Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Salezjanie na boisku

Mecz Księży Piła Salezjanie

Salezjanie na boisku

Mecz księży wygrali salezjanie ze Szczecina i okolic.

Na rozgrywki do Bydgoszczy zjechała się rekordowa liczba kapłanów. Łącznie na boisku i na trybunach zgromadziło się 50 salezjanów z inspektorii pilskiej.

O puchar przechodni św. Jana Bosko walczyły trzy drużyny: Szczecin i okolice, Pomorze i tzw. „reszta świata”, czyli współbracia z Bydgoszczy, Piły, Debrzna i Czaplinka. Naszą parafię reprezentował ks. Piotr Pączkowski.

— Rywalizacja sportowa była bardzo zacięta i do ostatniego meczu nie było wiadomo, kto tym razem zabierze ze sobą puchar przechodni św. Jana Bosko. Poniedziałek, 21 września był szczęśliwy dla drużyny ze Szczecina i to właśnie ci współbracia cieszyli się ze zwycięstwa — informuje ks. Piotr.

Dodaje również, że po potyczkach na hali, był jeszcze moment na wspólne rozmowy i podsumowanie rozgrywek.

Kolejne spotkanie salezjanów na boisku odbędzie się 23 listopada w Czaplinku. Już dziś zapraszają oni do kibicowania.

©

&

&

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»