Ks. Wąsowicz w czołówce wojewódzkiego plebiscytu

Ks. Jarosław Wąsowicz najpierw został Człowiekiem Roku Tygodnika Pilskiego, a teraz ma szansę zostać laureatem w głosowaniu wojewódzkim! Póki co zajmuje bardzo wysokie miejsce.

Dzięki smsowym głosom salezjanin zwyciężył w lokalnym konkursie na Człowieka Roku. [fancy_link link=”https://swietarodzina.pila.pl/2014/01/ksiadz-od-kiboli-czlowiekiem-roku/”]O tym pisaliśmy tutaj[/fancy_link]

– To zwycięstwo traktuję jako podziękowanie dla salezjanów i dla wszystkich pilskich parafii, które mają znaczący wkład w życie kulturalne miasta – mówi ks. Wąsowicz.

Teraz ks. Jarosław walczy o kolejny tytuł: Człowieka Roku 2013 Wielkopolski. Na początku lutego ruszył wojewódzki etap plebiscytu Człowiek Roku 2013. Nominowani do tego tytułu są laureaci głosowania w poszczególnych kategoriach w regionach, czyli m.in. ks. Wąsowicz.

Aby wesprzeć kapłana swoim głosem, trzeba wysłać SMS o treści: CRW.25 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Aktualne wyniki można sprawdzić [fancy_link link=”http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyt/172,czlowiek-roku-wielkopolska-2013,id,t.html” target=”blank”]TUTAJ[/fancy_link]

Głosowanie wielkopolskie potrwa do soboty 22 lutego (zakończy się dokładnie o godz. 23.59). Honorowe nagrody koncern Polskapresse wręczy podczas uroczystej gali plebiscytu, która odbędzie się 27 lutego w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Pewne jest, że na spotkaniu ks. Wąsowicz odbierze statuetkę Człowieka Roku Tygodnika Pilskiego. Czy do tej nagrody dołączy także tytuł Człowieka Roku 2013 w Wielkopolsce? To zależy od waszych głosów!