6 lipca 2014 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
DOMINICA XIV PER ANNUM

[fancy_numbers variation=”red”]

 1. Trwamy w okresie wakacyjnym.

  Od dzisiejszej niedzieli przez cały okres wakacji będzie dodatkowa msza św. o 20.30, kończąca się apelem maryjnym.

  Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 17.30.

  W tym okresie Biuro Radia Maryja oraz kiosk będą czynne w piątki i soboty.

 2. W środę stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych o 17.30.

 3. W czwartek, 10 lipca na mszy o godzinie 18.00 będziemy polecać ofiary katastrofy smoleńskiej.

 4. W piątek obchodzimy święto św. Benedykta – patrona Europy. Zachęcamy do modlitwy w intencji spraw naszego kontynentu.

 5. W sobotę rozpoczynamy specjalną nowennę przeciwko demoralizacji i pogwałcaniu prawa naturalnego i prawa Bożego w naszym mieście. Nowennę odprawiać będziemy od 12 do 20 lipca o godz. 17.30.

 6. Na stronie internetowej parafii rozpoczął się wakacyjny cykl ciekawostek i tajemnic naszego kościoła. Zachęcamy do lektury w każdą wakacyjną niedzielę. CZYTAJ TUTAJ»

 7. Informujemy, że kolejna msza święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w trzeci czwartek września.

 8. Na stronie rekolekcje.pila.pl» ruszyły zapisy na Wakacyjną Szkołę Biblijną z o. Jose Maniparambilem, która odbędzie się od 14 do 17 sierpnia 2014 r. Koszt uczestnictwa to dobrowolna ofiara. Więcej informacji na: rekolekcje.pila.pl»

 9. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Marka Poryzałę, który będzie głosił na każdej mszy kazania na temat zagrożeń moralnych i duchowych. Będzie można nabyć jego autorskie książki o tej tematyce.

 10. W minionym okresie odeszli do wieczności: + Kazimierz Przybył, lat 76 z ul. Buczka; + Teresa PLURA, salezjanka współpracownica, lat 80 z ul. Buczka. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 7 lipca o godzinie 12.00 w kościele św. Mikołaja w Ujściu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

[/fancy_numbers]