Organizujemy pielgrzymkę do Włoch. Zapisz się przez internet

W ramach obchodów 200-lecia urodzin św. Jana Bosko i 100-lecia kościoła jedziemy pielgrzymką w maju 2015 roku na północne Włochy. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”tahoma”]

We Włoszech chcemy uczestniczyć przede wszystkim w uroczystościach związanych z 200. rocznicą urodzin św. Jana Bosko w Turynie. Tam też będziemy mogli zobaczyć specjalnie wystawiony na tę okoliczność Całun Turyński – wstrząsającą relikwię Męki Chrystusa, który skłania do głębszego zastanowienia się nad cierpieniem oraz ogromem miłości Boga do ludzi.

Będziemy też na Colle Don Bosco – miejscu związanym z dzieciństwem i młodością św. Jana Bosko.

Oprócz „salezjańskich” miejsc odwiedzimy m.in.: Pizę wraz ze sławną Krzywą Wieżą, malowniczą Florencję, Sienę ze słynnym placem Del Campo, gdzie odbywa się coroczne Palio, San Gimignano – jedną z najpiękniejszych miejscowości w Toskanii, zwaną miastem „pięknych wież”, Bolonię i słynne Piazza Maggiore. W Ferrarze nawiedzimy relikwie Cudu Eucharystycznego, a w Wenecji – obowiązkowo – przepłyniemy gondolą.

W drodze do Włoch odwiedzimy m.in takie miejsca jak: Altotting – miejscowość pielgrzymkowa z największym niemieckim sanktuarium oraz Marktl am Inn – „niemieckie Wadowice”, czyli miejsce urodzenia papieża-emeryta Benedykta XVI.

[download_link link=”https://swietarodzina.pila.pl/wp-content/uploads/2014/11/Włochy-9-dni.pdf” variation=”green” target=”blank”]POBIERZ CAŁY PLAN PIELGRZYMKIPlik PDF[/download_link]

Pielgrzymka odbędzie się od 22 do 30 maja 2015 roku. Koszt to 1 100 zł + 250 €UR. Zapisywać można się u ks. Janusza Zdolskiego w kancelarii parafialnej lub przez poniższy formularz internetowy.

[colored_box title=”Internetowe zapisy na pielgrzymkę do Włoch” variation=”green” textColor=”#ffffff”]

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres zamieszkania (wymagane)

  Kod pocztowy i miejscowość (wymagane)

  Data urodzenia (wymagane):

  Miejsce urodzenia (wymagane)

  Seria i numer dowodu osobistego (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Chcę zapisać się na samolotową pielgrzymkę do Włoch i w ciągu najbliższych 7 dni wpłacę na niżej podany numer konta zaliczkę (200 zł), albo całą kwotę. Wiem, że w przypadku nie dokonania przeze mnie wpłaty, rezerwacja internetowa nie zostanie zapisana.

  [/colored_box] [fancy_box][icon_teaser type=”PiggyBank” style=”inset_silver” title=”Opłata”]Aby potwierdzić swoją rezerwację prosimy wpłacić zaliczkę (100 zł) lub – kto może – od razu całą kwotę (1 100 złotych) na numer konta:

  Parafia Świętej Rodziny w Pile
  ul. Św. Jana Bosko 1
  64-920 PIŁA

  nr konta: 66-8162-0003-0021-3354-3000-0010
  tytułem: imię i nazwisko; Pielgrzymka do Włoch;

  [/icon_teaser]

  250 €uro należy dostarczyć do kancelarii parafialnej lub na spotkaniu przedpielgrzymkowym (o terminie powiadomimy zapisane osoby telefonicznie).

  [/fancy_box]