1 czerwca Piła wyjdzie na ulice za życiem. Polecamy: ZRÓB SOBIE PLAKAT!

Już w najbliższą niedzielę, 1 czerwca, w Pile odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Spod kościoła św. Antoniego (oo. kapucynów) ruszymy o 12.30 (po mszy o godzinie 11.30).

[fblike layout=”box_count” send=”true” action=”like” font=”verdana” colorscheme=”light”]

Tegoroczny Marsz będzie miał niezwykły finał. Na Placu Zwycięstwa pilanie… zatańczą poloneza!

Celem marszu jest promocja wartości rodziny. Marsze, które odbywają się od 2006 roku w całej Polsce, są przede wszystkim świętem rodzin – stanowią okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i zarażać innych swoim szczęściem.

— Chcemy zaangażować jak najwięcej par, które zdecydowałby się wypełnić pilski korowód tańca. Z racji Dnia Dziecka przewidziany jest też słodki poczęstunek dla najmłodszych i nie tylko. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego świętowania i tańca — zachęca ks. Remigiusz Szauer.

Zachęcamy także do zrobienia własnych plakatów na Marsz dla Życia!

[icon_teaser custom_icon=”https://swietarodzina.pila.pl/wp-content/uploads/2014/05/1.png” title=”krok – Wybierz plakat”]

Jeśli nie masz pomysłu na swój plakat to zachęcamy do wyboru jednego z poniżej podanych. Są one w formacie A3 w pliku PDF. Wystarczy kliknąć na niżej podaną miniaturkę plakatu i zapisać go na komputerze.

[/icon_teaser] [one_third]Plakat_Marsz_dla_zycia_1-page-001[/one_third] [one_third] Plakat_Marsz_dla_zycia_2-page-001[/one_third] [one_third_last] Plakat_Marsz_dla_zycia_3-page-001[/one_third_last] [one_third][/one_third] [one_third] Plakat_Marsz_dla_zycia_5-page-001[/one_third] [one_third_last] Plakat_Marsz_dla_zycia_3-page-001[/one_third_last] [icon_teaser custom_icon=”https://swietarodzina.pila.pl/wp-content/uploads/2014/05/2.png” title=”krok – wydrukuj”]

Jeśli nie masz drukarki w formacie A3 możesz wydrukować dany plakat np. w Centrum Ksero K2». Zgraj plakat na pendrive i udaj się do punktu ksero. Koszt wydrukowania jednego pliku A3 w kolorze to 4.00 zł, a czarno-białe: 1.00 zł. Pamiętaj poprosić panią w punkcie, aby podczas drukowania pliku pdf ustawiła „dopasuj”, a nie „faktyczny rozmiar”.

[/icon_teaser] [icon_teaser custom_icon=”https://swietarodzina.pila.pl/wp-content/uploads/2014/05/3.png” title=”krok – przygotuj plakat”]

Ten krok śmiało możesz zrobić z dziećmi! Przygotuj niepotrzebny karton i listewkę. Naklejcie wydrukowany plakat na karton, a z drugiej strony przyklej dobrym klejem listewkę. Tył plakatu możesz dowolnie ozdobić.

[/icon_teaser] [icon_teaser custom_icon=”https://swietarodzina.pila.pl/wp-content/uploads/2014/05/4.png” title=”krok – przyjdź na marsz”]

Przyjdź ze swoim plakatem na marsz 1 czerwca o godzinie 12.30. Nie wywalaj go po marszu – przyda się na przyszły rok!

[/icon_teaser]