Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Szturmem modlitewnym na Częstochowę

Pielgrzyma Do Częstochowy Z Parafii Świętej Rodziny W Pile

Szturmem modlitewnym na Częstochowę

W minioną sobotę wypełniony po brzegi autokar z pielgrzymami, głównie z naszej parafii, ruszył ze szturmem modlitewnym na Częstochowę.

50 osób z ks. Januszem Zdolskim na czele wyruszyło na pielgrzymkę już w piątek o godz. 22., aby zdążyć na odsłonięcie obrazu o godz. 6. Po porannej Eucharystii był czas na indywidualną modlitwę, spowiedź czy zwiedzanie jasnogórskich obiektów. Była też wspólna droga krzyżowa na wałach.

Oprócz duchowej stolicy Polski pielgrzymi odwiedzili także Gidle – sanktuarium z malutką figurką Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych oraz Dolinę Miłosierdzia – pallotyńskie sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

— To był bardzo piękny czas odpoczynku duchowego i fizycznego. To wielka radość być i modlić się u stóp Matki wszystkich Polaków. Cieszę się, że tam pojechaliśmy – podsumowuje pielgrzymkę ks. Janusz.

— Pojedziemy tam jeszcze nie jeden raz – zapewnia kapłan.

Informacje o przyszłych pielgrzymkach znajdziecie jak zawsze na naszej stronie internetowej. Póki co mamy jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Warszawy po odbiór relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Więcej informacji»

Pielgrzymka do Częstochowy Piła (1)Pielgrzymka do Częstochowy Piła (2)

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»