Wakacje w parafii

Dodatkowa msza święta, inne godziny funkcjonowania kancelarii i biura Radia Maryja, zawieszenie działalności niektórych wspólnot zwiastuje nam rozpoczęcie się czasu wakacyjnego.

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Wzorem lat ubiegłych w lipcu i sierpniu o godzinie 20.30 zapraszamy na dodatkową Eucharystię niedzielną, tzw. mszę świętą wakacyjną. Jest ona specjalnie dla podróżnych oraz tych, którzy źle znoszą upały w ciągu dnia. Przypominamy także, że wieczorna (o godz. 18.) msza święta w sobotę partycypuje w niedzieli i czyni zadość obowiązkowi uczestnictwa w Eucharystii. Nie róbmy sobie wakacji od Pana Boga!

W trakcie wakacji inaczej będzie czynna także kancelaria parafialna – tylko trzy dni w tygodniu. Ks. Janusz na petentów czeka w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 9.00 do 11.00 oraz od 16.00 do 17.30.

Zmieniają się także godziny otwarcia biura Radia Maryja i kiosku parafialnego. Będą one czynne jedynie w piątki (10.00 – 13.00) i w niedzielę (7.00 – 16.00)

Przypominamy także, że w okresie wakacyjnym nie ma wizyt duszpasterskich u naszych chorych. Kapłan przyjdzie jednak na każde wezwanie. Prosimy zgłaszać się telefonicznie.

Wszystkim wypoczywającym i korzystającym z wakacji/urlopów życzymy błogosławionego odpoczynku!