9 sierpnia 2015 r.

Logo100latmale

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

[fancy_numbers variation=”red”]

  1. Dzisiaj na wszystkich mszach świętych kazania głosi o. Jose Anthonny Maniparambil. Zapraszamy na prowadzoną przez niego „Wakacyjną Szkołę Biblijną”. Spotkania w naszym kościele w dniach od 14 do 17 sierpnia. Plan spotkań otwartych: codziennie od piątku do poniedziałku rozpoczęcie o godz. 17.30, następnie msza św., a po niej o. Maniparambil będzie przewodniczył nabożeństwom uzdrowienia, uwielbienia i dziękczynienia. Nabożeństwo uzdrowienia odbędzie się w przyszłą niedzielę. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej www.rekolekcje.pila.pl».
  2. W środę stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych o 17.30.
  3. Trwamy w nowennie do św. ojca Maksymiliana Kolbe, jako duchowe przygotowanie do wspomnienia tego świętego. W czwartek, 13 sierpnia zapraszamy na godz. 20.30 na apel maryjny przy krzyżu i figurze św. ojca Kolbe na zbiegu ulic: Wiatracznej i Kolbe. A już dzisiaj w kolejnym odcinku internetowego cyklu „Z kart kronik” można przeczytać i zobaczyć archiwalne zdjęcia z ustawienia krzyża przy ul. Maksymiliana Kolbe w 1998 roku. Zapraszamy na stronę parafii.
  4. W sobotę, 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę, również o 20.30. Na każdej mszy św. błogosławieństwo kwiatów, warzyw i ziół.
  5. Zachęcamy do skorzystania z biblioteki „Świętej Rodziny”, która jest otwarta w każdy poniedziałek od 17.00 do 19.00.
[/fancy_numbers]

Krzyż NekrologW minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Rozalia PĘCHERZEWSKA, lat 75 z ul. Śródmiejskiej;
+ Jadwiga FRYCA, lat 95 z ul. Buczka;
+ Aniela SAJNA, lat 95 z al. Piastów.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

O najbliższych pogrzebach w parafii informujemy na kanale @Pogrzeby na Twitterze»