X Festyn Parafialny za nami

Jubileuszowy, bo dziesiąty Festyn Parafialny przeszedł do historii. Było mnóstwo atrakcji dla każdego parafianina, niezależnie w jakim był wieku.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Festyn odbył się w niedzielne popołudnie, 22 czerwca.

— Jesteśmy tutaj, aby razem ze sobą być, poznać się i wzmacniać parafialne więzy. To wielka integracja naszej wspólnoty — tłumaczył ideę ks. Zbigniew Hul, proboszcz parafii.

Tegoroczny festyn upłyną pod znakiem występów. Było sporo koncertów, pokazów i przedstawień. Swoje umiejętności prezentowała m.in. grupa tresury psów, grupa teatralno-muzyczna z s. Renatą Polak na czele, dzieci ze szkół na terenie naszej parafii, grupa tancerek czy młodych cheerleaderek

Nie zabrakło także kiełbaski z grilla, ciast i pajdy ze smalcem. Ci najmłodsi skakali na dmuchanych zamkach, a nieco starsi próbowali sił w turnieju szachowym. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa. Główną nagrodę w loterii, czyli rower wygrał Łukasz Radke.

Na festynie towarzyszyła nam także Salezjańska Grupa Medialna wraz ze swoim opiekunem, ks. Przemkiem Cholewą. Każdy miał możliwość nagrania pozdrowień. Prawdopodobnie już wkrótce film znajdzie się w sieci. Szukajcie go na naszym fejsbuku»

[button size=”large” link=”http://1drv.ms/1vESjMM” target=”blank” align=”center”]Zobacz galerię zdjęć[/button]