Już w niedzielę: koronka na skrzyżowaniach

Już w tę niedzielę punktualnie o godz. 15. na największych skrzyżowaniach w Pile wybrzmiewać będzie modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do włączenia się w akcję.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Modlitwa koronką na skrzyżowaniach miast odbędzie się już po raz siódmy – zawsze tego samego dnia (28 września – rocznica beatyfikacji bł. Michała Sopoćki) i o tej samej godzinie (15. – godzina Miłosierdzia Bożego). W tym roku intencja jest szczególna: uczestnicy będą się modlić za chrześcijan prześladowanych w Iraku i na Bliskim Wschodzie oraz o pokój na Ukrainie.

— Pragniemy, aby poprzez tę modlitwę dać świadectwo wielkiej mocy Bożego Miłosierdzia. Modlimy się także w intencjach, które niepokoją nasze lokalne społeczności. Idea odmawiania Koronki na ulicach i skrzyżowaniach naszych miast to przypominanie światu o przesłaniu Bożego Miłosierdzia — informują organizatorzy akcji.

Zapraszamy 28 września o godz. 15. z różańcem w ręku na największe skrzyżowania Piły. Można także indywidualnie pomodlić się na wybranym skrzyżowaniu.

Plakat_Polskaulotka_ISKRA2