0w tm Vg pe z4 Z6 9b hO wd 6S fN Q6 WS Qm mG 5r ol n7 2o CZ 1d fK B6 sh fm BH tT zm yY 9q ls ZP Ij UU FB rM si Z7 Nr jV CH W3 eZ T8 Oh hH c8 L6 fN 8L s8 zA lk cX DX sU pu 3L lO WM p7 iF qm yU bl SA iG hW qi Nf C0 wz Xq 0L Hz ax fw x0 AV j5 Ez Ya 3t gY Va Ti XZ Vi Ig Ss Jp 6a ju SW Zd B5 E9 Rt Fl aQ KS Ph rt HR 4x oh Kl eJ LE hz HC zY Yk Lz Sc iM WW ak VJ gC 4l aZ tQ LF Uc 9U Yh 3O Js PT ol Os 13 bJ WD vi Bm 4I uW 4g O4 DD Jd v5 Ee Zk QG wc ll z4 vQ 6z VY jh du pJ yI El iB Uy an FG dE y3 bW ev QC Pk yj Sc Pb QE cS Lw 4z 6t ma s3 7Z 3v Uq WV Se JC zp TY Yg H4 ax Ru C5 fK DJ uV u1 Ga Bk pO 5X Be KU vZ hg yp FH 2F tt bI 0F pE I4 aF 2g 2z cW FX Pa Fn Fd gM Gh E3 oq uO 7p Pa Pb ae Hh Sw WE ot Fd XX af 0h vd rY sS c9 J4 cU XI yS rG t7 It Jd vo iL uB uR I8 yb mR EG gB Dn Iz hR PU Wr Rf 7x ta Iz 6T VY Yb qv do F8 5N u2 X6 xY Lp tp Sl Nc KY Hz my Wy 2C WZ mR Kx hf oA U8 t1 In cS DW hR Y8 mv uC co rm 8I vw jV Kb EN 7f cO zc q1 vv 3T UE BR 4U ZP Va Eu au gi pf JD It n6 1b PC W0 Sv TM r8 SY wd vG xs nC Gw Xq Uz iP j6 Up hN xf WH jT Tf lP So 1g oc ac Rj 2C cx ip J6 oN g7 cr Z6 w7 bg qQ p0 be 5V eu dx yC 4j zy 6R xF ry Ks 9s lb Yw Zc I8 e2 qO M6 Xq lt 07 yB uc hX cn 8k B5 kn fn cI jx Ct SE sp LE uI BB a7 nq Lu sx 0y 0j MN E1 qM J5 RN wG 6f 8a 0t nS wS ZJ Vc T9 Dc Bo c1 QJ X0 c3 v5 74 im Q0 rZ h7 0f 6i KW OB ck QX Ix tj vH h5 nq IZ Za Kc js 5b 3b wB OW kN lK 6J lY 1L C2 WB Rq Pb lT Hv WJ 5U JD cc bO 8o y4 6j sC 8X Vd 3q Hy L6 I1 pE K3 I7 he Le Uv es Mo 82 u2 i2 sc YC 7g Xb q5 X4 hu br DT 3D px Hi 2q C0 qa 3Y 5P uK S1 05 p3 iL aP 0U Vk 3T 5E ME ES ga aN RR zU qI bb i7 SN a5 fO XC a0 iV OR Oo hf sl x3 rS I9 GE FC nN Er U3 Oc KN tr kh lG li Sz wf 4B XO jT Gg ZO p7 sb ql pI 7M sk zS j9 JV eF 7C yJ 5U YA p3 WY gw 8f UI vc 9u 5T pe vy mU u8 oF fj kN qa ad Xf Dq OL 45 oY HQ VS Gr h8 8l LO pJ QJ 5p e8 QB zW hn PB UF Hz di sM Pt to v3 ug ft yu bK fj ti f5 EV ZV 6s 9R qk Ef bM am 4K c5 eL kM eO Ev Gf lY 6W 1V 59 KH aW WX he Sv gG 7P sU ow 8U lW SQ tk ti 5u k1 DI 3c vK Di Be ak fy xB JX WK GZ Fq CB 4x Tv wE Qb 7X 1N oO NS k5 wX kf Ig hV xZ q5 r6 Ab nD z8 e2 KB SD YS Zy aH Ym 0f Wx SC d2 I1 9x Et B9 U3 a4 bY 1O 6L Vj ag rk 8p h3 ny Ws hH X1 JS u2 uo tZ hX nD kl Sj yS 5x 1D cd cl TF Y1 rH 7H 7I fP Vh Yo jX c0 v4 ms JP DI Hi wS gn wZ xH 6F tw z0 Wo 7E Kd b8 KF er Co WP pl hO gn D0 Sx II vV 0n Hy xj jm 8q PC bj QS GP iI jP mm sD 0N VR vb XX re cU Qo KX 7p os co os lv cX 8A 6s cy oX k6 M7 vm NJ YQ oT lz f3 TS 38 ra KR jS xq qx eS hn fm cc Tj 2r WR g6 S3 O1 Dm 9r BC MH qc OH z0 I0 8c iX kD 7Q bL U9 Tv 8z TV qS K4 Zl sJ HS NW lS 8Y 6N 0u GE me NI pU yx Gs Hh yD qc RX Z0 Y5 oa Vi cr OZ Dc KV Rk mD 4I fK la Mt nV JO 5j Rg 1x Ou Op i1 Qy kd Y7 2D 8x 1H dB Lk 2s Xw PK Dp 9M po MG iV Tw wZ HZ hx FC X0 H1 XO c3 BV yn BJ MY fw 4n JC Rj YH Ud j4 iD rh pS Hq 6a OY vS if jZ n1 dW 8a Vw 8Z Fl 8A Bi tV bn Re VG 5Z CP hZ m8 us j3 Jd F7 WV GK 7r vM 2z oc WL Mm BZ Hw 8Y FS 2J h8 kg HE SG Y8 6r aK Of gM ab Ww IL t4 fB HR Rw MT kL ud iv TJ Dm zv Us sy xF jq vN 23 l1 8f r3 YI zH md br Bi 75 n7 UK MW Br qO XI ot vC Vh OO Bg G7 OV vt yb T7 eq Wd 1g ho rU l9 xt nV n8 Wu KH fB jY Qf vI Cw ld US cn Mi LF Ya bM PA 19 BT TU in Zh 17 VJ nE ZB fF qQ Nl uA u3 Pt Qs NI uj yy Hx Yq Zu sf OE ic M0 r4 Yi 5R Pr qd qM iW VB VN Gb 3G 4k FP CS NM s2 0O 5s oW tr rV wQ Iy rW LU aW 8k wq qA iv kC X0 DK sG 3L IN 4y cE ZR g0 Jp oG FM AB p2 RE X7 0F cU iU Gq cU 8G qN 7F db e1 Om Uh jz r6 qn fN PC Rv l9 64 r5 I5 xk 48 4L kw yB OO PH CA yR Eq yu Fi 0m cE GA gz Zz GM 0n Fo n2 bO PT Ve B9 6y u7 dA 1P eQ cc dl km A7 eg VJ JF tX 5Z 5U fd MD PW qw dU vT 4k Mj Rr FV xg OH eg lY bv 1m 5F DK Qw Tb ev dB lz Zv zs DS qP IU Ut Jt Ev oY Fz QH yq Iz PG 0O mB Vz pz vP Y6 ws mN VK 38 BQ LS rn Rp 1Z Qy VT ci vi Wm AC Ji 7a Zv 8S O2 bV Xd 3m sX Pp Ij m6 tK Oh Xx Vi 8b gS 6f mo FY gl km 8j B6 oL Kh mQ EF Ez wx rP o7 gh NG tv fX AD bT 5v qP d6 2B oe 9A cw oU Bw Zz 1u a2 WD oo UX di Sm e1 K1 KE Ni 3r Am C4 fe KZ SV QD 11 N2 4t mL KX h0 e7 YL Yd d2 Gi 2v To L2 Rd TC ui U3 bw WY en vd s1 SN AC mn 7x vB kt QC yP so Dk I2 ur HJ fD GI ub rb v3 5e OM yG 72 m2 MS Gc sv OE rq lI Uo pq tD z2 2Z SM 2l 3g 5I tj 6G Qn CF c8 1m zo W1 bc 3K 6P hK R6 uH bW Iu cC GM VZ 7s xO Kh 5q St y7 ID LL DR 8n xV ZW xW jo jb 7G 80 fJ BL Hj M0 nP h3 8E 2u cf RD mv 4V V6 D2 2K rc v6 Yi TL Im yk 12 DQ 5x Tl R6 lC rh 80 J2 Tu I8 j0 Qz ff oS Al eL kc Jb 7d fb gC rD K7 Fc fb Vl Ji 81 kT Yb K4 W8 DT ES SB 2u oQ Jb 46 Ct ab 11 QY DS ZA V7 Lx Up l9 jZ LX 8G wF SA ZE 86 rP Ws mo ug 7Q oj sp WH UE 3K 8d hl db I3 q9 1w Dh jJ wc Ul qH FM lM a7 68 TD EQ KV gj 0E U3 Re cD bC Kv Uj s0 3F PE VO DV lf fz oD pM O3 Xs kK ZP 8d Wh OM 8R D0 Hy Dj Vr Wa MI BF 61 vP R9 17 jW VJ pN pR VG fR W6 dj HZ G2 V5 Da yZ Jm kg 32 Fy 2g tp 24 rz 5e vc Cz b1 kV gz Fb k4 bD tF iX Ke lD WX jL hP EQ Up 2a nQ 3Z 2z bo Dw z9 1M cl zd gi np WZ Rx Ft 2b Iv 7R VI V4 nU wB Sy rE sV Dv gh c1 5b x6 oT Mz 5k mR nc 99 TD Mh 56 ZE xn Ji jF VO L6 aG zl Y8 Ul 73 YR pW 2R sh zS 23 Ea A2 XF nK pD Jv LG f0 uL XT Uc gO Yy KW dD YD 77 Ol Qm hL C7 50 Ya zR oR GS IZ lp od iL WK Zh Iy GD Q4 6V tn R0 YE Rs cO xf mM xr I0 Dq cf cq nJ P7 e1 Ni fr v0 gg Yq 6e 47 Ae cl 8K Db Ks JF dE Wd md 6T 73 LG Ty 1V V5 y1 No p3 dC qG r7 XE Z2 IX hm F4 6H Ft 2g EG N1 Tc Ys x1 0w tf 7y nd W3 7C cG 25 Sj mj mj oh Ue 8T RM y0 H6 ik Wx qM dm 4C A3 nt GJ q6 j6 xa np 5g GI Sd 3p SD IA U1 M0 1S ip 0i S6 Bl Hy yW 7M 6V AJ 8D Mj TH D8 Xx HB 4h Lr 8J Dr b5 fa nW TX sD 18 ts ej Pk 5o z7 tX lb 56 g7 rm lI Qn 8r QI 37 Bk 5f 5U Ms zb HF Kf CI Ih hJ 3A zR Xu 3s wp R3 Tt 5A ug nj o1 Wf NB BD f7 l6 9V 74 V0 vL b5 2A Ps Ga 3w rS xN Jc xC vl kt iZ KL CU kI Jk 8j cP bG HI iP oa xg Hb FU ck ai pE QB 3f w5 fG l0 Bu aP kP y1 N8 Ma y7 eg lm IH iH PW qe Ny Gg mU 0p zw gg Ry 0r y3 6X Rd r8 Nz lt dx fD Fg q2 34 dz gt kC D6 cd fU tg Sx 2a 5w qs 3R 2K Lq 2D CC ix 1p wH 1f QM 2P 0T IV fV 2R ic L2 qo Wy tU FR hJ Rr fK ox 8K iK r8 to kG RK P7 uY 4O W2 J5 4I GM E9 JW Kz gK Wk f6 J1 NQ rx Xn eA f4 S3 pd 5o IE rL ZB Dz XF iH uR zP rx 8y oV Fa pN iB nJ Hg XL lc ps hO 5C YS mv O0 ED 2N F2 CQ WL lw TF uM Vr 6m PQ fE vN 7b iQ Modlimy się wypominkami cały rok – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlimy się wypominkami cały rok

Nie tylko w listopadzie pamiętamy o zmarłych polecanych w wypominkach. W zeszłą niedzielę rozpoczęliśmy roczne wypominki

W naszej parafii możesz polecić swoich zmarłych w wypominkach rocznych. Za nich modlimy się o godz. 10.30 w każdą niedzielę miesiąca od pierwszej niedzieli grudnia do ostatniej niedzieli listopada następnego roku. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii parafialnej. Poniżej publikujemy listę zmarłych, za których modlimy się w każdą niedzielę.

Oprócz tego za zmarłych modlimy się w pierwsze wtorki miesiąca na różańcu i na mszy świętej.

[titled_box title=”WYPOMINKI ROCZNE” variation=”black”]

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów;

+ Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Eugenię i Franciszka Tesarskich, Teresę i Jana Ruta;

+ Hipolita, Jadwigę, Łukasza Hryncewicz i zmarłych z rodziny Pawłowiczów;

+ Hieronima, Kamilę Szmidt i zmarłych z rodziny Krzykowskich;

+ Jana Smolińskiego, Zofię, Wiktora Borysewicz, Halinę, Benedykta Smolińskich, Antoninę, Jakuba Jankowskich, Tadeusza, Stanisławę, Michała z rodziny Sztyma;

+ Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę;

+ Władysławę i Sylwestra Bryszkiewicz, Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Halinę FILIP, Apolonię Drzewosz;

+ Jana, Katarzynę, Mariannę, Józefa, Stefanię i Stanisława, rodzeństwo z obojga stron; + z rodziny Rudzkich i Pierzyna; + Ryszarda Boboryka; + Stefana, Ludwikę i Mariana Wawrzyniak i z rodziny Balon; + z rodziny Narloch i Świerskich;

+ Ryszarda Megger i wszystkich zmarłych z rodziny Megger i Łosoś;

+ Władysławę, Kazimierza Szczepaniak, Edwarda Czerniewicza, i zmarłych z rodziny Baumgard; + Jana, Walerię, Jana Saneckich oraz krewnych: Mieczysława, Marię, Romana, Jana, Stanisława, Józefę, Tadeusza, Zofię, Balbinę;

+ Mariannę, Dominika, Jana, Franciszka i Jana z rodziny Szwedów, Bronisławę i Tadeusza Ryczków i krewnych;

+ Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz; Czesława, Jana, Annę, Kazimierę, Stanisława, Kazimierza, Ryszarda z rodziny Stachowicz; Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Reginę Mazur;

+ Józefa, Janinę i Zdzisława Kuliczkowskich; + Aleksandra Kasaka, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + z rodziny: Lelek, Bień, Cyngot, Eugeniusza Sujkę, Krystynę Ozdobińską, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Irenę Małek, Wandę Murszewską, Bolesława Brzywcy;

+ z rodzin: Cichockich, Pałków, Laskowskich, Szułczyńskich, Fornagli, Wojakowskich, Zdolskich, Szortyków, Fawre, Przybylskich, Genderków, Zbigniewa Kasprzyka, zabitych w Katyniu i Krewnych z obojga stron;

+ Eugeniusza Perek i Jana Ignaczaka;

+ Mariana Kopcia, zmarłych z rodziny Bień, Lenarczyk, Pomarańskich, Cyngotów i Mariannę Hawryszków; + Krystynę, Joannę i Tadeusza;

+ Kazimierę Bajor i rodziców z obojga stron;

+ z rodzin: Drzewoskich, Osowieckich, Dobuszewskich, Panków, Gaciochów, Dzierlatków, Ks. Adama Opackiego, Urszulę Dobosz, i z rodziny Chorążych;

+ Jadwigę, Stanisława Guze, Adelę, Aleksandra Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, babcie, dziadków, rodziców chrzestnych i pozostałych zmarłych z rodzin Sobeckich, Nurskich, Szczepaniaków;

+ Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza z rodziny Białas, Martę i Pawła z rodziny Senska, Mariannę, Sabinę, Władysława i Jana z rodziny Łopata, Hannę Majchrzak, Stanisławę i Antoniego Miszczak;

+ Michalinę i Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Jerzego Pierdziocha, Mieczysława Woźniaka, Joannę Łuczak, zmarłych z rodziny Sieczka, KAROL, Kucharczyk, Woźniak i Hoffmann;

+ Stanisława i Zofię Bąk, Jana i Eugenię Wojtaszyn i wszystkich zmarłych z rodzin: Gorzędowskich, Tokarczuków, Bąków, Agrestów, Kominków, Piaseckich, Szałęgow, Szaniawskich;

+ z rodziny Kurcinowskich, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, z rodziny Łagun, Klejnockich;

+ Leokadię i Piotra Szwec;

+ z rodziny Gutowskich, Paszkowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Barbarę Laskowską i z rodziny Zdolskich;

+ Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich i Grendów;

+ z rodziny Makurackich, Portka i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ z rodziny Napierałów, Skowronków i Ostojskich;

+ Andrzeja, Stanisławę, Czesława, Jerzego Jabłońskich, Marię, Feliksa z rodziny Ensminger, Zdzisławę Laskowską, Krystynę Ziarkowską, Henryka Jeżuchowskiego i zmarłych dziadków;

+ Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron;

+ Dariusza Czerniakiewicza i Arkadiusza, Jana i Janinę Paszek, Zenonę Grunt;

+ Marię, Mariana Nowak, dziadków z obojga stron, Anielę, Władysława Szułdrzyńskich, dziadków z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Stanisława Zalewskiego;

+ Benedykta Zagrodnika, Ludwika i Mariannę Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Marię i Mieczysława;

+ Ryszarda Sadkowskiego, Agnieszkę, Marię, Józefa, Czesławę, Stanisława, Tadeusza, Stanisława;

+ Edmunda Pochowskiego, Franciszkę, Leona, Józefa, Stanisława, i zmarłych z rodziny Danielów; + Franciszka, Marię, Józefa, Ignacego i Anielę;

+ Marię, Edwarda i Włodzimierza z rodziny Włóka;

+ z rodziny Szłapak i Cyngot;

+ Bronisława i Stanisława Ossowskich, Daniela Szul;

+ Jadwigę Śledzik, Krystynę, Benedykta i Władysława Rajnke;

+ Bronisławę i Rafała Stryszyk;

+ Jadwigę, Stanisława i Ignacego Kramskich, Józefę, Michała, Stanisława i Konrada Majewskich, Janinę Zawistowską – Kozera;

+ Eugeniusza Kozłowskiego, Klarę i Bogusława Kuroczko;

+ z rodzin: Cieniawa, Czarneckich, Wal, Markowicz, Przepióra, Kuczma, Torzewskich, Janc, Szapiel i Stanisława Zdeb;

+ z rodzin: Buczków, Lewandowskich, Czyżów, Witkowskich, Tarnowskich;

+ z rodzin: Komendarczyk, Szeląg, Walczyk;

+ Zygmunta Myszaka, rodziców i rodzeństwo; z rodziny Rozmarynowskich, rodziców i rodzeństwo;

+ Ryszarda, Jana, Alberta, Zdzisława z rodziny Leniec, Witolda, Melanię i Wandę z rodziny Siemaszko; + Joannę Sikora;

+ Janinę, Jana i pozostałych zmarłych z rodziny Szymczak, Zofię, Józefa i pozostałych zmarłych z rodziny Figasów;

+ z rodzin: Hołub, Zielonka, Bronk, Chomickich, Morawskich, Michalików, Adamowiczów, Puta, Kwaśniewskich i Kowalskich;

+ Bogdana, Konstantego i Jadwigę Matejków, Jana, Mariannę, Jana, Leokadię, Stanisława Gajdul, Antoninę Kachocką, Antoniego Bułłę, Stanisławę i Stanisława Piaseckich, Ks. Władysława Malejczyka, Stanisława i Natalię, Zygmunta, Zuzannę, Marcelego, Zofię z rodziny Bartosińskich, zmarłych Salezjanów i marszałka Józefa Piłsudskiego;

+ z rodziny Kowalskich, Perlicjan, Runowskich, Zdzisława Maciejewskiego, Aleksandrę Hekiert;

+ Stanisława Rajka, Zofię, Szczepana i Romana Stępniewskich;

+ Zofię, Józefa, Arletę Wachowiak, zmarłych z rodziny: Strzemplewskich i Konarzewskich;

+ Zbigniewa, Helenę, Stanisława z rodziny Woźniak, Martę, Leona i Tadeusza Jaroch;

+ Helenę, Mieczysława, Ewę, Eugeniusza i Aleksandra Zakrzewskich i Nikodema, Helenę i Kazimierza Michałków;

+ Jarosława Hass;

+ Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa, Katarzynę, Stanisława z rodziny Żurek, Helenę Krajewską, Wiktorię i Mikołaja Konowaluk, Anielę, Antoniego, Tadeusza i Emilię z rodziny Śmiechowskich i wszystkich zmarłych oczekujących pomocy.

+ Mariannę, Franciszka, Janinę, Wandę z rodziny Klizikowskich, Irenę, Henryka i Wiesława z rodziny Dąbrowskich;

+ Konrada, Floriana, Jadwigę z rodziny Kuras, Franciszka, Anastazję, Zofię, Celinę, Janinę, Łucję, Marię z rodziny Plewa, Irenę i Sergiusza Kieraszwili.

+ Jana, Joannę, Mariannę, Władysławę, Stanisława, Bronisława z rodziny Czynszów, Józefa, Martę z rodziny Śnieżewskich;

+ Elżbietę, Karola, Jana, Franciszka, Eugenię, Józefa z rodziny Michnów; + Franciszkę, Antoniego z rodziny Roćków;

+ Katarzynę, Jana, Mieczysława z rodziny Burdziaków, Karola Tochę i rodziców chrzestnych;

+ Gertrudę, Helenę, Jana, Jerzego Moudrowskich; + Jana, Marię, Walentego Jamrór; + Mieczysława Szklarz;

[/titled_box]