Nowenna z nagrodami

Trwa nowenna do salezjańskiej uroczystości św. Jana Bosko. Z tej okazji nasi klerycy z Lądu przygotowali nowennę z… nagrodami!

Grupa Medialna Art. 43, działająca przy Seminarium w Lądzie, przygotowała multimedialną nowennę przed uroczystością św. Jana Bosko. Składa się ona ze słówka oraz modlitwy. Każdego dnia nowenny na portalu Facebook będzie publikowany filmik wraz z tekstem rozważań i modlitw. Wszystkie nagrania będą dostępne także na kanale WSDTS w serwisie YouTube.

– Nowenna do ks. Bosko przygotowana jest w oparciu o utwory zespołu Porozumienie, z płyty „Spacer po linie”. W tym roku przygotowaliśmy niespodziankę. Nasza nowenna będzie również konkursem. Codziennie będzie zadawane pytanie konkursowe, a spośród tych, którzy przyślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy nagrody – zdradza kl. Maciej Sokalski SDB z ramienia Salezjańskiej Grupy Medialnej Art. 43.

Na odpowiedzi klerycy czekają każdego dnia do godziny 24:00. Odpowiedzi trzeba wysyłać na maila nowenna2014@gmail.com lub jako prywatna wiadomość na profil na Facebooku Nowenna do Ks. Bosko 2014. Zwycięzca będzie ogłaszany po losowaniu, następnego dnia rano, na Facebooku. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zabawy!

Śledź nowennę na Facebooku i wygrywaj nagrody – kliknij!

plakat2