Na skupieniu w Górce Klasztornej

W dniu skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci udział wzięło ok. 150 osób, z czego aż ⅓ to przedstawiciele z naszej parafii!

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

50 członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci udało się z proboszczem naszej parafii do Górki Klasztornej, by wziąć udział w regionalnym dniu skupienia, który odbywa się dwa razy w roku.

Po powitaniu przez kustosza sanktuarium, członkowie ADŚ odmówili różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, a następnie uczestniczyli w konferencji oraz we mszy świętej. Dzień zakończył się drogą krzyżową na zewnątrz oraz koronką do Miłosierdzia Bożego.

We wspólnej modlitwie uczestniczyli członkowie stowarzyszenia z naszej naszej parafii, a także z Bydgoszczy, Torunia, Szamocina, Chodzieży, Złotowa i Poznania. Dzień skupienia odbył się 11 października.

[button size=”large” link=”http://1drv.ms/1wflGGV” target=”blank” align=”center” variation=”yellow”]Zobacz galerię zdjęć[/button]