Wylosowaliśmy posiadaczy kalendarzy z logo parafii

… i od razu chcemy pocieszyć tych, którym zabrakło szczęścia: terminarze z logo parafii są dostępne w naszym kiosku parafialnym.

Terminarze z logo parafii

Ale wracając do konkursu, przypomnijmy jego zasady. Zaraz jak tylko od introligatora przyjechały kalendarze z ozdobnym nadrukiem, ogłosiliśmy konkurs na naszym fanpage’u w serwisie społecznościowym Facebook.

Trzeba było polubić i udostępnić informację o konkursie oraz odpowiedzieć na pytanie. Nie spodziewaliśmy się, że to pytanie przysporzy tyle trudności. Brzmiało ono: w którym roku została ukończona budowa kościoła?

Prawidłowa odpowiedź to: w 1914 roku.

Taka też data widnieje nad wejściem do naszego świątyni. Jednak sporo osób zaufało Wikipedii, która podaje, że budowę kościoła ukończono w 1915 roku. Wprawdzie poświęcenie kościoła odbyło się dopiero pod koniec 1915 roku, ale budowa zakończyła się już w 1914 r. Rok trwało wyposażanie kościoła.

Wśród odpowiedzi pojawiło się też kilka dat powstania parafii, a nie kościoła, czyli rok 1619. Ale i tak nic nie przebije odpowiedzi: „kościół jest nadal w budowie”. Na szczęście fundamenty budynku kościoła od stu lat stoją stabilnie i nie musimy go budować.

W niedzielę 22 grudnia ks. proboszcz, w obecności ks. Janusza Zdolskiego i administratora strony parafialnej, wylosował trzech zwycięzców. Pierwsza osoba dostanie kalendarz w formacie A5, pozostałe nieco mniejsze. Zwycięzcami w naszym konkursie zostali:

I. Barbara Bembnista-Warchoł
II. Tomasz Pozniak
III. Renata Krogólec

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Prosimy ich o wysłanie wiadomości na Facebooku, albo na e-mail: parafia@swietarodzina.pila.pl z adresem pocztowym na który mamy wysłać kalendarz. Można także zgłosić się po odbiór nagrody do kancelarii parafialnej.

A wszystkich zachęcamy do polubienia parafii na Facebooku i życzymy szczęścia w kolejnych konkursach, chyba jedynych na Facebooku, w których są realne nagrody do wygrania!

Zwycięzcy w konkursie na kalendarz z logo parafii