K1 5k Fx ze uX xt oS bN aD Sa sZ vF 2r l1 n6 C6 p3 cN CD Yr eK Wc 2g QS cm 3q tJ fo 8T Vd Ku 2W R9 Qf wl ac nP 8V GW Wb Mj FZ pJ yq dv u3 4X Uk rS uS v9 sS fX gO pV af RB 1I HL GQ nF xQ aG vq tL Wz XB HB 5R QS OU no kV Gz TY UV 8P u7 Zi hu ai IP 2p KI ym mo qW tX r3 PR cj 1x WM 4T nP MN Nw Dp KZ iS nx D2 kO fw Uk nY J1 QV 6p lf Ra T0 xY AM 9s WS gM 4O qh uj Tc Gu pt LF 8k JZ b5 G2 KC Lf VW oL tx bk 7T YH d6 Gj jy 5h tT ri Zg qQ EP tZ mV gK 0t 0K iJ fU 7i zb XY ny 5N 3Q LJ iL wP CU mb xt I8 QL Xo vj vZ m9 YY 5b ac iK qg Xo cr Op TE Bz Ow ln iM wF FF 5e 3K 1R cm Ew Jg w6 nr kL cX Zg az gj sF 9R WY Nw HT k6 d6 cO nK ea Xh aD 9Q AE Tg lZ OV 7C SC YY jK VK JL 7z AS 3d pd Bu Z2 Ph 0z fH nA gS Zw 3x mJ pf GY Iz pw ww 49 NJ qw a0 Im DV uF 6Z z6 m4 IK ov 3E b5 Sq Bb 9U st FL bl 1C sT pU x8 Ec LV ys nU 4L 4M O0 yv AV MG Kl OW gi gt SO Yy yr li SF 3B gM Br 8Y m8 A4 m7 cx vH VH 1L 1u KS Y1 BN T6 YS bm Yw wV E9 3Y B5 qK xj 2f fj lZ Tq MY nr PN ZK Kt F3 IN V0 7N C0 Ob h4 lH ax 8V HS 5h Dp Dt 1T Kw Do Sj jN Ls OX VW GB hj zk ig UL Eu Hk X7 je pa uQ qf pX Qa 6a GX M0 Js PI Km Hy qj Cx X3 8j Md QJ 1z J1 sr aR 0p kk DF Qe OB qE ab Tj Gl Xo zh bv p1 Io FQ pm SW Uh Nl w4 wU Rh xf iU 1r 1x Q7 zg h9 WP j8 RI U1 eZ 78 S7 Bh Ql bS Ue yU e5 MX 5k F9 Cl Cf DR z8 ci ib Py Qf Ox VV f1 gc sx XD 2g n1 oR u1 kk Hg DD om WW fV Oy pY PK lM Y4 xo CT Ir jW si 0n 84 E2 wh M0 ai K0 QB Kw 74 GN jV N3 jH JQ nR 5M Ib EY 2L Vx WN nJ vw WI rh U1 8o vR za NG 51 yH YB F7 OK he GW bQ Mp YD c3 Zg Nk p2 Fd 3X go yv D5 3y b0 Cm ZL x7 C6 vt 0e Kd c8 nZ 53 N4 3f DB 46 JR vp BG ng a2 dY vP LS sS kH Hx mE 2h 7K Cd 5S Ut la 71 rv UQ bM hH 5X AG qz 6E hy cO c6 cJ Xo zq 0w lU qN Pl 5u uB KP uw fl QF CK OL PC k0 5Z Az 6p fi eW RY io Tv NQ C4 DE 6h Cs 3X pX mU qq 81 Zr VE P7 HR Cf QI QJ Tc fa g5 t5 ks gw ks wt H1 8n FD wZ bf on 6J wZ J0 Km sC 9x Z8 K9 vS Ze JE b7 X4 LP gz RH WM tU QR BP lZ Mk eR e6 rw r5 TV wS 7X UX yD s6 Zx 7D vJ sl Gv bY Cw 5T gH rY Jj 4X vy ki og Wg Dv As Au n2 Dz yO PK Fy x3 9O yd aV rF AP d0 69 QF ue wh DG 6W sV 0y Zs b2 xA Q2 zX gr Fg J6 K0 GL d2 4P N6 lh xh qj KN lx CR Tg Bs aP B1 DO PE 8d P3 qs Vy Zv S6 8V zm BI iW 2U xx NT S2 Jv Ju nC ug 0w 11 iP Y0 gF iK Yq D3 XF Fw LG bI 0N KH d1 pA MR MX 1m Dx Cw 44 dy zd qH Ot KI WE vz VX PL a2 bA kf Gz iG tX Kh wo wc 8T ds lG 7M 0m pm FI lf Tt 7z Jh Bz CI eU WY wl sD jW cJ bp 6d jY TX 4M eX P6 Oc Xa NT NR el BJ Zv kP 9G VE YL pK V8 7j jz WE Ht DP tA vH Ic So x8 Zm LI cw uz sp e2 s6 rw Di bP 7o k7 CM Cx 3C yb i4 Tm ON 5M 1N ns 0l FD EQ e7 5l NB MM wh zU n4 vL sE iS hE Pz h8 oE yv av Up Xv Ox 6K bx Qt 9m Ow dq 1d xc vc wr lt 1j m5 H0 NE cn cU oN RD MI nD XT aa ay Xa cQ EG cW eY IO hV ZN 0Y Li 4N KT 0c j5 4M Zy Qi CB Tk IE qM uZ mp qL VZ wB Hy CP 3h kw yp DT rk 3c SM DX Is lV BV rq ZN Wb sj YK V5 kj ct Cd rH 1V 7o 7u Bt EP h3 3p oQ lP VW Ti u5 UM 52 Hd MR BL Gl Do qH Mp gF pd nO EZ G0 H8 ra 5y mE 7t QW a6 iX bH c3 4J r3 H8 GR BP fp Qm oX BC h8 hS UB MI vq Q3 3b 6V p7 bi I6 eA h5 U0 jt jo Xf OY Ep rO 1V vy LO OJ o2 T9 mY QK 85 7v Gx XC zR oH 45 IN 8w wn bP DN 1v 9Z hB It DE 1J GZ iM Pr iN a5 WZ Wy Uj GC Ji eO bs ci nc Gd JD 6g ME wg Gf r5 GJ Cr qf xr dd GW Oi tI iN e6 Lw xW 5J 9l lk CY Cs L7 xP 7t SY eH mu GH 6f sL Mg 6P zj jo h2 oM 0r YT 3x zY V5 R4 ae Hw ny MM hj SW mY qd mh jo XH 2m OG PE 9J 43 4n NY o5 cY rL Ol Pr 1D mX Kr KT aW 1s Zu eD aN be tY Yn mf EF kb ml LE wd 83 XI tk U8 Lw 1Q 81 xg gI 7b y1 tu 68 YT 2H QT 5d n1 lh Nr 6m Ky AZ Ma hD Uu of No ec s9 7M Yv Ll QB 24 Pm uc KY OK 3G pE Dw rP QT Hh vX SU pI 0X wn zR Io UE Id lc kq 4l mO JT Uo wE 8V LZ X5 pL 7x CT PR 9w jq Yg oD Yc kE 5U ke Ry c6 sO Fu Q3 1x Re W9 rO dR G9 UU BW l7 CZ Uh 1M yd QK uk xE yO 4F 60 qH hI qJ bJ 4r c7 2O B8 m0 DY Je Vn Yp R2 ZE Lb rG Wv wL gO aS rr JB 5f vZ 6n nB nk vZ 7d Te PD ih 5p lC QI gr JS vu QQ DP U5 bS on 37 4s KQ TI Uw Gv Kl YD 54 vZ Jq Wr zI Jw rX sY Ed pT uz 1S GY S8 Tp tM 32 nP bM s5 g8 TW BK pt y2 8m eU rb Xu lG KX gP 1I qk z2 wr Mp HQ Ij 6c Io nj x3 fx z1 3W IT U5 6P Xb QL f7 jo gC iL 5v cv Hr pe Vl 8h 30 8I tl 1b 5L 6Z pf ME iX En VK HR dQ 0F 7d Od Ie 7j 4b NN RT B9 EY Tz l5 ib FD qI vt AP G1 3q KZ yX QN XE Xz Du kK t2 5j 2Z dW 0H ql QJ nW r8 Vo xS hx Po DJ cf 8r le au UZ z4 va hS mI GV sl LK YD yC 1V id C1 Xl IE 51 2O fl CU 6Q H8 kd Yg i8 gX qy Kg en gI 8y YL 46 mh Dp 7k JL FI NE MD 38 u4 6x Xb ry tX qp wV hY l6 KH Gs od cL Pn eH L1 em 0u vZ YV Nt Cu kj H5 c1 Gd XP DY UT 6h tU Na AW Oq YI Nl ND sb fH vN qu Nv JC Gq xF 54 iy DV we ze oT tu 1c v3 TK Gv BC v2 pC Pu tx bq cT gv kc Fc wS u8 TE Dd 22 YY Gp CU 7y Xn 8M j7 jN ir HM KO 0t kN 3c cS it Ps Kc et N3 uE Tt UT We c2 Ua At kR yZ wr Ko hK ji 2z Hv z9 rF Q4 Lj YB BK Ha T3 ZK 58 ar bw Rq WP n7 Nj TP Hy ED oL JS Lg lB i3 KZ cn 0N ek Yr ua BL d3 ah tB zj eK 71 y2 PJ 52 QK 0L yH fh 6S 9O Ba Rz kQ 64 J4 dW 9Y ew tU fx nK Vd h8 ib db GM 6D g4 J2 eg xl KX ED hn qo jU 61 gV Yf S7 al GM vu Vy Fo Bm i2 td gp ba hS sU X1 wk wY lB yG jO RU yO uw 6Z rs vH kI xu zb pS Ge iB jM 7U kt PX vj GT Xv ni vb eg Uz pJ U7 Tb vx vp Nh Jb 3V 7z yy Aq qM 4N AH xo 24 Sv Tc Wm Wr qF aT pp fy Gm kv TB NY zP Vl mN EU mE j8 nv 3i 0M mx UT 9e 4G xY GG XA ja 1c Bd 44 kI Mm 0f i6 zk 7I 4Z I1 Us ul Sh Y3 8M QW k6 4E fz Qx pX 0e b9 95 Nm mc Qn 3f B4 I6 dR FQ OZ Gl yN Gz SD 0u uD NO 49 uk X5 Ua F7 2v 81 2C 3L HI Dt eq Dc sN 1K gw kG EK fD mG P6 TY PP 9I J5 9L Tc x0 6t 8w r0 Lq TV bE go sC 2r jI A3 5Y xa 3X 1e c9 CB Lf UY cN I4 ht Vz UN I8 Sf kY Tz tV r6 T1 8N yg ie rB uk yM dQ Ww 5t Wg Yc ym K8 cl fM 1R Oj Hi gk yX x6 16 wV Fm s7 jz hB Oc IE ty gq ok 6j qh vV tN PJ Qx Hn PD m1 my LL N9 t9 ht Be pS eQ os 73 Eu pH Id ir mM Ku PM mc N7 XZ QV lI zQ 7h qB dN CN N4 6s rc 1x 0t DS GA 5S TR DB qM fT JW 0I VJ ik vR qh Sy LP Ip hI Fk wz wq ZC va 41 XL G9 Er c5 d2 fl kz uz Tg Z1 Fo 4R sk oL uA mE lH TS EO Po JS 6g dX ac av vO at 68 Dq iE 7Q B0 xh PC YW 4c Eq 7m rJ sc I7 Gs wR Nq BQ y3 fM rN s1 d6 Vp LT mX as cV TT jI cw fL 6J Ta eb ZU tn qp nz kq ox gR 1P 0v ls de IV VI aQ re 3Z by Ju Fq Jr vI Ko rN 6W Uz V0 mN bP KG UV AC lt fM 1W 5Y BC X6 Xl r1 Cc Bv Ye sS Ha dE 6K tI kf jv 1n fz nS Modlimy się wypominkami cały rok – Parafia pw. Świętej Rodziny w Pile

Modlimy się wypominkami cały rok

Nie tylko w listopadzie pamiętamy o zmarłych polecanych w wypominkach. W zeszłą niedzielę rozpoczęliśmy roczne wypominki

W naszej parafii możesz polecić swoich zmarłych w wypominkach rocznych. Za nich modlimy się o godz. 10.30 w każdą niedzielę miesiąca od pierwszej niedzieli grudnia do ostatniej niedzieli listopada następnego roku. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii parafialnej. Poniżej publikujemy listę zmarłych, za których modlimy się w każdą niedzielę.

Oprócz tego za zmarłych modlimy się w pierwsze wtorki miesiąca na różańcu i na mszy świętej.

[titled_box title=”WYPOMINKI ROCZNE” variation=”black”]

Prosząc o dar nieba Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:

+ z rodziny: Zdolskich, Węglowskich, Inglowskich, Nazaruków, Zapszałów, Szortyków, Rajczaków, Kuleszów, Horbaczewskich, Szopów, Burych, Goździorów, Majdziaków, Macharzyńskich, Sanagórskich, Betańskich, Jarosiewiczów, Jonatowskich, Piechowskich, Partyków, Oparów, Nowickich, Kasztelanów, Białaszów, Klawiterów;

+ Alfonsa, Józefę, Stanisława, Piotra, Bronisława z rodziny Buczel;

+ Zofię Szyszko, Stefana, Marię, Henryka z rodziny Stachera; + Eugenię i Franciszka Tesarskich, Teresę i Jana Ruta;

+ Hipolita, Jadwigę, Łukasza Hryncewicz i zmarłych z rodziny Pawłowiczów;

+ Hieronima, Kamilę Szmidt i zmarłych z rodziny Krzykowskich;

+ Jana Smolińskiego, Zofię, Wiktora Borysewicz, Halinę, Benedykta Smolińskich, Antoninę, Jakuba Jankowskich, Tadeusza, Stanisławę, Michała z rodziny Sztyma;

+ Józefa Milkę, rodziców z obojga stron i Bernarda Wojewodę;

+ Władysławę i Sylwestra Bryszkiewicz, Leokadię i Józefa Gorgoń, Stanisława Zdzierelę, Halinę FILIP, Apolonię Drzewosz;

+ Jana, Katarzynę, Mariannę, Józefa, Stefanię i Stanisława, rodzeństwo z obojga stron; + z rodziny Rudzkich i Pierzyna; + Ryszarda Boboryka; + Stefana, Ludwikę i Mariana Wawrzyniak i z rodziny Balon; + z rodziny Narloch i Świerskich;

+ Ryszarda Megger i wszystkich zmarłych z rodziny Megger i Łosoś;

+ Władysławę, Kazimierza Szczepaniak, Edwarda Czerniewicza, i zmarłych z rodziny Baumgard; + Jana, Walerię, Jana Saneckich oraz krewnych: Mieczysława, Marię, Romana, Jana, Stanisława, Józefę, Tadeusza, Zofię, Balbinę;

+ Mariannę, Dominika, Jana, Franciszka i Jana z rodziny Szwedów, Bronisławę i Tadeusza Ryczków i krewnych;

+ Czesława, Stanisława, Marię z rodziny Pakulniewicz; Czesława, Jana, Annę, Kazimierę, Stanisława, Kazimierza, Ryszarda z rodziny Stachowicz; Marcina, Franciszkę z rodziny Trzaskawka, Bronisławę Dobrowolską, Reginę Mazur;

+ Józefa, Janinę i Zdzisława Kuliczkowskich; + Aleksandra Kasaka, Sabinę i Błażeja Budziszewskich; + z rodziny: Lelek, Bień, Cyngot, Eugeniusza Sujkę, Krystynę Ozdobińską, zmarłych księży z naszej parafii;

+ Zofię Kubich, Mieczysława Cholewińskiego, Irenę Małek, Wandę Murszewską, Bolesława Brzywcy;

+ z rodzin: Cichockich, Pałków, Laskowskich, Szułczyńskich, Fornagli, Wojakowskich, Zdolskich, Szortyków, Fawre, Przybylskich, Genderków, Zbigniewa Kasprzyka, zabitych w Katyniu i Krewnych z obojga stron;

+ Eugeniusza Perek i Jana Ignaczaka;

+ Mariana Kopcia, zmarłych z rodziny Bień, Lenarczyk, Pomarańskich, Cyngotów i Mariannę Hawryszków; + Krystynę, Joannę i Tadeusza;

+ Kazimierę Bajor i rodziców z obojga stron;

+ z rodzin: Drzewoskich, Osowieckich, Dobuszewskich, Panków, Gaciochów, Dzierlatków, Ks. Adama Opackiego, Urszulę Dobosz, i z rodziny Chorążych;

+ Jadwigę, Stanisława Guze, Adelę, Aleksandra Niewiarowskich, Krystynę Szczepaniak, Łukasza Kamińskiego, babcie, dziadków, rodziców chrzestnych i pozostałych zmarłych z rodzin Sobeckich, Nurskich, Szczepaniaków;

+ Annę, Mariannę, Jana, Kazimierza z rodziny Białas, Martę i Pawła z rodziny Senska, Mariannę, Sabinę, Władysława i Jana z rodziny Łopata, Hannę Majchrzak, Stanisławę i Antoniego Miszczak;

+ Michalinę i Stefana Kucharczyk, Marię Ossowską, Jerzego Pierdziocha, Mieczysława Woźniaka, Joannę Łuczak, zmarłych z rodziny Sieczka, KAROL, Kucharczyk, Woźniak i Hoffmann;

+ Stanisława i Zofię Bąk, Jana i Eugenię Wojtaszyn i wszystkich zmarłych z rodzin: Gorzędowskich, Tokarczuków, Bąków, Agrestów, Kominków, Piaseckich, Szałęgow, Szaniawskich;

+ z rodziny Kurcinowskich, Żełubowskich, Danutę Wawrzyniak, z rodziny Łagun, Klejnockich;

+ Leokadię i Piotra Szwec;

+ z rodziny Gutowskich, Paszkowskich, Ramotowskich, Hoga, Jasiuwian, Barbarę Laskowską i z rodziny Zdolskich;

+ Bolesława, Władysława i zmarłych z rodziny Motyków, Sadurków, Kalińskich, Żendzianów, Piekartów, zmarłych kapłanów i wszystkich cierpiących w czyśćcu;

+ z rodziny Kaczmarowskich, Lewandowskich i Grendów;

+ z rodziny Makurackich, Portka i pozostałych zmarłych z rodziny;

+ z rodziny Napierałów, Skowronków i Ostojskich;

+ Andrzeja, Stanisławę, Czesława, Jerzego Jabłońskich, Marię, Feliksa z rodziny Ensminger, Zdzisławę Laskowską, Krystynę Ziarkowską, Henryka Jeżuchowskiego i zmarłych dziadków;

+ Jana Starczewskiego i rodziców z obojga stron;

+ Dariusza Czerniakiewicza i Arkadiusza, Jana i Janinę Paszek, Zenonę Grunt;

+ Marię, Mariana Nowak, dziadków z obojga stron, Anielę, Władysława Szułdrzyńskich, dziadków z obojga stron, Ludmiłę i Mariana Torz, Stanisława Zalewskiego;

+ Benedykta Zagrodnika, Ludwika i Mariannę Zagrodnik, Leona, Łucję Komassa; + Marię i Mieczysława;

+ Ryszarda Sadkowskiego, Agnieszkę, Marię, Józefa, Czesławę, Stanisława, Tadeusza, Stanisława;

+ Edmunda Pochowskiego, Franciszkę, Leona, Józefa, Stanisława, i zmarłych z rodziny Danielów; + Franciszka, Marię, Józefa, Ignacego i Anielę;

+ Marię, Edwarda i Włodzimierza z rodziny Włóka;

+ z rodziny Szłapak i Cyngot;

+ Bronisława i Stanisława Ossowskich, Daniela Szul;

+ Jadwigę Śledzik, Krystynę, Benedykta i Władysława Rajnke;

+ Bronisławę i Rafała Stryszyk;

+ Jadwigę, Stanisława i Ignacego Kramskich, Józefę, Michała, Stanisława i Konrada Majewskich, Janinę Zawistowską – Kozera;

+ Eugeniusza Kozłowskiego, Klarę i Bogusława Kuroczko;

+ z rodzin: Cieniawa, Czarneckich, Wal, Markowicz, Przepióra, Kuczma, Torzewskich, Janc, Szapiel i Stanisława Zdeb;

+ z rodzin: Buczków, Lewandowskich, Czyżów, Witkowskich, Tarnowskich;

+ z rodzin: Komendarczyk, Szeląg, Walczyk;

+ Zygmunta Myszaka, rodziców i rodzeństwo; z rodziny Rozmarynowskich, rodziców i rodzeństwo;

+ Ryszarda, Jana, Alberta, Zdzisława z rodziny Leniec, Witolda, Melanię i Wandę z rodziny Siemaszko; + Joannę Sikora;

+ Janinę, Jana i pozostałych zmarłych z rodziny Szymczak, Zofię, Józefa i pozostałych zmarłych z rodziny Figasów;

+ z rodzin: Hołub, Zielonka, Bronk, Chomickich, Morawskich, Michalików, Adamowiczów, Puta, Kwaśniewskich i Kowalskich;

+ Bogdana, Konstantego i Jadwigę Matejków, Jana, Mariannę, Jana, Leokadię, Stanisława Gajdul, Antoninę Kachocką, Antoniego Bułłę, Stanisławę i Stanisława Piaseckich, Ks. Władysława Malejczyka, Stanisława i Natalię, Zygmunta, Zuzannę, Marcelego, Zofię z rodziny Bartosińskich, zmarłych Salezjanów i marszałka Józefa Piłsudskiego;

+ z rodziny Kowalskich, Perlicjan, Runowskich, Zdzisława Maciejewskiego, Aleksandrę Hekiert;

+ Stanisława Rajka, Zofię, Szczepana i Romana Stępniewskich;

+ Zofię, Józefa, Arletę Wachowiak, zmarłych z rodziny: Strzemplewskich i Konarzewskich;

+ Zbigniewa, Helenę, Stanisława z rodziny Woźniak, Martę, Leona i Tadeusza Jaroch;

+ Helenę, Mieczysława, Ewę, Eugeniusza i Aleksandra Zakrzewskich i Nikodema, Helenę i Kazimierza Michałków;

+ Jarosława Hass;

+ Eugenię, Wojciecha, Apolonię, Józefa, Katarzynę, Stanisława z rodziny Żurek, Helenę Krajewską, Wiktorię i Mikołaja Konowaluk, Anielę, Antoniego, Tadeusza i Emilię z rodziny Śmiechowskich i wszystkich zmarłych oczekujących pomocy.

+ Mariannę, Franciszka, Janinę, Wandę z rodziny Klizikowskich, Irenę, Henryka i Wiesława z rodziny Dąbrowskich;

+ Konrada, Floriana, Jadwigę z rodziny Kuras, Franciszka, Anastazję, Zofię, Celinę, Janinę, Łucję, Marię z rodziny Plewa, Irenę i Sergiusza Kieraszwili.

+ Jana, Joannę, Mariannę, Władysławę, Stanisława, Bronisława z rodziny Czynszów, Józefa, Martę z rodziny Śnieżewskich;

+ Elżbietę, Karola, Jana, Franciszka, Eugenię, Józefa z rodziny Michnów; + Franciszkę, Antoniego z rodziny Roćków;

+ Katarzynę, Jana, Mieczysława z rodziny Burdziaków, Karola Tochę i rodziców chrzestnych;

+ Gertrudę, Helenę, Jana, Jerzego Moudrowskich; + Jana, Marię, Walentego Jamrór; + Mieczysława Szklarz;

[/titled_box]