Cecylię Romanowską, Jerzego Kapturskiego, Stanisława Szczepanika, Andrzeja Łosia, Alfreda Sinieckiego, Andrzeja Witkowskiego, Julię Tabała – Sadło, Helenę Dyło, Henryka Pszczołę, Mariusza Dejewskiego, Mariannę Gruszkę, Jana Lupę, Jana Elickiego, Zofię Myszak, Cecylię Zagórską, Jerzego Machnika, Elżbietę Myk, Piotra Dzido, Bożenę Kubicką, Bronisławę Chmielewską, Janinę Jodłowską, Wacławę Śnieżko, Stanisława Kobus, Ireneusza Michalaka, Henryka Celebańskiego, Mariana Witt, Krystynę Matuszak, Anielę Jachocką, Łucję Dzwoniarek, Wiesławę Jakmińską, Marcina Piekarskiego;
+ Bogdana, Franciszka z rodziny Wnuk, Janinę, Jana Kieszkowskich, Martę, Piotra Klozak, Teresę, Jana Roweckich, Krystynę, Józefa Denisowskich, Urszulę Mósiał, pozostałych zmarłych z rodziny Wnuk, Kieszkowskich;
+ Kazimierza Jagodzińskiego, Martę, Antoniego, Marzannę Jagodzińskich, Pelagię, Klemensa, Albina, Różę, Anastazję, Ambrożego, Walentego z rodziny Trajder, Gabrielę, Czesława z rodziny Ksobiech;
+ Jana, Floriana Marlewskich, Jana, Józefa z rodziny Tatera, Mariannę Ziarnik, Zofię Kolasińską, Jana, Dariusza, Monikę i Antoniego z rodziny Sobieszczyk, Józefa Ziarnik, Marka i Halinę Grudzień;
+ Mariannę, Sabinę, Leokadię, Irenę, Teresę, Jana, Józefa, Michała, Roberta, Irenę, Leonarda, Romana, Janusza, Henryka;
+ Jadwigę i Eugeniusza Pekowskich, Marię Płowaś, Pawła Litwinowicza, Zofię, Jana, Czesława, Józefa, Bogdana z rodziny Wiszniewskich;
+ Kazimierza, Piotra, Michalinę z rodziny Malinowskich,  Janinę, Dominika, Seweryna z rodziny Skinder, Irenę, Roberta Sala, Leokadię, Józefa Jesion, Józefa, Helenę, Stanisława z rodziny Jesion, Marię, Leona Łyszczak, Krystynę, Mirosława Rajkiewicza, Mariana Buczyńskiego, Wacława, Anielę, Mieczysława z rodziny Garczyk, Jacka Garczyka;
+ Annę, Stanisława, Jerzego, Karolinę, Władysława z rodziny Myśliwych, Bronisławę, Wilhelma z rodziny Kurowskich, Genowefę, Antoniego, Marię, Janusza, Albina, z rodziny Mercik, Zofię i Władysława z rodziny Gonet;
+ z rodzin: Korwin-Gronkowskich, Mikulicz, Pietkiewicz, Ficowicz, Sójka, Żelisko, Kimera, Szygenda, Prima, Tarnowskich, Zarzyckich, Zięcik, Czyż, Pszczoła, Grochowskich, Czerniakiewicz, Pluczek, Gazda, Dyło, Berlińskich, Poswij, Kurosz, Grabowskich, Podhajskich, Ilner, Wojcieszonek, Hałaburda, Sikorskich, Budzik, Zawadzkich, Jendrzejczych, Dybzińskich, Kołodziej, Moskiewicz, Doskocz, Hinniczuk, Janinę Kosowską, Jana Żebrowskiego;

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»