Boże Narodzenie 2013

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

1. Drodzy Parafianie, mili goście składamy Wam serdeczne pozdrowienia i życzenia pełnych pokoju Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam radosnego trwania w powołaniu do bycia wyznawcą Jezusa Chrystusa, bo jak mówi papież Franciszek: ”Radość Ewangelii napełnia serca oraz całe życie tych, którzy spotykają się z Jezusem. Ci, którzy pozwalają żeby ich zbawił, zostali wyzwoleni od grzechu, od smutku, od wewnętrznej pustki, od izolacji. Z Jezusem Chrystusem rodzi się zawsze i odradza radość”. Tej Bożej radości z całego serca Wam życzymy.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom – dorosłym, młodzieży i dzieciom, za trud przygotowania naszej świątyni do godnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Kapłanom za trud spowiadania. Serdecznie dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości.

3. W PIERWSZE I DRUGIE ŚWIĘTO MSZE ŚW. są odprawiane wg rozkładu niedzielnego.

4. Kolędę rozpoczniemy od 2 stycznia. Rozkład podamy w najbliższą niedzielę.

5. W przyszłą niedzielę /29 grudnia/ BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ W NASZEJ PARAFII UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWĄ ŚWIĘTEJ RODZINY. Główna msza święta zostanie odprawiona o godz. 11.00. Na każdej mszy świętej nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

6. Dziękujemy za dotychczasowe uwagi dotyczące nowego wyciszonego konfesjonału. Od stycznia przystąpimy do jego wykonania. Prosimy również o składanie ofiar na rzecz budowy konfesjonału.

7. Informujemy, że podczas ferii zimowych 2014 roku zostaną w naszej parafii przeprowadzone półkolonie-zimowisko dla dzieci i młodzieży. Wszelkie informacje u ks. Damiana.

[fancy_link link=”https://swietarodzina.pila.pl/2013/12/22-grudnia-2013-r/” variation=”green”]Zobacz ogłoszenia duszpasterskie z minionej niedzieli, 22 grudnia 2013 r.[/fancy_link]