Trwają rekolekcje adwentowe

To nie są zwykłe rekolekcje! Powalamy grzechy na matę! Nasze rekolekcje adwentowe głosi mistrz walk wschodu, zawodowy karateka ks. Dominik Chmielewski.

– Całe moje życie związane było ze sztukami walki – to był priorytet mojego życia. Medytowałem po dwie godziny dziennie zen, jogę – ćwicząc trzy razy dziennie mentalnie i fizycznie karate – czytamy o ks. Dominiku „Dominatorze” Chmielewskim w jego świadectwie powołania. Czytaj całe świadectwo →

Dużo będzie w naszych rekolekcjach o zagrożeniach duchowych. Rekolekcjonista będzie przytaczał przykłady z własnego życia. I wspólnie będziemy szukać pomocy u Boga. Warto zatem przekazać informacje o rekolekcjach swoim znajomym. A poniżej zachęcamy do wysłuchania pierwszej nauki rekolekcyjnej z niedzieli:

Ks. Dominik Chmielewski SDB urodził się w 1973 r. w Bydgoszczy. Przez 15 lat trenował różne systemy walki wręcz, które były priorytetem jego życia. Medytował po dwie godziny dziennie zen, jogę – ćwicząc trzy razy dziennie mentalnie i fizycznie karate. Osiągnął stopień 3 dan. W wieku 21 lat został dyrektorem do spraw szkolenia w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy. Prowadził szkolenia w dwóch prywatnych szkołach walki w Bydgoszczy. Jego marzeniem było wyjechać na Okinawę i trenować przez całe życie pod okiem wielkich mistrzów karate. Studiował teologię i filozofię. Napisał pracę licencjacką na temat możliwości synkretyzmu filozofii Dalekiego Wschodu z chrześcijaństwem. Pochodząc z bardzo religijnej rodziny, angażował się równocześnie w życie Kościoła. Był animatorem muzycznym w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym. W 1995 przeżył duchowy wstrząs podczas pielgrzymki do Medjugorie, miejsca znanych objawień maryjnych. Przeżycie to zaowocowało decyzją o wstąpieniu 2 lata później do Towarzystwa św. Franciszka Salezego (salezjanie). Wyświęcony na kapłana w 2005, obecnie doktoryzuje się na UKSW w Warszawie w zakresie teologii duchowości. Pełni funkcję duszpasterza akademickiego w Warszawie.

Plan rekolekcji:

9 grudnia 2013 r. (Poniedziałek)
Czy nad naszym życiem nie ciąży jakieś przekleństwo?

  7.00 – Roraty – Msza święta z nauką ogólną
  8.00 – Msza święta z nauką ogólną
  18.00 – Msza święta z nauką ogólną

10 grudnia 2013 r. (Wtorek)
Jeśli coś jest w naszym życiu nie tak, to jak złamać w naszym życiu zło?

  7.00 – Roraty – Msza święta z nauką ogólną
  8.00 – Msza święta z nauką ogólną  (namaszczenie)
  18.00 – Msza święta z nauką ogólną
  Nabożeństwo przebłagania za grzechy (po wieczornej mszy św.)

11 grudnia 2013 r. (Środa) – zakończenie
Jak wejść w przestrzeń Bożego błogosławieństwa?

  7.00 – Roraty – Msza święta z nauką ogólną
  8.00 – Msza święta z nauką ogólną
  18.00 – Msza święta z nauką ogólną
  Nabożeństwo uzdrowienia (po wieczornej mszy św.)

Spowiedź podczas każdej mszy świętej.
dominik-chmielewski-73551