Wylosowaliśmy nagrody! Jubileuszowe kalendarze otrzymują . . .

Ks. proboszcz Zbigniew Hul wylosował siedmiu uczestników konkursu, którzy otrzymają jubileuszowy terminarz z logo parafii na 2015 rok.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Przypomnijmy: od niedzieli na naszym profilu na Facebooku» trwał konkurs, w którym można było wygrać kalendarze. Zasady były proste. Trzeba było udostępnić i polubić informację o konkursie oraz odpowiedzieć na pytanie:

JAK SIĘ NAZYWA (IMIĘ I NAZWISKO) KAPŁAN, KTÓRY JEST BUDOWNICZYM NASZEGO KOŚCIOŁA?

Prawidłowa odpowiedź to: KS. ADALBERT LENZ.

Niemalże wszyscy znali prawidłową odpowiedź. Jedna odpowiedź nas nieco zaskoczyła. Pragniemy zauważyć, że ks. Stanisław Staszic nie był budowniczym naszego kościoła.

Siedem osób, które dostają kalendarze to:

[fancy_numbers variation=”yellow”]

  1. Dorota Wylegała
  2. Dorota Borysowska-Wasilenko
  3. Łukasz Radke
  4. Marcin Okoń
  5. Magdalena Szczecina
  6. Kasia Jerks
  7. Kasia Jamroziak-Gałka
[/fancy_numbers]

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Już wkrótce skontaktujemy się z nimi przez Facebooka lub drogą mailową. Pierwsza wylosowana osoba dostanie kalendarz w formacie A5, a pozostali w formacie B5. Do wyboru są kolory: zielony, brązowy, niebieski i granatowy.

Tych, którzy nie wygrali oraz tych, którzy nie brali udziału w konkursie zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka». Już wkrótce kolejne konkursy; chyba jedyne na Facebooku w których naprawdę można coś wygrać!

Ci, którym spodobał się nasz jubileuszowy terminarz, a go nie wygrali w konkursie, zapraszamy od niedzieli do kiosku parafialnego, w którym będzie można nabyć taki kalendarz.

IMG_5983