Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Ślubowali gotowość modlitwy za parafię

Studniówka Czyli 100 Osób Modli Się Za Parafię Świętej Rodziny W Pile Z Okazji 100 Lecia Modlitwa

Ślubowali gotowość modlitwy za parafię

Trwa studniówka. Pierwszego dnia wiosny ponad 100 osób złożyło przyrzeczenie modlitwy za parafię przez 100 dni z okazji 100-lecia.

— Jubileusz jest dobrą okazją do tego, aby oprócz rożnych wydarzeń przeżyć także 100-lecie duchowo. Stąd pomysł studniówki, czyli modlitwy 100 rodzin przez 100 dni z okazji 100-lecia — wyjaśnia ks. Zbigniew Hul, proboszcz parafii.

Do akcji modlitewnej zgłosiło się ponad 130 rodzin.

— Są to osoby nie tylko z naszej parafii, ale także z Trzcianki, Łodzi, Warszawy, a nawet z Włoch. Wszystkim, którzy poczuwają się do duchowego wsparcia składam serdeczne Bóg zapłać! — dodaje proboszcz.

Każda z rodzin otrzymała pamiątkową legitymację. Teraz codziennie modlą się specjalną, jubileuszową modlitwą do Świętej Rodziny. Modlitewna akcja potrwa do 28 czerwca, czyli do dnia, kiedy odbędą się centralne uroczystości związane ze setną rocznicą poświęcenia kościoła.

  1. Święta Rodzina - salezjańska parafia w Pile
    Święta Rodzina - salezjańska parafia w Pile29 marca 2015

    PILNE: Osoby, które jeszcze nie odebrały swoich legitymacji zapraszamy do kancelarii parafialnej.
    Jeśli ktoś nie może odebrać, prosimy o kontakt mailowy (parafia@swietarodzina.pila.pl) – wyślemy legitymację pocztą.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»