Obrazki ze specjalną modlitwą. Potrzebujesz? Wyślemy pocztą

Z drukarni odebraliśmy kolejny dodruk naszych jubileuszowych obrazków. Każdy musi go mieć!

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”tahoma”]

Po raz pierwszy obrazki ze Świętą Rodziną i odpustową modlitwą pojawiły się w naszym kościele w uroczystość patrona, czyli 28 grudnia. Rozeszły się w bardzo szybkim tempie.

— Co nas niezmiernie cieszy! Chcemy jak najszerzej rozpropagować modlitwę do Świętej Rodziny! — mówi ks. Janusz Zdolski.

Obrazki były też rozdawane podczas kolędy. W sumie rozprowadzono ich ponad 10 tys.

Wewnątrz obrazka znajduje się specjalna, jubileuszowa modlitwa ułożona przez jedną z naszych parafianek. W niej zawarte są wezwania zalecone przez papieża Franciszka, celem uzyskania odpustu zupełnego. Ta modlitwa odmawiana jest na końcu każdej mszy.

» Czytaj więcej: Papież Franciszek ustanowił odpusty dla naszej parafii!»

Każdy może dostać obrazek i podzielić się np. z chorymi i tymi, którzy nie mogą z poważnych przyczyn przyjść do naszego kościoła, aby zyskać odpust zupełny. Wystarczy napisać do nas prośbę i adres zwrotny pocztą tradycyjną, lub e-mailem na: [email_link email=”parafia@swietarodzina.pila.pl”]parafia@swietarodzina.pila.pl.[/email_link]

Tekst jubileuszowej modlitwy znajdziecie na specjalnej stronie 100-lecia: www.100lat.pila.pl»