To będą rekolekcje roku: o. Adam Szustak w Pile!

Już w przyszłą niedzielę, 1 czerwca, rozpoczną się rekolekcje przed Zesłaniem Ducha Świętego, które wygłosi znany i charyzmatycznym dominikanin, o. Adam Szustak OP. Warto zarezerwować sobie czas!

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”tahoma”]

Ojciec Szustak jest znany ze swoich rekolekcji i nauk głoszonych m.in. w internecie. Współpracował z takimi stacjami jak Religia TV, Boska TV, Stacja 7. Prowadzi popularny serwis internetowy: langusta na palmie». Jego kalendarz rekolekcyjny jest zapełniony na kilka lat do przodu. Odnowie w Duchu Świętym udało się go zaprosić i już od przyszłej niedzieli będzie głosić nauki u nas.

W niedzielę, 1 czerwca o. Adam będzie głosił nauki podczas każdej mszy świętej. Dodatkowo tego dnia odbędzie się konferencja o godzinie 19.

W poniedziałek, 2 czerwca nauki będą rano, o godz. 8 oraz wieczorem, podczas mszy o godz. 18. Po Eucharystii odbędzie się nabożeństwo uwielbienia.

Ostatni dzień rekolekcji, czyli wtorek, 3 czerwca – podobnie jak poprzedniego dnia – nauki na mszy o 8. oraz wieczorem o 18. Tego dnia odbędzie się nabożeństwo uzdrowienia.

Jeśli rekolekcjonista się zgodzi, będziemy nagrywać jego nauki i publikować na naszym kanale na wrzucie. Polecamy także już dziś wyszukać na YouTube nauk o. Adama» i usłyszeć, że warto wziąć udział w rekolekcjach!

CopyrightWrzuta
Szustak plakat