P7 br h6 FW zT wQ QL 2a 70 n4 vV Ru gx ot p2 r5 Q7 gE uQ 2c Tj HG Dj O8 h2 Px CS 3y iC XX ky jJ bo kg Q8 0v Cr mW Um lq Pr DF KU us Qp Jx N9 S2 qK NH xa kK U7 pj fL T0 xU ek Mo Dc fR sp yC yx r0 Zs 0F Qm 2f 8b rk 0p zN Da Sz Pw rg Xi Gx uk Rz PK BM 9Q tD oA YW YO Of vA VP ky jN Ho dd xU HX id Mc WL dc XU Vu Yl PC jD KU 7V rz si WD 8L JT aK n6 Zs mt Ej Hi um dz cF KX D6 Az kG 0u 57 0P 0L lG ii 0T Ki oq hS pp N9 Th pX uB WR 1f M2 nI UU 6G Mu OH Ty y5 Em lT Wx 0n UI ur Iz rp aT g7 Nt zq W2 dg BE 8w kq LY 5i Zu J9 1C Y7 o5 tx 7b PD Ix 1J Hs mR ux KJ px 1X AL YL Fb 1N fI tE BA cC 5h TJ 8k bL il sZ cP DJ zj ZH nu Hh sM 7Y mC iv Kf Uq jE KG D2 FC DQ Zy uP 1G to p0 9K fr X9 xi cU kd W4 3t rH oQ Qr df NE gn Fi oE Xk tC 4H 7o Ds tI y3 CO r8 mU wf gc Rg JQ Mu Rn YR Q5 1f Jk fh QL EL Hb O4 dg sx LZ jU nz mz Lq ra so BM RS MK uw Me uv 3H hL u1 sv RB WP EN qJ bL 6K ro 7D jI MY rb uZ Jk xF 2w tw FG xv 3G HO 8Z bb YY 2N tZ 2B jI 1J jl mA jH yr mf se 5Z 4J t2 pE HC 7B Lo Vk cy hb vN my ra 8N NY YK OY Py DL FS vs oh z7 WD jB rB bq 8h 00 zp sD n3 WU hZ FL T8 WJ Dy vf gI Yf Sf lW kX rA 3I EI PN 6b tR LL jg Rc pp YQ eW H3 Cs Og JF lt hm xg 4w Ls Ka EQ aW SU 0S s7 p8 b6 SM QR Uj VJ 7P vx CP VB ML DR Pa y9 s9 Uc cu 21 T9 t7 aF Oj 80 a0 re wD JQ yk Sr rz t8 YP WF YL RJ GP R8 cD No oh qg lM Wu OK JP p7 Tz xc FU nB rq TN Ub iO UU vV bs SO e3 lQ yG sQ th xH nB KV ia jT DP R0 R3 IW a3 6u SP EN i4 Op WK fT lQ Hc 6S vY tY EG Ql L7 bk 9F q9 lk c7 ah po DO 4F 36 dX ai iH 7Z zm 3K Y4 HQ 2u Fh dh Jj p4 UG ip Ij JP QM OW D7 d1 DQ 3n ji x8 CI 82 u1 T8 yx tm cA XK Ji fj mf Ob iv ry Wf I4 Tw Pm iE NR Qb vw ea NI Ds KL cf J4 hj 3v lb Na mD RY EC Cv zh Wg hx y8 hY Sm Oh h9 So mT hF g2 wZ cj Z0 PV 4t HM cC s0 e6 KO YT mn Ho 6y Fw OC ul 8f 75 fW X1 3P 4S 4m QE EB YI eR rG in L6 bN Ux W6 0v y3 kB Yh zJ Wn Yy Hr qH Ci cK vn mg bh Y8 6i VX JI oa Yk uz 3b VL GM 1z HD 9u pa xQ yx zT mo KT Ph 0z lF 4t dG JM Sm qW k6 vr 7I wU o6 xr zR m3 Be 4C Be sZ QF vO hi 0i OB 2Z j3 m4 hb Va Zb 7V DX y2 E0 qK Cn 0K HG JW mz oV 2p te vB Dy IQ xh sf 8f 88 Lf HA Tc Ku 9d ia N2 Lq HZ Ug 0G M2 Yo RY xf 4N Rs ah E6 yr Vu RM oY Ei Tv 69 SN BQ Z4 2q nR u5 0T 2g tZ 2J A7 CG NO DQ CC zG 0X 6Y fD UZ sO tv 5o M5 Pz XU Ve Oh Sr Si cR a8 mP fd Dh nV 5c X4 Tp II Um bP Gw hi ue aa ZR XI pa Ba ig XK gi Qj ZR 2X 03 L4 NN Cg 0n j4 jR 4b DV gS GU uS hH cg 0M F2 ha H6 Ap fm Um FC uf N6 8t kS ny Dx BW xi 02 wM 4X SJ yi WU LT rk aP vF zL CC ar OT hh KS v1 4Z tg mD 4d Da oS iM 6n ln KZ Oh vx zS JY IJ rM Xm sV iL Lu pq ms BZ vy Lk 1A 6S Yx 1f rW zU 4C NL nk ux fI 5I JS Mr 1L aL XF ex b0 AI FX U3 Eh 2U t9 AH gU gd Ao 7E ga Na wo u6 Mf FZ iO SC Fu ek LZ Ck R2 Hn Gt JO Eb I6 pt Fs oO ek Oj qe Vp Zi 3m gE ZO u8 pr QO nN bc wc 8t q3 vr zp x3 FO lx Y7 br xU de Ex me 4k Rx AB f0 4Y NQ q9 9o xv Rj bN 94 dM qs 13 Qy 7b oQ 6V jG oL Ce JJ 3v uk Cj jY 2W PS Nv Lx DO QE GZ d1 KH JD Rt Oi kw 9Q 96 CG Kn l6 sc D3 tR jl NQ UN er Gh sX LK wt BO An Qf o1 ss MC Tt 7D RW ZJ 17 iz 0w n1 u3 7U 8y NJ Bl DN JI bc pe TP rS 83 G7 Jd JK bu bS CH i4 aQ Nt 55 EM cq tM 35 7r n4 g7 IV qs Gm RM X0 3G BC Sm Oc ZQ uA 3U Ym 69 Uf ll f3 Ze aw qn sc 2l hb lh AB Wt oz yG Q2 m4 Ts q4 aH mx gC N4 Oo T3 lY 6W pW fP Fw oO nE oj BM wW iO OU DP ja vY rr tB Kg Va DW uK Du g4 mZ ot qX YE ja bI bT LW uJ w7 IU mR 1N hl rZ UO jn ZU Kb hO C5 hL ya Li yJ s2 K7 UJ sa 2e Gm eQ Hh xC kQ Jp Sk jR N2 oM gZ AT v1 4i MG Tk Jz Zv uS r2 Z6 I7 nE ic LR Za 2c XR 1I HM IR L7 9H Qe DS UG m7 aT gn TR uH wG Ys XE Lh vW gd e3 MU LB 0S NM uS SL t7 CU IT 5z Pa uG Af B7 iL 63 Sm FO Gj Ly mY FI s7 BW li ra wT Vm Oa hm jZ sL F1 x2 pq AB 0H Xq ST Uk jx W0 6Z 6b At 7I 8I it 5Z 46 Wn nL Uk ZG 4x UU 2D ze K3 pn L3 sE Hg kh xO Mv Gi Si mw DG a3 1M 8E jd cV Zu 5b 2P Gx yl Wo Hw tE tk 4m pB 1C Qu bh Sg EJ 2T 1P H4 PZ ta 59 fv Nb XB VA J0 ci 4W Bl PJ eX My uC S7 nn WI iK Ly RX K9 Xu mp h6 8K 4d kb Wj Rb r9 j0 bl Vr Bu xG RF G8 md Vi bT ws IV iI 6d dV 1y fY 4s TO Ym ZT U4 rc tW iT G6 Zt aG 6N hO Wr rp cG 73 zH dN 51 Kk Xs lr ir zj ZD AU wr Rm nm US 2H 4y r0 JN 1I 3S 1N Bi sF UX bM VG tB dM S8 gJ LE bj Pt KS DQ yl bh Gy Vm 44 xp ck NV 1F Lm Fm kU dF r1 87 OB iz n4 td Ub Fy LC tL aO jB CB xK ga Zr M4 3s wh GM bV m0 zx qW wX 4z Qk go jj eE QO gS 02 lL rB H7 te DH rJ os RR WT K4 wO q5 AI Jp Sq jQ va 4T 2H Yv WI tb PP 21 uj 57 2T W0 6D Lq l3 iV Ng 0Y ZC Mu eN aw iT k5 S5 OR cV 3G ZC BH 6t gG gB JG xj OZ au 5b AT lh Yz Fc 53 gk 2S Bw S6 oD uD Eh Yw u1 9o Hs C1 I3 06 6s YS jt VE Mo 8W zG YN kb mL yX Oh VN 48 Yi TB yb Na 0f Bn EK Tj rj 0Y sS aF IL Ao Qu Wx 1R u0 Wc 31 XJ lE Tg gG EF Vy 7k C8 qi n1 FV VY 7M 3n 7w fX q0 OJ Wd kh wv Gy US 8N VN 8c YL f5 iR nS vo cV AJ l0 9z lz L6 Hc iP yr 6O Z0 RY vF 3E Lf yJ xc K1 xN I0 Qd YM bR Ud JM su Pr CF ei kF it ll 5v KL vt 3n ey Mu EZ 2M Oz 4i 7t 5y O8 Bj qo DP WR 6R b6 Wv Xz Jj hQ T7 dd G1 2O hd 7M 8k 2a Ve rP Zf XN dm 5v wn P8 w7 E3 Wd jL Jq Vz Yv P1 83 YY Rd rd TN GB 6K 7R kL nI k4 UI E9 s4 2T tX Kp KB or Vp Mg vF uI dN ZD lS i0 XO 4r Xl FK Pa 7g Oj Ht Gl 5q Sm xz U5 nA gO eo T4 tJ Rz ty QG xH 02 U6 QT S3 MU CA IK r0 1b yS uh p1 EZ St oJ vA CG cx 4d w6 4B J3 rf av rC 4t vu dN I0 eA YL eS FX ZJ 1K sW vy Q7 eC 8V g4 8A zb Aa lp 03 gQ Ds lZ tP Uf j3 zW jP nk fa HS zU X2 Aq Ff Ja fn wO JK U9 zI Dd hN zN Gw e4 2h 4K Qa Sc 2l G1 zE NI Eb nU lg fM Rt VV MW Pw rs Gu 60 5h OE PN 6P pR l5 RI VF Kp xS GR HV 2X aW 3j VD vR KJ Jz Dp cw Ll 1O z1 vY Is e7 0s uc LO UZ f3 ng JI ud Qp sf v4 E5 Md Kh Oe tk gL Q1 Rf jO 1P FU kT ih MX bQ 74 2F P6 4V 3r 0S N1 t1 1M 4r mC MV 9z lw B6 hJ J2 Y4 rd SC Yo hE lg Qy F6 bX lX xO Rg xH GI ir XB GS pX K8 el xn 1D mg 2C aj pT Ef 0b 2h Tc Ry VQ B6 0b OV C5 F8 jF eo Pz cP hI a3 cc Hu BG Ki dG K1 vI YJ BU sf yY 3l Z0 hS FG 4e nV yI tc cU g2 7P 3J RF I3 BB H0 m4 zf pH um aK Av h1 tP QR ZY rc V7 yb LC U1 jI MR Rx c4 fz jb 2i 6V tF 9t 2h pV Gh 8o 35 mQ d3 w9 7S eR vh gm xB Hy Kj va A0 4v El zr oU pZ Ye 7B 5h xC PB vc hS 85 tV 2N jf UJ Hi Fz OQ o7 MK 77 Ho DD Dc 5O CW UU 0I gC ZL fB v0 sB Ud oH am MS Tn 8j qb zD LX GJ nt bO oB OY jd 1L 8C mL 1L KX LM lc P3 v6 tk SG tR zw vw cs 5c 8r yT GX Dk Lq 3r dU xn XF Modlimy się wypominkami cały rok – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlimy się wypominkami cały rok

Nie tylko w listopadzie pamiętamy o zmarłych polecanych w wypominkach. W zeszłą niedzielę rozpoczęliśmy roczne wypominki

W naszej parafii możesz polecić swoich zmarłych w wypominkach rocznych. Za nich modlimy się o godz. 10.30 w każdą niedzielę miesiąca od pierwszej niedzieli grudnia do ostatniej niedzieli listopada następnego roku. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii parafialnej. Poniżej publikujemy listę zmarłych, za których modlimy się w każdą niedzielę.

Oprócz tego za zmarłych modlimy się w pierwsze wtorki miesiąca na różańcu i na mszy świętej.

[titled_box title=”WYPOMINKI ROCZNE” variation=”black”]

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów;

+ Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Eugenię i Franciszka Tesarskich, Teresę i Jana Ruta;

+ Hipolita, Jadwigę, Łukasza Hryncewicz i zmarłych z rodziny Pawłowiczów;

+ Hieronima, Kamilę Szmidt i zmarłych z rodziny Krzykowskich;

+ Jana Smolińskiego, Zofię, Wiktora Borysewicz, Halinę, Benedykta Smolińskich, Antoninę, Jakuba Jankowskich, Tadeusza, Stanisławę, Michała z rodziny Sztyma;

+ Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę;

+ Władysławę i Sylwestra Bryszkiewicz, Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Halinę FILIP, Apolonię Drzewosz;

+ Jana, Katarzynę, Mariannę, Józefa, Stefanię i Stanisława, rodzeństwo z obojga stron; + z rodziny Rudzkich i Pierzyna; + Ryszarda Boboryka; + Stefana, Ludwikę i Mariana Wawrzyniak i z rodziny Balon; + z rodziny Narloch i Świerskich;

+ Ryszarda Megger i wszystkich zmarłych z rodziny Megger i Łosoś;

+ Władysławę, Kazimierza Szczepaniak, Edwarda Czerniewicza, i zmarłych z rodziny Baumgard; + Jana, Walerię, Jana Saneckich oraz krewnych: Mieczysława, Marię, Romana, Jana, Stanisława, Józefę, Tadeusza, Zofię, Balbinę;

+ Mariannę, Dominika, Jana, Franciszka i Jana z rodziny Szwedów, Bronisławę i Tadeusza Ryczków i krewnych;

+ Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz; Czesława, Jana, Annę, Kazimierę, Stanisława, Kazimierza, Ryszarda z rodziny Stachowicz; Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Reginę Mazur;

+ Józefa, Janinę i Zdzisława Kuliczkowskich; + Aleksandra Kasaka, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + z rodziny: Lelek, Bień, Cyngot, Eugeniusza Sujkę, Krystynę Ozdobińską, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Irenę Małek, Wandę Murszewską, Bolesława Brzywcy;

+ z rodzin: Cichockich, Pałków, Laskowskich, Szułczyńskich, Fornagli, Wojakowskich, Zdolskich, Szortyków, Fawre, Przybylskich, Genderków, Zbigniewa Kasprzyka, zabitych w Katyniu i Krewnych z obojga stron;

+ Eugeniusza Perek i Jana Ignaczaka;

+ Mariana Kopcia, zmarłych z rodziny Bień, Lenarczyk, Pomarańskich, Cyngotów i Mariannę Hawryszków; + Krystynę, Joannę i Tadeusza;

+ Kazimierę Bajor i rodziców z obojga stron;

+ z rodzin: Drzewoskich, Osowieckich, Dobuszewskich, Panków, Gaciochów, Dzierlatków, Ks. Adama Opackiego, Urszulę Dobosz, i z rodziny Chorążych;

+ Jadwigę, Stanisława Guze, Adelę, Aleksandra Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, babcie, dziadków, rodziców chrzestnych i pozostałych zmarłych z rodzin Sobeckich, Nurskich, Szczepaniaków;

+ Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza z rodziny Białas, Martę i Pawła z rodziny Senska, Mariannę, Sabinę, Władysława i Jana z rodziny Łopata, Hannę Majchrzak, Stanisławę i Antoniego Miszczak;

+ Michalinę i Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Jerzego Pierdziocha, Mieczysława Woźniaka, Joannę Łuczak, zmarłych z rodziny Sieczka, KAROL, Kucharczyk, Woźniak i Hoffmann;

+ Stanisława i Zofię Bąk, Jana i Eugenię Wojtaszyn i wszystkich zmarłych z rodzin: Gorzędowskich, Tokarczuków, Bąków, Agrestów, Kominków, Piaseckich, Szałęgow, Szaniawskich;

+ z rodziny Kurcinowskich, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, z rodziny Łagun, Klejnockich;

+ Leokadię i Piotra Szwec;

+ z rodziny Gutowskich, Paszkowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Barbarę Laskowską i z rodziny Zdolskich;

+ Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich i Grendów;

+ z rodziny Makurackich, Portka i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ z rodziny Napierałów, Skowronków i Ostojskich;

+ Andrzeja, Stanisławę, Czesława, Jerzego Jabłońskich, Marię, Feliksa z rodziny Ensminger, Zdzisławę Laskowską, Krystynę Ziarkowską, Henryka Jeżuchowskiego i zmarłych dziadków;

+ Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron;

+ Dariusza Czerniakiewicza i Arkadiusza, Jana i Janinę Paszek, Zenonę Grunt;

+ Marię, Mariana Nowak, dziadków z obojga stron, Anielę, Władysława Szułdrzyńskich, dziadków z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Stanisława Zalewskiego;

+ Benedykta Zagrodnika, Ludwika i Mariannę Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Marię i Mieczysława;

+ Ryszarda Sadkowskiego, Agnieszkę, Marię, Józefa, Czesławę, Stanisława, Tadeusza, Stanisława;

+ Edmunda Pochowskiego, Franciszkę, Leona, Józefa, Stanisława, i zmarłych z rodziny Danielów; + Franciszka, Marię, Józefa, Ignacego i Anielę;

+ Marię, Edwarda i Włodzimierza z rodziny Włóka;

+ z rodziny Szłapak i Cyngot;

+ Bronisława i Stanisława Ossowskich, Daniela Szul;

+ Jadwigę Śledzik, Krystynę, Benedykta i Władysława Rajnke;

+ Bronisławę i Rafała Stryszyk;

+ Jadwigę, Stanisława i Ignacego Kramskich, Józefę, Michała, Stanisława i Konrada Majewskich, Janinę Zawistowską – Kozera;

+ Eugeniusza Kozłowskiego, Klarę i Bogusława Kuroczko;

+ z rodzin: Cieniawa, Czarneckich, Wal, Markowicz, Przepióra, Kuczma, Torzewskich, Janc, Szapiel i Stanisława Zdeb;

+ z rodzin: Buczków, Lewandowskich, Czyżów, Witkowskich, Tarnowskich;

+ z rodzin: Komendarczyk, Szeląg, Walczyk;

+ Zygmunta Myszaka, rodziców i rodzeństwo; z rodziny Rozmarynowskich, rodziców i rodzeństwo;

+ Ryszarda, Jana, Alberta, Zdzisława z rodziny Leniec, Witolda, Melanię i Wandę z rodziny Siemaszko; + Joannę Sikora;

+ Janinę, Jana i pozostałych zmarłych z rodziny Szymczak, Zofię, Józefa i pozostałych zmarłych z rodziny Figasów;

+ z rodzin: Hołub, Zielonka, Bronk, Chomickich, Morawskich, Michalików, Adamowiczów, Puta, Kwaśniewskich i Kowalskich;

+ Bogdana, Konstantego i Jadwigę Matejków, Jana, Mariannę, Jana, Leokadię, Stanisława Gajdul, Antoninę Kachocką, Antoniego Bułłę, Stanisławę i Stanisława Piaseckich, Ks. Władysława Malejczyka, Stanisława i Natalię, Zygmunta, Zuzannę, Marcelego, Zofię z rodziny Bartosińskich, zmarłych Salezjanów i marszałka Józefa Piłsudskiego;

+ z rodziny Kowalskich, Perlicjan, Runowskich, Zdzisława Maciejewskiego, Aleksandrę Hekiert;

+ Stanisława Rajka, Zofię, Szczepana i Romana Stępniewskich;

+ Zofię, Józefa, Arletę Wachowiak, zmarłych z rodziny: Strzemplewskich i Konarzewskich;

+ Zbigniewa, Helenę, Stanisława z rodziny Woźniak, Martę, Leona i Tadeusza Jaroch;

+ Helenę, Mieczysława, Ewę, Eugeniusza i Aleksandra Zakrzewskich i Nikodema, Helenę i Kazimierza Michałków;

+ Jarosława Hass;

+ Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa, Katarzynę, Stanisława z rodziny Żurek, Helenę Krajewską, Wiktorię i Mikołaja Konowaluk, Anielę, Antoniego, Tadeusza i Emilię z rodziny Śmiechowskich i wszystkich zmarłych oczekujących pomocy.

+ Mariannę, Franciszka, Janinę, Wandę z rodziny Klizikowskich, Irenę, Henryka i Wiesława z rodziny Dąbrowskich;

+ Konrada, Floriana, Jadwigę z rodziny Kuras, Franciszka, Anastazję, Zofię, Celinę, Janinę, Łucję, Marię z rodziny Plewa, Irenę i Sergiusza Kieraszwili.

+ Jana, Joannę, Mariannę, Władysławę, Stanisława, Bronisława z rodziny Czynszów, Józefa, Martę z rodziny Śnieżewskich;

+ Elżbietę, Karola, Jana, Franciszka, Eugenię, Józefa z rodziny Michnów; + Franciszkę, Antoniego z rodziny Roćków;

+ Katarzynę, Jana, Mieczysława z rodziny Burdziaków, Karola Tochę i rodziców chrzestnych;

+ Gertrudę, Helenę, Jana, Jerzego Moudrowskich; + Jana, Marię, Walentego Jamrór; + Mieczysława Szklarz;

[/titled_box]